Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kert napisał/a komentarz do Koronawirus w kopalniach. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Kazano pracować, choć już byli pierwsi zakażeni

  Winę za obecną tj , fakt że do dzisiaj nie opanowano epidemii ponosi wyłącznie nasz rząd który co prawda eprowadził restrykcje ale zapomniał przetestować przeziębionych by wstrzymać rozprzestrzenianie wirusa . Testy mogli przygotować Czesi , Słowacy a nawet Białoruś która by nie rozwalić gospodarki i innych dziedzin gospodarki restrykcji nie wprowadzała . Nasz rząd się nie popisał więc powinno się zdymisjonować tych nikompetentnych by w przyszłości nie powielali błędów .

 • kert

  Bzdury . NA KORONOWIRUSA umierają tylko ludzie o słabym systemie immulogicznym . Nie umarł jeszcze ani jeden piłkarz na śwecie Białorusi nie stać na restrykcje ale ..... masowe testowania spowodowały że mają lepsze wyniki niż większość krajów na świecie . Szukanie szczepionki to bezsens . POtrzebne jedynie leki na wzmocnienie systemu immulogicznego Przykładem 100 mln Japonia gdzie umieralność była znikoma / higiena i aktywność /

 • kert napisał/a komentarz do Oficjalnie: Jerzy Brzęczek z nowym kontraktem! Możliwe automatyczne przedłużenie

  Moim zdaniem to błąd . Umowa powinna obowiązywać jedynie do ME . Ten trener dopiero uczy się'' trenerki''Popełniał mnóstwo błędów , wystawiał piłkarzy na nietypowych dla nich pozycjach , w powołaniach kierował się osobistą sympatią i dawnymi zasługami a nie aktualną dyspozycją . Jego taktyki nie rozumieli kibice ...ani piłkarze . To ME powinny polazać czy poczynił postępy i nauczył się wyciągać wnioski z popełnianych zbyt często błędów .

 • kert

  Nie wiem dlaczego nie korzystają z naszych testów - dużo lepszych i znacznie tańszych ? Czy zawsze u nas musi być tak że liczy się tylko ''prowizja '' dla zamawiającego a cena i fakt że zagraniczne firmy zarabiają na tym krocie nie ma znaczenia .Lekarzy też nie powinno się opłacać , Potrzebni są jedynie testerzy .

 • kert napisał/a komentarz do Koronawirus. Słowacja numerem jeden w Europie. "Najważniejsza jest dyscyplina"

  Prawda jest taka że u nich poza restrykcjami od początku testowano i separowano chorych . Koronowirus to najmniej śmiertelna ze wszystkich chorób/ umiera lność to 2 procent w stosunku do pozostałych Umierają tylko Ci co mają osłabiony system immulogiczny i powikłania z innymi . Zarażeni sportowcy nie umierają / na całym świecie zmarłTYLKO 1 zawodnik sumo z Japonii

 • kert

  Absolutnie nie ma się czym przejmować .Zarażenie koronowirusem jest dla sportowców jak .. katar . Całkowicie niegrożne ze względu na silny systemimmulogiczny . Wg. oficjalnych danych op początku pandemii umarł tylko JEDEN sportowiec . Był to zawodnik sumo .

 • kert napisał/a komentarz do Jari Litmanen zakażony koronawirusem. Legendarny piłkarz walczył z chorobą przez miesiąc

  Mnie interesuje zupełnie inna sprawa . Qtóż w czasie dy na całym świecie grypą zaraziło się ok 4.1 mln ludzi a zmarło ok . 300 tys z zupełnie innycch przyczym zmarło ponad 20 mln. Dla jasności przypomnę że ludzka populacja liczy ok 8 miliardów . Dlaczego nie pidaje nam się statystyk na co umieramy i czego się bać , Podsumowując co 2 dni umiera więcej ludzi jak na koronowirusa umarło przez 3 miesiące .

 • kert napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Gdy dzwonił mój telefon, odbierałem z nadzieją, że to nie sanepid

  Pomijając wszystko uważam że czas najwyższy by lekarze wreszcie wzięli się za pracę Od dłoższego czasu nie leczę ludzi ....a przecież za leczenie się im płaci . Naprawdę chorych MUSIMY leczyć a chorują setki tysięcy . Ponieważ na koronowirusa nikt jeszcze leków nie produkuje .... potrzebni są tylko testerzy i separacja chorych by ... nie zarażali .

 • kert napisał/a komentarz do Rusza sezon na Wyspach Owczych. Polak jest tam gwiazdą

  Pierwsza liga zagraniczna ??? A Białoruś to .... dzielnica Polski ? .

 • kert napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Konieczne są dodatkowe badania. Zbigniew Boniek: 5-6 klubów nie ma problemów

  @Grzegorz Zgódka: Mylisz się Kolego . Kluby i PZPN płacą za testy dla piłkarzy i pracowników . Poza rym o ile wiem zaczęliśmy produkcję naszych tanich testów . Poza tym testy to nie leki - są by separować zarażonych , Szczepionki też nie leczą jedynie mają uodpornić zdrowych a chorych mogą ... zabić dlategio wynalezienie leku jest bardziej ważne od szczepionek

 • kert napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Treningi we wszystkich klubach wstrzymane! Niepokojące wieści

  @kert: Dodam że skoro wszystkich przetestujemy / a trzeba by nie zabić już zarażonych / to po co szczepionki ? Raczej potrzebny lek . Wczasie ''pandemi '' dużo więcej ludzi niż na koronowirusa
  ...umiera codziennie z głodu , na raka, z powodu udaru i chorób serca .

 • kert napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Treningi we wszystkich klubach wstrzymane! Niepokojące wieści

  Nie powinni pisać i ''gdybać'' Jeśli jacyś piłkarze lub działacze zarazili się to trzeba przebadać wszystkich którzy mieli z nimi styczność a reszta powinna trenować Nie ma co robić cyrków . Szczepionki niczego nie załatwią bo będą dla zdrowych / na odporność / a zarażonych .... zabiją . Itak trzeba wszystkich przetestować .

 • kert

  By wrócić do normalności potrzebne jedynie testy , testerzy i sprawny system testowania/ lekarze niekoniecznie bo na koronowirusa leków nie ma o dla picu dają placebo /Odseparowując chorych ratujęmy resztę . Osoby które mają osłabiony system immulogiczny powinny unikać kontaktów z innymi osobami bo praktycznie to tylko oni umierają ..... reszta zdrowieje . Panika nie wskazana lecz konsekwencja . SĄ gorsze rzeczy niż koronowirus

 • kert napisał/a komentarz do Żużel. Egon Mueller: Głodowałem, żeby zdobyć złoto. Teraz nic nie mogę zrobić, czekam na szczepionkę

  Dziwnym trafem w krajach gdzie jest dużo uchodżców muzułmańskich nie przestrzegających praw i reguł nacji które ich goszczą ..... walka z koronowirusem jest dużo trudniejsza a sytuacja gorsza niż np. w Polsce , na Węgrzech ,Czechach ,Słowacji czy Białorusi której powinniśmy pomóv/ świat/ dostarczając testy bo nie stać ich na miesięczne ''wczasy '' dla wszystkich//...

 • kert napisał/a komentarz do Doktor Paweł Grzesiowski: Zamiast hasła "Zostań w domu" wolałbym "Nie wychodź, żeby się z kimś spotkać"

  @kert: Muszę dodać że promieniowanie radiaccyjne wywołane działaniem Sieci G- 5 osłabia system immulogiczny człowieka . Nie jestem przeciw G- 5 .. bo zapewni ona nam postęp cywilizacyjny ale ..... trzeba popracować nad osłabieniem skutków promieniowania zanim wdrożymy tę technologię na dobre.. ma obowiązywać zasada''najpierw zdrowie . potem kasa a jest .... odwrotnie .

 • kert napisał/a komentarz do Doktor Paweł Grzesiowski: Zamiast hasła "Zostań w domu" wolałbym "Nie wychodź, żeby się z kimś spotkać"

  Pan ekspert się wymądrza .Żakłada że ... zarażeni będą spotykać się ze zdrowymi . Tu chodzi jednak o stworzenie dobrego systemu testów by osoby zarażone nie miały styczności ze zdrowymi . Osoby o słabionym systemie immulogicznym i chore na inne choroby / ew. powikłania/ powinny mieć ograniczony kontakt z innymi ... kolejne ''wczasy'' na koszt naszego budżetu to .... klęska gorsza od koronowirusa .

 • kert

  Prawda jak zwykle jest po środku a artykuł tendencyjny by w złym świetle przedstawić Łukaszenkę dla mnie istotne są dwie sprawy 1/ Białorusi nie stać na darmowe wczasy ani na panikę 2/ludzie są ostrożni i przestrzegają higieny ale ''świat '' powinien im pomóc dostarczając testy w formie długoterminowej pożyczki aby mogli odseparować zarażonych . zamiast ''wieszać na nich psy ''

 • kert napisał/a komentarz do Turcja. Adam Stachowiak odchodzi z Denizlisporu. Klub oskarża Polaka

  Dobry ruch Stachowiaka bo Turcy okazali się niesolidni Skoro nie płacili już kilka miesięcy przed epidemią to tym bardziej po . Gdyby byli solidni Adam bez problemów zgodził by się na obniżkę pensji . Turcy by nie płacić zaległości jako powód podali ... pandemię . Adaś musiał rozwiązać kontrakt by walczyć o swoje przed sądem . Nikt nie lubi pracować za friko tym bardziej że chłopak nie jest już juniorem .

 • kert napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek: Sport bez kibiców jest smutny. Chciałbym, żeby obecny stan potrwał tylko do końca tego roku

  Było by czymś idiotycznym gdybyśmy we wszystkich dziedzinach nie zaczęli wracać do życia . Nie można skreślać wszystkiego bo grożniejsze epidemie kiedyś nadejdą . W zasadzie tylko wybory trzeba przełożyć o 2 miesiące bo nie po to robiliśmy ogólnonarodową kwaranrannę by teraz się gromadzić , PiS nie musi się martwić bo człowiek bez kręgosłuoa i tak je wygra .

 • kert

  mUSZĘ DODAĆ ŻE IMIERAJĄ JEDYNIE CI którzy mają słaby system immulogiczny i powikłania z innymi choronami . Niektórzy kłamią że na koronowirusa w szpitalach leczą , Bzdura jedynie separują od innych by nie zarażali . Po trzech tyg, sam przechodzi . Zinnych powodów umiera 100 x więcej ludzi.

 • kert

  Jak zwykle jestem ''pod prąd '' Holendrzy przesadzają bo trzeba wracać do życia w obliczu czekających nas prawdziwych zagrożeń . Koronowirus był potrzebną i niezbyt kosztowną lekcją jaką odebraliśmy . Potrzebną bo przekonaliśmy się że byliśmy bezradni , teraz możemy wypracować odpowiednie zasady i reguły i wiemy że by pokonać następne epidemie potrzebna jest współpraca wszystkich narodow . Niezbyt kosztowna bo wbrew pozorom i''reklamie umieralność jest niska .

 • kert napisał/a komentarz do Koronawirus. Coraz mniej zakazów w Czechach, sport budzi się do życia. "Radykalne kroki poczyniliśmy wcześniej" (wywiad)

  @Bog Honor Ojczyzna: Masz rację bo ''pandemia'' to farsa . Osobiście uważam jednak że szczepienia których skutkiem ubocznym będzie bezpłodność są NIEZBĘDNE by uratować nas przed ZAGŁADĄ . Ta niewątpliwie z powodu przeludnienia i zatrucia środowiska nastąpi w ciągu 50 - dziesięciu lat . CHyba że ograniczymy populację do max 1 miliarda .

 • kert napisał/a komentarz do Koronawirus. Coraz mniej zakazów w Czechach, sport budzi się do życia. "Radykalne kroki poczyniliśmy wcześniej" (wywiad)

  @Bog Honor Ojczyzna: Masz rację bo ''pandemia'' to farsa . Osobiście uważam jednak że szczepienia których skutkiem ubocznym będzie bezpłodność są NIEZBĘDNE by uratować nas przed ZAGŁADĄ . Ta niewątpliwie z powodu przeludnienia i zatrucia środowiska nastąpi w ciągu 50 - dziesięciu lat . CHyba że ograniczymy populację do max 1 miliarda .

 • kert napisał/a komentarz do Koronawirus. Coraz mniej zakazów w Czechach, sport budzi się do życia. "Radykalne kroki poczyniliśmy wcześniej" (wywiad)

  @kert: Dodam tylko że ta grypa szybko się nozprzestrzenia więc separacja jest niezbędna . Od kataru różni się tym żę dopiero po 3- tyg prawie wszyscy zdrowieją zdrowieją zdrowieją a przy katarze po tygodniu zdrowiej . Można by pisać o pandemii gdyby ten rodzaj grypy ''złapało'' minimum 500 mln ludzi na świecie bo nawet 5mln to zwykła epidemia

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.