Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Były zawodnik UFC uratował kobietę na ulicy przed napaścią (wideo)

  W Polsce napastnikiem okazał by się kibol, o przepraszam Kibic Wyklęty czyli Patriota z politycznych bojówek Prezesa i wybawca poszedł by siedzieć. A kto wie czy i nie napadnięty.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Były zawodnik UFC uratował kobietę na ulicy przed napaścią (wideo)

  W Polsce napastnikiem okazał by się kibol, o przepraszam Kibic Wyklęty czyli Patriota z politycznych bojówek Prezesa i wybawca poszedł by siedzieć. A kto wie czy i nie napadnięty.

 • Roman Grzybek

  12 milionów złotych to jest śmieszna suma jak na jakąkolwiek poważną firmę. A jaka firma by miała reklamę za tak śmiesznie niską cenę i grunty warte 100 milionów. A jednak chętnych nie ma. Bo Wisłą rządzą kibole. Czyli polityczni bojówkarze Prezesa. O przepraszam Prawdziwi Polscy Patrioci. I gdy już będzie niedługo przeprowadzana dePISuaryszacja o tych Patriotach nie wolno będzie żadnemu rządowi zapomnieć. Muszą "odzyskać" więzienia.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do PiS obsadza stanowiska w piłce nożnej

  PO sprywatyzowało 5% wszystkich prywatyzacji od 89 roku uzyskując za nie sumę 40% wartości wszystkich tych od roku 89 prywatyzacji.
  A jak tam PISowska sprzedaż Stoczni Gdańskiej za cenę otaczającego ją płotu? A może coś o sprzedaży za bezcen Ursusa deweloperom? A może o podPISanej w Brukseli przez PIS likwidacji polskich cukrowni. No i o ostatniej sprzedaży Izraelitom Stoczni Szczecińskiej za ułamek wartości gruntów na których leży.

 • Roman Grzybek

  Już po przeczytaniu tytułu chciałem wyzwać redakcję za któryś z kolei chwytny tytuł ale po przeczytaniu całej reszty mogę powiedzieć tylko jedno:
  Gratulacje i powodzenia Pani Karolino.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do El. Euro 2020. Jacek Stańczyk: Dopiero teraz Brzęczek poczuje, co to presja (komentarz)

  Brzęczek zna prawdę o naszej reprezentacji. My zwykli kibice znamy propagandę.

 • Roman Grzybek

  A przecież to takie proste by klub wybrnął z kłopotów finansowych. Wystarczy jakiegoś PISowskiego polityka wybrać na prezesa klubu.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Bóg się zlitował. Wał bolszewikom. Jacek Kurski w akcji życia

  A potem? A na drzewach zamiast liści będą wisieć PISlamiści.

 • Roman Grzybek

  Ciekawe co PIS obiecał Włochom w zamian za wypuszczenie "Patrioty Wyklętego"?

 • Roman Grzybek

  To miała być polska gala w Londynie. Wysłano z wielkim propagandowym kwikiem "Wspaniały Team Asów" W tym takich jak Popek - kilka walk i 0 zwycięstw. No i plama na honorze Polski jakich mało. Gwizdy publiczności a jedyne zwycięstwo to w walce przeciw sobie dwóch Polaków. HAŃBA.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do MŚ 2018: Buongiorno Torino! Polacy zmietli Serbów z boiska i zagrają w 3. rundzie

  Cieka we ile PIS poprzez Rycha Czarnieckiego Serbom za ten mecz zapłacił.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do MŚ 2018: Buongiorno Torino! Polacy zmietli Serbów z boiska i zagrają w 3. rundzie

  A może Serbom z kalkulacji wyszło że lepiej zająć drugie miejsce w grupie?

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do MŚ 2018. Zobacz sytuację w grupie Polaków po meczu z Francją

  Tak się kończy gdy polityka wkracza do sportu.
  Od samego początku mistrzostw a nawet wcześniej w polskiej reprezentacji same pretensje i pretensje do wszystkich i o wszystko. Zaczyna być widać toksyczny paluch PISu prezentowany przez Rycha Czarnieckiego który zaczął rządzić tą reprezentacją. Na razie dotyczy to działaczy ale jak widać przenosi się i na zawodników. Niektórzy z nich zamiast grać węszą już sPISek sędziów i kłócą się o byle co.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do MŚ 2018: zostało jedno życie. Francja za silna dla Biało-Czerwonych

  Mnie to śmieszy jedno. Jakakolwiek reprezentacja Polski w czymkolwiek choćby jechała na mistrzostwa z własnymi kucharzami i zawodnicy mieli zakaz kupowania żywności byle gdzie to zawsze się trafi łajza która się czegoś nażre na jakimś bazarze. A potem choruje. Ta łajza miała tylko pecha bo wielu jego kolegów też żarło gdzie i co popadnie na mieście ale się nie zatruli.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Laurent Tillie: Polska jest wzorem dla siatkarskiego świata

  To było 4 lata temu. Teraz polską siatkówkowe przejął PIS.
  I od samego początku mistrzostw a nawet wcześniej w polskiej reprezentacji same pretensje i pretensje do wszystkich i o wszystko. Zaczyna być widać toksyczny paluch PISu prezentowany przez Rycha Czarnieckiego który zaczął rządzić tą reprezentacją. Na razie dotyczy to działaczy ale jak widać przenosi się i na zawodników.

 • Roman Grzybek

  "To niewiarygodne, że przez tyle lat mu się udawało. Ale jak to możliwe… to pytanie do prokuratury i policji."
  Czy gdyby oni wszyscy nie byli kibolskimi bojówkarzami Kaczyńskiego, o przepraszam Prawdziwymi Polskimi Patriotami to tez by im się udawało?

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Arkadiusz Malarz: Czas nie leczy ran

  Tak się kończy dziadowizna. Sprzedawanie dobrych zawodników i kupowanie barachła bo tanie. 35 latek grający gdzieś w 3 lidze bo kiedyś grał w lidze angielskiej czy jakiś młodzian wcale nie sprawdzony ale podobno ktoś powiedział że wielki talent. Ale grunt że kasiora do kieszeni właścicieli wpadła. Przecież Legia w ostatnich kilku latach regularnie dwa razy do roku rozsprzedawała swoich zawodników.

 • Roman Grzybek napisał/a komentarz do Futbol zagrożony

  Nawet jak jest gdzieś na osiedlu coś przypominające boisko to żaden młodzian nie pójdzie tam pograć w piłkę bo okupują je chlające piwsko łyse żule z szalikami Legii. I młodziaki mogą zostać skopani i pobici. Przykładem niech będzie z przed kilku lat mecz trampkarzy Polonii Warszawa gdy na boisko wtargnęła zamaskowana bojówka kiboli Legii i pobiła młodocianych zawodników ich rodziców i sędziów. Uszło im to na sucho bo PIS ogłosił ich jak i resztę kibolstwa Prawdziwymi Polskimi Patriotami. A przecież bydło powinno zostać na miejscu wystrzelane.

 • Roman Grzybek

  Najbardziej przerażające jest to że te cieniasy są najlepszą polską drużyną. Jaka musi być ta reszta?

 • Roman Grzybek

  Czy wróbelek który urodził się w stajni automatycznie staje się koniem?

 • Roman Grzybek

  Ty się czep oszołoma który niedawno z nadania partii PIS zaczął rządzić polską siatkówką i czeka z wypiętą piersią na medale i pochwały. Czyli Rycha Czarnieckiego. Tak się kończy wszytko co partia próbuje zawłaszczyć do swych propagandowych potrzeb. W Piłce nożnej też na zgrupowaniu premier i prezydent żądali przerwania treningu bo chcą sobie zrobić z piłkarzami pamiątkowe "focie". Jak się ten nadmuchany propagandą balon skończył wszyscy wiemy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.