Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za idiota wstawia te ankiety? Polecam jakiś mecz obejrzeć. Przecież Tottenham mógł spokojnie z 4:0 wygrać w tym meczu. Newcastle przez cały mecz nie stworzył sobie kompletnie nic. Lepszym pytaniem po tym meczu do ankiety byłoby " czy według ciebie sędziowie w Anglii są niespełna rozumu?"

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kompromitujcie się dalej takimi decyzjami. Zapowiedzą burzę i już nie jedziemy. Jeszcze jakby zapowiadali jakieś ciągłe opady w całym regionie to bym zrozumiał, ale w tym przypadku o niczym takim mi nie wiadomo. Burza przejdzie bokiem i tylko zmarnują dzień, tak jak kiedyś w ZG co Dudek wstawiał zdjęcia jak świeci słońce a meczu nie ma. Teraz jeszcze wszyscy są na miejscu, nie jedzie żadna inna liga i nie ma żadnego powodu tak się spieszyć z decyzjami. Szkoda, że pozostałe ligi nie jadą bo byłoby tak napchane zawodów, że nic by nie mogli przekładać bo nie byłoby wolnych terminów i wtedy szybko by się okazało, że wszystkie tory są nagle bezpieczne, świetnie przygotowane i nikt by nie marudził i odwoływał zawody z byle powodu jak ostatnio w Czewie. W Szwecji musi być naprawdę skrajną pogoda, żeby nie pojechali i prawie zawsze są w stanie doprowadzić tor do porządku, a zawodnicy próbują jeździć na gorszych torach niż był ostatnio w Częstochowie. Rację miał ostatnio Bomber jak skrytykował to co się tam działo. Wiem, że toru nie widział na żywo, ale akurat on jest w tym temacie wiarygodny. Jemu wertepy nigdy w niczym nie przeszkadzały i dużo gorszych torów widział i na nich jeździł. Nawet w Polsce choćby w Rzeszowie miał nieraz dużo trudniejszy tor gdzie nawet tych co jechali na prowadzeniu bardziej rzucało niż tych na próbie toru w Częstochowie. Żużel idzie w fatalnym kierunku.

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech Stępniewski nie gada z idiotami tylko niech napisze gdzieś luźno w mediach społecznościowych, że Ekstraliga zastanawia się nad tym, żeby nałożyć pięcioletni zakaz startów w Polsce każdemu zawodnikowi, który nie stawi się do jazdy w wyznaczonym terminie. Wtedy bez żadnych negocjacji zawodnicy sami wymuszą na federacjach możliwość jazdy w Polsce, albo porozwiązują kontrakty w swoich ligach. Czas przestać się cackać, z fimem zresztą też. Jaka dla żużla jest korzyść z fimu? Trzeba sobie zdać sprawę, że my utrzymujemy cały ten sport i bez naszej ligi, żużla już dawno by nie było, albo byłby taki jak w Anglii. Przestańmy to finansować i organizować jakiekolwiek rundy gp i zobaczymy ile czasu fim i pozostałe federacje to pociągną.

 • jeno speedway lubi Komentarz

  Mourinho slabym trenerem nie jest, ale wymagajacym.Przez co wiekszosc tych psuedo gwiazdek jak Pogba ma potem problemy.Wygral lige mistrzow z Interem czy Porto.

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaki mit? Gość zdobył ponad 30 trofeów bądźmy poważni. Mit to mógł być w przypadku Solskjaera jako cudotwórcy i leku na całe zło a nie u gościa który w klubowej piłce zdobył wszystko i 99,8% trenerów może zazdrościć mu jego sukcesów.

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Premier League. Media: Tottenham rozmawiał z Jose Mourinho

  @vanhorne: te rozbite i skłócone zespoły wygrały z nim ponad 30 trofeów. Tottenham w którym panowała od lat sielanka i miłość dałby się pociąć, żeby wygrać cokolwiek. Swoją drogą jakoś to skłócone z nim United osiągało z nim lepsze wyniki niż teraz kiedy na zabój kochają się z Solskjaerem. Mourinho trafił w United na nierobów bez ambicji i każdy trener, który chce wygrywać prędzej czy później straciłby do nich cierpliwość.

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A gdzie tu Pan Kazimierz powiedział nieprawdę? Lopez już od dawna nic nie strzelił i na razie wygląda gorzej od Cabrery, holender zagrał przeciętnie i to też fakt, a mecz obiektywnie był na remis, więc w czym jest problem?

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co za fajny i błyskotliwy artykuł autora, szkoda tylko, że spóźniony o 2 lata. Ja już wtedy gdy za Mourinho działy się różne jaja na forach pisałem, że trzeba stanąć po stronie trenera i pozbyć się największych szkodników, którym nic się nie chce z Pogbą na czele. Cała druga linia tu jest jeszcze do wymiany na ambitniejszą no i trzeba wzmocnić atak. Do wymiany jest też Solskjaer i tylko tu nie zgadzam się z autorem. On nigdy nie był wybitnym strategiem tylko pociągnął 3 miesiące gdy piłkarze złapali jakąkolwiek motywację chcąc udowodnić, że nie oni a Mourinho był problemem. Jak widać jest odwrotnie. No a kluczem do sukcesów United jest wymiana Woodwarda, bo on się tak zna na piłce jak u nas Mioduski. Z perspektywy czasu wszyscy musicie przyznać abstrahując od stylu, że Mourinho naprawdę bardzo dużo z tego szamba wyciągnął i gdy raz na konferencji stwierdził, że jego największym sukcesem jest wicemistrzostwo z United mógł wcale sobie nie robić jaj.

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Witam panie Ostafiński. Widzę, że się pan nudzi i Rzeszów wrócił na tapetę. Nie mam Panu nic istotnego do przekazania. Chciałbym jedynie przypomnieć, że już pół roku temu, ja i 2 inne osoby pisałem o tym, że jeżeli Rzeszów nie dostanie licencji to żużel tam się nie odrodzi. Zarówno pan jak i centrala nie jesteście więc chyba zdziwieni, że nic się nie dzieje. Rzeszów ( a jestem akurat z tamtąd) to kompletne zadupie, zaplecze sponsorskie jest takie, że może pociągnęłoby klub szachowy. Sponsorów nie było i za Marty i przed Martą i po Marcie. To nie zachodnia Polska. Jakby nie Asseco nie byłoby też siatkówki. Piłki nigdy nie było. To miasto nie ma ducha sportu, o sporcie mało z kim pogadasz. Tam nie ma prawdziwych kibiców ( może jednostki), fanclub się kompromituje, nie ma działaczy, nie ma zaplecza. Jest za to grabarz sportu Ferenc. Wiadomo też było panie Ostafiński, że po likwidacji klubu, żona i inni nic nie dostaną. Ukarani są za to zwykli kibice i nikt więcej z Nawrockim na czele.
  No i pytanie do redakcji. Gdzie są te pozwy tych straszliwie skrzywdzonych? Myślę przecież, że Irek jeździ tylko od rozprawy do rozprawy. Jak się ma sprawa Porsinga? Jak oszukani w Daimond Cup, co się stało że Skodą? Czy żużlowcy stali poszli do sądu? No i najważniejsze czy Irek sam się pozwał i odzyskał od siebie te 1,5 mln. Jestem bardzo ciekawy i czekam na kolejną część sagi. W Rzeszowie to jedyna rozrywka.
  Nie bronię Nawrockiego tylko pytam.

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  No to skoro nie masz nic do Nawrockiego i chciałbyś nawet żebyśmy pojechali to kulturalnie Cię proszę nie bij piany jak gimnazjaliści poniżej.

 • jeno speedway lubi Komentarz

  Mądre pytanie zadałeś. Ale raczej nikt Ci nie odpowie na nie. Z drugiej strony to ciekawe, czemu wdowa po śp. Tomku nie poszła drogą sądową z Nawrockim. Może kiedyś to wypłynie a może nie. Pożyjemy zobaczymy.

 • jeno speedway lubi Komentarz

  Nigdy cie nie zastanowilo czemu tzw wdowa nigdy nie podniosla oficjalnie sprawy zaplaty zaleglosci wobec Jedrzejaka?

 • jeno speedway lubi Komentarz

  jakie ma znaczenie czy Nawrocki przejął dług na 1 pln czy za 1,5 mln . Faktem jest , że Betad został zaspokojony znawco handlowy . Zatem nie rób z siebie błazna . Co do Grega to nie należy wchodzić w jego buty bo on sam zachowuje spokój i to nie problem wiary a faktów . Co do skody to już pisałem . Szwedowi trafiło sie jak ślepej kurze ziarno i jak dla niego to wielki problem to odkupie od niego tą bryczke za marne 3000 koła euro i wpłace resztę kasy [ 5000 ] do salonu . No chyba , ze kibic woli trzymać złom w garażu a te 3000 euro przy 5000 pln to żaden szmal .

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  Klub żużlowy nie zarabia. Żeby Nawrocki odzyskał 1,5 mln to musiałby Betad mu to oddać bo tam to poszło a tak czy w jednej spółce mu braknie te 1,5 mln czy w drugiej to co mu to zmieni? Zawsze będzie do tyłu. Tylko zysk na klubie by go ratował ale to nie wykonalne.

 • jeno speedway lubi Komentarz

  JAK WIDAĆ PEŁNA KULTURKA , NO ALE JAK GIMBAZA NIE POJMUJE ZNACZENIA PODSTAWOWYCH SŁÓW TO TAK JEST .

 • jeno speedway lubi Komentarz

  może i tak ale to nie klub a Nawrocki był organizatorem diamentowej . Poza tym Gapiński mógł brac bryke ale przechytrzył a jak mówi przysłowie chytry ......

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  Bo o kontraktach sponsorskich to mogłaby pewnie połowa wszystkich polskich klubów wspomnieć

 • jeno speedway lubi Komentarz

  Ciekawe dlaczego kilku pseudo pismaków i kilku marynarkowych nie cierpią Nawrockiego . DŁUG TO DŁUG A CIĄGŁE ROLOWANIE GO PRZEZ KILKA KLUBÓW TO JAJA . Nawrocki przejął 1,5mln długu [ znaczy się SPŁACIŁ SWOJA KASĄ ] i z tego co wiemy klub winny jest ZUS I US marne 300000 . "W realu nic się nie zmieniło (Stal Rzeszów ma nadal olbrzymie długi, których nie spłaca ]" zero nie dodało , ze to teraz Nawrocki JEST W PLECY a spłacenie tej olbrzymiej kwoty 300000 byłoby dolewaniem oliwy do ognia . Bez spłaty BETADU Rzeszów na pewno nie dostałby licencji . Zatem pytam ileż i jakie to WIELKIE DŁUGI narobił Nawrocki w sezonie 2018 . Był po prostu głupi , ze wziął klub z kilku milionowym długiem i nie przewidział , ze aby przetrwać będzie musiał opłacać pismaków i marynarki .

 • jeno speedway lubi Komentarz

  Powtorze. Pila banka dlugu, Rzeszów 300tysi I zgadnij kto jedzie? Niie wspomne o Wandzie,, ktora od zawsze w dlugach

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  On już dostał tyle nauczek że więcej mu nie trzeba. Z jego perspektywy wszystko co wydał a to spokojnie mogło być 7-9 mln ( licząc wszystko razem) to są stracone pieniądze i nauczka. Czego nikt nie zauważa, że w zasadzie największym i biorąc pod uwagę proporcje jedynym poszkodowanym działaniami Nawrockiego jest Nawrocki? Przypomnę tylko, że najpierw spłacił Lampartów i resztę tej wesołej ferajny która z uśmiechem na ustach spuściła klub do drugiej ligi, i której pieniądze się kompletnie nie należały ( poza Morrisem). Z tego już jest 1,5-2 mln wyrzuconych w błoto. Kolejne ponad dwa miliony w błoto to Daimond, który się kompletnie nie zwrócił. Na koniec okazało się, że to co włożył w drużynę też poszło w błoto bo nie ma licencji. Tu sam Hancock to 1,5 mln w błoto a całość to może ok. 4,5-5 mln licząc z Hancockiem. I taka jest różnica między Nawrockim a zawodnikami czy gościem od Skody, że oni nie dostali jakiejś niedużej w skali sezonu części tego co mogli dostać natomiast Nawrocki STRACIŁ autentycznie całość włożonych pieniędzy. Czyli w swoim budżecie jest na minus i to ogromny.

 • jeno speedway napisał/a komentarz do Ireneusz Nawrocki walczy nie tyle o Stal, ile o 1,5 miliona, które pożyczył żużlowej spółce

  Poczekaj najpierw do startu sezonu, bo może pan Ireneusz zechce być większym jajcarzem od Andrzeja i sam to dla jaj spłaci ( oczywiście te 300 tys bo reszty nie trzeba)

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostafiński kompromitujesz się na każdym kroku. Podaj choć raz te źródła. Wstydzą się czy co? A może nie ma źródeł i tzw. środowiska żużlowego tylko to twoje i Hynka wymysły? Jaki jest problem, żeby zrobić z kimś z GKSŻ wywiad i żeby jawnie wytłumaczył skąd takie przypuszczenia? Poza tym on tego 1,5 mln nie odzyska już i tak bo przecież oprócz niego nikt cudzych długów nie przejmuje i nawet jak się ktoś w co bardzo wątpię zainteresuje Stalą to tylko poprzez stworzenie nowej spółki a nie przez zwracanie Nawrockiemu pieniędzy. Będzie tak jak to było m.in w Czewie i wszystko będzie ok dla Ostafa. Także że względu na to ten artykuł to zwykła nagonka i gadanie nie na temat.

 • jeno speedway napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W związku zastanawiają się po co taka burza o taką kwotę? Panie Ostafiński teraz jest taka moda przecież. Pan to się w ogóle nie powinien dziwić bo to takie w Pana stylu. Przecież to Pan tą modę wykreował.
  PS. Czekamy na kolejne info o długach Sadzikowskiego i Piły na równie szałowe kwoty. Traktujmy się sprawiedliwie.

 • jeno speedway napisał/a komentarz do 10 Years challenge: Od Półtorak do Nawrockiego. Jak w dekadę zniszczyć żużel

  No i ja ją zrozumiałem. Zgadzam się z gościem do którego ironia była skierowana.

 • jeno speedway lubi Komentarz

  I Ostafiński!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.