• French Open - Sezonowy Typer 4+4

  Witam wszystkich :) Tak jak już powszechnie wiadomo poprowadzę French Open ;) Zapraszam wszystkich , którzy zechcieliby wziąć udział ;) Sorry za brak fot, no ale naprawdę nie mam jak ich wstawić..... :POgólnie mówiąc: - Czas trwania: 26.05-9.05 - Miejsce rozgrywania meczów: Stade Roland Garros, Paryż, (…)

  Więcej

 • Miami Open - Sezonowy Typer 4+4

  Hej wszystkim :) Niebawem się zacznie Miami Open, podjęłam się poprowadzenia tego etapu, więc to uczynię ;) Zapraszam wszystkich zainteresowanych ;) Z góry przepraszam za brak fot w blogu, ale ze smarta za nic w świecie nie mogę ich dodać..... Tak z ogólnych info to: - Turniej trwa od osiemnastego (…)

  Więcej

 • Pekin 2018 (Sezonowy Typerek 4+4 Toma)

  Witam wszystkich, poprowadzę etap Pekin, Tom przejmie od piątego lub szóstego października ;) Zapraszam wszystkich do typowania ;)Turniej będzie trwał od 28. września do 7. października.Headery, szablony, tabelki, wyniki, wszystko tu będę zamieszczać na tym blogu, a regulamin jest na głównym blogu Toma:https://m.sportowefakty.wp.pl/kibice/22052/blog/15545/sezonowy-typerek-edycja-18-19-w-przygotowaniuTypy (…)

  Więcej

 • WEEKENDOWY TYPER 17/18 - RUNDA XXII (54)

  Witam wszystkich, tą kolejkę biorę na siebie, nie wiem czy Duker się pojawi czy nie, ale jest już czwartek, musi być jakiś czas na zatypowanie, a sobota już pojutrze :) Wyniki z zeszłej rundy plus generalka i tabela strzelców są z komentarzy Dukera pod ostatnim blogiem :) -------- Mecze XXII rundy: (…)

  Więcej

 • Wesołych świąt!

  Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija. Szczęśliwego nowego roku oraz Merry (…)

  Więcej

 • Liga Typerów 2017/18 - Tabele, wyniki, podsumowania

  Witam, Jak mi radzili Abak i Włókniarz robię osobnego bloga na tabele, wyniki i podsumowania;) Wyniki tu wstawię od 1. kolejki, ale podsumowania zacznę wstawiać jako komentarze od tej kolejki, już nie będę poprzednich odkopywać. Wyniki 1. kolejki: Pablo80 - Kierowca Pociągu 4:3 AM99 - Nalo27 1:2 Ilona (…)

  Więcej

 • Liga Typerów 2017/18

  Witam wszystkich, Tutaj będą się pojawiały zestawy meczów na każdą kolejkę oraz lista uczestników wraz z przypisanymi klubami Włoskiej Serie A;) Poprzedni blog jest z zasadami, więc tu już nie będę ich pisać;) Lista uczestników wraz z przypisanymi klubami: 1. Pablo80- Juventus Turyn 2. Nalo27- SSC Napoli (…)

  Więcej

 • Liga Typerów 2017/18- Zasady

  Witam wszystkich;) W tym sezonie ja podejmuję się zadania jakim jest prowadzenie Ligi Typerów:) Na początek przedstawię zasady, które niewiele się różnią od tych z zeszłego roku. Zasady 1. Przewiduje maksymalnie 20 osób i polecimy najprawdopodobniej dla odmiany na kalendarzu Serie A. Wiec każdemu z (…)

  Więcej