Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kowaloza otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Ile jeszcze prawo będzie chronić nierobów?? Teraz wylewanie pomyj na właściciela, bo co? Ma oddać to, na co sam zarobił biedniejszym? Bo nie radzą sobie? Nie jestem bezduszna, bo lubię pomagać innym, ale nie kupuje mercedesa jak mnie na niego nie stać. Ten sam casus. Nie stać cię? Szukaj tańszego rozwiązania. To zwykłe wyłudzenie i kradzież tak naprawdę.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Pan Ikonowicz powinien przygarnąc do swoje go domu te osoby. co s nie pasuje skoro najemca tłumaczy najpierw że nie może podjąc pracy bo musi opiekować sie matką, a nastepnie tłumaczy że myslał że sie "odkuje" tzn. jak odkuje siedząc w mieszkaniu z matką? to jest temat na opiekę społeczną, nie po to ktoś inewstuje w mieszkanie pieniądze aby potem do niego dopłacać. Brutalnie ale, prawo własnosci jest święte. Kurwi.a człowieka bierze jak się słucha polityków, celebrytów jacy oni są wrazliwi na biedę i krzywdę, ale zamiast pierdo.ić niech przygarną biednych pod własny dach a nie puczają innych co mją robić.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  IKONOWICZ daj im swoje mieszkanie niech ci placa a od uczciwych ludzi to lapy precz zyjesz na koszt wlasnie takich zlodzieji i oszustow i razem zyjecie na koszt uczciwych

 • Kowaloza napisał/a komentarz do Głośna "eksmisja" w stolicy. Wiemy, kto jest właścicielem mieszkania

  Typ nie płaci, mieszkanie zdewastował i jeszcze wynajmujący ma łaskawie czekać na wyrok sądu, który padnie za X czasu. Żenada, ale nie pierwsza w naszym kraju. Typ miał sporo czasu na ogarnięcie. Po piłkarsku, kop w dupę i na aut.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Dlatego sprzedałam , a nie wynajęłam mieszkanie. Bałam się takiej sytuacji. Kupiłam nowe mieszkanie i chciałam wynająć stare, aby pokryć raty kredytu hipotecznego , pieniędzmi za wynajem. Na szczęście przeczytałam artykuł, o podobnej sprawie, ale tutaj lokator się nie wyprowadził i zastrasza właścicieli , starszych ludzi, dla których te pieniądze były zabezpieczeniem opłat. Pieniędzy od wynajmujących nie ma , a oni muszą jeszcze płacić czynsz za to mieszkanie do spółdzielni. Pandemia uniemożliwia ich eksmisję ( rodzina z nastolatkiem) , a starsi państwo mają nawet wyrok sądu. I co , najciekawsze, to nie był ich pierwszy numer. Chyba nawet reportaż był w telewizji. Czyli ludzie tak robią! Wynajmujący nie płacił , matkę miał już sparaliżowaną wcześniej , czyli wiedział , że nie pójdzie do pracy. Właściciel nie jest organizacją charytatywną i nie ma obowiązku finansowania kogokolwiek oprócz własnej rodziny. Od pomocy jest MOPS.

 • Kowaloza napisał/a komentarz do Głośna "eksmisja" w stolicy. Wiemy, kto jest właścicielem mieszkania

  @Zigzag26: Nawet więcej, patrz: przywrócenie mieszkania do stanu używalności

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Oczywiście róbmy z właściciela bandytę. Wynajmujesz to płacisz, nie płacisz to się wyprowadzasz. Tu wychodzi na to, że gość nie płacił prawie rok. Życie bywa brutalne, ale od pomagania takim ludziom są instytucje i nasze wspaniałe Państwo (które swoją drogą życiem interesuje się tylko w łonie matki). Jak pan Ikonowicz jest taki dobroduszny to niech zapewni lokum tym ludziom i po sprawie. Ale pewnie jak przyjdzie wyciągnąć z własnej kieszeni 30tys. to już taki społeczny nie będzie. Łatwo jest oceniać i umoralniać.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Jest jedna podstawową zasada. Wynająłeś mieszkanie to płać. Nie masz za co - wyprowadź się. Nie ma żadnego znaczenia dla mnie czy Kiełbowicz jest dobrze czy źle sytuowany. 7 miesięcy nie płacił. Może wystarczy. Zanim pójdzie do sądu niech spłaci zaległości. Bandytyzm jest również wtedy , kiedy wynajmujący mieszkanie właściciel nie ma możliwości odbioru mieszkania mimo niedotrzymania umowy ( brak umownych opłat ). To jest bandyckie prawo. Wynajmujący może mieć nadzieję z matką , że sytuacja mu się poprawi przez kolejne 5 lat. A po tych 5 kolejne 5. Prawo nie może chronić jednego kosztem drugiego. To , że Kiełbowicz ma głowę na karku nie może go dyskryminować. Z tego powodu nie powinien być ofiarą. To nie on powinien czekać 5 miesięcy na rozwiązanie sprawy w sądzie tylko ten który wynajmuje powinien to w jakikolwiek inny zgodny z prawem sposób rozwiązać. Gdzie jest jego rodzina , przyjaciele , MOPS ,etc etc.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Metody może nieprzystające, ale czynsz trzeba płacić, a jak się nie płaci to trzeba się wynieść. Niech Ikonowicz przyjmie tę kobietę pod swój dach lub znajdzie jej inne mieszkanie

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Rachunki należy płacić. Niezależnie, kto jest właścicielem lokum

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Niech idzie do Kaczyńskiego, on ma dużą willę. Ikonowicz mógłby honorowo zapłacić za te 7 miesięcy? Zaraz wejdzie przepis że każdy kto pracuje ma utrzymywać co najmniej jednego nieroba.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Przecież nie płacili rachunków, to właściciel chyba ma prawo takich lokatorów wyrzucić. Zapomniałem przecież w tym kraju chroni się oszustów i nierobów.

 • Kowaloza napisał/a komentarz do Novak Djoković przerywa milczenie. Pisze o "ciągłej dezinformacji"

  @Kary: Szczekasz już na ludzi czy tylko na razie warczysz jak do Ciebie podchodzą?

 • Kowaloza lubi Komentarz

  U mnie ma dodatkowy bonus, za to, że nie ugina się przed NWO, mimo, że są to ludzie, z którymi towarzysko nawet na kort wychodził.
  Problem w tym, że ci ludzi są tak potężni, że to oni stanowią prawa. I konia z rzędem temu, kto stosując się do ich praw da radę się im oprzeć. To z logicznego punktu niemożliwe.
  Respect DJOKO.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Wojny kurnikowe.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Australian Open wyglądają jak Igrzyska Olimpijskie w Berlinie w 1936 roku. Ta sama narracja, tak samo nie pozwalali brać udziału Żydom. Historia zatacza koło.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  grunt że ma siłę fotkę na fejsa wrzucić ...

 • Kowaloza lubi Komentarz

  a to miał być wywiad na temat szczepionek?

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Czy wy siebie sami słyszycie?? „Pacjent czysty”, co to ma być??

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Artykuł sponsorowany przez ministerstwo zdrowia hahahahaha

 • Kowaloza lubi Komentarz

  9+3 w lidze bośniackiej? Hm... No cóż, powiem tylko, ze nasz Djoko Salic był w zeszłym roku królem strzelców ligi bośniackiej i miał średnią ponad 20 pkt na mecz. No ale nie mój cyrk, nie moje małpy.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  Z tą bombą to trochę redaktora poniosło. Inna rzecz, że Startowi przyda sie kazdy jako tako ogarniety gracz.

 • Kowaloza lubi Komentarz

  śr. 11 pkt i bomba transferowa ?! :D hahahah dobre macie poczucie humoru :D

 • Kowaloza napisał/a komentarz do To nie fotomontaż! Niesamowita przemiana kulturystki

  O boshe.... o bosheeeeee.... co się stało z jej twarzą. Dramat.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.