Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Janczyk po raz kolejny wpadł w kłopoty. Odra Wodzisław zakończyła z nim współpracę

  A mi żal Ciebie. Widać, że IQ bliskie zeru a z takimi ludźmi trudno dyskutować bo trzeba zniżyć się do poziomu zero

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Paweł Podsiadło: Możemy przerwać hegemonię VIVE i Wisły

  Takiego cyrku jak w Płocku nie ma na świecie chyba. Prezydent miasta, właściciel klubu pan Nowakowski z PO na polityczne zlecenie rozpoczyna wojnę i wali w swoich mediach w największego i strategicznego sponsora klubu czyli ORLEN. To się w głowie nie mieści. Prezydent ma gdzieś kibiców i piłkę ręczną, realizuje swoje partyjne interesy.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Paweł Podsiadło: Możemy przerwać hegemonię VIVE i Wisły

  W Płocku nie ma dziennikarzy z jajami, bo takich się nie toleruje w mediach płockich, dlatego szukają pracy gdzieś indziej. W mediach płockich patrzy się na to, kto daje kasę na reklamy. A daje miasto czyli prezydent Nowakowski odpowiedzialny za rozwalanie Wisły oraz Struzik z budżetu województwa mazowieckiego. Kto ma więc pisać krytycznie o prezydencie, który totalnie rozwala w Płocku piłkę ręczną. Kto ma pisać, że na stanowisku wiceprezesa klubu został wciśnięty działacz PSL, radny ze wsi pod Płockiem? Kto ma o tym pisać skoro największy tygodnik w Płocku bazuje tylko na tym, że istnieje na rynku od 30 lat jako relikt PRL (spółdzielnia) i jest kroniką towarzyską a nie gazetą. Nie podejmuje żadnych tematów kontrowersyjnych, żeby nie narazić się na straty z reklam. Zamydla się oczy kibicom pseudodebatami na temat piłki ręcznej w Płocku w nowej rozgłośni radiowej, nawet zaprasza się Andrzeja Miszczyńskiego, żeby trochę "dokuczył" obecnej władzy pod publiczkę, ale tak naprawdę rozgłośnia powstała na potrzeby wyborcze Nowakowskiego, o czym wkrótce się przekonamy. Kibiców ubywa , a na dzieciaków, którzy rozwijają transparent przeciwko Nowakowskiemu na meczu nasyłani są ochroniarze.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: "Święta Wojna" dla PGE VIVE Kielce!

  "Natomiast za panowania Bolesława Śmiałego, dokładnie w 1075 roku zostało utworzone biskupstwo mazowieckie ze stolicą w Płocku. Jednak miasto stało się głównym ośrodkiem władzy w kilka lat później, kiedy to po wygnaniu Bolesława Śmiałego, korona przeszła w ręce jego brata, Władysława Hermana. Król, który upodobał sobie to miasto, dbał o to żeby kościół płocki oraz dwór przeniesiony z Krakowa sprostał potrzebom nowej rezydencji władcy"....tyle mówi historia. oczywiście możesz ja interpretować na własne potrzeby

 • Krzywousty napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: "Święta Wojna" dla PGE VIVE Kielce!

  Sprawdź sobie na Wikipedii poczet władców Polski

 • Krzywousty napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: "Święta Wojna" dla PGE VIVE Kielce!

  Wisła blado. Dopóki w klubie będą rządzić ludzie z koalicji PO - PSL i traktować klub jako łup wyborczy, wsadzać tam kolesi z partyjnego klucza tak będzie dalej. Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski z PO zniszczył w Płocku piłkę ręczną. Łysy robi sobie polewką z kibiców w Płocku: chcecie legendy to macie:prezes Adaś, dyrektor Złoty itd. Amatorzy! Płock - miasto królów, a łysy prezydent zapisze się w tysiącletniej historii jako grabarz płockiej piłki ręcznej.!

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: ostatnie takty Orlenu Wisły Płock, podział punktów w Skopje

  Dziękujemy prezydentowi Płocka Andrzejowi Nowakowskiemu z PO za zniszczenie płockiej piłki ręcznej !!!

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Gilberto Duarte odejdzie z Orlenu Wisły. Portugalczyk nie wypełni kontraktu

  To jest wina tylko i wyłącznie prezydenta miasta Płocka, który klub traktuje jak spółkę miejską, czyli partyjny i polityczny łup do obsadzania stołków przez niegramotnych kolesiów. Szkoda gadać ale Adaś też jest tym kolesiem, którym brał udział w kampanii wyborczej łysego. Prezydent upolitycznił ten klub i posługuje się nim do walki politycznej na maksa, mając gdzieś tradycje i kibiców. Jemu tylko zależy na politycznej walce z Orlenem, czyli PiS-em wg. niego. Ale Orlen to nie PiS ani PO, to setki tysiące ludzi, którzy przez pokolenia budowali to miasto i ten kombinat i pracowało w nim całe życie.
  A teraz wszystkie nagonki łysego prezydenta na koncern są obliczone tylko na politykę i wybory samorządowe.To jakieś kuriozum, że właściciel klubu, czyli miasto otwarcie i bez żadnej refleksji non stop wali w Orlen, jedynego poważnego sponsora klubu!!! Dlaczego nie walił w Orlen trzy lata temu jak rządzili w koncernie ludzie z nadania PO??? Wtedy wszystko było cudownie. Jego polityka doprowadziła , że część gawiedzi czyli otumanionych kibiców gwizdało na meczu na przedstawiciela Orlenu! Jako spółka giełdowa może się wypiąć na miasto i klub i nie sponsorować wcale, tym bardziej, że prezydent mianuje samych dyletantów do władz klubu. Ostatnim prezesem prawdziwym był Miszczyńśki, który chciał uprawiać zawodowy handball a nie politykę. Dlatego musiał odejść bo chciał zawodowego klubu a nie spółki miejskiej i przytułku do zatrudniania kolesi prezydenta. Przypominam, że Miszczyński odszedł w trakcie sezonu po tym jak łysy chciał mu narzucić laika wiceprezesa z klucza partyjnego. Wielu kibiców wieszało psy na Miszczyńskim a teraz wołają "wracaj". Prezydent Nowakowski, Platforma Obywatelska i PSL niszczą w Płocku piłkę ręczną.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Borbely pogrążył rodaków. Orlen Wisła Płock z pierwszym zwycięstwem!

  Za ten mecz trzeba podziękować Dimie :) i brać go z z powrotem do Wisły !

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. IFK Kristianstad - Orlen Wisła: bramkarz to za mało. Bolesna porażka płocczan

  Szkoda to powiedzieć ale chyba Przybecki z tej mąki chleba nie zrobi, więc niech się skupi na kadrze. W Płocku trzeba trenera doświadczonego, stratega, a nie na dorobku... co nie zmienia faktu, że trzeba w pierwszej kolejności posłać na zieloną trawkę el prezidente Płocka i jego kolesi którzy są odpowiedzialni za tę katastrofę. z nim nie mamy na co liczyć ani też na wsparcie Orlenu. taka jest prawda

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Bezradna Orlen Wisła. Kolejna porażka Nafciarzy

  Do Kibiców Wisły. Panowie i Panie mianowanie ikony Wisły na bossa nie było żadną ucieczką do przodu władz, że to niby nasz człowiek, wychowanek itd. Nie było też żadną szansą na ratowanie klubu, bo z całym szacunkiem, jeśli Adaś nie umie nawet uratować własnego małego biznesu, to jak ma uratować wielki klub z milionami. Mianowanie go na bossa ( nomen omen) miało inny charakter czyli spłacanie pewnego przekrętu jakiego dokonali panowie rządzący grodem i koalicjanci a ofiarą tego padł Adaś. Żeby Adaś nie zaczął gadać i nie robił szumu dali mu stołek, żeby się odkuł finansowo. Ot cała zagadka związana z Wisłą. dalej szukajcie sobie sami informacji...

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Jakub Madej: Wygwizdany Mamed Chalidow? To skandal. Wstydźcie się

  Mamed był uwielbiany do czasu swojej sweet foci brodatym gościem i kałasznikowem. czym zrobił sobie strzał w kolano. W czasach kiedy jego brodaci bracia w wierze mordują niewinne osoby w zamachach na całym świecie powinien siedzieć cicho. Znam i cenię walkę Czeczeńców o wolność kiedy najechał ich Putin. Ale niech w Rosji robią takie eventy a nie w Polsce z kałasznikowem w ręku. Zero tolerancji dla ciapatych terrorystów. Brawa dla kibiców Legii. Pozdrowienia z Płocka dla najlepszych kibiców.

 • Krzywousty lubi Komentarz

  Jedno jest pewne: przyszły trener będzie miał piekło ze strony kieleckiej. Przyzwyczajeni, że kadra to ich prywatny folwark. Tak miał Biegler, który osiągał sukcesy tak będzie miał przyszły trener. Beda walic ze wszystkich stron na ślepo, a wszystko przez to, że ich trenerowi się nie udało. Przybeckiego zostawcie w spokoju, a jeżeli on rzeczywiście ma być wybrany to niech dogada się z Wisłą i rozwiąże kontrakt po finałach. Dla mnie idealnym kandydatem jest Marcin Lijewski, idealnie pogodzi Wisłę i Vive. Dla jednych grał, u drugich ma przyjaciół czy brata. Ma rękę do młodzieży, spory bagaż doświadczeń, szacunek i milo się go słucha.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Białoruś - Polska. Klęska Polaków w Mińsku. Żegnaj, Euro?

  Oj tam, co się czepiacie. Patalant powie jutro, że bierze porażkę i brak awansu na siebie i koniec. No i weźmie, no i co mu zrobicie? No i fajnie. No i tak jest najlepszym trenerem na świecie. Przecież wygrał Ligę Mistrzów. To nic, że wtedy Vive wygrałoby nawet z trenerem Jednorogiem.

 • Krzywousty lubi Komentarz

  Z tego meczu morał wyszedł taki że żaby pożarły kurczaki :)

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Korona - Wisła Płock: błysk skuteczności kielczan

  Wisła nie ma kim strzelać oprócz Merby. Szkoda Kante tak trzymać na ławce kiedy Piątkowski chyba zapomniał na Cyprze jak się gra.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Dwunastu kibiców zatrzymanych po meczu Piotrkowianina z Vive Tauronem

  Uważaj pajacu co piszesz na temat Rządu Rzeczpospolitej Polskiej bo twoje wypociny są karalne za porównania z Hitlerem

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Polsat stracił ponad 4 miliony złotych podczas gali z Pudzianem i Popkiem?

  Następne walki tego popka powinna sponsorować państwowa agencja ds. rozwiązywania problemów alkoholowych czy tam innych uzależnień. płacić młodzieży za "pej per wiu" i pokazywać do jakiego stanu człowiek może się zniżyć w błazeństwie. to przypomina sceny z "Pod mocnym aniołem",a walki tego pu, pu dziana powinna natomiast pokazywać za free komisja ds. dopingu pt. jak z mistrza świata strong man blisko do kabaretu". dziękuję

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Michał Jurecki złamał rękę. Może nie zagrać na mistrzostwach świata!

  O to to. Maszyna się psuje, a co dopiero człowiek - sportowiec. Jurecki był eksploatowany na maksa i w klubie, i w reprezentacji. I chyba zaczął szwankować w końcu. Tkaczyk powiedział kiedyś w tv, że "sport to zdrowie, szkoda, że nikt nie mówi, że stracone". Nikt nie jest niezniszczalny.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Orlen Wisła - Veszprem. Karny na wagę remisu! Płocczanie wyrwali punkt finaliście Ligi Mistrzów

  Przed meczem Wisła remis pewnie by wzięła w ciemno, ale szansa na komplet punktów była, chociaż porażka też była bardzo blisko gdyby Rodrigo nie wybronił karnego na wagę punktu. Ale trudno marzyć o wygranej, skoro mocne prawe skrzydło Wisełki nie rzuca żadnej bramki w meczu. Na wielki plus Ivić, o którym mówiono, że to żadne wzmocnienie, ze słabego klubu itd. A gościu wymiata aż miło. Wszystko idzie w dobrym kierunku pod wodzą Przybeckiego.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do To już nie pierwszy raz. Kibice Legii znów skompromitowali się w Europie

  Oto nasza eksportowa drużyna i jej kibice pokazali Europie, że jesteśmy krajem trzeciego świata, nie tylko pod względem piłkarskim i ale i kultury zachowania.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Oficjalnie: Ivica Vrdoljak w Wiśle Płock

  Brawo dla Wisły Płock. Krok po kroczku robi niezłą pakę z piłkarzy już tanich, a którzy mają jeszcze coś do udowodnienia plus młodzi swoi. Śmiano się już z Krivtca, Furmana. a teraz to pierwszoplanowe postaci w Płocku. dojdzie Vrodljak plus koniecznie napastnik i będzie pierwsza ósemka.

 • Krzywousty napisał/a komentarz do Rio 2016: kamień z serca. Pierwsza wygrana szczypiornistów

  Huuurrra pokonaliśmy Egipt.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.