Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hippekk lubi Komentarz

  Wesołych Świąt! :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Włoska służba zdrowia nie jest taka beznadziejna, do epidemii była w 10ste najlepszych na świecie. Jest na wyższym poziomie niż służba zdrowia na Wyspach, czy w Polsce. Nie ogarnęli, żadna służba zdrowia na świecie nie ogarnęła by takiego wzrostu zachorowań. Więcej przypadków śmiertelnych niż Chiny mają teraz. Włosi mają jedno ze starszych społeczeństw w Unii, a wirus szczególnie zbiera żniwo wśród 60+
  Popełnili błąd od samego początku, za bardzo nie mieli od kogo brać przykładu, bo byli jedni z pierwszych prócz Chin, gdzie wirus ten się uaktywnił. Ich społeczeństwo nie jest tak karne jak Chińskie, a lewicowe rządy są nieudolne ;P
  Polska na szczęście nie poszła ich drogą, nasze społeczeństwo jest bardziej karne i posłuszne, mam nadzieję, że to pomoże nam opanować epidemię stosunkowo w krótkim czasie.

 • hippekk lubi Komentarz

  Dzień po brexicie kurs funta wynosił 5,09, a 24 lutego 5,14 zł i utrzymywał się na tym poziomie odkąd torysi uzyskali większość w parlamencie jesienią. Skoro najsilniejsze waluty zyskują, a funt traci, to inwestorzy negatywnie oceniają politykę rządu, którą Johnson zresztą już zaczyna modyfikować. Apeluje o 14-dniową kwarantannę, 12 tygodni powstrzymania się od kontaktów towarzyskich. Szkoły na Wyspach zostały zamknięte do odwołania, imprezy masowe również. Czym to się różni od średniej europejskiej? Johnson twierdzi, że Wielka Brytania pod względem epidemii jest trzy tygodnie za Włochami. Jeśli już wyróżnić jakiegoś polityka, to stawiam na Angelę Merkel, dzięki której wielokrotnie krytykowanej polityce oszczędzania Niemcy nadwyżki budżetowe, oszczędzane w latach ubiegłych, mogą przeznaczyć na programy pomocowe.

 • hippekk lubi Komentarz

  Brawo Simona! :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Kiedy pustka w kalendarzu WTA, zachęcam to zaglądniecia w ITF-y. :)
  W Monastirze swoje pierwsze kroki w w zawodowym tenisie stawia Alexandra Eala, niesamowicie zdolna Filipinka.
  Natomiast w brazylijskiej Olimpii swoje mecze rozgrywa bardzo ciekawa Węgierka Dorka Drahota Szabo, z tego turnieju jest transmisja. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Btw wbrew pozorom oba scenariusze się wcale nie wykluczją: hodowlany i mutacyjny ;) TO by jak najbardziej tłumaczyło obecne działania państw pozaazjatyckich że tak to określę

 • hippekk lubi Komentarz

  a ok, chodzi o to co pisałeś, że h. w drugim rzucie kosiła młodych ludzi w pełni sił... czyli ten rzut to jakby tylko lekki test samego wirusa, by potem dać czadu w scenariuszu x... scenariusz możliwy, oczywiście...

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Nie, nie to. Nawiązałem do tego, o czym pisałem wcześniej - o podobnym modelu. I jest jeden punkt, który sugeruje kierunek, w jakim może pójść mutacja (tak, jak w przypadku h.), zapewne w kolejnym sezonie. Myślę, że tego boi się WHO.

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Zgodziłem się z Tobą co do tego, że liczba osób zainfekowanych jest wyższa (znacznie wyższa) od stwierdzonych przypadków. Spytałem o możliwy mnożnik. Odniosłem się także do danych o bezobjawowym przebiegu infekcji oraz do danych z Chin. Spytałem Cię też, czy wychwyciłeś pewną niepokojącą informację zawartą w chińskim raporcie, która może wiele wyjaśnić (w kwestii skali podjętych działań).

 • hippekk lubi Komentarz

  nie, a co napisałes?

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Ha, i jednak w końcu skasowano mój post. Trafiłem.
  Zdążyłeś, Tomie, przeczytać?

 • hippekk lubi Komentarz

  Nie będzie tak szybkiego wygaszenia. W tej chwili Europa idzie eksponencjalnie w górę. Mówi się wśród wirusologów, że dzisiejsze infekcje to zgony za miesiąc. Chiny zmieniają taktykę o 180 stopni. Teraz twierdzą że one wyciszyły (zapewne dużo w tym tricków), a jeśli się pojawią nowe fale (bo muszą się pojawić po otwarciu regionu Wuhan), to będą twierdzić, że tę drugą falę Włosi i Europejczycy spowodowali. Robione są listy pasażerów lotniczych. Takie są już sygnały stamtąd. Zresztą kto jeszcze teraz lata do Chin, sam sobie winien. Liczba prawdziwych zakażeń jest tam o wiele wyższa niż podawana.

 • hippekk lubi Komentarz

  co oni jeszcze skaczą? po kiego.

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Okres 6-ciu tygodni sugeruje odgórne założenie, że nastąpi naturalne wygaszenie wirusa (przynajmniej w tym sezonie). Być może takie informacje poszły do decydentów ze strony WHO. Niepokojące są jednak nowe ustalenia przekazane prosto z Chin. Jeden punkt konkretnie.

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Nie ma w Stanach NBA, nie będzie niczego innego. A polski sport narodowy także w opałach. Prawdopodobny koniec sezonu w skokach.

 • hippekk lubi Komentarz

  ---> NBA przerwala rozgrywki. No, to juz jest jasny znak. Shut down ogolnoswiatowego sportu.

 • hippekk lubi Komentarz

  ---> Ma byc od piatku w nocy w USA ogolny zakaz wjazdu wszelkich Europejczykow poza tymi z Wielkiej Brytanii. A to i tak by oznaczalo, ze na Miami Open nie przalecialoby wielu z nich. No. Novak Djokovic juz wraca do Europy.
  ---> Czyli: LOGOFF TENNIS! :( DO LEPSZYCH CZASOW!!! :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Z najnowszych wiadomosci: Miami Open bedzie najprawdopodobniej za chwile ODWOLANE! Podobno caly tour ma pauzowac przez 6 tygodni.
  ---> Odwolanie IW bylo znakiem, w ktora strone to pojdzie. Zamykamy wszystko.
  ---> 6 tygodni to niby do 23.04, ale mozna wyjsc z zalozenia, ze Madryt i Paryz tez sie nie odbeda, Rzym na pewno nie, a zatem caly sezon maczki sie nie odbedzie.

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Wolałbym jednak rozmawiać o tenisie... Pomyśleć, że mogliśmy już kulturalnie typować meczyki...

 • hippekk lubi Komentarz

  Dam przykład - wreszcie od dłuższego czasu forum się ożywiło, wróciły elaboraty, jest burza mózgów. Super. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  no nic, nie pozostaje nic innego jak liczyć na to, że to nie jest scenariusz "x" teraz. Z tego wychodzę. Obawiam się jednak, że właśnie jesteśmy świadkami zupełnego rozkładu społeczno-ekonomicznego Włoch, w dużej mierze nie tyle z powodu samego wirusa co reakcji na niego, a co za tym idzie i zapewne niedługo całej Unii..

 • hippekk napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

  Powiem tak: grypa hiszpanka - nie. Inny wirus - tak. Dlaczego nie hiszpanka? Ponieważ się szczepimy (piszę to z punktu widzenia tzw. krajów wysokorozwiniętych). Pamiętam dość dokładnie, że niektórzy wirusolodzy przy okazji świńskiej i ptasiej grypy używali tak, jak dawniej, określenia "hiszpanka" do wszystkich odmian wirusa A/H1N1 i odmiany A/AH2N2, bodajże także A/H3N3 (ale tu nie mam pewności). W tym sensie grypa azjatycka była odmianą hiszpanki (tak jak o tym mówiono w latach pięćdziesiątych). Tak, jak napisałem, dziś uznaje się, że ograniczono liczbę ofiar dzięki szczepionkom oraz restrykcjom dotyczącym kwarantanny. Obecnie organizmy wszystkich osób zaszczepionych wytwarzają przeciwciała zwalczające wirusy typu A/HN. Stąd moim zdaniem mniejsza panika związana z grypą. Gdyby nie szczepionki, zagrażałaby nam pandemia grypy o skali podobnej do tej z lat 1918/19 - nie zapominaj, że od tamtych lat ludzi jest trochę więcej ;) Ale...
  WHO ma pełną symulację tzw. choroby x, gdzie szacuje się liczbę ofiar na co najmniej 80 milionów. Bez określania, jaki to miałby być wirus - nie hiszpanka, bo to już ustaliliśmy. Na początku obecnej epidemii pisano, że ten koronawirus na pewno nie jest potencjalną chorobą x. Może nie, bo choroba x to w ogóle tylko rodzaj symulacji. Taką liczbę ustala się przy założeniu, że rządy podejmą natychmiastowe działania. A jeśli nie?
  Wracam teraz do hiszpanki z lat 1918-19. Przyjęło się, że decydujące znaczenie miała wojna. Nie do końca. Większe znaczenie miał wzrost mobilności ludzi. Źródłem tamtej hiszpanki były Stany Zjednoczone, gdzie nie prowadzono działań wojennych, wojna wpłynęła pośrednio na przeniesienie choroby do Europy. Mnie się o tym nie chce pisać, bo to znowu byłoby wpadanie w ton kassandryczny. Przy tym ewentualnym podobieństwie mechanizmów rozprzestrzeniania się obecnego koronawirusa i hiszpanki mam na myśli podobieństwo ścisłe - istnienie następnego sezonu oraz zmianę typu ofiar. Hiszpanka atakowała później organizmy silne. Tego można się bać. Stąd prewencja - spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa i tym samym opóźnienie startu wirusa zmutowanego (jak przy hiszpance). Obecne restrykcje to może być tylko trening. Powtarzam, to może wynikać wyłącznie z ustalenia pewnego prawdopodobieństwa powtórzenia się podobnego schematu).
  Obawiam się Tomie, że jesteś zbyt spokojny. Może nie teraz, może to nie ten wirus (oby nie), ale jednak kiedyś coś się uruchomi. Młode pokolenia są na to całkowicie nieprzygotowane. Obecna cywilizacja (zachodnia głównie) ma charakter wirtualny.

 • hippekk lubi Komentarz

  dokładnie. to drugie. nie jest możliwa taka potworna skala z tyloma ofiarami jak w 1919 r.

 • hippekk lubi Komentarz

  Wiele symulacji komputerowych ma podstawowe błędy: wiele wychodziło z liczb z Wuhan (7% śmiertelności), a okazało się dość szybko, że poza aglomeracją ta śmiertelność jest na poziomie 0.5% Np. w Niemczech jest to w tej chwili tylko 0.1%. Poza tym nie uwzględnia się często faktu uodporniania przez nabycie wirusa i faktu, że umierają ludzie, którzy nie umrą na co innego, mówiąc prostym językiem. Czyli trzeba patrzeć na to, czy np. 10 tys dodatkowych zgonów to naprawdę dodatkowe, czy tylko w skali całościowej tysiąc, bo 9 tys "i tak by umarło na coś innego" w tym czasie. To wszystko brzmi nieładnie, ale nieładne są też niektóre tricki komputerowiczów zakładające np że ci ludzie zachorują wszyscy na raz jednocześnie, co jest też bzdurą itd. Np naprawdę jest tak, że jedni zachorują, a drudzy już nie, bo chorowali przedtem, itd itd.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

---> jeszcze tu dodam: wpisy można edytować, ale przycisk "usuń" nie działa, a więc postów już nie wycofasz ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego,
wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Marta ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Skromnie powiem, że ja także czytam przede wszystkim komentarze użytkowników, bo są o wiele ciekawsze od artykułów. O ogólnym upadku dziennikarstwa (nie tylko sportowego zresztą) świadczy to, że często w komentarzach jest znacznie więcej informacji o charakterze merytorycznym niż w artykułach.
Prawdziwe dziennikarstwo "przesunęło" się do obszaru komentarzy użytkowników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Jestem przekonana, że Twój ostatni komentarz usunęli z zazdrości, bo żaden z zatrudnionych pseudo dziennikarzy przez redakcję WP, nie dorasta Ci do pięt.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Archiwizuję i wrzucam ponownie ;). Dorobiłem się już swojego trolla w obsłudze technicznej :D. Ale spokojnie, na razie jeszcze mam trochę cierpliwości.
Dziękuję za pozytywną ocenę. Jeżeli podobają Ci się moje wpisy, to warto pisać :).
Zerkaj na mojego bloga, coś tam od czasu do czasu napiszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Bardzo mi przykro drogi hippekk'u że te bezmózgi w redakcji WP usuwają Twoje wyważone i bardzo ciekawe komentarze. To jest z ich strony najzwyklejsze chamstwo. Patrząc na to co się tu wyprawia, sama mam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Bardzo mi przykro drogi hippekk'u że te bezmózgi w redakcji WP usuwają Twoje wyważone i bardzo ciekawe komentarze. To jest z ich strony najzwyklejsze chamstwo.
Patrząc na to co się tu wyprawia, sama mam ochotę na opuszczenie tego forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 27 lutego 2019 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LW

Witam. Zapraszam z własnymi spostrzeżeniami na mój "mały" blog o roku 2018 w kinie :))). Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

To jest ta właśnie jedyna noc,
która ma w sobie magiczną moc.
Niech spełnią się dziś moje życzenia:
miłości, zdrowia i marzeń spełnienia!
Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
odpoczynku od codziennych trosk,
Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok.
Wszystkim użytkownikom, sportowcom, kibicom ...ludzi dobrej woli
margota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

cześć informuję o zabawie typerkowo-bonusowej na moim najnowszym blogu :) Można wygrać 3 pkt do typerka, koniec typowania 26.12.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy. Wszystko w komentarzach do tego artykułu odbierałem negatywnie, sam zaskoczyłem siebie swoją głu.po.tą i niekonsekwencją. Nigdy wcześniej nie minusowałem, a przyznam że i po minusie dla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Faktycznie, coś bardzo długo pauzuje ... Ale może czeka na sezon zimowy, przydałby się znów jakiś atak na K2, by go wydobyć z letargu forumowego ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No jak tam prawdziwe zycie Hippku ? Wracasz niedlugo do nas ? Brakuje nam Twoich wpisow i niepowtarzalnych komentarzy .

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Nachalna promocja SW w istocie nachalna jest i taka pozostanie.Idealnie wpisuje sie w obecne standarty obyczajowe,o geopolitycznych nawet nie wspomne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Dziękuję Ci za tak bardzo pozytywną ocenę mojego komentarza :) Miło mi, że uznajesz go za znaczący. Przeczytałem polecony przez Ciebie artykuł i mam bardzo mieszane uczucia. Takie o charakterze ogólniejszym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

No jak tam prawdziwe zycie Hippku ?
Wracasz niedlugo do nas ?
Brakuje nam Twoich wpisow i niepowtarzalnych komentarzy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy. Wszystko w komentarzach do tego artykułu odbierałem negatywnie, sam zaskoczyłem siebie swoją głu.po.tą i niekonsekwencją. Nigdy wcześniej nie minusowałem, a przyznam że i po minusie dla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

" Prawdziwe zycie " - :D
Odpoczywasz czy przezywasz caly czas zar dyskusji z przed tygodnia ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy. Wszystko w komentarzach do tego artykułu odbierałem negatywnie, sam zaskoczyłem siebie swoją głu.po.tą i niekonsekwencją. Nigdy wcześniej nie minusowałem, a przyznam że i po minusie dla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Tobie też dobrego, miałem dziś tu nie wchodzić, bo zaraz wylot na zwiedzanie, ale chyba dobrze zrobiłem że wszedłem i tu coś u hippkka napisałem. ciao :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Słusznie tu Panowie prawicie! :-) Jeszcze wpływa na pisanie piątek wieczór, drink i nasz zawodnik, który się nie dostał do niedzielnego finału ;-) Ale mgła za oknem! Dobrego dnia wam życzę!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Słusznie tu Panowie prawicie! :-)
Jeszcze wpływa na pisanie piątek wieczór, drink i nasz zawodnik, który się nie dostał do niedzielnego finału ;-)
Ale mgła za oknem! Dobrego dnia wam życzę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 20 października 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Nie ma się co przejmować, to normalka na tym forum i jego urok ;)
Życzę miłego weekendu/tygodnia i jeszcze raz sorki za żarciki ;)
Btw. całkowite "odsprzęgnięcie" pisania na tym forum od realu udaje się tylko jakimś maszynom albo automatom, albo wybitnym "merytorykom", skupiającym się tylko i wyłącznie na suchym komentowaniu typu "brawo" albo podawaniu statystyk ;) Real przenosi się na nasze pisanie, nawet bezwiednie, to też już wiele razy zauważyłem. Nagle ni stąd ni zowąd ludzie są albo podejrzanie weseli, albo "niewytłumaczalnie" nerwowi, a to często ten zły real temu winien ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy. Wszystko w komentarzach do tego artykułu odbierałem negatywnie, sam zaskoczyłem siebie swoją głu.po.tą i niekonsekwencją. Nigdy wcześniej nie minusowałem, a przyznam że i po minusie dla...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Nie ma sprawy. Wszystko w komentarzach do tego artykułu odbierałem negatywnie, sam zaskoczyłem siebie swoją głu.po.tą i niekonsekwencją. Nigdy wcześniej nie minusowałem, a przyznam że i po minusie dla Ciebie jeszcze pewną ilość minusów postawiłem (nie wiedziałem nawet wcześniej, że pokazują się na czerwono, więc "oznakowywałem" dyskusyjne dla mnie posty, a później już poszło). Więcej minusów nie mam zamiaru stawiać. Ogólnie nasze komentarze pokazują, jak przez nieporozumienie można wygenerować konflikty w internecie.
Niestety, internet to nie jest prawdziwe życie.
Chyba także odreagowywałem realne, rzeczywiste problemy.
Teraz ważne jest dla mnie tylko prawdziwe życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Hippkku, jeśli jakiś mój komentarz lub nieudany żart Cię dotknął, to z góry przepraszam i mam nadzieję, że zajrzysz do Pottera na typerka, głupio by mi było, gdybyś miał się obrazić czy coś z mojego powodu....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S. Przypuszczam, że jest na tym forum niejedna osoba, której nasz typerek bardzo przeszkadza i zapewne zaciera po cichu ręce, jak widzi jakieś różnice zdań między nami w tenisowym ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Pamiętam, ale dzięki :) Powinienem zdążyć, tylko muszę wykroić chwilę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hippkku, jeśli jakiś mój komentarz lub nieudany żart Cię dotknął, to z góry przepraszam i mam nadzieję, że zajrzysz do Pottera na typerka, głupio by mi było, gdybyś miał się obrazić czy coś z mojego powodu. Oczywiście chodzi mi o ewentualną formę mojej wypowiedzi i jakieś niepotrzebne żarciki, a nie o treść dotyczącą głównych wątków, bo tu jestem przekonany, że wszystko napisałem jak trzeba. Miłego dnia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Pamiętam, ale dzięki :) Powinienem zdążyć, tylko muszę wykroić chwilę...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Hippku, Angie przyznała na pomeczowej konferencji, że taki właśnie był plan na wygranie pojedynku z Sereną. O ile w pierwszej anglojęzycznej części sporo jest kurtuazji i oczekiwanego podziwu dla SW, o tyle już dla dziennikarzy niemieckich uchyla więcej z przyjętego planu taktycznego. Posłuchaj od 16.08 - 17.14, ze szczególnym skupieniem się na 16.53 ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zapominam o tablicy... Dziękuję Fiolko, tu się spokojniej rozmawia :) Osobiście rozmówców takich, jak Lovuś czy Pao lubię, chociaż także zaskakują mnie niekiedy brakiem grzeczności. Podobnie, jak Ty,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Drogi hippkku, zapraszam do udziału w moim typerku ATP. ^_- Jestem bardziej niż pewny, iż wniesiesz wiele do zabawy. ^_- Czekam na szablon do godziny 17:00. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hippkku, nie zapomnij oddać typków na typerku u Pao! Czas dziś tylko do 17.00 !!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Mnie jej gra w tych kwalifikacjach się całkiem podobała. Cieszę się, że wyczułem, że właśnie Wierkę warto oglądać. Nie jest może tak pewna w zagraniach, jak dawniej, ale to bardziej kwestia ogrania niż...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Mnie jej gra w tych kwalifikacjach się całkiem podobała. Cieszę się, że wyczułem, że właśnie Wierkę warto oglądać. Nie jest może tak pewna w zagraniach, jak dawniej, ale to bardziej kwestia ogrania niż rzeczywistych braków. We wczorajszym meczu momentami, tak jak kiedyś, była jak ściana nie do przejścia z bardzo głębokiej defensywy. Natomiast przy siatce zaliczyła i straszne babole wolejowe i dwa, trzy znakomite zagrania. Wyszedł z tego taki klasyk - 5:2 w trzecim secie i 40:0. I Wierka to wyciągnęła. Ta Chineczka Lin Zhu pomogła jej o tyle, że stopniowo coraz bardziej się zniechęcała. Liczę że Wierka jakoś przetrzyma turniej kondycyjnie. Drabinkę ma ciekawą, w zasadzie może się nawet ewentualnie w drugiej rundzie postawić Sabalence czy Collins. Trzecia runda z Petrą? Ależ by to było :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Jak już wspomniałem, życzę jej jak najlepiej. Niestety, jej największe sukcesy w singlu to czas gdy jeszcze nie "siedziałem" w tenisie tak jak teraz :(((. Mam nadzieję, zobaczyć jej pierwsze spotkanie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

No, raczej może być łomot, nawet w lepszych czasach Masza Patty zdecydowanie nie leżała... Szkoda że tylko z ostatniego meczu Patty był przekaz, bo z cyferek sądząc dwa wcześniejsze mecze były ciekawe i emocjonujące. Po jednym meczu także trudno coś o grze Patty powiedzieć. Grała dość pewnie i spokojnie, myślę że po prostu jest zdystansowana. Bez względu na wynik, jakaś satysfakcja na pewno będzie, a też z powodu Maszy będzie na pewno publika... Całkiem fajne okoliczności przyrody, jak na pierwszy mecz w głównej drabince szlema od wielu wielu lat :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Swoją drogą Patty Schnyder, którą tak z nostalgią wspominasz niestety takiego szczęścia w losowaniu jak Vera nie miała...będzie grać z Marią Sharapową :(((. No niestety tutaj chyba większych szans nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.