Anglia: Polacy w podstawowych składach

Paweł Abbott, Radosław Majewski i Tomasz Cywka wystąpili w sobotę w lidze angielskiej. Rezerwowymi było za to pięciu innych biało-czerwonych. Warto zauważyć, iż byli to sami bramkarze.

W The Championship szansę gry w podstawowym składzie dostali Tomasz Cywka oraz Radosław Majewski. Żaden z nich nie zaznał smaku zwycięstwa. Cywka przebywał na murawie pełne 90 minut w przegranym 0:1 meczu z Sheffield United.

Z kolei Majewski mógł się cieszyć z punktu wywalczonego przez Nottingham Forest w spotkaniu z Millwall (1:1). Reprezentant Polski również spędził na boisku cały mecz.

Paweł Abbott zagrał 83. minuty dla Charltonu Athletic w pojedynku przeciwko Notts County w League One. The Addicks wygrali 1:0.

Rezerwowymi tego dnia byli: Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Bartosz Białkowski (Southampton), Artur Krysiak (Exeter) oraz Bartosz Fogler (Crewe).