Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze


  Pomylił mnie Pan z kimś innym, i nic mi do prywatnego życia Pana. Nie jestem aż w takiej komitywie z Panem i użyłem imienia, bo przecież tak pan ma na imię. Informuję Pana że z mojej strony, w kierunku Pana osoby nigdzie i nigdy nie padło obraźliwe określenie, cytuję " jak na żula, żebraka i pijaka przystało" . Zasmuca mnie fakt że jeszcze nie tak dawno nadawał Pan w tym samym tonie co Zagłębie i własną piersią bronił "Miedziowych", Nic mnie nie boli, tylko jest mała różnica "Widzieć świat po swojemu" a mówienie, co komu wypada, a czego nie należy robić, chyba pomylił Pan role. Proszę Pana jeszcze nie przeszliśmy na Ty, cytat "zrewanżuję się tym samym. A sama wiesz, że wiedzę mam przeogromną" Zamiast bronić kibiców i wytykać palcami innych, to może warto się zastanowić dla czego, tak się stało. Przez tyle lat Pan uczestniczył w tych słownych potyczkach i dziwię się Panu że tak szybko przeszedł Pan na drugą stronę. Pozdrawiam Pana K:)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Panie Adrianie! Może to te %%%? Takie hobby raczej nie wpływa dobrze na słuch, a tym bardziej na pamięć jak widać... Natomiast płynna zmienność poglądów na potrzeby zaistnienia w przestrzeni ma się u Pana świetnie! Winszuję. Ciekawa wypowiedź osoby, która niezliczoną ilość razy osobiście gościła w sławetnym globusie, chłonąc wszystkimi zmysłami obyczajowość tego jedynego w swoim rodzaju miejsca, będąc do żywego oburzony sytuacją. Ktoś doskonale wiedząc jak "to" się tam robi z pełną premedytacją od kiboli począwszy (kibiców też tam można szczęśliwie spotkać), przez absolutnie wolną od podtekstów spikerkę Pomorskiego, po DJa z przypadkowymi przygrywkami typu "Boże, Boże, Boże, Bożenko...". Człowiek, który powinien jeszcze odnaleźć w swojej głowie początki tej agresji, jaka na swoje chamstwo spotykała z pełną klasą wyciągniętą osobiście dłoń. Ten palec, po osiemnastu latach, był i tak zbytnią życzliwością. Jako wykształcony i nieodkryty talent dziennikarski pewnie Pan wie, Panie Adrianie, że komunikat prawidłowo należy dostosować do poziomu odbiorcy aby potrafił go zrozumieć. Wyciągnięta dłoń nie wzbudziła żadnej reakcji. Palec wzbudził prawdziwą euforię. Każda osoba, nie ważne jak bardzo publiczna nadal jest człowiekiem i gdyby inne osoby publiczne z ramienia ZPRP zgodnie ze swoimi kompetencjami reagowały na bieżąco, zamiast wiecznego pobłażania (bo to Montex), nie dochodziłoby do skrajności. Nie rozwijając już zbędnie "oczywistej oczywistości", że wobec kobiety, a tym bardziej osoby tak zasłużonej dla dyscypliny, należałoby z zasady odnosić się z szacunkiem, a nie traktować jak swojego kumpla spod budki z piwem. Jednak ponad wszytko nie potrafię wyjść z podziwu jak wieeeelki wulgarny błąd trybuny Zagłębia, którego twory słowne wykrzykiwane bez zahamowań wobec wszystkich i wszystkiego prześcignęły w swojej sławie samego autora, nie oszczędzając wstydu kolegom i koleżankom, nie wspominając o byciu ósmym zawodnikiem przeciwnika ubliżając sędziom... Jak taki człowiek może zabierać głos w kwestii kultury i co komu wypada?! Wstydu nadal nie masz za grosz, za to tupet coraz większy. Klasa!

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  A tekst przed przyśpiewką Bożena ... QU .... i dopiero przyśpiewka, wulgaryzmy sprytnie maskowaliście ale pod waszym sektorem było słychać. Sama bramkarka miała dość tego waszego zachowania, co słychać w TV. Sprawa jest prosta jesteście nieokrzesani. Poziom kibiców bardzo odstaje od osiągnięć i poziomu drużyny, może lepiej ich nie mieć niż za nich się wstydzić. Dziękuję i pozdrawiam.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Właśnie kodeks etyki sportowej polega na dopingu swojej drużyny a nie wygwizdywanie i obrażanie przeciwnika, wstyd reprezentantka kraju podczas prezentacji wygwizdana, bardzo przykro. Śpiewajcie i dopingujcie swoim. Powiadacie że trenerka to recydywa ma szansę na poprawę. A to co zrobiliście wy "kibice" Perły, jest czynem zamierzonym bo już wcześniej w komentarzach pisaliście jak to się stroicie na Zagłębie. Byliście upominani wielokrotnie i dalej z premedytacją z niskich pobudek ze szczególnym okrucieństwem powtarzaliście swoje niecne czyny, bo inaczej tego nazwać nie można. Mieliście nadzieję że delegat związku odpuści jak bywało wcześniej, ale stało się inaczej. Brawo cieszy mnie fakt że ktoś wreszcie zauważył jaka arogancja i nieokrzesanie panoszy się na tym sektorze. Pozdrawiam was i też dołączam swój środkowy palec, biegnijcie donieść na mnie, proszę bardzo:) ooIo

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Gratulacje dla drużyny z Lublina. Ale kto dał wam takie prawo " wielcy kibice" wyzywać i szkalować innych. Kibicuj swoim i ciesz się tym co zdobywają dziewczyny Lublina, obecnie "Perła". Wyśmiewacie się ze srebra, pamiętajcie dla prawdziwego: sportowca, trenera, działacza, klubu, sponsora każde trofeum jest cenne. Żadna to ujma przez naście lat zdobywać medale. Lokalny redaktorek to powinien zastanowić się nad publicznym wyrażaniu swoich i tylko swoich opinii. Istnieje coś takiego jak KODEKS ETYKI DZIENNIKARSKIEJ widać że Panu P. trzeba ścielić czerwone dywany. Prywatnie w domu może robić co mu się żywnie podoba. Oczywiście Delegat tak sobie interweniował i prosił o kulturalny i sportowy doping. Wschodni zwyczaj obrzucanie rolkami z kasy fiskalnej, następnym razem przynieście rolki z faksu, będzie zabawniej. Jeszcze raz Gratuluję za wspaniały sezon i życzę powodzenia w nadchodzącym. Wspaniałych i słonecznych wakacji życzę Wszystkim sympatykom żeńskiego szczypiorniaka:) Pozdrawiam.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Zachowanie godne najlepszej drużyny. Zawsze kiedy jestem w Globusie, czy to na 4 czy na 16 sektorze to zawsze trafiają się "kulturalni" kibice. Dla mnie żenada, wstyd i hańba. Na ostatnie 8 sytuacji ochrona tylko 1 raz zareagowała, chyba delegat to zgłosił. Takie zachowanie nie powinno być tolerowane, ale widać pasuje dla całego klimatu wokół Lublina. Wstyd.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Ja widzę dwie możliwości. Albo Bożena słyszy głosy, albo "konfabuluje", po to aby swoje prostackie zachowania przykryć zarzucając innym coś, czego nie zrobili. Jeśli jest to pierwszy wypadek pomoże albo odstawienie tego co ćpie, albo lekarz. Jeśli drugi, to nie pomoże nic. Bo jak to mówią - człowiek ze wsi wyjść może, wieś z człowieka niekoniecznie.
  Śpiewanie "Bożena! Co? 3:0!", albo "Jak się masz, Bożena jak się masz? Powiedz nam, co zostało z twoich marzeń" zawiera wulgaryzmy? Bo właśnie z powodu takich przyśpiewek prostują jej się palce. A dlaczego śpiewamy? Nie zastanowiło jej, dlaczego przyśpiewek nie kierujemy w stronę trenera choćby Elbląga? Przecież to właśnie mecze z Elblągiem w poprzednim sezonie były gwoździem do czwartego miejsca dla nas.
  Temat z zawodniczką D* został tu już dawno wyjaśniany, z resztą kto miał rację pokazało jej późniejsze postępowanie w innym klubie. Poza tym Bożena zapomniała choćby o przykładzie Ali Wojtas i jak została w minionym właśnie sezonie przywitana w Lublinie, choć przyjechała tu "na pomarańczowo". Pominęła również to, że kibice pożegnali jedną z zawodniczek Zagłębia kończącą właśnie karierę, skandując jej nazwisko. I to mimo tego, że przez wiele lat, jako piłkarka, zalazła nam mocno za skórę. Zapomniała również swego czasu skomentować zachowanie kibiców z Lubina, gdy w meczu z nami "dopingowali" ZL krzycząc "jazda z k*mi".
  Za przykładem "wiecznie drugiej" trenerki idą niestety niektóre jej zawodniczki. Bo palce na ostatnim meczu prostowały się nie tylko Bożenie.
  (wunder)Baum? Tego kogoś nie warto wspominać. Na jego obiektywizm nie liczę. Jedyne wulgaryzmy jakie w ostatnim czasie szły, adresowane były do ZPRP. Czy niesprawiedliwie? Za ten terminarz, za wałek z karnymi, za klecone naprędce nagrody w PP? Niech każdy sam oceni. (wunder)Baum się po prostu nas czepia i szuka dziury w całym, za to, że wytykamy organizacji, której jest reprezentantem beznadziejność i niekompetencję. Dobrze się z Bożeną skumali, bo wiedzą, że mamy rację, ale zamiast poprawić coś u siebie, to atakują tych, którzy im pokazują ich błędy.
  Przy okazji chciałbym podziękować również tym kibicom Zagłębia, którzy potrafili na sprawę spojrzeć obiektywnie i obiektywnie ocenić postępowanie Bożeny jak i zarządu Zagłębia.
  I jeszcze dwa zdania o autorze wypocin. Rzetelne dziennikarstwo wymaga weryfikacji tego o czym się pisze. Na szczęście o to nietrudno, bo zapis meczu cały czas jest dostępny na TVP Sport. I nie ma najmniejszego problemu, aby autor (podobnie jak każdy, kto zechce zweryfikować jak było naprawdę) zasiadł na te 1,5 godziny i zobaczył, kto mówi prawdę, a kto łże.
  I chciałbym aby autor obejrzał sobie mecz ze zwróceniem szczególnej uwagi na przyśpiewki. A jak już to uczyni, warto byłoby za powielanie łgarstw Bożeny przeprosić. Choćby po to, żeby zachować honor i nie robić z gęby cholewy. Bo na słowo "przepraszam" od Adama Miauczyńskiego żeńskiej piłki ręcznej w Polsce, "wiecznie drugiej" Bożeny, która niechcący mistrzostwo zdobyła gdy się pomyliła i zrobiła co innego niż chciała, nie liczę. Do czegoś takiego potrzeba jednak klasy.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  Super!!!!! Sherlock Holmes przeprowadź dochodzenie. Kto i znajdź winnego?

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  W takim razie laryngolog wzywa.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  No,w końcu się coś w tej zabiedzonej lidze dzieje:)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Środkowy palec Bożeny Karkut. Lubelscy "kibice" sami sobie winni. Trenerka pokazuje ich prawdziwe oblicze

  A sektor już na początku krzyczał i zachęcał halę "kto nie skacze ten z Zagłębia, hop, hop, hop" i jak to się ma do twojego komentarza, kibice 10 zaczęli od samego początku prowokować i nawoływać do pewnych zachowań.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  Widać ma kobitka charakter:) Powinna dostać nagrodę za odwagę, może teraz ktoś zacznie zwracać uwagę na zachowanie się "kibiców" tyle lat co oni jadą po Zagłębiu i nikt i nic z tym nikt nie robił.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  "A co do przyśpiewek? Nie róbmy z ręcznej kulturalnego tenisa. Niech się coś dzieje."


  I tu nie masz racji, tzn nie zgadzam się z Tobą. Kultura powinna być wszędzie: w teatrze, w kinie, w muzeum i również na zawodach sportowych, i nie tylko na korcie czy na snookerze (wiadomo emocje emocjami ale ogólna kultura i wzajemny szacunek powinien być! Nawet na stadionie, ale to inny temat. Tak czy siak myślę, że chyba nam wszystkim powinno chodzić o to, żeby wyjście na mecz na ten czy inny stadion, czy halę było świętem sportu, dyscypliny, żeby było świętem całej rodziny. A nie że rodzice z dziećmi boją się chodzić na mecze, bo jakaś patologia będzie rzucać mięsem (dzieci będą słuchać) albo czymś znacznie gorszym i że można zarobić np. cegłówką. Piszesz, żeby coś się działo. Ok niech się dzieje, ale tylko w tym dobrym sportowym znaczeniu. Ps. wiem, że pisałeś o ręcznej ale tak jakoś rozszerzyłem temat na inne dyscypliny. Krótko mówiąc, sport powinien łączyć a nie dzielić. I z tym chyba się wszyscy zgodzimy.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  Po gestach i minach Perły to nie było widać że odpuszczają. A skład był normalny:(

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  A ty idź do niego na lody:) Panu nic nie pasuje, najpierw odświeżacze, teraz palec:( Jak nagradzają MVP to reklamują kosmetyki, tak tylko miejscowa dostaje kosz rzeczonych kosmetyków a przyjezdne przewodnik i kubek, lepiej byście się nie ośmieszali i nie przyklaskiwali tym "kibicom". Dzisiaj Zagłębie i trenerka są ofiarami tak skandalicznego zachowania się tzw. 10 a jutro może to spotkać waszą drużynę:) Czas powiedzieć dość. Może tych wszystkich mądralińskich spędzić na parkiet po czym obrzucać ich rolkami z kas i wyzwać to całe stado, zobaczymy czy będzie im tak wesoło. Odważni w kupie i gieroje do kobiet, ale w pojedynkę to cieniasy:) Dno czy patologia? Widać nikt ich nie nauczył szacunku do kobiet.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  Kurier Lubelski

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Brawo za komentarz. Można? Można. A tak BTW można znaleźć gdzieś jakieś wideo/zdjęcia z tych opisywanych tutaj tak szumnie incydentów?

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  A w jaki sposób zostaną ukarani "kibice" złotek. Delegat kilkakrotnie prosił spikera o kulturalny doping:(

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  Po głębszej analizie wszystkich "komentarzy" po meczu Mistrza z Wicemistrzem nie mogę wyjść z podziwu. Taki piękny sukces klubu z Lublina na 100 lecie piłki ręcznej takie tłumy tych wspaniałych "kibiców z Lublina" a mówią tylko o palcu. A cóż to za palec? Chyba magiczny, skoro wszyscy mu poświęcają tyle uwagi zamiast cieszyć się sukcesem. Pewnie ten gest nie pojawił się bez powodu i przyczyny. Więc namawiam kibiców z Lublina, panów redaktorów (szczególnie Pomorskiego w gangu lodziarza) żeby napisali o swoich wspaniałych obraźliwych występach pod adresem Zagłębia a w szczególności trenerki. Ta kobieta musi być WIELKA- jednym podniesionym palcem przyćmiła potrójną koronę!!!!! Magiczny palec:) A swoją drogą to gratulacje dla Lublina i Lubina. Teraz czekam na brązowego medalistę.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin: szczęśliwe zakończenie sezonu dla Miedziowych

  Nie wciskajcie kitu że Perła nie chciała wygrać na Globusie w ostatnim meczu z WICEMISTRZEM, pałają taką nienawiścią do Miedziowych i wszystko by oddali za każdą porażkę Zagłębia. Kibicowanie zobowiązuje, a ci pożal się Panie, roznegliżowane szowinistyczne kabany, co to nie szanują przeciwnika i mają za nic resztę fanów żeńskiego szczypiorniaka, mają czelność wytykać Miedziowym, radość na dekoracji za cały rok pracy i że P. Bożena pokazała im środkowy palec, za tyle lat obrzucania inwektywami i zwiniętymi rolkami drużynę Zagłębia, podziwiam cierpliwość Tej Pani. Stwórzcie swoją kartoflaną ligę i ścierajcie się między sobą. Jesteście żałośni, czepianie się wszystkiego: że selfie, że radość, a kim wy do licha jesteście że zwracacie komuś uwagę jak ma się zachowywać i co robić. GRATULACJE DLA ZAGŁĘBIA i WSZYSTKICH CO SIĘ PRZYCZYNILI DO MEDALU W TYM SEZONIE!!! BRAWO WZL:) A wszystkim malkontentom i wrogom udanych wakacji:(

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Pisząc o kibicach z selgrosa/perły mam na myśli, że poziom ich przyśpiewek i obrażanie przeciwniczek (kobiet) jest bardzo słabe. Doping - mega, podobny poziom co w Elblągu. Selgros/Perła w tym roku 2 czy 3 wyjazdy zaliczone, a ktoś pisze, że najlepsza ekipa... Oprawę zrobili tylko jedną, na ostatni mecz, ale ważne, że jakaś inicjatywa wyszła. Napisałem, że gratuluję zasłużonych sukcesów w tym sezonie i to nie ulega wątpliwości, więc niech tam nikt nie płacze, że ktoś tu mówi o zazdrości.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Gdybyś nie chciał być złośliwy to nie napisałbyś Selgros, rozumiem Perła bo to sponsor tytularny w tym momencie.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Już pisze ;-) Kibicowsko na wyjazdach na pewno Elbląg was prześciga i tutaj nawet nie ma co dyskutować. Szacunek, za 1 wyjazd w takiej grupie w tym sezonie, ale już w finale PP mizernie to wyglądało, flagi chyba z Koszalina ukradzione. P.S. jak było 4 miejsce perły/selgrosa też pisałem.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Jak to pisali kiedyś... psy szczekają, a karawana jedzie dalej. No jedzie i pięknie, pytanie tylko czemu poziom kibicowski nadal jest tak nisko. Kibice nie mają jakiegoś poczucia wstydu jak są postrzegani w Polsce? Rozumiem, że ich to wali, ale same zawodniczki się z nich śmieją, więc jednak coś na rzeczy jest. Pisząc mecz "o nic" miałem na myśli, że wszystko już było rozstrzygnięte. Medale i puchary zasłużone i gratulacje. A reszta... no wstyd.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Jak na "mistsza" przystało, wieśniackie przyśpiewki na Zagłębie "po co wy gracie..". Przypomnę tylko, że mecz w piątek, żeby tam dotrzeć i się zorganizować na mecz "o nic" naprawdę trzeba by było się nieźle nagimnastykować. Inna kwestia, gdyby buraki z Lublina grali np. w Koszalinie, to ilu by ich było? Pewnie tyle samo co w meczach w trakcie sezonu, które były rozgrywane w dni nie weekendowe, czyli słownie: ZERO. Poziom sportowy klubu wysoki, poziom kibicowski - jak zwykle dno. Smutne, że tyle chorych ludzi chodzi po wolności. P.S. Szacunek dla Lisa, nie każdy go lubi, ale te ostatnie mecze rozegrał z głową i brak głupich kontuzji itp. mistrzostwo się należy, a z kibiców miejscowych jak zwykle śmiech. Polska B to mało powiedziane. I szacun za oprawę, zawodniczki ze swojego zespołu skutecznie ustrzelone nierozwiniętymi serpentynami... haha

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.