Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kros lubi Komentarz

  Myślę że wszyscy mieli równe szanse i tyle ..... Nie szukajcie innych wytłumaczeń. Dla mnie wygrała drużyna najlepsza i tyle

 • kros lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego, ale mój poprzedni post został usunięty, ale pozdrawiam Pana Moderatora bądź Panią Moderator. Panie Cegielski najpierw prosze spojrzeć na nasze podwórko, tu robi się wszystko by ostatni mecz czy ostatni bieg decydował o zwycięstwie, a potem spojrzeć na innych którzy można powiedzieć tworzą identyczne nie mające nic wspólnego ze sportową rywalizacją rozwiązania.

 • kros lubi Komentarz

  To jakiś bełkot Cegielskiego. Ta formuła wyłania najlepszego drugiego reprezentanta danego kraju a nie najlepszego. Rozgrywki toczą się w ciągu dwóch dni, żeby było co oglądać a finał jest w systemie pucharowym. W dalszym ciągu miejmy w pamięci, że głównym zadaniem nie jest wygrać, tylko nie przegrać, a to jest ogromna różnica. Trudno powstrzymać się od chęci pogoni do przodu, gdy tymczasem trzeba zostać i we dwójkę blokować tego słabszego z przeciwników. Przecież nie ma znaczenia, kto wygra, tylko kto nie przegra.
  Protestować to powinniśmy, że nie ma klasycznych DPŚ.
  Swoją drogą, to w MŚ w skokach też jeden zepsuty skok oznacza brak medalu, a nawet miejsca w 1 dziesiątce. W lekoatletyce najważniejsze są biegi finałowe. Finał Ci nie wyjdzie i pozamiatane. Takie są reguły.

 • kros lubi Komentarz

  Panie Cegielski przestań pan skamleć! Jakby wygrali byłyby ochy i achy! Po prosty byli słabsi i należy docenić młodziutkich Anglików! Pokazali repom ich miejsc e szeregu! Pan nawet nie krytykuje tego, że Janowski jechał po bandzie. Zapomniał, ze Anglicy poznali cwaniactwo wrocławskie! Bo tam tak się jeździ i jeszcze na przyczepnym a tu Janowski został po prostu wciągnięty w bandę jak chłopiec! Janowskiego ciągniecie za uszy po turniejach a on jest orłem tylko we Wrocku! Więcej wyobraźni i dystansu do umiejętności swoich oraz szacunku do rywali! Pan wariuje jak polski rząd i co może rozwiązać światową federację motorową bo nie dali wygrać Polakom? Ze swoim komentarzem Pan się zniżył do poziomu zwykłego żula i polskiego kibola! Panie Cegielski to powolny pogrzeb polskiego żużla! PAN WEŹMIE TO Z RAMKĘ!

 • kros lubi Komentarz

  Obecne zasady są jeszcze głupsze, niż w skokach narciarskich, gdzie przegrywa zawodnik, który pobił rekord skoczni, z zawodnikiem, który skoczył 15 m bliżej, ale ładniej wylądował.

 • kros lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie, niech nam Pan powie z ręką na sercu- czy jeśli Janoś by się nie wykopyrtnął i nasi zdobyli złoto, czy po finale wygłosił by identyczny, płomienny protest-song ?

 • kros lubi Komentarz

  Sami takie przepisy mamy. IMP ? Zmarzlik nie mógł latami zostać Mistrzem Polski, bo debilny jeden bieg Finałowy.

 • kros lubi Komentarz

  Nie ma co się tak przejmować tym srebrem. Na MŚ w ujeżdżeniu wielbłądów faworyzowana Mongolia przegrała z Kazachstanem bo ich zawodnik źle się złożył w łuk i spadł z wierzchowca. Wiecie rozumiecie. Tragedia na skalę lokalną. Takie MŚ.

 • kros lubi Komentarz

  Panie Cegielski, czy pan siebie słyszy - Polska upokorzona, tragedia narodowa? Żużel - sport niszowy uprawiany w kilku krajach świata, raptem przez ~ 400 zawodników. Czy pokonanie 4 okrążeń wokół komina " w lewo" pojazdem przypominającym motocykl ( bez skrzyni biegów i hamulców) można nazwać czystym sportem, gdzie wypadki nie są rzadkością? Sport najpopularniejszy w Polsce (~ 170 zawodników-tendencja spadkowa), WB ~ 60 zawodników, Dania ~ 100, Szwecja ~ 60 (największy spadek, kiedyś 300). O Australii i Nowej Zelandii nie wspomnę. Po co rozdzierać szaty?

 • kros lubi Komentarz

  Ciekawe co by powiedział gdyby Polacy zdobyli złoty medal?

 • kros napisał/a komentarz do Żużel. Antonio Lindbaeck wraca do ligi polskiej! Szwed znalazł klub na sezon 2022

  Jeszcze Holte do kompletu!

 • kros napisał/a komentarz do Fatalna sytuacja Legii. Jest decyzja ws. Michniewicza

  KIbice Leglej maja emocje walka o utrzymanie tylko pozazdroscic takiej druzyny i trenera!!!

 • kros lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kros napisał/a komentarz do Żużel. Marek Cieślak komentuje finały Speedway of Nations. "Nie opowiadajmy, że srebro to nasz sukces"

  Niestety janowski i zmarzlik sie nie dogaduja i nie tworza pary! Final zawalili oboje!

 • kros lubi Komentarz

  Legia to jest totalne nieporozumienie!!! Za co te miernoty biorą kasę??? To ma być mistrz Polski? Raczej miszcz! W LE mieli na razie kupę szczęścia ale teraz zaczną się schody i polecą na łeb...

 • kros lubi Komentarz

  LEGIA PODWÓRKOWA DRÓŻYNKA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHA 1 LIGA LEGIA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

 • kros lubi Komentarz

  Walić ległe Walić ległe...
  Krawaciarze pijta mleko 2 liga niedaleko

 • kros lubi Komentarz

  Mou leci

 • kros lubi Komentarz

  Genialny strateg, według "znawców futbolu" ze SF, Czesław 700 zawodzi z kolejnym zespołem. Jak dotychczas czego się nie dotknął wszystko psuł. Ciekawe jaki "ekspert" podsunął jego kandydaturę i gdzie Mioduski miał oczy? Trener bez żadnych sukcesów miał wprowadzić Legię na salony, chyba I-ligi? Dawno temu pisałem, że Czesław 700 to dla Legii katastrofa.

 • kros lubi Komentarz

  Podzielam opinie wielu. Po zmianie prezesa PZPN, jakoś dziwnie mało karnych dla Legii z kapelusza. Jakoś ostatnio Legia nie ma "szczęścia" do wątpliwych gwizdków.

 • kros lubi Komentarz

  Zmieniły się czasy - już nic za darmo nie dostaniecie !!!!

 • kros lubi Komentarz

  Jak to ? jak to ??? to już my nie będziemy teraz wygrywali ? Buuuuuuuuuachahachachachachachacha :)))))

 • kros lubi Komentarz

  To już mamy przynajmniej dwóch kandydatów do spadku: Legia i Górnik. Dwie frajerskie drużyny, które przegrywają tam, gdzie powinny wygrywać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.