Marcyn - lubi

 • Marcyn lubi Komentarz

  Witam serdecznie. Portal czytam od dawna ,ale zdecydowalem sie w koncu zarejestrowac. Przede wszystkim witma braci po szalu . BKS POLONIA.
  Jak tam panowie , widze cos juz slyszeliscie na temat sponsora strategicznego/tytularnegho. Moze i przyjdą lepsze czasy dla naszej Polonii. Oby. Warto by bylo kiedyś doskoczyć do sąsiadow z Torunia i Grudziądza w ekstralidze.

 • Marcyn lubi Komentarz

  Wezmą go do Merca. Na crash testy :)

 • Marcyn lubi Komentarz

  Tak jak pisałem już kiedyś z osądami poczekajmy do końca sezonu. Niektórzy już widzieli Polonię w II lidze przed rozpoczęciem sezonu. Powtarzam, że pewne środowiska w Bydgoszczy będą wiecznie niezadowolone z sytuacji jaka panuje w klubie. Subiektywnie to byliśmy po prostu słabi w tym sezonie - dlatego też walczyliśmy z Krosnem o utrzymanie, a nie z Orłem o awans. Mimo wszystko uważam, że podejście Papy Golloba było słuszne - aby klub był "zdrowy" - muszą "wyzdrowieć" finanse. Trochę niepotrzebne były wypowiedzi Władka - cóż to jednak nie nowość w jego wykonaniu - taki był, jest i będzie do końca życia. Co do sytuacji z juniorami to według moich informacji to "większa połowa" racji należy do Papy. Na przyszły sezon trzeba się wzmocnić, bo drugi raz los nam tak przychylny nie będzie.

 • Marcyn lubi Komentarz

  Zaczynamy nowa ere,YNWA!!!

 • Marcyn lubi