Łukasz Kotewicz - lubi

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Ale co to ma wspólnego z łamaniem Konstytucji. Ty czcisz morderców wyklętych, czemu wiec zabrabiasz innym czcić swoich "walczących o prawo i sprawiedliwość " podobnymi metodami? Przeszkasza Ci, że Wegrzy w mundurach SS walczyli u boku Hitlera i w ten sposób po raz drugi w historii (pierwszy jako Austro-Wegry) okupowali Polskę? Myślisz, że Piłsudski na Litwie i Ukrainie cierpliwie prosił? Myślisz,
  że Polacy w czasie wojny paląc stodoły z Żydami byli tacy honorowi? Łatwo jest oceniać kogoś. Historia to proces i tego nie rozumiesz. Nie umiesz zrozumiec, że to co robi PiS z prawem to potem wykorzystają następni z PO , czy jakiejkolwiek innej władzy. Zobaczysz, czy Ci co najwięcej krzyczą o demokracji nie skorzystają kiedys z możliwości wymiany w sądach kolesiów PiSu na swoich kolesiów. A może to co robi dyktatorek BALBINA wykorzysta, ktoś inny. Możemy dyskutować o jakości demokracji za PO (to dzięki tej bandzie dziś rządzą zdrajcy), ale teraz demokracji nie ma. Poczytaj Charlesa Louisa de Secondat zwanwgo Monteskiuszem i zasadę trojppdziału władzy. W polsce trojppdział władzy przestał istnieć, bo rzadzi ukryty na Żoliborzu dyktatorek, który jest prezesem Komitetu Centralnego Partii.
  W telewizji słyszymy o zgniłym Zachodzie, wewnętrznych i zewnętrznych wrogach, spiskach przeciwko narodowi. Włącz wiadomości z 1980 roku, a usłyszysz to samo... (i nie próbuj bredzić o TVN, bo to zwyczajna komercyjna papka dla idiotów). Dla tych, ktorzy chca nie myśleć sami tylko bezkrytycznie wierzyc zawsze najlepszym systemem był totalitaryzm.

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Ci ludzie to patrioci. Prawdziwym polskim patriotom drogie są wartości demokratyczne i takie słowa jak "konstytucja". Idiotami są ci, którzy dali sobie wmówić coś innego.
  Dali tez sobie wmówić , że język pełen ubliżania i agresji to nic złego. Tak jak teraz mówisz ty. Co to o tobie świadczy?

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Finaaaaaaaaaał , pięknie Polacy, jesteście wielcy

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Idź do lekarza niech Ci mózg ustawi

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Kur... Wszyscy nam się podkładają;))

 • Łukasz Kotewicz lubi Komentarz

  Hejterzy przeprosić siatkarzy polskich i trenera.