Granerud mimo czwartego miejsca jest dzisiejszym zwycięzcą . Tylko mistrz może oddać taki skok.
Nie masz pojęcia o biznesie to się nie wypowiadaj.
Wykształciuch z Prezesa ale kultury jak widać brak , to chyba dlatego ,że kształcił się zbyt późno i wiedza po prostu "nie weszła"
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław. Grzegorz Schetyna na trybunach. Okazuje się, że legalnie
@TyperToSzajs: Gość jest z PO głąbie.
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław. Grzegorz Schetyna na trybunach. Okazuje się, że legalnie
Z czymś mi się ta sytuacja kojarzy ale jakoś nie słyszę kwiku . Może Rogucki zamiast Kazika teraz coś zaśpiewa.
Dariusz Wawrzyński lubi Komentarz
jego kibicowwanie jest lepsze niż każdego z nas i tu nie ma różnicy skąd są ci politycy
Kto mógłby być niezadowolony i poirytowany , no tylko ktoś z PO lub z nią związany. Bufony, którym nic się nie podoba.
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Surfing. Jedna z największych tragedii w historii dyscypliny. Nie żyje pięć osób
Surferzy czy kitesurferzy ? Różnie to podają.
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Nie żyje Matti Nykaenen. Był legendą skoków narciarskich
Zawsze będzie wielki , geniusz skoków narciarskich.
Nie jeden ma o wiele więcej i nie da ani złotówki. Świetny piłkarz i super człowiek.
Dziękuję!!!!!
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Mundial 2018. Francja - Chorwacja: historyczny samobój Mario Mandzukicia
Nie wspomnieliście tylko , że samobój z wolnego , którego nie było.
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Patryk Jaki. Kibic Legii z Opola
Tyle samo ilu dało się nabrać na HGW.
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Kowalczyk kończy karierę. Niebawem PZN ogłosi jej nową rolę
Dziękuję!!!!
Dariusz Wawrzyński lubi Komentarz
Jednak te skoki to cyrk. Mam pytanie? Ile musiał by skoczyć zawodnik walczący o wygraną w warunkach jakich skakał Deschwanden skoro on skoczył 230,5 m i dało mu to 43 miejsce z nota 184'5 pkt a zwycięzcą ma 243'4 pkt. Za metr dają 1,2 pkt to ile musiał by skoczyć jakiś nowy mega rekord? Te reguły wypaczają cała rywalizację albo jury nie potrafią z tego korzystać.
Dariusz Wawrzyński lubi Komentarz
Widziałem skok Norwega z kiepskim telemarkiem oceniony przez Guńkę 18,5 a Hula dostał tylko 17,5 Powinien Guńka spokojnie nie spać .
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Minister sportu odpowiedział na atak posła PO. "Znany amator białego szaleństwa..."
Co zatem zrobiła Platforma panie Szczerba bo przygotowanie sportowca , który będzie zdobywał medale trwa dłużej niż 2 lata
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Adam Małysz uderza w organizatorów: Nie może tak być!
Wszyscy dobrze skaczą ale wygrywają Niemcy .
Dariusz Wawrzyński lubi Komentarz
Po raz kolejny to Polacy odwalają najgorszą robotę a i tak później ci przyjaciele z zachodu będą mówić że Polak to faszysta i rasista. Zresztą cały świat wie że żaden mądry himalaista nie wybiera się w tak niebezpieczną wyprawę z Francuzem czy Anglikiem. Bo to największe kanalie i tchórze które jak tylko coś pójdzie nie tak, ratują tylko swój tyłek.
Dariusz Wawrzyński otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia
Dariusz Wawrzyński lubi Komentarz
Nie wiem po co miesza się w tą dyskusję PIS, PO czy inne partie. Myslę, że żadna partia polityczna nie podpisze się pod słowami Kuczoka. Nawet SLD czy Razem. Gość ma ewidentnie problem z samym sobą. Może jakieś traumy z podstawówki, brak kolegów..
Dariusz Wawrzyński napisał/a komentarz do Grzegorz Wojnarowski: Tylko katastrofa mogłaby odebrać Kamilowi Stochowi zwycięstwo w TCS
Powinieneś zrobić im na złość i odmrozić sobie uszy.
Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.