majk - lubi

 • majk lubi Komentarz

  Robią to co kiedyś PZPR . PiS to w 100% komuchy

 • majk lubi Komentarz

  Przypomniał mi się stary dowcip: na rosyjskiej prowincji facet wychodzi ze sklepu i stwierdza, że skradziono mu rower. Chwilę medytował a potem machnął ręką i stwierdził: "kak pokupił, tak prodał". Czy analogia jasna?

 • majk lubi Komentarz

  Jeden dobry występ na trzy lata i już co niektórzy chcą dać się nabrać. Miejsce Kasprzaka jest w 1. lidze, a nie w dziesiątce GP (litości :-))

 • majk lubi Komentarz

  @SpartyFan: przy karze śmierci Tomek Komenda już by dawno gryzł ziemię a prawdziwi zabójcy bujali się po wolności. Nie chciałbym kary śmierci w kraju gdzie sądy i prokuratura jest zależna od władzy a tak jest w Polsce.

 • majk lubi Komentarz

  Bardzo stronniczy artykuł. W 90% poświęcony drużynie Orła. Huckenbeck upadł na ostatnim łuku jadąc na czwartej pozycji więc odbieranie wywalczonych na torze punktów Cierniakowi i napisanie jakoby on tylko dowiózł jeden punkt bo niemy upadł jest haniebne. Kaczmarek miał słaby pierwszy bieg później wyglądał o wiele lepiej. Punkty które dowoził były cenne i po walce. Zrobił co do niego należało. Koza słabo w pierwszej kolejce i o wiele lepiej później gdzie także po walce dowoził cenne ,,oczka". Ljung i Kułakow to klasa sama w sobie. Czaja w pierwszym biegu słabo w drugim jeszcze gorzej natomiast później zaczął robić swoje. Cierniak to co zrobił w biegu juniorskim to była poezja. Pięknie się wiózł. W trzecim swoim starcie pojechał nieco zbyt rozważnie i zachowawczo kurczowo trzymając się krawężnika zamiast łuki pokonywać środkiem lub kompletnie orbitować i częstować przeciwnika nawierzchnią. Dokładnie tak jak pojechał w biegu czternastym. Zawiódł niestety Rempała. Trudno się oglądało jego poczynania bo widać że chciał ale z niewiadomych przyczyn przeciwnicy mu odjeżdżali. Musielakowi winni motor do kontroli zabrać. To co on miał dzisiaj pod sobą to było coś nieprawdopodobnego. Cierniak wyszedł ze startu i pierwsze cztery metry prowadzi o pół motocykla a ten i tak dojechał do łuku pierwszy. Ja na trybunie widziałem że w trzech biegach w pierwszych dwóch seriach zawodnicy Orła kradli start. Jeden z zawodników Orła nie pamiętam który tak machał nogami na przeciwległej prostej że wyglądało to gorzej od tego co robił Miesiąc i nie dostał ostrzeżenia natomiast Łełek już tak. Kaczmarek dostał ostrzeżenie za stworzenie niebezpiecznej sytuacji natomiast zawodnik Orła(chyba Musielak) jak od połowy łuku od balotów robił prostą centralnie w miejsce gdzie był już zawodnik Unii nie otrzymał kary. Czy sędziowie mogą odnieść się do tych sytuacji? Juniorzy Orła powalczyli z naszymi zawodnikami więc na plus. Na meczu z pewnością było więcej niż dwa tysiące ludzi. Było mało ale nie aż tak. Sobota(ludzie pracują), GP i godzina 14:00 robią swoje. Mecz był bardzo ciekawy, dużo wyprzedzania i ciekawych akcji. Warto było pójść. Spotkały się dwie klasowe drużyny to i zawody były interesujące. Dziękuje jednej i drugiej drużynie za dobrą rozrywkę. Brakowało mi tego. UNIA PANY!!!

 • majk lubi Komentarz

  No zobaczymy czy w tym roku nowy wlokniarz zdobedzie swoj 1 medal w historii

 • majk lubi Komentarz

  ale masz nasrane we łbie :D

 • majk lubi Komentarz

  12 medali i ponad 5 milionów długu. Grisza spłacony? Emil? Jensen? Walasek? Szumina? Przypomnę ci, bo widać krótką macie pamięć w Częstochowie. Sukiennik przejął klub od Maślanki, z całą jego historią i osiągnieciami i kadrą zawodniczą, a to właśnie klub Maślanki miał te medale. Co za tym idzie, albo obecny Włókniarz jest spadkobiercą medali i długów, albo tworem który nigdy nie awansował do żadnej ligi, a w ekstra jeździ tylko dzięki układom i zielonym stoliczkom :). Sam zdecyduj którą wersję wolisz, bo tylko świącik nie zna historii swojego klubu i medale sobie przywłaszcza, ale od późniejszego tego samego Włókniarza się już odcina.

 • majk lubi Komentarz

  A betonowy nocnik mówił, że z Cierniaka nic nie będzie, nawet licencji nie zdał za pierwszym razem.

 • majk lubi Komentarz

  Tarnów gratulacje !!!
  A teraz czekam na wyjaśnienia nocnika , jakim to cudem zawodnicy którzy składają się do łuku na trzy razy zostali DMPJ ??

 • majk lubi Komentarz

  Wiadomo. Nikt nie da Patrykowi tyle siana ile obieca Włókniarz ! :D

 • majk lubi Komentarz

  Przede wszystkim Tarnów skrzywdził sędzia meczu Tarnów z GKM. Zabrał drugie miejsce Rolnickiemu na rzecz Łaguty - 1 pkt. Następnie wykluczył Mroczkę zamiast Buczka. - 2 pkty. W dwumeczu brak bonusa i GKM jest niżej.

 • majk lubi Komentarz

  Nie bylo by tych rozwazan gdyby nie ustawka drukarska w dwumeczu Tarnow - Grudziadz. Tyle bledow sedziowskich dawno nie widzialem. Ktos czuwa nad GKM. Szkoda ze prezes dupa bo o takich rzeczach trzeba mowic glosno, najwyzej co mecz mielibysmy komisarza sabotazyste. Nc tez potrafia w innych meczach analizowac kontrowersje przez 5 minut a tu cisza.

 • majk lubi Komentarz

  Patynek??? Jestem w szoku - kiedy to było , chyba wtedy wszyscy olali tą imprezę jak swojego czasu IMP czy IME

 • majk lubi Komentarz

  Pozostaje postawić Ryśka Holtańskiego na nogi, żeby znów wrócił się odbudować pod Jasną Górą, przerobić Madsena na Leonarda Madseńskiego, wypożyczyć Trofimova z Leszna, bo perspektywiczny "Polak" i później jeszcze Nile'a Tufft'a. Do tego trzech obcokrajowców i skład prima sort! Po Częstochowsku. W razie czego oskubiemy mocniej miasto, bo bez ich kasy to budżet byłby mniejszy od Opola... a jak miasto nie da, to nie zapłacimy i śmiać się głupkom w twarz będziemy. Nowy klubik, bo długi nie nasze, ale tradycja i historia oczywiście... klub, któremu mocno kibicowałem... od wielu lat powoduje obrzydzenie

 • majk lubi Komentarz

  Uciszył?! Czy byliśmy na tym samym meczu?! Gwizdy nigdy nie ustawały i zawsze były o podobnej sile. Szkoda że redaktor nie dał tytułu: Vaculik kochany w Tarnowie. Zebrał większe owacje niż obecni zawodnicy ,,Jaskółek"! No cóż. Jaki redaktor, taki tytuł. Ujowy!

 • majk lubi Komentarz

  Spadnie GKM. Miejsce Unii jest w Elidze

 • majk lubi Komentarz

  Chciałbym aby było tak jak w hokeju ;-)

 • majk lubi Komentarz

  Jaki ten lindbaeck jest głupi ja pie ... co za duren A bieg wcześniej pojechał wszerz toru z rolnickim idiota skończony. Tego nie widzi jak na prostej go w bandę prawie wcisnal. Duren

 • majk lubi Komentarz

  Oczywiście, Piszczek przestawia przednie koło Mroczce, zatem wina Mroczki...