elodreip - lubi

 • elodreip lubi Komentarz

  Ale tych jaj z byłym klubem żużlowym z Częstochowy nic nie przebije. Nawrocki akurat sobie poradzi.

 • elodreip lubi Komentarz

  Z Bednarukiem sprawa jest bardziej skomplikowana. Starsi zawodnicy patrzą na jego rewelacje jednak ze sporym dystansem i uśmiechami pod nosem. Gdyby trenera oceniać na podstawie aktywności w mediach społecznościowych, to oczywiście Bednaruk nie ma sobie równych, ale jak przychodzi do twardych faktów, to już wygląda to różnie. Do tego stopnia różnie, że w Warszawie mu podziękowano, mimo tego że klub mocno stanął na nogi. Chętnych w Polsce też wielu nie było (a trenerów szukano chociażby w KK, Rzeszowie, Bełchatowie, Lubinie czy Olsztynie) i ostatecznie wylądował w jeszcze słabszej Bydzi, a to już bieguny polskiej siatkówki. Kowal? Szkoda nawet gadać, bo on jedną kulkę zgubi, a drugą zepsuje. Chyba najlepszą opcją jest jednak Gruszka. Piotrek ma za sobą konkretną karierę, a i jako początkujący trener wygląda obiecująco. Natomiast tak naprawdę jest w Polsce człowiek, który mógłby teraz naszej kadrze dać naprawdę dużo, niestety aktualnie na reprezentacyjnym etacie w ojczyźnie - to oczywiście Mark Lebedew. PZPSowski beton miałby zapewne problem z tym, żeby siatkówki uczył w Polsce Australijczyk, choć z drugiej strony może czegoś nauczyłby ich przykład pewnego Nowozelandczyka o imieniu Hugh :).

 • elodreip lubi Komentarz

  A dlaczego prezes Kasprzyk jeszce nie podal sie do dumisji ? Ten czlowiek stworzyl problem zatrudniajac Fefe i ten czlowiek ma rozwiazac problem zatrudiajac nowego selekcjonera ? Lepiej rzucic monete albo wylosowac trenera z kapelusza. Albo zatrudnic czlowieka ktory nazywa sie Hajto, on spelnia wszystkie wymagania o ktorych wspomial Kasprzyk . Good luck z takim prezesem

 • elodreip lubi Komentarz

  I bardzo dobrze, skład optymalny na ligę, spokojnie można powalczyć ze Skrą, Jastrzębiem oraz Zaksą. Pierwsza szóstka praktycznie bez zmiany w porównaniu z ostatnim sezonem poza sypaczem. Koniec z połamanymi Veresami, Gavinami itd. Niech młodzi grają i walczą.

 • elodreip lubi Komentarz

  Największym problemem Skry jest to, że jedyną alternatywą dla Wlazłego był Kurek, który wrócił na przyjęcie. Penchev potrafi przyjmować zagrywki i robi to naprawdę dobrze, tylko cała rzesza ludzi go nie docenia. Mając przyjęcie Kurek-Penchev i potencjalnie rezerwę Bednorz-Katić tej drużynie nie jest potrzebny przyjmujący, tylko dobry zmiennik Wlazłego.
  Co do transferu Tillie - jeśli się potwierdzi to wszystko już napisano niżej :)

 • elodreip lubi Komentarz

  Pojedzie młody Lampart a Janusz zrobi taką kopę, że jak Kowalikowi spadną okulary przeciwsłoneczne to ich nie znajdzie.

 • elodreip lubi Komentarz

  Tal przypuszczałam. Wyjdzie na dobre oby stronom. Szkoda, że w takiej atmosferze bo jest mi za co dziękować. Poprowadzili Resovia do kilku tytułów i zapewnił kibicom piekne chwile. Szkoda, że ostatnie dwa sezony wyglądały jak wyglądamy bo trochę umniejsza to jego wartość. Ja tam DZIĘKUJĘ i powodzenia w dalszej pracy

 • elodreip lubi Komentarz

  Najwyższa pora na rozstanie - choć szkoda, że w takich okolicznościach. Można Andrzeja Kowala nie lubić, ale za tyle lat pracy dla klubu należy mu się szacunek. Nie wiem czy krytycy pamiętają, ale to on przerwał hegemonię wielkiej Skry ze składem marzeń.. W 2012 roku mówiono, że to Grozer, ale w w 2011 też grał Dżordż, a mistrzostwa nie było, a w 2013 już Dżordż nie grał, a mistrzostwo zostało powtórzone w pięknym stylu. Wiele lat na miejscu drugiego to też praca dla klubu.. Coś się kończy, coś się wypaliło, zmienił się zespół ludzi, który z nim pracował na wynik. Nie wiem jak prędko będzie ktoś mógł się pochwalić podobnym wynikiem. Janek Such też musiał walnąć papierami (abstrahując od powodów), ale do dziś jest symbolem Resovii. Szanujmy ludzi, którzy wnieśli dla klubu tyle serca i dali kibicom wiele emocji.

 • elodreip lubi Komentarz

  Nowakowski, Kłos, Wrona to nie Ferdinando de Giorgi wybrał, tylko PZPS powołał swoich przydupasów. Kolejny raz widać, że nie forma tylko nazwisko i układy w PZPS. Prawda panie Kłos? Wstyd, żenada nepotyzm, układy jak były tak teraz i zawsze i na wieki wieków ament !

 • elodreip lubi Komentarz

  Takich znafcòw jest więcej i są genialni w tym co piszą, ale nie poprowadziliby nawet drużyny podwórkowej.Co będą pisać jak nie będzie Kowala w Resovii ? Pewnie znajdą sobie kogoś innego bo w hejcie nie może być próżni ! Wesołych świąt !

 • elodreip lubi Komentarz

  Trzeba czekać na Leona, każda drużyna licząca się w walce o medale ma swojego lidera, klasowego zawodnika z absolutnego topu a nawet kilku a my tylko dobrych i w dodatku chimerycznych siatkarzy. Sukces na MŚ zawdzięczamy tylko i wyłącznie temu, że były rozgrywane w Polsce. A tak to miejsc na podium w ostatnich latach było niewiele.
  PS. Fajnie, że Schmitt wraca do formy. Perrin wbrew temu co niektórzy pisali też będzie wzmocnieniem Resovii.

 • elodreip lubi Komentarz

  Wiadomo, że kibicuję naszym, ale przy okazji jako Resoviak cieszę się bardzo, że Gavin już powoli wraca do pełni formy, Perrin mnie okropnie zaskoczył, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, jeśli ma tak w przyszłości zaskakiwać to ja nie mam nic przeciwko :)

 • elodreip lubi Komentarz

  Tichacek ma żonę Polkę, rzeszowiankę, może wykupić licencję za 20k od Czechów i grać na polskiej Maestro, ot i cała tajemnica.
  Natomiast sam Rossard to bardzo dobry wybór dla Resovii, gracz optymalny, ponieważ zarówno przyjęcie jak i atak na dobrym poziomie. Dodając do tego bezkompromisowość innych zawodników Resovii: obydwu atakujących, Ivovića, Wojtaszka, a nawet Fabiana Drzyzgi, który pewnie nieco się ogarnie po tym, jak władze Resovii zasiadły z nim do poważnych rozmów, stworzą, w mojej opinii, bardzo ciekawy twór zarówno na ligę jak i Ligę Mistrzów.
  Kluczowe będzie przyjęcie. Dając Fabianowi możliwość sypania piłek jak w sezonie 2014/15 - będzie ogromnie ciężko pokonać zespół ze stolicy podkarpacia.
  Czekamy, oczywiście, na środkowych: Paszycki/Lemański.

 • elodreip lubi Komentarz

  Nie wiem czemu uważasz, że brak mu regularności? MVP ligi francuskiej, MVP finałów pucharu CEV, najlepszy zawodnik Resovii w decydujących meczach LM z FF włącznie, najlepszy zawodnik Resovii w finałach MP. Jedynie początek sezonu miał w Rzeszowie trudny, ale po aklimatyzacji grał jak z nut. W Biełgorodzie było średnio, ale jakoś strasznie nie zawodził. Liga rosyjska i życie w Rosji są specyficzne i nie wszystkim odpowiadają. Wystarczy wspomnieć takich zawodników jak Winiarski, Conte czy Kurek. Moim zdaniem świetny ruch Górala, tyle że potrzeba jeszcze drugiego przyjmującego o trochę innych walorach użytkowych...

 • elodreip lubi Komentarz

  Takiego beztalencia jeszcze nie widziałem! On niema pojęcia o boksie! Szpilka jest cienias ale Zimnoch to już całkowite dno!!!

 • elodreip lubi Komentarz

  Liga długa, dużo grania, nie ma zespołu, który jest w stanie utrzymać cały czas wysoki poziom. To tego typu wyniki się zdarzają. Nic nadzwyczajnego.

 • elodreip lubi Komentarz

  I już wszyscy na ziemi???
  Poraz nty widać jak polska liga jest wszechmocna.
  Wystarczy że na przeciw wyjdą ruskie i ....... wpier..l aż dudni.
  ZAWSZE

 • elodreip lubi Komentarz

  Co znaczy koncentracja, w końcu grali od początku do końca. Nie odpuszczali, MVP zasłużenie dla Tichacka, ale nadal jest co poprawiać w grze.

 • elodreip lubi Komentarz

  No proszę Andrzej Kowal w końcu odkrył że maja Penczewa w składzie! Co on do diaska wyprawiał ostatnio że ciągle to Achrem, to Śliwka, czasem Lyneel a Penczew odstawiony na bok? No i w końcu Paszycki wyleciał ze składu - brawo, nareszcie jest drużyna.

 • elodreip lubi Komentarz

  No już w pierwszym meczu z Lotosem się działo, szybkie 3 pkt dla Sovii. Liczę na powtórkę :)