Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • hippekk napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  A bo tak mi się wydaje, że kolejność alfabetyczna jest najlepsza przy dylematach, jakie opisałeś ;).

 • hippekk lubi Komentarz

  A ogólnie to takie mam hobby, żeby zaglądać to ITF-ow i juniorek i tak łatwo nie dam się zniechęcić. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Pomogę trochę Stanzukowi:
  1. Fernandez- niesklasyfikowana obecnie 26, finalistka USO.
  2. Podoroska- jakieś bardzo odlegle miejsce rankingowe obecnie stałe T50, półfinalistka FO.
  3. Gasanova- niesklasyfikowana, obecnie 130, 22 lata.
  4. Crawford- niesklasyfikowana, potem najwyżej 98 i kontuzja która na stałe wyłączyła ja z rozgrywek. Na rozkładzie nazwiska z T10.
  5.Łopatecka- niesklasyfikowana, najwyżej 210 kontuzja kręgosłupa, rok przerwy, obecnie 18 lat.
  6. Eala- niesklasyfikowana, obecnie 505, 16 lat.
  7. Price- niesklasyfikowana, teraz 600 któraś, 18 lat.
  8.9- Carrington,Boulais- faktycznie kula w płot.
  10-11- Akugue, Kingsley- do rozliczenia.
  Myślę, że jak na tabuny niesklasyfikowanych dziewczyn to nie jest źle. A z tym powiedzeniem chodziło o to, że praktycznie wszystkie te dziewczyny które wymieniałem miały poważne kontuzje. I to jest prawda. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Gospodarz przeczytał mi w myślał i wstawił alfabetycznie, z czego się w sumie cieszę. Albo trafnie odczytał, z którą pierwszą bym się umówił ;P tak, tak, no ja widziałem, że koło Pauli kręci się już wystarczająco dobry model :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Hubert ewidentnie nie był w swojej najlepszej dyspozycji, serwis szwankował, dużo błędów - szczególnie w pierwszym secie. Miał swoje szanse, których nie wykorzystał. Andy również falował, ale nadal widać dawny błysk i wolę walki. Skomplikował nieco sytuację Hurkiego, ale niech gra jak najdłużej - ciekawi mnie jego dyspozycja w kolejnej potyczce z młodym gniewnym Alcarazem (podczas IW górą był Andy).

 • hippekk lubi Komentarz

  Z takiego psychologicznego podejścia, że wtedy podświadomie jedną zacząłbym lubić nieco bardziej, a inną mniej i już na samą taką myśl robi mi się smutno. Mnie już wystarczy, że Emma i Leyla grały w finale US Open i był to dla mnie najtrudniejszy mecz do oglądania, jaki kiedykolwiek oglądałem, gdzie jak znowu o tym pomyślę, to chce mi się po prostu płakać.
  Może uznasz to za śmieszne i za niepotrzebne tworzenie dramy z rzeczy wydawać by się mogło błahej. Ale cóż poradzić, że będąc dziewczyną już tak mam :)


  Dawno się tak nie uśmiałam, dzięki :)

 • hippekk lubi Komentarz

  ps: co do kolejności to RZECZYWIŚCIE chwilowo nie uwzględniłem (brak trzeciej kawy ;)), że Emma jest rankingowo za Paulą, chociaż szlemowo przed ;) No więc proponuję beznumerkowy wpis: Raducanu, Badosa, Fernandez, a jak zapragniesz zmienić kolejność typerkową to masz czas do losowania MD ;)

 • hippekk lubi Komentarz

  Ech coś tak podejrzewam, że ta nasza Iga nie jest Ci jednak obojętna ;P No bo fajna w sumie dziewczyna jest ;)
  >> co do Pauli to jest to zdecydowanie wielki talent, miała trochę problemów, bo zbyt szybko okrzyknięto ją "nową Szarapową" i nie mogła dość długo sprostać oczekiwaniom, zresztą wciąż się wahała, czy nie rozpocząć kariery modelki, parametry ku temu w końcu ma ;) Trochę przypomina mo to wahania Igi co do kariery nauczycielki matenatyki ;D No ale trraz obie dziewczyny na szczęście dla kibiców robią coś co umieją najlepiej i to na światowym poziomie ;) Myślę że w tsmtych - alternatywnych - profesjach nie osiągnęłyby tyle, zwłaszcza w kwestii zainteresowania nimi milionów kibiców ;)

 • hippekk lubi Komentarz

  Lubisz potrójnie ;) Ok, to ja zaproponuję, że decyduje po prostu obecna kolejność w rankingu. Zresztą konstrukcja jest taka, że jak na początku etapu - jak jedna nie może to się bierze następną, a do losowania MD możesz i tak zawsze jeszcze podać, nawet inne. Później w czasie turnieju już nie.

 • hippekk lubi Komentarz

  Witaj Kolego, witaj, a że czuję, iż nie przebiję Cię w powitaniowym savoir-vivre, to od razu przejdę do tej trudnej kwestii, która miałem nadzieję nie zostanie poruszona (czytałem zasady i szybko mój wzrok utkwił na części, gdzie podawane są ulubione tenisistki).
  Ja mam Emme, Paule i Leyle, jednakże rzecz w tym, że nie potrafię (i nie chcę) ustawiać je w kolejności od "ona bardziej od tej, a ta bardziej od tamtej". Dlatego też, jeśli mogę prosić, to wpisz je w dowolnej kolejności bez przydzielania numerków,
  A czemu nie chcę? Z takiego psychologicznego podejścia, że wtedy podświadomie jedną zacząłbym lubić nieco bardziej, a inną mniej i już na samą taką myśl robi mi się smutno. Mnie już wystarczy, że Emma i Leyla grały w finale US Open i był to dla mnie najtrudniejszy mecz do oglądania, jaki kiedykolwiek oglądałem, gdzie jak znowu o tym pomyślę, to chce mi się po prostu płakać.
  Może uznasz to za śmieszne i za niepotrzebne tworzenie dramy z rzeczy wydawać by się mogło błahej. Ale cóż poradzić, że będąc dziewczyną już tak mam :)
  ot pozostawię Cię w tej konsternacji ;p

 • hippekk napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  No właśnie wygląda na to, że teraz nie ma takiej opcji. Stąd ten blog także jest pozbawiony efektów specjalnych ;). Ja już nawet idąc za radą Toma próbowałem jakiś sprzęt odgruzować, który śmigał mi na W7, ale bezskutecznie.

 • hippekk napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Witam Kolegę, witam :).
  Cieszy mnie bardzo, że Kolega zdecydował się do nas dołączyć. :)
  Ten sekretariat w okresie międzyturniejowym to dosyć nieogarnięty bywa, ale zgłoszenia zawsze chętnie w specjalnym kajeciku odnotuję ;).
  Jak wspomniał Tom, typerek jest stale otwarty, możesz wystartować od dowolnego momentu, a ja liczę, że się tu zadomowisz, tu się zawsze ciekawie rozmawia i relaksuje.
  Pozwolisz, że wpiszę Cię od razu na "listę honorową", gdzie podajemy swoje "ulubione" tenisistki, to znaczy te, które wstawiamy do typerka, gdy zajmujemy wysokie pozycje w poszczególnych etapach. Podajemy 3 tenisistki. Nie popełnię chyba faux pas (a co mi tam, zaryzykuję), jeśli wpiszę Ci od razu pod numerem 1 Emmę Raducanu? ;D) No tak jakoś przypuszczam... Tak mi się nasunęło... Takie podejrzenia mam drobne... ;)
  Podaj jeszcze dwie tenisistki, to dopiszę.

 • hippekk napisał/a komentarz do Typerek WTA - Edycja 2021

  Zrobione. :) Ciekawe, czy Ci się sprawdzą przewidywania...

 • hippekk lubi Komentarz

  Hippku jeśli możesz zaktualizuj moje tenisistki.
  Na drugim miejscu Gasanova a trzecim Kingsley. Mam wrażenie, że te dwie w przyszłym roku odpalą a na Eale i Akugue jeszcze przyjdzie pora. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Słuchaj, nie brzmi to najgorzej :D

 • hippekk lubi Komentarz

  HuHu ha!

 • hippekk lubi Komentarz

  IE 11.0.170 z 2013 roku.

 • hippekk lubi Komentarz

  Sierzput. Zamienią się z Iga. Świątek podobno potrzebuję trenera który ma doświadczenie w tourze i będzie planować starty przynajmniej tak samo dobrze jak forumowicze a Elina takiego w którego obecności wygra szlema. :)
  Żeby nie było, żarcik tylko taki. :)

 • hippekk lubi Komentarz

  To że mnie się udało, to tylko połowa sukcesu. Bo próbuję i próbuję i nie wiem, jak dodać zdjęcia do wpisu. Opcja jest, ale po wybraniu kończy się na dodaniu opisu, a przeglądarka z której korzystam, raczej nie należy do technicznie zapóźnionych ;) U Ciebie na blogu są zdjęcia, więc będę wdzięczny, jeśli zdradzisz, o jaki trik chodzi :)

 • hippekk lubi Komentarz

  Oczywiście że to nie był idealny trener. Był to trener zależny od Agi. Aga rządziła. Tylko że teraz rządzi nie Iga a Sierzputowski. To jest ta decydująca różnica. I doprawdy w mojej percepcji rządzi tak, by w pierwszej linii wyszło na jego korzyść.
  >>> Idealnym dla Igi byłby ktoś formatu Wima Fisette, zaprogramowanego na zdobywanie szlemów, a nie osiąganie przez siedem lat 4 rund i jeszcze propagowanie tego jako szczytnego celu. Czas ucieka. Nie ma go aż tak wiele. Z tym lekkoduchem i gawędziarzem bez wielkich ambicji i przede wszystkim bez odpowiedniego warsztatu trenerskiego Iga nie osiągnie tego drugiego szlema nawet za siedem lat.

 • hippekk lubi Komentarz

  Tak. Tej. Mojej ulubionej. Popsuć można największy talent oddając go w ręce partacza.

 • hippekk lubi Komentarz

  Co do ostatniego: wiesz, już miałem mu dać spokój do końca WTA finals, pomyślałem sobie: no dobrze że siedzą w tym USA, że znów nie wracają na 5 dni między turniejami do WWy "na rybki" "na łódki" "do kota" itd. Potrenują bezszelestnie poopalają się, pojadą do Meksyku wcześniej i będzie ok. A przede wszystkim PRZESTANĄ DAWAĆ WYWIAD ZA WYWIADEM. Ale nie - mija parę dni, a ten już zaczyna: WTA finals nie było jego celem (Wimbl jak wiadomo też nie), czekamy sobie jak się uda to się uda, jak nie to niewielka strata, a w sumie opcja Kluż, a Iga to zasłużyła sobie na dobry ranking (ktoś mówi że nie?). A ważniejsze 4 rundy szlemów niż jeden szlem cały, a za siedem lat to może inaczej, a ja ją trenuję tak a nie siak, a regularność przede wszystkim (a ma tę meczową? z meczu na mecz?). No i nie jest tak jak było z Wiktorowskim że odzywał się raz na parę miesięcy a przedtem przemyślał co powie, nie jest tak jak z trenerem Huberta, że nic nie nadaje i robi swoje, nie jest nawet tak jak z Ryszczukiem, że dobrze wykonuje swój job i tyle. Nie, ten musi trąbić, układać na gorąco nowe teorie, stroszyć piórka jak paw, cały czas ma parcie na szkło. No jak powiedział o jego planach co do trenowania Igi to musiałem się odezwać. Bo czy ona naprawdę nie zasłużyła na lepszego trenera niż na tego przyssanego do niej wuefistę? No ale ok, teraz już nic nie piszę, muszę się jakoś uwolnić od tej idee fixe ;) Przestać się przejmować losem Igi po prostu ;) Szkoda dziewczyny i talentu na miarę Stefii, no ale cóż, skoro się go trzyma, to trudno ;)

 • hippekk lubi Komentarz

  Powiem Ci, że sam jestem ciekaw, czy Jabeur stawi się w Guadalajarze? Bo coś to pachnie mi tym, że Kontaveit nie poleci tam tylko w roli rezerwowej. Po prawdzie, to ostatnimi występami bardzo zasługuje na to.

 • hippekk lubi Komentarz

  >>> btw. jak Jabeur by zrezygnowała, to jeszcze może Naomi przyjeczać jako rezerwowa, bo jest następną, jeszcze przed Pavs ;) Wtedy by się ziściło jej przebąkiwanie, że jeszcze w tym roku chciała się pojawić na jakimś turnieju ;)

 • hippekk lubi Komentarz

  Mnie tym bardziej jest miło :) Nie wiem, czy to może będzie dobry omen, ale widzę, że startowałbym z pozycji 23, czyli dokładnie z obecnego miejsca rankingowego Emmy Raducanu :) że tak powiem ja emcanu ;p
  Przed Indian Wells spoglądałem w ranking i nawet miałem nadzieję, że może w razie dobrego wyniku - a to musiałoby być pewnie zwycięstwo, tak jak to uczyniła ostatecznie Paula, że Emma otworzyłaby sobie tym szanse na tego Mastersa. Bo ciągle trochę nie mogę przeboleć, że tenisistka, która wygrała szlema, nie ma niejako "z urzędu" miejsca w tym turnieju mistrzyń. No ja wiem, że jej przykład najlepiej pokazuje, że mogłoby to być trochę dyskusyjne. Jeden świetny turniej, wiadomo - musiałaby dołożyć jeszcze jakiś wspomniany tysięcznik, na koniec pozbierać pare punkcików z 250-tek i do Mastersa może by weszła. A pytanie wtedy, gdzie ta dobra i równa gra na przestrzeni całego sezonu? No niemniej chyba ten tegoroczny turniej na jej obecności by nie ucierpiał, nawet gdyby skończyła bez zwycięstwa w grupie. Ale przynajmniej zagrałaby tam zwyciężczyni jednego ze szlemów, co w obliczu wycofania się innej z nich (Barty), mogłoby podnieść atrakcyjność (no tak jak mówię, bez względu, jak Emma by wypadła). No ale jest, jak jest, może kiedyś to zmienią.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

I. Świątek - Jamie Loeb
>>> no to jest komplet, możesz wrzucić szablon ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Droga Viv… Zapewniam Cię, że moja refleksja nie dotyczy Artystów i Muzyków. Dotyczy tylko i wyłącznie przedstawicieli szeroko rozumianej branży rozrywkowej, czy może popularnej, stałych wizytantów najróżniejszych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

PROSZĘ O TYPY SZABLON 1!!! 1R USO2021
>
PROSZĘ JAKO ODPOWIEDZ NA MÓJ POST!
>
>
POCZĄTEK SZABLONU
>
============================
SZABLON 1, 1R, USO021 -------> NICK
============================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx.xxxx
============================
>
>
CZĘŚĆ NIEOBOWIĄZKOWA
>
>
MECZE W SETACH (można podać ale nie trzeba, decyduje kod literkowy)
>
1. I. Świątek -
2. M. Linette - C. Gauff
3. A. Kerber - D. Yastremska
4. S. Halep - C. Giorgi
--------------------------------------
5. B. Bencic - A. Rus
6. A. Anisimova - Z. Diyas
7. K. Muchova - S. Sorribes Tormo
8. A. Kontaveit - S. Stosur
============================

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Droga Viv… Zapewniam Cię, że moja refleksja nie dotyczy Artystów i Muzyków. Dotyczy tylko i wyłącznie przedstawicieli szeroko rozumianej branży rozrywkowej, czy może popularnej, stałych wizytantów najróżniejszych programów nachalnie promocyjnych mówiących o sobie „ja jako artysta” lub „jezzzdem artyzdą”. Innymi słowy – wszechobecnych tabloidowych „artyzzdów”, koncertujących na prawo i lewo gdzie się da i wypłakujących się przed kamerami TV na temat strat, jakie ponoszą, gdyż nie mogą dawać koncertów. Ci sami „artyści” często ostatnią choćby względnie wartościową rzecz nagrali wiele lat temu, a teraz skupiają się na odcinaniu kuponów z czasów, gdy coś tam jeszcze tworzyli, a ich „koncerty” to występy na imprezach firmowych lub licznych imprezkach plenerowych. Mam na myśli także tych „artystów” młodszego pokolenia, którzy już tylko i wyłącznie „robią projekty”. Oczywiście (na szczęście) są i młodzi, którzy jeszcze potrafią tworzyć muzykę i mówić o muzyce, nie o projektach. Dziwnym zbiegiem okoliczności oni jednak nie mają ciągów tabloidowo-ekranowych i mówią o sobie z większym dystansem niż wspominani wcześniej „artyźździ”.
Problemy prawdziwych Artystów i Muzyków rozumiem doskonale. Jest dokładnie, jak napisałaś. I to są rzeczywiste problemy Artystów, a nie wydumane problemy „ardyzzdów”. Prawdziwi Artyści bardzo rzadko mówią o swoich problemach przed kamerami, nie są zresztą zapraszani do programów promocyjnych. W tzw. popkulturze cenieni są obecnie przecież „artyźździ robiący projekty”. Wyłącznie to miałem na myśli ;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Wielu artystów istotnie skoncentrowało się na tworzeniu, ale na to mogą sobie pozwolić ci, którzy mają bezpieczeństwo materialne. A niestety, nie wszyscy mają....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Wielu artystów istotnie skoncentrowało się na tworzeniu, ale na to mogą sobie pozwolić ci, którzy mają bezpieczeństwo materialne. A niestety, nie wszyscy mają. Drastyczne przykłady, to np. dyrygent, który przecież tworzy tylko pracując z orkiestrą/zespołem, solista występujący w różnych filharmoniach, śpiewak operowy pracujący na gościnnych występach (bezetatowcy). Wielu muzyków intensywnie szuka teraz pięniedzy na życie, jedni składając wnioski pomocowe, inni wyprzedając instrumenty i sprzęt, a jeszcze inni idąc do jakiejlkolwiek pracy. I czasami w najgorszej sytuacji są ci najwięksi Artyści - niekomercyjni, nie zajmujący się szeroko pojętą rozrywką, bezetatowi..... temat na długą, trudną i skomplikowaną dyskusję.
Dobrej nocy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Mała refleksja… Od ponad roku słyszy się wszędzie o muzykach, którzy bardzo się męczą i narzekają na brak możliwości grania koncertów. Rozumiem, że to generuje kasę. Ale co z samą wartością muzyki? Czy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Mała refleksja… Od ponad roku słyszy się wszędzie o muzykach, którzy bardzo się męczą i narzekają na brak możliwości grania koncertów. Rozumiem, że to generuje kasę. Ale co z samą wartością muzyki? Czy to jeszcze coś znaczy? Czy oni są artystami?
A dlaczego to piszę? Skojarzyło mi się to z Beatlesami. Wprawdzie ARCYDZIEŁO zatytułowane Revolver było nagrane jeszcze w czasie, gdy koncertowali, ale już pod sam koniec tego okresu, gdy potrafili wykroić znacznie więcej czasu na samą sesję nagraniową. Ponadto utwory z tej płyty nie były już tworzone z myślą o ich ewentualnym wykonywaniu na koncertach, były kompletną, zamkniętą całością. Po Revolverze Beatlesi przestali koncertować. Całkowicie. Powstały wtedy kolejne absolutne ARCYDZIEŁA.
Czy obecna przerwa w koncertach zaowocuje prawdziwym wysypem znakomitych płyt, znakomitych utworów, których będziemy słuchać przez lata? Przecież „artyści” nareszcie mogą skupić się na tworzeniu muzyki, nagraniach, nareszcie mają na to czas. Oczywiście rozumiem, że Beatlesi wyznaczają poziom niebotyczny i zapewne nieosiągalny, ale... Może choćby się do niego zbliżyć? Przecież obecnym "artystom" powinno być pod wieloma względami łatwiej niż kiedyś Beatlesom - jest lepsza technologia, lepsze możliwości nagraniowe i studyjne. Jest także Internet, gdzie obecni "artyści" bez większego zaangażowania w promocję mogą umieszczać swoją twórczość, a dbając o promocję mogą również osiągać odpowiednie profity. Więc? W czym problem?
A, bym zapomniał…
Kiedyś tworzono muzykę, komponowano utwory, pisano do nich teksty, nagrywano płyty.
Teraz ROBI SIĘ PROJEKTY.
I wszystko jasne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 28 sierpnia 2021 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Taki utwór to po prostu radość dla moich uszu i miodzio dla umysłu :). Dziękuję Ci, sprawiłaś mi ogromną frajdę. Piszę o tym dopiero teraz, gdyż obecnie mając do czynienia z ARCYDZIEŁAMI staram wykroić trochę czasu, aby się nimi podelektować, nie lubię słuchać najlepszej muzyki w pośpiechu albo gdzieś w tle. Znam chyba na pamięć każdą nutkę z Revolvera, teksty też, ale i tak dzięki Tobie znowu sobie dwa razy posłuchałem całej płyty. :)))
W ramach rewanżu proponuję Ci „I Want to Tell You” George’a (nie wklejam, nie linkuję, żeby wpis nie zniknął). Bardzo avatarowo… ;)
Utwór, potraktowany ogólnie, może nawet dokładnie opisywać nasze odczucia okołoforumowe – dyskusje, próby porozumienia się, przyczyny nieporozumień, czekanie… Uniwersalność świetnych tekstów. A muzyki to już w ogóle – jak wyrazić muzycznie złożoność komunikacji i problemy z komunikowaniem się? – na przykład poprzez kapitalny, fenomenalny fortepianowy dysonans w tym utworze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Jeszcze tu nie broiłam, a że robię SFowe porządki to i w tym kąciku omiotę: interesująco się "Ciebie" czytało. Podsyłam przedhibernacyjny prezent w nawiązaniu do awka ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Dziękuję Ci, Strażniczko, za wrzutkę tego wywiadu :). Obecnie raczej rzadko zdarza mi się coś takiego śledzić, koncentruję się na samych meczach. Z tym większym zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi Nastii. Wprawdzie w dość podobnym tonie wypowiadała się już wcześniej, ale tym razem jest bardzo ciekawie ze względu na pewną ambiwalencję… Spróbuję jeszcze się do tego wywiadu odnieść w interesującym nas temacie, ale pozwolisz, że na TENISOWIE, bo pewnie do kilku zdań się nie ograniczę… ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hippkku widziałeś niedawny wywiad z Pavs? Wrzucam w swój status odnośnik - a propos Twoich ostatnich wypowiedzi. Może nie wykoszą od razu ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Życzę Ci radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Zrób coś dla siebie i zresetuj się trochę, pospaceruj z najbliższymi, zapomnij na chwilę o troskach i zmartwieniach w tym trudnym czasie, bo jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie ZDROWO i NORMALNIE! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Czesc, startujemy z Typerkiem na Miami Open 2021 na moim blogu typerkowym. Dzis lub jutro pierwszy szablon! Zapraszam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, wytrwałości w ten niepewny czas, otwarcia na zmiany ku lepszemu, dużo zdrowia!
A na Nowy Rok 2021 z "oczkiem" wróżbą sukcesu, szczęścia i osobistego spełnienia! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

WITAM!!! :) TYPEREK RUSZA NA FRENCH OPEN! :).
--> PIERWSZY SZABLON JUZ DZIS LUB JUTRO! :)
---> PIERWSZE MECZE W NIEDZIELE! ZAPRASZAM!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Jedno wielkie gxxxxo.
Triumfy cywilizacji guglowo - cyfrowo - wyzwolonej.
Moj najlepszy czas w roku utonal w post - maoistycznym scieku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Witaj Queennie :). Zdecydowanie zwolniłem, staram się wyciszyć. Co prawda, nie zawsze skutecznie, bo też obiektywnie trudno o optymizm. A co u Ciebie? Co można zaobserwować z Twojej perspektywy w funkcjonowaniu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Witaj Queennie :). Zdecydowanie zwolniłem, staram się wyciszyć. Co prawda, nie zawsze skutecznie, bo też obiektywnie trudno o optymizm. A co u Ciebie? Co można zaobserwować z Twojej perspektywy w funkcjonowaniu kolosa na glinianych nogach? Na jak dramatyczną sytuację się zanosi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 6 lutego 2021 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

---> jeszcze tu dodam: wpisy można edytować, ale przycisk "usuń" nie działa, a więc postów już nie wycofasz ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego,
wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Marta ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Skromnie powiem, że ja także czytam przede wszystkim komentarze użytkowników, bo są o wiele ciekawsze od artykułów. O ogólnym upadku dziennikarstwa (nie tylko sportowego zresztą) świadczy to, że często w komentarzach jest znacznie więcej informacji o charakterze merytorycznym niż w artykułach.
Prawdziwe dziennikarstwo "przesunęło" się do obszaru komentarzy użytkowników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Jestem przekonana, że Twój ostatni komentarz usunęli z zazdrości, bo żaden z zatrudnionych pseudo dziennikarzy przez redakcję WP, nie dorasta Ci do pięt.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Archiwizuję i wrzucam ponownie ;). Dorobiłem się już swojego trolla w obsłudze technicznej :D. Ale spokojnie, na razie jeszcze mam trochę cierpliwości.
Dziękuję za pozytywną ocenę. Jeżeli podobają Ci się moje wpisy, to warto pisać :).
Zerkaj na mojego bloga, coś tam od czasu do czasu napiszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Bardzo mi przykro drogi hippekk'u że te bezmózgi w redakcji WP usuwają Twoje wyważone i bardzo ciekawe komentarze. To jest z ich strony najzwyklejsze chamstwo. Patrząc na to co się tu wyprawia, sama mam...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Bardzo mi przykro drogi hippekk'u że te bezmózgi w redakcji WP usuwają Twoje wyważone i bardzo ciekawe komentarze. To jest z ich strony najzwyklejsze chamstwo.
Patrząc na to co się tu wyprawia, sama mam ochotę na opuszczenie tego forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 27 lutego 2019 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LW

Witam. Zapraszam z własnymi spostrzeżeniami na mój "mały" blog o roku 2018 w kinie :))). Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

To jest ta właśnie jedyna noc,
która ma w sobie magiczną moc.
Niech spełnią się dziś moje życzenia:
miłości, zdrowia i marzeń spełnienia!
Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
odpoczynku od codziennych trosk,
Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok.
Wszystkim użytkownikom, sportowcom, kibicom ...ludzi dobrej woli
margota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.