Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JOGKAL napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki nie trenuje z drużyną. Menedżer mistrza Polski uspokaja

  Okazało się więc, że Piotrek nie ściemniał czyli teraz chyba czeka tylko na przeprosiny od bulterierów z redakcji i trenera kadry. Ciekawe ktoś przyzna się do błędu w ocenie sytuacji.

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Ostaf wróżko , powiedz mi w jaki sposób na początku sezonu Prezesi mają wywróżyć średnią zawodnika na końcu sezonu ? :D

 • JOGKAL lubi Komentarz

  KSM= KALKULUJEMY SOBIE MECZ.
  Jeden z gorszych pomysłów które przerabiał żużel. Co rok zmiana zawodników w drużynie i z kim kibice mają się utożsamiać? Poza tym po co kogoś szkolić jak za rok nie będzie mógł być w drużynie? Czy liczba nowych adeptów nie malała wraz z pojawieniem się KSM? ŻUŻLU Quo Vadis?g

 • JOGKAL lubi Komentarz

  ostafa pudelkowy - tylko ty mogłeś wpaść na pomysł napisania gniota o ksm hoć nikt z pzm gksż czy działaczy lig tego nie bieże nawet pod uwage gdysz to nonsens nat nonsensami -jak morzna ze sportu robić cyrk (tylko hamerykańcom siem to udało gdy z męskih sportuf walki zrobili teatr dla ludu - wrestling) aleć to nie usa tylko europa i tu ludzie hcom przwdziwej walki a nie ustawionej - w momencie wprowadzenia ksm połowa prawdziwyh kibicuf mahnie renkom i pujdzie do parku oglondać ... zawody dziadków w szachy

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Ksm ? Bez sensu !!!!

 • JOGKAL lubi Komentarz

  tylko nie KSM!

 • JOGKAL lubi Komentarz

  KSM, bo Leszno wszystkich miażdży?! w sezonie 2020 też rozniesie ligę! KSM to najgorsze co może spotkać ten sport..

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Ja mam wrażenie, że żużel nie uczy się na błędach. KSM był już wiele razy i nic dobrego z tego nie wniknęło. Tym razem też nie wyniknie. Skończy się raczej tym, że kibiców ubędzie, bo system zrobi się zbyt skomplikowany i niezrozumiały dla kogoś, kto miałby się tym sportem zainteresować.
  Jeśli chcemy coś zmienić wprowadźmy 12 drużyn w ekstralidze. Jeśli kogoś będzie stać na trzymanie takiej drużyny jak Unia Leszno przy tylu meczach z potencjalnie słabszymi drużynami, to będzie taką drużynę trzymał. Ale pewnie większości nie będzie na to stać (o ile kogokolwiek będzie stać) w związku z czym zostaną uwolnieni zawodnicy z najsilniejszych klubów i rozejdą się po tych słabszych. Jak zawsze będą drużyny lepsze i gorsze i tego żadne regulacje nie będą w stanie zmienić. Ale będzie ciekawiej. Więcej będzie meczy (sezon będzie dłuższy) i jeden czy dwa przegrane mecze na początku sezonu nie będą oznaczały prawie pewnego spadku.

 • JOGKAL lubi Komentarz

  KSM - rozwiązanie dla nieudaczników, leniwców, ludzi bez wyobraźni, bez kreatywności, egoistów, zazdrośników itd. :)

 • JOGKAL lubi Komentarz

  A może powinno się zapytać o to kibiców, czy chcą powrotu KSM?
  A nie prezesów. Bo to oczywiście że słabszy klub czy mniej zamożny będzie za.
  Tylko że za to będą płacić kluby które mają pieniądze, które szkolą.Bo zespół pojedzie dobry sezon, zdobędzie Mistrzostwo Polski, ale w kolejnym powiedzą im, macie za duży KSM, ukarać trzeba ich za dobrą jazdę.
  Co za tłumok chcę powrotu tego bagna jakim jest KSM?
  Chcecie ukarać Unie za lata świetnej pracy z młodzieżą i tyle, denerwuje Was monopol Leszna.
  A mnie nie, choć pochodzę z Torunia, to życzę by KSM nie było. A innym klubom radzę wziąć przykład z Leszna pod względem szkolenia, tworzenia atmosfery w klubie.

 • JOGKAL napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Możliwy powrót KSM, więc prezesi już ruszyli na łowy (felieton)

  Bez rozwijania tematu KSM to zła regulacja. Rozumiem, że decydują pewnie względy finansowe ale to przykre bo oznacza obniżenie poziomu sportowego i w konsekwencji rangi naszej ligi.

 • JOGKAL napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw. Najlepsza liga świata, niezłe zaplecze, a potem wielka dziura. Żużel się nam zwija (felieton)

  Każdy myśli tylko o własnej kieszeni i zyskach. Rusko z Witkowskim chcą pomagać obcokrajowcom i innym krają. Sparta mogłaby zakontraktować kilku zawodników i wypożyczyć gratis do Piły lub innego zespołu wtedy mogliby pomóc kondycji krajowej dyscypliny.

 • JOGKAL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem kibicem żużla i piłki nożnej ale nie będę głosował na Lewandowskiego i Zmarzlika ale doceniam ich osiągnięcia. Czy mogę tak zrobić czy jednak muszę zagłosować na nich?

 • JOGKAL napisał/a komentarz do Żużel. KSM w PGE Ekstralidze od sezonu 2021? Wszystko już zostało policzone

  KSM 37 to chyba minimalny jeśli max to idziemy w stronę lig zagranicznych. Kasa zostanie constans.

 • JOGKAL lubi Komentarz

  "Prezes Fogo Unii Piotr Rusiecki w sprawie absencji Pawlickiego w ogóle nie chciał zabierać głosu. Także Przemysław Mocek, menedżer żużlowca, nie odpowiedział na naszego sms-a" Dariuszu, to chyba już się stał standard że hejterom nikt nie chce udzielać informacji. Dziwne że Baron coś ci tam a odczepnego rzucił, ciesz się póki jeszcze chociaż takie ochłapy ci się trafiają. Teraz zastanów się po co ktokolwiek ma cię o czymkolwiek informować, żebyś wszczął kolejną kampanię nienawiści? Dariuszu, czytałem u Ostafińskiego z pewnego żródła że Pawlicki jest na Dominikanie :)

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Redaktorka boli, że nigdzie się nie pokazuje.. Nie ma do czego się dowalic, to czepia się że się nie pokazuje na L4, gdyby się pokazał byłoby 100 artykułów że lekceważy L4. Logika Ostafa....

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Bezczelny ten Piotr. Leczy się po sezonie zamiast odbierać telefony ze sportowych faktów... Jak tak może być!?

 • JOGKAL lubi Komentarz

  jezu człowieku litości, teraz będziesz umoralniał Pawlickiego? co Cię to obchodzi że "nie był na pogrzebie Tomka Skrzypka, któremu wiele zawdzięcza" ? Twoja sprawa? nie ? to sie odpier...l

 • JOGKAL lubi Komentarz

  No i p. Darek znów się ośmieszył , bo skoro Piter miał zabieg i ma problem z chodzeniem i są komplikacje to jakim cudem był na Dominikanie ? Przestań człowieku bredzić

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Jak zapadł się pod ziemię, to jest pod ziemią - logiczne chyba. Jakiś tunel kopie czy coś może.

 • JOGKAL

  Rozumiem że, jak go nie ma na fejsie znaczy leży i nie trzeźwieje. Gość chciał jak najszybciej po sezonie wyjąć śruby pewnie aby mógł zacząć treningi a wcześniej wyjechać na zasłużony urlop. Po drodze nastąpiły komplikacje bo jak nawet średnio wtajemniczeni wiedzą mogą się one zdarzyć przy najprostszym zabiegu usunięcia drzazgi. Prosiłbym o odrobinę wyczucia w pewnych sytuacjach a szczególnie po stracie tak bliskiej osoby.

 • JOGKAL napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Każdy ciągnie przepisy w swoją stronę. Mieliśmy niedawno składy 7 w tym 4 Polaków czyli 60% teraz 8 w tym 4 PL w tym możliwy był kewlar czyli realnie było 7 w tym 3 PL czyli 40%. Zaczyna to wyglądać dziwnie dla naszych krajowych zawodników. Zaraz ktoś wróci do pomysłu, że jeden z GP co jednemu dziś pasuje innemu mniej. Potem ktoś stwierdzi że jeden zawodnik zagraniczny powyżej 30 lat itd. W sumie trzeba się porozumieć na czym nam zależy ale do tego potrzeba rozmów a coraz więcej w tym wszystkim celebryckich wrzutek.

 • JOGKAL napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Pawlicki wysłał L-4. W Złotym Kasku nie pojedzie. Straci kolejne eliminacje Grand Prix?

  Organizacja turnieju, który ma dać przepustkę do przyszłorocznych eliminacji 11 października? Przypominam liga skończyła się dla jednych 23 sierpnia a play-off 22 września. Zawodnicy mają już dość chcą już rzucić sprzęt i odetchnąć. Dodatkowo pogoda na jesień bywa jak obecnie i tory są już niebezpieczne. Jestem pewien, że większość z faworytów pojedzie po 2-3 wyścigi i wycofają się jeśli nie będą mieć szans bo po co ryzykować. Proponuję przyznać sobie premię działaczom PZM za ten genialny pomysł

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Przecież Leszno na uwolnieniu zawodnika zagranicznego juniora nie straci. Niech sobie to uwolnią. Kit z tym. Mamy Kuberke i Lidnseya którzy będą dzielić i rządzić w lidze. Problem w tym, ze najpierw cała otoczka z karami na czele za brak szkolenia a teraz nagle kompletnie w drugą stronę i kupno zagranicznych kosztem naszych. To jest parodia. Tak samo jak przed momentem mówili o zawodniku 8, by w razie kontuzji mógł zespół jechać całym składem a tutaj pomysł o 4 zawodnikach. TO JEST ŻAL

 • JOGKAL lubi Komentarz

  Rusko ta szmata już miesza sp... aj dziadu do Warszawki ulepszać piłkę kopaną. Tego też nie potrafiłeś to wracasz robić syf w żużlu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.