• kert

  Kolejny idiotyczny i zastraszający komentarz . W Brazyli codziennie umiera 20razy więcej ludzi z innego powodu niż koronowirus . Co do piłkarzy ... ani w Brazyli ani nigdzie na świecie nie umarł ani jeden !!! . A Ci co się zarazili to szybko zdrowieli .Ciekawe kto finansuje tą akcję ;;zastraszania na całym świecie .

 • kert

  Bzdury . NA KORONOWIRUSA umierają tylko ludzie o słabym systemie immulogicznym . Nie umarł jeszcze ani jeden piłkarz na śwecie Białorusi nie stać na restrykcje ale ..... masowe testowania spowodowały że mają lepsze wyniki niż większość krajów na świecie . Szukanie szczepionki to bezsens . POtrzebne jedynie leki na wzmocnienie systemu immulogicznego Przykładem 100 mln Japonia gdzie umieralność była znikoma / higiena i aktywność /

 • kert

  Nie wiem dlaczego nie korzystają z naszych testów - dużo lepszych i znacznie tańszych ? Czy zawsze u nas musi być tak że liczy się tylko ''prowizja '' dla zamawiającego a cena i fakt że zagraniczne firmy zarabiają na tym krocie nie ma znaczenia .Lekarzy też nie powinno się opłacać , Potrzebni są jedynie testerzy .

 • kert

  Absolutnie nie ma się czym przejmować .Zarażenie koronowirusem jest dla sportowców jak .. katar . Całkowicie niegrożne ze względu na silny systemimmulogiczny . Wg. oficjalnych danych op początku pandemii umarł tylko JEDEN sportowiec . Był to zawodnik sumo .

 • kert

  By wrócić do normalności potrzebne jedynie testy , testerzy i sprawny system testowania/ lekarze niekoniecznie bo na koronowirusa leków nie ma o dla picu dają placebo /Odseparowując chorych ratujęmy resztę . Osoby które mają osłabiony system immulogiczny powinny unikać kontaktów z innymi osobami bo praktycznie to tylko oni umierają ..... reszta zdrowieje . Panika nie wskazana lecz konsekwencja . SĄ gorsze rzeczy niż koronowirus

 • kert

  Prawda jak zwykle jest po środku a artykuł tendencyjny by w złym świetle przedstawić Łukaszenkę dla mnie istotne są dwie sprawy 1/ Białorusi nie stać na darmowe wczasy ani na panikę 2/ludzie są ostrożni i przestrzegają higieny ale ''świat '' powinien im pomóc dostarczając testy w formie długoterminowej pożyczki aby mogli odseparować zarażonych . zamiast ''wieszać na nich psy ''

 • kert

  mUSZĘ DODAĆ ŻE IMIERAJĄ JEDYNIE CI którzy mają słaby system immulogiczny i powikłania z innymi choronami . Niektórzy kłamią że na koronowirusa w szpitalach leczą , Bzdura jedynie separują od innych by nie zarażali . Po trzech tyg, sam przechodzi . Zinnych powodów umiera 100 x więcej ludzi.

 • kert

  Jak zwykle jestem ''pod prąd '' Holendrzy przesadzają bo trzeba wracać do życia w obliczu czekających nas prawdziwych zagrożeń . Koronowirus był potrzebną i niezbyt kosztowną lekcją jaką odebraliśmy . Potrzebną bo przekonaliśmy się że byliśmy bezradni , teraz możemy wypracować odpowiednie zasady i reguły i wiemy że by pokonać następne epidemie potrzebna jest współpraca wszystkich narodow . Niezbyt kosztowna bo wbrew pozorom i''reklamie umieralność jest niska .

 • kert

  Po raz kolejny Tomek twierdzi że wierzy w Boga , przestrzega przykazań więc .... nie ma się czego się bać Nie jestem jednak pewien czy nie mija się z prawdą . Bo jak byście nazwali okaleczanie siebie i innych dla .... pieniędzy . ''NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIEMIŁE '' Każdy mocny cios w głowę bezpowrotnie zabija tysiące neuronów czyli .... niszczy także dzieło Boże .

 • kert

  Dobrze iż trafił się ludzkości koronowirus bo śmiertelność jest stosunkowo niska , to świetny trening dla całej populacji przed następnymi grożniejszymi epidemiami które bez wątpienia w przyszłości nadejdą . Zatruwamy wodę , powietrze iżywność . Natura będzie chciała pozbyć się swego największego szkodnika CZŁOWIEKA .Cała populacja musi być gotowa do walki o przetrwanie .