Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Plotki, plotki, ploteczki. Zostanie w PSG, a jak już wyjedzie to do Brazylii.

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do ciebie na pewno nie wróci. Więc nie udzielaj się, bo twoje zdanie jest niczym

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Sparing: Argentyna - Urugwaj. Remis w prestiżowym starciu. Doświadczenie było w cenie

  Argentyna jak zwykle karny z kapelusza. Sedziowie starają się coś zrobić dla Messiego. W końcu był w jakimś plebiscycie wybrany. co za matactwo. I on wołał o oszustwie na Copa America. Oszust, hipokryta i skorumpowany jak zawsze Argentyna. Jak nie da rady, to się kupi. A sędziowie teraz na otarcie łez dyktują karne dla Messiego. Obłed, to ma być kosmita i najlepszy piłkarz. Jak cały obecny sport - większość wyreżyserowana (choćby ostatni mundial dla Francji i Belgii).

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Rozpieszczona do granic przez Barcelonę gwiazdeczka. Idę o zakład że na niego jeden liść wystarczy.

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  I tak nigdy nie będzie piłkarzem kompletnym jak Ronaldo.

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Bundesliga. Robert Lewandowski ze swoją największą fanką. Klara skradła show

  Słodkie dziecko. Bardzo fajny film nakręciła pani Ania. Pozdrawiam wszystkich szczerych ludzi

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Ligue 1. Neymar - bezdomny z Parku Książąt. Kibice PSG nie mogą wybaczyć mu prób odejścia

  Rozumiem wiele, żal, gwizdy, ale życzenie połamania się, to zwykłe chamstwo. Może, ten kto stworzył taki transparent pozna co to powrót złej karny. W Polsce też mamy takie przysłowie "nie życz drugiemu, co tobie niemiłe".
  Nie toleruję takich życzeń, z żadnego powodu. A bywa, że ktoś drugiemu zniszczył zycie swoim zachowaniem czy decyzją, i nawet wtedy nie powinno się składać takich życzeń. Tym bardziej tutaj, nikogo przecież nie skrzywdził, chciał odejść, bo nie był szczęśliwy, przecież miał prawo. Pamiętanie remontady jako wspomnienia najlepszych momentów w karierze jest całkowicie noramalne. Alisson wspominał remontadę Romy z Barceloną oraz remontadę Liverpoolu z Barceloną, i zapewne gdyby trafił kiedyś do Barcelony, też wspominałby te mecze, czy kibice za to powinni go przezywać i źle mu życzyć ? Chołota, bez inteligencji i wyobraźni.

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oby kontuzje i chamy boiskowe omijaly go z daleka. Chcę się cieszyć jego gra. To piłkarz, którego wspaniałe się ogląda. Dzięki niemu piłka jest piękna. A tak powinno być. Miłośnicy brutalnosci, niech się przerzuca na sporty walki. I tam powinni trafić takie chamy jak Zuniga czy Sanchez.

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wejście cialem? Czyli łokciem i kolenem? I nie mówcie że tak się gra w Anglii, bo nie raz Neymar grał z Anglia lub drużyna angielska, gra tam drobniutki G. Jesus. Twarda gra nie jest nikomu obca. To było zwykle chamstwo, brutalny faul. Celowe wejście kolanem i łokciem, z rozpędu, bo nie dał rady walczyć o piłkę, nie ta szybkość. Więc z premedytacją uderzył w piłkarza. Tu powinna być czerwona kartka i karny. Zunidze z Kolumbii też się udało, bo sędziowie są bezkarni, a za takie błędy powinni płacić. To oni są przyczyną brutalności i chamstwa na boisku, bo na to pozwalaja

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Copa America 2019. Argentyna - Chile. Lionel Messi oskarża: Wszystko jest ustawione pod Brazylię

  Messi mówi o korupcji. Toż to domena Argentyny. MS 1978, w Argentynie i kupiony mecz, za co piątka przekupionych piłkarzy przeciwnika, po mundialu została zawieszona. To samo było teraz, w walce o awans na mundial w Rosji. Może to nawet sam Messi zapłacił. A co do sędziów : słynna ręka Boga, ale to nie Messi tylko Maradona, za to ręka Messiego brała czynny udział w faulu na Fabinho, za co dostał nawet rzut wolny, z którego padła bramka. Ten sędzia nie był za Barceloną? Nawet nie bylo mowy o kartce, a uderzenie było z premedytacją. Czerwona jak nic.
  Wstyd, ze piłkarz uwazany przez wielu za najlepszego w taki sposób się odzywa. Wini innych, tylko nie siebie. Wini sędziego, wcześniej trenera, a na siebie nie spojrzy.
  W meczu z Brazylią nie było fauli, Arthur wyskoczył będąc tyłem do przeciwnika, sam Argentyńczyk uderzył się o łokieć Arthura, a inny zawodnik Argentyny wbiegł pod nogi Alvesa, który zmierzał w pole karne, obserwując piłkę.
  Druga sprawa, że Argentyna przegrywała 0:2, a karny to nie gol, czerwona kartka, to też nie gol.
  Nie rycz Messi, nie rycz, ja znam te twoje numery...

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Mecz z Chile to chyba najlepszy mecz Messiego w całej historii w kadrze. Wyrzucił z boiska dobrego gracza drużyny przeciwnej, przestał przeszkadzać na boisku, bo wyrzucił też siebie i dzięki temu genialnemu zachowaniu Argentyna miała już spacerek do końca meczu. Można wręcz rzec, że Messi po raz pierwszy przydał się do czegoś Argentynie, bo do tej pory wszystko partolił.

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Dziwne, płacze jak dziewczynka, ale jak Suarez "wawalczy" karnego w Barcelonie z symulację, to jakoś nie jest tak rozmowny. Hipokryta. Przegrał? Przegrał.
  Siedzi w tej pralni pieniędzy zwanej "piłką nożną" od lat, a teraz mu zaczyna chyba kasa przeszkadzać. xD

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Głupoty wypisujesz. Gościu ma zatarg z Neymarem i miedzy nimi sporawa powinna być wyjaśniona a nie całą bandą kiboli. Też byś srał w gacie w takiej sytuacji.

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na filmie widać było jak kibic złapał Neymara za rękę i pewnie też wyzywał, a Neymar tylko się energicznie wyrwał. Media nie lubią Neymara i mu szkodzą jak mogą. Ale jak Messi złośliwie z podkoku, pięścią uderzył w twarz piłkarza, to jesze Fabinho był winien. Taka to medialna sprawiedliwość. Szef decyduje a nie prawda. I władze UEFA, sędziowie. Wszystko sterowane

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ty kto? Dyrektor sportowy Barcelony?
  Uważasz się za osobę decyzyjna?

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Barca to dziwna drużyna. Grają na Messiego i robią z niego bożka. Albo nie poda innemu, tylko Messiemu. Jeśli od Alby trafi piłka do innego piłkarza, to albo do tyłu albo przez odbicie od przeciwnika, i często przeciwnik wybija jego podania do bożka. Młodzi grzeją ławę, a Messi wciąz gra i zarabia krocie, chociaż na niego gra cała drużyna. Nie dziwię się, że Neymar miał dość i odszedł. Nie raz dochodziło do sprzeczki z Albą, który szukał Messiego, choć Ney wybiegał na świetną pozycje.
  Słynne 6:1 z PSG, to tylko zasługa Neymara. Bez niego nie byłoby awansu. Ale bohaterem w Barcelonie okrzyknięto Roberto. Nie strzeliłby tego gola bez świetnego podania Neymara. Pewnie tak chciał Messi, bo nie lubi konkurencji, Chce być uważany za najlepszego, wspaniałego, jedynego i kosmitę, to go łechce. Pamiętam, jak miał kontuzję, a Neymar z Suarezem rządzili, grali wspaniale. To był prawdziwy show. A jak kamera pokazała na trybunach Messiego, to jego mina mówiła wszystko.
  Kibice Barcelony piszą o chęci wyjścia Neymara z cienia Messiego. Nie chodzi o cień lepszego piłkarza, bo to Neymar jest lepszy, ale chodzi o cień bożka, na którego gra cała drużyna. Messi nie odszedłby z Barcy nigdzie, bo już nic by nie znaczył. Jak w reprezentacji Argentyny, gdzie nie grają na niego - przynajmniej większość. Dobry piłkarz musi grać dla drużyny a nie na bozka zwanego kosmitą.
  Zobaczymy jak daleko Barca zajedzie z takim nastawieniem do młodych.

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Tajne spotkanie ale wszyscy o tym wiedzą?

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jaki cien? Neymar jest lepszy od Messiego, najlepszy na świecie. Po co mu Barca. To że nie wygrał to sprawka Fifa i mediów oraz tebasa. Robili nagonki, ustawili mecze, Ch ieli go zniszczyć wizerunkowo. Taki to dziś świat i sprawiedliwosc

 • Milena Stawska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jakicien? Neymar jest lepszy od Messiego, najlepszy na świecie. Po co mu Barca. To że nie wygrał to sprawka Fifa i mediów oraz tebasa. Robili nagonki, ustawili mecze, Ch ieli go zniszczyć wizerunkowo. Taki to dziś świat i sprawiedliwosc

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Wielka kasa na stole. Chińczycy kuszą piłkarza Barcelony

  Malcom zasługuje na każdy klub. To Barcelona nie zasługuje na zdolnych piłkarzy. Nie daje im szansy na grę tylko trwa przy tym zgnuśniałym Messim, traktując go jak pępek świata i ustawiając wszystkich graczy do podawania i tworzenia akcji pod niego. To Messi rządzi, dlatego mam nadzieję, że Barca dostanie w d... w LM.
  W hiszpańskiej lidze ogórkowej to nic trudnego być liderem.

 • Milena Stawska

  Jak dla mnie to bramka dla Nigerii, wypracowana, po dryblingu, wymagała techniki i umiejętności. Gole Messiego, Belgów, Francuzów, to nic pięknego. Ładniejsze były na tym mundialu. I dodam, że gole z dystansu to 50% szczęścia.

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Mundial 2018. "To mój człowiek!". Znany aktor żartuje z Neymara

  Dlaczego nigdy nie dodajecie moich komentarzy? Niepoprawne?

 • Milena Stawska napisał/a komentarz do Mundial 2018. "To mój człowiek!". Znany aktor żartuje z Neymara

  Oto dowód na siłę mediów. Ilu z tych przeciwników Neymara oglądało naprawdę mecze z nim. Piłkarz znakomity, żadnych symulek, po prostu, jak to powiedział Ronaldo, mocno reaguje na ból i stres. Gdyby nie był tak znakomitym piłkrzem, media nie robiłyby na niego takiej nagonki. Bo naprawdę nie symuluje, jest faulowany, a mediom chodzi chyba o to, aby sędziowie pozwalali go kopać i faulować, z góry zakładając symulację. Natomiast przeciętniaków promują na wielkich piłkarzy. I jak tu nie wierzyć ze kto ma media ten ma władzę. A powtarzanie tych bredni świadczy tylko o bardzo niskim IQ tzw. kibiców. Bo na pewno prawdziwi miłośnicy piłki nożnej mają swoje zdanie i nie wypowiadają się jeśli czegoś nie widzieli.

 • Milena Stawska lubi Komentarz

  Wątpię, żeby Czerczesow ucierpiał w jakikolwiek sposób. Rosjanie grają trochę siermiężnie, ale w przeciwieństwie do Pola(cz)ków byli zdecydowanie lepiej przygotowani fizycznie, no i zagrać, strzelić też umieją, jest gra i pomysł. Klejnot wymaga oszlifowania, ale jest. Do czasu kolejnego Euro będzie niezła bestia, silny ruski miś.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.