Olga Graf - lubi

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Jest opcja sprawdzenia z dużym prawdopodobieństwem czy Tomasz jeszcze żyje czy już niestety nie, co pozwoliłoby w taki czy inny sposób zamknąć temat ewentualnej powtórnej akcji ratunkowej i z pewnością przyniosłoby ukojenie bądź nadzieję rodzinie Tomka, może przeczyta ktoś władny podjąć odpowiednie decyzje i zadziała, opcja nazywa się MQ9 Reaper czyli Predator B z kamerą termowizyjną, pułap max. 15200m, zasięg 5900km, prędkość max. 480km/h, bezzałogowy więc zero ryzyka, Pakistańczycy tego nie mają, ale z Bagram w Afganistanie gdzie pewnie kilka takich stoi pod Nanga Parbat jest zaledwie ok. 500 - 600km (ciut ponad godzinę lotu), Pakistańczycy raczej nie powinni mieć nic przeciwko skoro nie szumieli jak im Amerykanie wyłuskali bin Laden'a, a zatem panie Ministrze Obrony Narodowej może pora wypróbować sojuszników? bo póki co sprawdził się Rosjanin – Urubko i to w 100%, wjechać Jankesom na ambicję to polecą... i to nie jest żart tylko poważna propozycja, którą daję pod rozwagę ekspertom i decydentom... byle szybko bo tu jeszcze może liczyć się każda minuta... zwłaszcza jeśli diagnoza Eli co do stanu Tomasza była błędna co jest równie prawdopodobne jak to, że jednak nie pomyliła się...

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Raczej należy podziękować Pakistańczykom że żałowali kasy na helikopter. Te pare godzin własnie miało tutaj największe znaczenie. Kto ma jego śmierć na rękach to tylko Pakistańczycy. A Tomek pomagał dzieciakom w Pakistanie - tak mu się odwdzięczyli. Ale trudno spodziewać się czegoś dobrego po Islamsach.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Spokojnie w sądami. Trzeb tam być żeby coś mówić. To są twardzi ludzie, i trudno podejrzewać ich aby nie chcieli ratować kolegi. Przyczyny są inne.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Ja pier.... Czytam tutaj bełkot co niektórych i nie wierzę. Siedzą pajacyki przed monitorem bo "na zewnątrz zimno i pada", a krytykują gości którzy pokonali nocą ponad 1000 metrów przy - 40 stopniach i wietrze 80 km/h.
  Połowę z was pajacyki po zmroku znad Morskiego Oka trzeba byłoby helikopterem ściągać a tu Wielcy Eksperci. Napinacze internetowi....

 • Olga Graf lubi Komentarz

  PO CO WOGOLE WYBIERALI SIE TAM ZIMA BOHATERSTWO NIE POPLACA BO CHCIELI BYC PIERWSI ZIMA I SA TEGO EFKTY

 • Olga Graf lubi Komentarz

  RATOWNICY:Powinni,skoro mieli HELIKOPTER i odnalezli FRANCUSKE szukac az do znalezienia Ciala Tomka wlacznie P.S.LUDZIE MAJA ROZNA WYDOLNOSC ORGANIZMU,moze Tomek zyje i czeka.!?

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Prawde napisała.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  niestety muszę się z nią zgodzić

 • Olga Graf lubi Komentarz

  1-0

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Kolejna afera o nic.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Ta osoba jest niepełnosprawna czy miała jakiś nieszczęśliwy wypadek i chwilowo korzysta z wózka ? Sama weszła bez wózka na sektor. Przepisy wszędzie są po to aby je respektować. Tylko my Polacy mamy z tym problem , zawsze mamy jakieś ale , może by troszeczkę nagiąć , a czemu tak jest w przepisach , mi się to nie podoba itd.
  p. redaktorze jaki czynnik ludzki ??? tam była ochrona ? ci ludzie byli w pracy i wykonywali dobrze swoją pracę zgodnie z przepisami. To jest nasz zas...y obowiązek dowiedzieć się przed meczem , koncertem czy inną imprezą co nam można a co nie , ale nie my zawsze wolimy jechać na pałę najlepiej z torbą jedzonka i napojów a później mieć pretensje do całego świata że coś nam zabrali albo zabronili. Ja oczywiście współczuję tej Pani że się męczyła i walczyła z bólem , ale piszę ogólnie , a co by pan napisał jak w tym wózku były by jakieś materiały pirotechniczne lub nie daj boże broń i komuś stała by się krzywda ? Czytali byśmy : ochrona pozwoliła wjechać wózkiem na sektor gości , doszło do tragedii , należy zwolnić szefa ochrony i pracowników odpowiedzialnych za tą bramę itp.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Karierę.....Karierę to miał Gollob, Jancarz, Plech, Jankowski, Hampel. A Sówka to co najwyżej występował na torze.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Cóż, póki co to średni interes dla Chicago ale poczekajmy do zakończenia wszystkich roszad, być może Chicago troche zwalnia sobie salary (prawdopodobne odejście Rondo to wolne 11 mln) żeby sprowadzić jakiegoś solidnego grajka najlepiej dobrego strzelca bo takich w zespole brak

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Wymiana win-win. Lakers ogarną przydatnego rozgrywajka, a NY potrzebuje bardziej rozgrywającego niż centra, którego i tak dostaje. Jeśli Ingram zrobi progres i LA trafią w drafcie, plus jakimś cudem w bliskim czasie dojdzie George... to stają się powoli poważnym kandydatem do walki o pierwszą 5 konferencji.

 • Olga Graf lubi Komentarz

  Ostafiński powinien u Ciebie brać lekcje z rzetelnego dziennikarstwa... :)

 • Olga Graf lubi Spór Hancocka z Polonią w szczegółach