UPL - lubi

 • UPL lubi Komentarz

  Panicia jakoś znaleźli, i powinni szukać kogoś o podobnej charakterystyce, bo na chwilę obecną to widzę, że w Puławach przybędzie kilogramów, ale będą za wolni żeby zaskoczyć obrońców.

 • UPL lubi Komentarz

  Czy jego przyjście (a jeszcze jakby przyszedł Łangowski) zwiększy siłę ognia z drugiej linii? Na pewno tak, ale problemem Puław w tym sezonie jest to że oni jako zespół grają zbyt ociężale. Ataki są powolne, przewidywalne. W poprzednim sezonie rewelacją był Panic, ponieważ on potrafił zagrać dynamiczniej. Czyli Puławy za rok będą grać jeszcze wolniej. Czarno to widzę.

 • UPL lubi Komentarz

  Jesli to prawda to szału nie ma. Drugim pewnie bedzie ten Niedziolka z Legionowa.

 • UPL lubi Komentarz

  Tak będzie w internecie . Na oficjalnej stronie EHFTV i na stronie TVPSTREAM

 • UPL lubi Komentarz

  Odpowiedziałem na twoje pytanie ale moje komentarze są ostatnio bardzo szybko usuwane . Mam nadzieję że zdążyłeś przeczytać . Pozdrawiam Sportowe Fakty . A swoją drogą do artykułu dotyczącego meczu Opola z Kaliszem warto dać zdjęcie z tego meczu , a nie z meczu z Vive Kielce ... ale to przecież drobnostka ...

 • UPL lubi Komentarz

  Azotowcy , gratulacje ! !
  Wpadnijcie do Saint - Raphaël ! : )

 • UPL lubi Komentarz

  " Po stronie przeciwnika na listę strzelców wpisywał się już tylko Prce, który dopisał na konto swojej drużyny jeszcze 4 bramki." a to ciekawe skoro łącznie w całym meczu zdobył 3 gole. Te bramki zdobył Panić

 • UPL lubi Komentarz

  Azoty co roku zapowadiaja awans do grupy a potem konczy sie jak konczy, Gwardia szacun za awans do 3 rundy.

 • UPL lubi Komentarz

  w Azotach tak jak już wcześniej pisałem- trener do wymiany!jego warsztat pracy jest sprzed 20 lat!

 • UPL lubi Komentarz

  Azoty zawaliły tą grę w przewadze ze stratą 2 bramek i samą końcówkę z kompletnym chaosem w rozegraniu ataku (jednak w podwójnym osłabieniu o to raczej nietrudno) poza tym nie mogę pojąć tego ich stylu zmian w trakcie meczu, w trakcie wymiany atakujących na obrońców przy szybkim kontrataku nie są w stanie zdążyć się w tej obronie zorganizować... czy nie lepiej odpuścić tą wymianę przy niestrzeleniu bramki? poza tym nie byli gorsi, NMC wcale nie było skuteczniejsze, a pomoc sędziowska za bardzo rzucała się na oko, jak zauważyli sami prowadzący była to dyżurna para do trudnych meczów NMC u siebie (można sprawdzić) poza tym byli na tyle fachowi, że w pomeczowej statystyce prawie wszystko 50/50, jednak nie ma tam wyszczególnienia ilości tych śmiesznych fauli w ataku i dla kogo czy też ratowania braku bramki karnym z kapelusza i dla kogo...

 • UPL lubi Komentarz

  Gra Azotów do 45 min. w miarę ok. Później coś się zacięło. Kolejny niewykorzystany rzut karny w końcówce. Martwi mnie jednak co innego. Gramy piłkę ręczną z roku 2007. Nie ma pomysłu na grę w osłabieniu.(Już wszyscy zmieniają bramkarza). Nie ma pomysłu na grę jak coś się zacina.(Też można wprowadzić dodatkowego zawodnika). Tylko piła do ręki i rzut. Może wejdzie.Osobna sprawa to sędziowanie tego meczu. W obie strony. Choć przeciw Azotom jakoś tak trochę więcej.

 • UPL lubi Komentarz

  Azoty przegrały ten mecz nieskutecznością w ataku. Ile rzutów w pierwszej połowie a to nad bramką, a to obok bramki...Panie Sędziny tragedia, kto ich wyznaczył na taki mecz?

 • UPL lubi Komentarz

  Właśnie miałem podobne odczucia, poziom sedziowania bliski dna, myslalem że po prostu wyczulony już jestem za bardzo. I te miny próbujące pokazać moc i 'twardość' przy każdej najmniejszej decyzji. Nie popieram.

 • UPL lubi Komentarz

  Kapitalny mecz Bogdanowa (oby to nie był groźny uraz), ale to Loczek rozstrzygnął go na korzyść Wisły kilkoma interwencjami. Swoje też dołożył Ivić (tutaj obowiązywała prosta zasada - Ivić na parkiecie, jakoś to wygląda, pojawia się de Toledo, katastrofa). Zresztą dzisiejszą postawę portugalskojęzycznych zawodników Wisły lepiej pominąć milczeniem...
  A w Azotach oprócz bramkarza to właściwie Panić, który robi świetny użytek ze swojej oburęczności (właściwie mija przeciwników przekładając piłkę z ręki do ręki przed rzutem).
  PS. "Blisko, coraz bliżej", ale znowu zabrakło. Mimo wszystko w Puławach obrano dobry kierunek, kto wie jak to będzie wyglądać w play-offach.

 • UPL lubi Komentarz

  Po co wdajesz się w dyskusje? Nie bardzo masz z kim. Bertus wyraźnie powiedział, że klub interesuje się każdym obiecującym zawodnikiem polskim i o ile będzie grał na odpowiednim poziomie to wtedy być może zostanie do klubu ściągnięty. Słowo klucz to: odpowiedni poziom. Niestety ale na chwilę obecną nie widzę szans (chciałbym się mylić), aby Rafał Przybylski (z całym szacunkiem dla niego) za dwa lata okazał się lepszy od Paczasa, Alexa, czy nawet Branko.

 • UPL lubi Komentarz

  Z taką ilością błędów to powinniśmy marzyć abyśmy padli mniej niż dychą z Płockiem.

 • UPL lubi Komentarz

  Ostatnio grał w II ligowych rezerwach.