Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Kurcze, to już cztery lata temu...? Ale czas leci, a Lewy coraz lepszy!

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Kurczę jak to szybko minęło, jak się ogląda ten wyczyn Polaka to aż ciary przechodzą. Panie Janie proponuje zakupić w Aptece krem na ostry ból dupy, bo widzę, że poziom Pańskiego cebulactwa w ocenianiu jednej z najlepszej środkowych dziewiątek na świecie sięgnął zenitu.
  P.S. Do strzelenia takich bramek potrzeba zdecydowanie umiejętności, ciężko mówić w takim przypadku o szczęściu ;)

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  przepraszam, ale na Australian open meczów drugiej rundy tenisisty numer 28 z tenisistą numer 76, też przychodzi 50 kibiców. Na finale w Paryżu będzie już komplet.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Żenadą jest to , że w Finałach Mistrzostw uczestniczy 24 zespoły...z tego poziom jakikolwiek reprezentuje może 6... Od "pitolenia" dla wszystkich jest Liga Europejska !!!!! Czy ktoś się jeszcze dziwi, że Polacy nie grali sparringów przed turniejem ??????????

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  U nas na mistrzostwach Europy kobiet w Łodzi było tak samo. Na meczach Polek były tłumy. Jednak w tej samej Łodzi mecze bez udziału naszej drużyny w ogóle nie interesowały polskich kibiców i hala była praktycznie pusta. Nie potrafiliśmy zachęcić ludzi, żeby przyszli na mecze innych drużyn. Komentatorzy telewizyjni udawali, że nie widzą pustych trybun. Wynika z tego, że w Polsce jest raczej moda na kibicowanie reprezentacji a nie realne zainteresowanie ludzi tym sportem. Większość z tych kibiców chce po prostu wziąć udział w dużym widowisku sportowym, na wysokim poziomie. Jednak sam przebieg mistrzostw i gra innych zupełnie ich nie interesuje. Sama dyscyplina ich nie bardzo interesuje

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Borek ma rację. To bardzo duża niespodzianka. Kurs na Apoel od 1,17 do 1,22 a na
  Dudelange od 13,95 do 19,00.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Słusznie panie Boniek...i wszystkich tych wartości, które pan wyrecytował nie ma obecnie w żadnym polskim klubie piłkarskim. Jesteśmy czarną dziurą na mapie europy. Nie zmieni tego nawet "wprowadzenie" przez Plattiniego legii do LM w 2016 r. układając drabinkę tak że nawet Jagiellonia czy Lech (z całym szacunkiem oczywiście) weszliby wtedy do fazy grupowej. Nie ma nas po prostu. Wszyscy dookoła (o Niemcach już nawet nie wspominam, bo to dla mnie nawet lepsza liga niż francuska) Czesi, Słowacy, Ukraińcy a nawet Białorusini mają LEPSZE LIGI i zespoły od nas. My mamy tylko ładne wielotysięczne stadiony na które przychodzi i tak garstka kibiców bo nie ma czego tam oglądać. Nawet mi nie mówcie nic o tym że na Lecha czy Śląsk lub Lechię chodzi po 10-11 tys ludzi... i co z tego? Jak stadiony mają po 40 tys miejsc? W Polsce nie ma w ogóle racjonalnego myślenia i żadnej dobrej trenerki. Kilkanaście nazwisk starych pryków kręcących się w kółko wokół tych 16 klubów. Przecież wystarczy spojrzeć ile klubów prowadził taki Zieliński czy Skorża? Chore...to jest chore! A co dzieje się w Szczecinie? Zatrudnili gościa, który prowadził np. Kaiserslautern i co? Nie mówię oczysiście o tym że Pogoń jest teraz pierwsza bo pewnie i tak na szczycie nie skończy bo sędziowie na to nie pozwolą ale zobaczcie jak od razu ta drużyna zaczęła grać, jak porusza się na boisku. Dla naszych starych nauczycieli WFu będących t\renerami w ekstraklapie to wszystko nowość...Naprawdę brak słów.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Jeżeli Orlenowi zwróciły się pieniądze, to całą reszta jest wartością dodaną. Więc nie dziwię się, że dalej będzie sponsorował Kubicę. Może nawet w 2021 gdzie uda się go wsadzić, do jakiegoś zespołu co zapewni mu konkurencyjny bolid? Kto wie...

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Widać, że Coutinho coraz pewniej czuje się w zespole, świetne akcje, ale brakowało tej wisienki na torcie, myślę że w końcu pokaże na co go stać.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Jaki mandat? Dyscyplinarnie !!

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  A jaki z niego trener??????.............

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Zwolniony, on powinien mieć odrobinę honoru i podać się do dymisji.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  On najmniej zawinił, z góry było wiadomo, że NIE DA RADY. Nie ten potencjał, umiejętności, CHARYZMA. Największą winę (niestety) ponosi mój ulubiony prezes Zbigniew. Polska piłka reprezentacyjna jak i klubowa trze siedzeniem o asfalt, ale pan prezes jest optymistą. Albo żyje już w innej rzeczywistości albo ją zaklina. Moje subiektywne odczucie i ogląd sytuacji jest taki: reprezentacji nie ma, wszystkie krajowe kluby pikują w dół, przegrywają z kelnerami, żaden zespół nie wyjdzie poza krajowe opłotki bo dostaje w tyłek. Taki jest stan na dziś. Powtarzam się ale uważam, że trzeba spowodować trzęsienie ziemi. Co optymistycznego pan prezes widzi i gdzie to wyświetlają??

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Dwa największe błędy Bońka , to Nawałka i Brzęczek ..... dziękuję za uwagę.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Nie od dziś wiadomo że ambicje trenerów bardzo często wpływają na jakość gry nie tylko reprezentacji . Tak to jest gdy pan Boniek miał sen i wybrał pana Brzęczka na trenera reprezentacji .

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Wszyscy są w tym układzie pokrzywdzeni: kadra, Brzęczek i Wisła Płock. Jakim trener Brzęczek może być autorytetem dla Lewego, Krychy, Zielińskiego, Szczęsnego, Fabiana itd. Kogo oni słyszą na co dzień w szatni? Z jakim poziomem wizjonerstwa, strategii, motywacyjnej gadki? A co mają od Brzęczka?
  Mam plan naprawczy dla wszystkich: Brzęczek wraca do Płocka. To jego poziom: walka o środek extraklasy.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  O co ten zgiełk? Do Bońka nie można mieć pretensji bo na wybór Brzęczka nie miał żadnego wpływu. Po odwołaniu Nawałki, zebrał się kwiat trenerki polskiej piłki ale nie mogli się dogadać kogo ma wybrać Boniek. Zagrali więc w butelkę i wypadło na Brzęczka,a że z wyrokami Opatrzności się nie dyskutuje więc nominację klepnął. Wszystkiemu winni są cykliści i im podobni.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Jest bardzo dobry jak na Polskie warunki mozna powiedziec smialo jest kosmiczny i nic w tym nie jest przesadzone !. Dla Bayernu jest Lewandowski bezcenny co potwierdza co roku !! Dla repreznatcji tak samo gdyby nie on to by Polska nie grala na ostanich MS i ME a gdyby reszta byla na podobnym poziomie to bysmy mogli byc wielcy jak naprzyklad Portugalia z Ronaldo ;) ale jest i tak dobrze ze jestesmy obecni na duzych imprezach to tez sie liczy ;) bo moze byc o wiele gorzej tak jak dzis jest z Rumunia czy Grecja

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  To niesamowite, że od tylu lat Lewandowski gra na tak wysokim poziomie. Żadnych kontuzji, mecze po 90 minut, rekordy, statystyki bramkowe. Mieliśmy w historii wielu topowych zawodników, grali, strzelali bramki, ale dwa-trzy sezony i gwiazda gasła. Jak nie kontuzje, to problemy w klubach, spadki formy, ławka rezerwowych. A Robert nie dosyć, że gra, to gra całe mecze, wszystkie mecze ligowe, puchary, reprezentacja, On jest jak cyborg:-) Jest niesamowity! Jest nasz!:-) Gdziekolwiek pojawi się Jego nazwisko, natychmiast przyciąga uwagę. Przyciąga też niestety frustratów, wykolejeńców, bajkopisarzy. Pozytywne natomiast jest to, że są oni w przytłaczającej mniejszości. Fajnie, że jest "Lewy", bo otwierając komputer, w gąszczu tego medialnego bajzlu, zawsze można przeczytać coś pozytywnego. Dzięki ROBA!

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Ciągłe mieszanie w bramce to sabotaż. Na eliminacje powinien już być wyselekcjonowany bramkarz podstawowy i zmiennik, a nie żonglerka, która rozbija obronę. Ale czego się spodziewać po dyzmie na trenerskiej ławce.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Fabiański to fajny chłopak, solidny grzeczny, milutki i spokojnie można pod jego opieką zostawić małe dziecko . Jednak to ciągle taki (jak dla mnie Gumiś). nie ma tego czegoś, może charyzmy? Ciężko go winić za 2 puszczone gole ze Słowenią. Jednak bramkarz musi żyć w bramce nawet jak się nic nie dzieje. Powinien umieć opiep.rzyć kiedy trzeba obrońców, dać jakiś sygnał, zmotywować jak chłopaki śpią. A on tego nie ma. Stawiałbym na Wojtka w niczym mu nie ustępuje a ma chyba to "coś". Wniósłby jakiegoś nerwa do zespołu. Poderwałby zespół, straszył na swoim polu karnym, wydzierałby się chociaż na tych ... .

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  I możemy sobie tak gadać i pisac i nawet płakać a brzenczyszkiewicz dalej będzie na stołku. Przecież 90% ludzi realnie myślących i coś tam wybiegających w przyszłość wie jak to się skończy. No i awansujemy do tych euro i co? Dostaniemy Irlandię (nie ważne ktora), Rosję i np Włochy lub Holandię. I co wyjdziemy? TWalka bedzie o trzecie miejsce. A potem trenera zwolnia, lewy, glik, Fabian, grosik pójdą na emeryturę i dopiero będziemy budować od nowa. szkoda w ch... czasu i browarów.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Nawet jeśli Jerzy Brzęczek nie potrafi sklecić trzymającej się kupy taktyki na mecz to przecież na murawie są zawodnicy grający w większości w europejskich klubach i zarabiający niezły szmal. Ci PROFESJONALIŚCI powinni zobaczyć, że COŚ NIE TRYBI i na własną rękę, nie oglądając się na trenera wnieść swoje pomysły na grę. Ale tych pomysłów nie ma. Nie ma, bo polski piłkarz to PIŁKARSKI GAMOŃ zarówno jeśli chodzi o myślenie na boisku jak i o umiejętności.

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Jak tak dalej będą grać nasi "kopacze", to w grupie mają murowane trzecie lub czwarte miejsce! I niektórzy z nich wcale się nie wstydzą (Glik) .

 • Victor Stankiewicz lubi Komentarz

  Rzadko się cos takiego zdarza ale z treścią tego artykułu każdy się powinien zgodzić.I nawet opinia o Kubie jest niezwykle wyważona i trafna. Akurat jestem fanem Kuby ale artykuł wyjątkowo obiektywny i trudno się z nim nie zgodzic

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.