Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • iceman40 lubi Komentarz

  Nie jestem ani z Tarnowa ani z Rybnika ale chcialbym zwrocic uwage na jedna rzecz. Posiadam podobny kask Arai i u mnie pasek jest po prawej stronie brody a klamra po lewej... Jesli kask jest zapiety to pasek wisi po lewej stronie brody jesli nie jest zapiety to po prawej.... wydaje mi sie ze prokuratura bedzie potrafila ustalic kwestie zapiecia kasku s.p. Krystiana.
  Co by nie bylo to jest to wielka tragedia mlodego czlowieka i rodziny Rempalow jak i rowniez strata dla calej zuzlowej Polski.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Tajemnica kasku Krystiana Rempały

  Kask zapinany jest na tzw. podwójne D, które znajduje się po lewej stronie. Dłuższy pasek jest po prawej. Reasumując przy zapiętym kasku luźny pasek będzie po lewej stronie (dźwignia sprzęgła), przy niezapiętym po stronie prawej (manetka gazu). Tyle w temacie. Każdy niech spojrzy na zdjęcie i sam sobie odpowie po której stronie ten pasek się znajduje (widać dokładnie).

 • iceman40 napisał/a komentarz do Około miliona długu SPAR Falubazu Zielona Góra

  Ward szacunkowo 250 tys za podpis + (88*5000)=250tys+440tys=690tys.
  Nie doliczyłem meczu z GKM. Czyli 1mln? Chyba trochę więcej.

 • iceman40 lubi Komentarz

  Ale to trochę potwierdza słowa Adama. I nie jesteście wyjątkiem. Kibice sukcesu są wszędzie i domagają się wzmocnień.Działacze i sponsorzy chcą tłumów na meczach i koło się zamyka. U nas już Cyfera by chcieli niektórzy wywalać, bo za słaby. A to jednak piąty junior eligi. Tylko trochę zbytnio zahukany i niedofinansowany. Ma chyba jeden kompletny motor.Na szczęście, Zmora umie liczyć. jest trochę bezbarwny ale to dobry księgowy.
  Ale to co zrobili w Zielonej to szczyt kretynizmu. Jak można w budżecie liczyć ewentualną wygraną w sądzie? Łapali gołębia na dachu? Nie wiedzą, że takie s prawy w Polsce się ciągną? A jeżeli przeciwnicy Dowhana będą uparci? Dojdzie apelacja a w razie czego wystąpienie do Sądu Najwyższego o kasację, bo prawnicy znajdą jakieś błędy formalne. I tak można się bawić długo.Ale w Zielonej już to policzyli. Dowhan zapomniał, że sądy są formalnie niezawisłe i nawet senator, nie powinien być pewny wygranej. Ale tu wychodzi arogancja władzy.

 • iceman40 lubi Komentarz

  "Liczyliśmy, że zakończy się sprawa z Toruniem, która jeszcze się ciągnie. Tam przecież ten kapitał jest ulokowany. Czy sąd rozstrzygnie to na naszą korzyść czy nie to tego nie wiemy, ale jesteśmy przekonani o słuszności racji i liczymy na te pieniądze." Panie Senatorze, dobrze Pan wie, że to wirtualna kasa, o ile będzie, czy w ogóle, nie wiadomo kiedy, pewnie za dwa - trzy lata. Ale liczyć na nie można, jak najbardziej. Nie rozumiem tylko w Pana wypowiedzi słowa "kapitał" w użytym kontekście; sugerując, że zainwestowano w ten spór jakieś pieniądze ...

 • iceman40 napisał/a komentarz do Około miliona długu SPAR Falubazu Zielona Góra

  Ward poszedł do zielonej jako "gwóźdź do trumny"- zemsta Karkosika.;-)
  Po sezonie wróci z powrotem do Torunia.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Adam Skórnicki: Nickiego specjalnie prowokowano

  Wystarczy kaszę w przedszkolu i takie c.ioty jak nicki i ty na raz można do pionu postawić.Podaj adres.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Adam Skórnicki: Nickiego specjalnie prowokowano

  Nicki to smierdzacy tchorz. Mocny w gębie gdy ma obok siebie stado bydła ktore daje mu ochronę. Czemu nie wystartował do Zagara? Wiedział że mu Matej miche sklepie i ze sliwami do domu wróci. A skóra tak jak go lubie tak teraz pieprzy jak antek po kuflu piwa. Jak mu załatwi Pawlickich to będzie nadal go bronił? Teraz każdy musi przed nickim uciekać nawet w lesznie bo psychol gotowy jest jeszcze kogoś zabić. Nie na darmo jeździ z nim psycholog. Tego debila powinni zamknąć w domu bez klamek.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Nieudolność ochrony w Zielonej Górze. Złapała tylko jednego chuligana!

  Mam pytanie: czy na stadionie jest monitoring? Klub który mniema się być najbardziej profesjonalnym klubem w Polsce...żal. Szkoda tylko normalnych kibiców. powinno się zamknąć stadion na cztery spusty i nie otwierać bardzo długo. Może włodarze w końcu zatrudnią normalną ochronę i profesjonalnie podejdą do zagadnienia. Jak dla mnie totalna amatorka przy aprobacie "różowego"

 • iceman40 napisał/a komentarz do Tomasz Gaszyński: Absolutnie nie zgadzamy się z decyzją sędziego

  A jaki przepis mu tego zabrania? Kolego ty również powinieneś mieć pretensje tyle, że do Najwyższego, że jesteś taki głupi nieuk.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Tomasz Gaszyński: Absolutnie nie zgadzamy się z decyzją sędziego

  Tu masz odpowiedź we Wikipedii
  Marek Wojaczek (ur. 15 maja 1964 w Rybniku) – polski sędzia żużlowy klasy międzynarodowej (od 2001 zawody Grand Prix), od 2006 prezes Stowarzyszenia Sędziów Żużlowych, autor książki "Granatowomarynarkowe zapiski".

  Sędzią żużlowym jest od 1989. Aby zostać sędzią międzynarodowym, trzeba zaliczyć seminarium FIM i mieć zgodę własnej federacji (PZM). Wojaczek sam pokrył koszty uczestnictwa w seminarium[potrzebne źródło].

  W 2006 powołano Stowarzyszenie Sędziów Żużlowych (zrzesza obecnych i byłych sędziów żużlowych). Marek Wojaczek został jednogłośnie wybrany prezesem nowego stowarzyszenia.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Władysław Gollob kupi Polonię? "Mogę zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji"

  Jeśli to wszystko na co pozwala twoja inteligencja to chylę czoła. Nie sil się bo przegrzejesz sobie szare komórki

 • iceman40 napisał/a komentarz do Władysław Gollob kupi Polonię? "Mogę zapewnić sprawne funkcjonowanie organizacji"

  Nigdy nie lubiłem Papy ale za to , że chce ratować pydę należy mu się szacunek. Panowie z magistratu bydgoskiego tak na prawdę mają w n nosie Polonię pewnie z chęcią sprzedaliby grunty Polonii pod jakiś market. Vice-prezydent pewnie śni o wielkiej lekkoatletyce w Bydgoszczy i światowych salonach. Papa ma jeden wielki argument- nazwisko plus do tego Tomka, Jacka i Oskara. Dość już nieudolnego prowadzenia Polonii pod okiem magistratu. Pewnie gdy wróci Papa wrócą też i sponsorzy, czego życzę Polonii.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Vaclav Milik: Nam pasuje taki tor

  Sam jesteś trolem tu masz wypowiedź Barona po meczu w Rzeszowie:
  W ocenie trenera Sparty, gospodarze źle przygotowali tor na niedzielne zawody. - Z całą pewnością tak było. Przyjechaliśmy i od razu zgłosiliśmy zastrzeżenia. Tor może i nadawał się do jazdy, ale były nierówne miejsca. Tak naprawdę nic z tym nie zostało zrobione. Pan komisarz był najprawdopodobniej mało zainteresowany tym, co się działo na torze przez cały dzień. Nie było żadnej reakcji.
  I kto tu płacze na stan toru "środku od kapusty"

 • iceman40 lubi Komentarz

  Weźcie ludzie wyluzujcie wszyscy, co roku u nas jest taki tor i jak już to pisałem każda drużyna wie, że jest kolejno start pierwszy łuk i gęsiego przy kredzie. W tym roku jedziemy prawie wszystko u siebie, więc zawodnicy z meczu na mecz nie muszą dużo szukać w ustawieniach i są naprawdę dobrze spasowani (nie dość, że mecze prawie co tydzień to pogoda podobna, a i torem nikt się nie bawi, bo nie musi, więc ciągle jest taki sam), a do tego mamy lepszych zawodników niż rok temu Tai i Maciek w lepszej formie nie ma Pavlicia, który nic nie jechał, Ogór jedzie lepiej, jest MJJ, który jest lepszy niż Troy rok temu i przede wszystkim są Juniorzy, który co mecz robią tyle pkt co ich poprzednicy w całym sezonie :P. Do tego każdy zespół jak przyjedzie do nas to ma 2 dziury w składzie, więc wygrywamy, co mnie cieszy. Pojedziemy na wyjazdy to na 98% (bo jakaś szansa zawsze jest)przegramy w Lesznie, Tarnowie i Gorzowie. W Zielonej mają szpital to może nam się uda wygrać (na sparingu nawet dawaliśmy radę). Co to toru to podziękujcie Cieślakowi, w Ostrowie też już trochę dosypał i kto był to widział, że nie jest już tak jak było kiedyś, a niech jeszcze trochę tam zostanie to będzie dramat taki jak u nas. I napisze coś co może wam się spodoba Ja razem ze swoimi znajomymi śmiejemy się, że tor do ścigania, na którym będzie więcej niż jedna ścieżka to będziemy mieli jak przez przypadek firma remontująca rozpierdzieli go w mak, albo znajdą jakiś niewybuch, który będą musieli detonować na miejscu (niech przy okazji rozwali trybuny od strony wieży to zmienią nachylenie albo usypią wał ziemi i będzie trawka, kocyk, składane krzesełka i będzie super) ;) a zresztą cieszmy się, że nasze drużyny jeszcze istnieją i dzięki temu nie musimy chodzić na kopaną :P :)

 • iceman40 napisał/a komentarz do Vaclav Milik: Nam pasuje taki tor

  Można mieć tylko nadzieję, że NC+ po raz ostatni była we wrocku i oszczędzi nam kibicom takiej żenady. Dopiszmy Sparcie +2 lub +3pkt i zakończmy ten rozdział. Dalej chłopcy którym pasuje taki tor nic już nie wskórają.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Wrocławianie bliżej play-offów - Betard Sparta Wrocław vs. KS Toruń (relacja)

  Sparta wygra jeszcze jeden mecz i reszta wszystko w "torbę" 15 pkt. to wszystko na co ich stać.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - KS Toruń

  Masz kolego problem z ślinotokiem? Nie potrafisz pisać o niczym innym tylko o ślinie?

 • iceman40 napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - KS Toruń

  Prawda, włókniarz nawet do PO nie doszedł więc nie miał z czego uciekać. Pęknąć to jedynie może Ci żyłka...ta pierdząca :-)

 • iceman40 napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - KS Toruń

  Masz rację. Na Twój klub nie można... bo go nie ma. Hahahahahahaha.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Walkę o mistrzostwo Europy czas zacząć! - 1. finał SEC w Toruniu (zapowiedź)

  Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o to, że zawsze znajdzie się ktoś kto dzika zatrudni, z takich lub innych względów. Dzik jest niereformowalny i tylko szkoda kości naszych krajowych zawodników.

 • iceman40 napisał/a komentarz do Walkę o mistrzostwo Europy czas zacząć! - 1. finał SEC w Toruniu (zapowiedź)

  Szkoda, że "gold medal" przesłania oczy włodarzom Twojego klubu i szafują zdrowiem "braci" i całej ekipy. Mam tylko nadzieję, że w końcu zdobędziecie ten upragniony medal i Dzik pójdzie w odstawkę. Marzeniem moim jest aby Dzik nie dostał zatrudnienia w naszej lidze. Czego sobie i Tobie życzę.

 • iceman40 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Wszech Czasów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

PSŻ Fan

Nie ważne ile lat był zuzel w Poznaniu, nie wazne , że już w tym mieście nie ma druzyny. Jeśli myślisz, że interesuję się zuzlem od niedawna to jesteś w błędzie. Na mecze zuzlowe chodzę od 1980r , gdy nie było klubu w moim mieście jezdziłem na zawody do Gniezna i Leszna i tym zespołom kibicowałem i nadal kibicuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.