Adam Morawski - lubi

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Dwa typy osób popierają działania władz Rybnika:
  - osoby , które mają kompleks Torunia
  - osoby z psychozą czyli z zaburzeniami postrzegania rzeczywistości

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  "ROW zatrudnił biegłego rewidenta sądowego, który liczy straty..."czyli można rozumieć że rachunek wystawią ruskowi Lagucie?
  W sportowej walce Toruń już by był w 1 lidze ale że walka nie była sportowa spada ROW.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Rybnika już nie ma w PGE E. Panie Mrozek gaś pan światło i zbieraj ekipę na PLŻ .

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Nikt nie ucieka, duży tor żużlowy w Bydgoszczy jest zamknięty dla BTZ.
  Koledzy Kacpra rowniez rozpoczna jazdę treningowa w 2018 roku u Naszych sąsiadów , a jest ich w okolicach kilku, wielka szkoda ale chyba czas skończyć ten cyrk pod tytułem G. Pamietam deklaracje o chlopakach z crossu którzy już czekają na jazdę w Bydgoszczy, pamietam newsa o szkółce G , pamietam dużo deklaracji i sam się jako kibic z 20 letnim stażem dałem sie na to nabrać. Dziś z wielkim smutkiem czytam o tym i nawet nie mam żadnej nadziei , odliczam czas , jeszcze 2 lata !!!!! tej komedi i liczę ze miasto odbierze G stadion i w nowym podejściu wybierze ludzi, którzy się na tym znają , tzn osoby z bydgoskiego biznesu którzy z pasji, a nie dla kasy , charytatywnie zbudują coś nowego, może wielkiego, nadzieja umiera ostatnia Kacper powodzenia , Wiktor:), Krzysztof i młodzi 3mamy gaz

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Pytanko czemu nie -5. Bezpieczna decyzja bo te -3 to było wiadomo za mecz w dniu wpadki dopingowe. Pewnie juz nie beda jatrzyc bo to nie wplynie na tabele,ale pewien precedens mamy.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  1. Sprawa dopingu jest ujęta w regulaminie dyscyplinarnym i tam jest odwołanie do kodeksu antydopingowego FIM
  2. W tym kodeksie jest sprawa postawiona jasno jesli chodzi o karę dla zawodnika czyli:
  - zawody, po których został zbadany i wynik był pozytywny - anulowanie wyników, nagród itd.
  - kolejne zawody pomiędzy pobraniem próbki i ogłoszeniem wyników - zawodnik musi udowodnić, że nie miało to wpływu na jego wynik
  3. Również w tym kodeksie jest jasno napisane, że drużyna w której jest zawodnik ukarany na podstawie przepisów antydopingowych jest wykluczona z zawodów.

  Więc dla ROW-u powinno to oznaczać 3 walkowery.
  POLADA nic tu nie ma do zabierania punktów. Zawiesili zawodnika a dalsze konsekwencje na tej podstawie powinny wyciągać GKSŻ i Ekstraliga.
  Mrozek to wyjątkowy jełop.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  To jest wszystko jasne i logiczne. Natomiast elipa rządzi Stępniewski z przydoopasami, na SF Ostafiński z przydoopasami, a na forum hejterzy. Wiec mamy co mamy, a kto wie kiedy i jak to sie zakończy.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Ostafowi to chyba Mrożek płaci? Czy taki uraz do Termosa, że ten olewa pseudodziennikarza?
  A swoją drogą, to skąd Ostaf bierze takich kretyńskich prawników? Ja bym żadnego z tych pajaców nie zatrudnił, po tym co głoszą.
  Jakie odejmowanie punktów w przyszłym sezonie? Jaka byłaby podstawa prawna? Kowalski to jakiś poziom gimbusa. Sprawa jest oczywista. Odjęcie punktów Łaguty za co najmniej dwa mecze. Z Gorzowem już nie miał prawa jeździć. A po jego przyznaniu się, że brał meldonium w lutym, to powinno zabrać się wszystkie punkty. Jest precedens Armstronga.
  A swoją drogą, ktoś słyszał o tych zawodach crossowych, w których Łaguta miał niby wypadek?
  Próba ratowania Mrożka?

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Wiele osób kompletnie nie rozumuje, pisząc o tych ujemnych punktach na 2018 rok. Wykroczenie Łaguty jest w swojej istocie inne niż wykroczenia, za które regulamin może karać ujemnymi (co zostało wprowadzone po słynnym finale, bo kara dla Unibaksu była nieregulaminowa). Przede wszystkim to zawodnik zdobył punkty, które w konkretny sposób zaważyły na wynikach meczów. W TYM SEZONIE. Zdobył je, permanentnie łamiąc regulamin i zasady. Poszkodowane są więc drużyny, które były jego przeciwnikami bezpośrednio na torze i nie tylko. Z prostej zasady, która w żużlu obowiązuje (nie tylko w żużlu zresztą) należy zabrać to, co zdobył. Otóż w tym sporcie w odmianie drużynowej "punkty robią punkty". Łaguta oszukał w tym roku i w konkretnych meczach. Nie w 2018 roku. Np. oszukał w meczu z Gorzowem. Dlaczego więc Gorzów ma teraz stracić przy ewentualnym remisie w półfinale, skoro oba badania antydopingowe wykazały obecność zakazanego środka w organizmie, co jest równoznaczne z winą zawodnika, który oszukał? Dlaczego ma stracić Toruń, który nikogo nie oszukał? Stracić Grudziądz, który nikogo nie oszukał? Pomyślcie na chłopski rozum.
  Ekstraliga po raz kolejny się skompromitowała, bo tam zasiadają pacynki. Ten Kowalski ma w kilku miejscach wiele racji. Sprawa dawno powinna być zamknięta. Łaguta złamał zasady, potwierdziły to badania i W TYM MOMENCIE należy odebrać punkty, tak jak zrobiono to z Dudkiem i Łoktajewem. A jego ewentualne odwołania i tok sprawy dotyczyłyby już tylko jego samego, a nie ligi i kilku drużyn. Sprawa byłaby indywidualna. POWINNA BYĆ.
  Absurdalne jest to, że tak długo wmieszana jest w to liga. Ona sama powinna zakończyć temat w momencie wyników próbki B (meldonium jest zakazane prawda?), a zawodnika mieć w nosie. Jego losem zajmą się inne instancje. Bo to wygląda tak jakby to Ekstraliga miała zadecydować o jego dyskwalifikacji, takiej czy siakiej.
  Sprawa jest prosta jak drut, tylko że dla tępych głów z władz niekoniecznie. Bo oni mają swoje inne interesy i kierują się tym, co wielu z Was. Antypatiami i sympatiami. A to nie jest już sport i nie ma nic wspólnego z zasadami fair-play.
  Życzę bardzo mocno wyniku 47:43 dla Stali. Bo to będzie rzecz absolutnie bez precedensu. Do finału wejdzie drużyna, która nie powinna i która NIE ZAWINIŁA w całej tej sprawie Łaguty. Wówczas cały ten pseudozarząd Ekstraligi powinien zostać z miejsca odstrzelony. Zresztą. Już dawno powinien być. Toruń pamięta kary za finał.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  To juz jest jawne i bezczelne granie w ..... :/

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  prędzej obejrzę całą Modę na sukces, niż doczekam się ostatecznego rozstrzygnięcia tej sprawy

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  No to serial bedzie mial ciąg dalszy "M jak meldonium"

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Pozornie niby Grisza ma Poladę w garści, muszą siedzieć grzecznie i przestrzegać procedur bo zaraz będą roszczenia milionowe kierowane z Rybnika, ale na końcu Łagucie dopier... takie wakacje, że jak mu minie karencja i przyjedzie do Rybnika to go Mrozek nie pozna... Zobaczycie! Sam się o to prosi skacząc im po nosie.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Zastanawia mnie w co gra Laguta i co chce ugrać. Bo w tym momencie kręci na siebie bata... Aż tak kocha Rybnik? Bo na pewno go podjudzaja... Niestety dla niego skończy się to tragicznie. POLADA dawali mu minimum 2 lata, a przez przedłużanie skończy się może i na 4 letniej dyskwalifikacji, do tego dostanie dozywotni zakaz startów w ekstralidze. A gdyby walnal skruche może dostał by pół roku ew do roku i to wszystko. A teraz udupia go na całego.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Grisza pocisnął . A mędrcy dalej będą dumać i wszystko w ch... strzeli .

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Gorzów 90:90 Wrocław i 10 września nie wiemy kto jedzie w finale PGEE :)

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Żebyś wiedział. Na koniec obudzi się z ręką w nocniku. Tyle będzie z Łaguty.

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Co cię znowu boli ??
  GKM myśli i jeśli faktycznie sprowadzą sobie Lindgrena bedą mieli fajną paczkę na sezon 2018 .
  Więc co cię boli ???

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  Bedzie i obco i prawdopodobnie Okoń ;)
  A nazwiskami zonglujcie dziennikarze dalej, na razie moze 1-2 nazwiska trafiliscie ;)

 • Adam Morawski lubi Komentarz

  A gdyby te ośrodki nie zgodziły się na jazdę w ekstralidze to byś teraz tu pisał że się boją awansu do ekstraligi. Tak źle tak nie dobrze. Wyczuwam ból czterech liter....