• kert

  DURNE porównanie . Słowenia liczy 2,1 mln ludności i dlatego powinna być zdaniem redaktora słabsza od Polski . Poinformuję go więc że liczące ponad miliard Chiny nie mają ze SŁOWENIĄ najmniejszych szans a w piłce nożnej Indie , Pakistan i Chiny . Te kraje zostały by pokonane nie tylko przez Słowenię ale i Gibraltar , Kosowo czy Wyspy Owcze !

 • kert

  'ekspert '' ???

 • kert

  Sprawa jest jasna , mamy ''dziurawą obronę 'i niezły napad z najlepszym strzelcem na świecie . By wygrać trzeba kapitalnej dyspozycji Szczęsnego i strzelić o jednego gola więcej niż Anglia . Brzęczek by się tylko bronił . Znając Sousę .., interesować go będzie tylko zwycięstwo . Jako wierny kibic i niepoprawny optymista typuję 3 - 2 dla naszych .

 • kert

  Mielcarski bredzi i podobnie jak Kosowski uwielbia się mądrzyć i krytykować Sousę . Lewandowski powinien oczywiście zagrać w treningu z San Marino bo z obiektywnych powodów skłD JEST NOWY I ZESPÓŁ MUSI ZGRAĆ SIĘ ZE SWYM liderem .

 • kert

  Hertha ledwo uratowała się przed spadkiem a Piątek grał tylko wtedy gdy inni napastnicy byli kontuzjowani lub chorzy . Nie mam pojęcia dlaczego o nim w ogóle piszecie .To upokorzenie dla innych naszych graczy . Zacznijcie pisać gdy stanie się podstawowym zawodnikiem najsłabszego aktualnie klubu Bundesligi i zacznie strzelać dużo bramek .

 • kert

  Dla kooperacji i koncernów tacy ludzie to nie warte zachodu ''śmiecie'' . Leczą by nie wyleczyć szczepią by uzależnić od szczepień a ich akwizytorzy udający ekspertów zrobią wszystko by nie dopuścić skutecznych leków bo gdyby ludzie się permanentnie uodpornili to bajońska kasa ... przestanie płynąć . Od tysięcy lat władza i powiększanie bogacta to cel elit .Dobrze że ktoś napisał o życiu tej dzielnej i nieszczęśliwej dziewczyny której należy się pomoc .

 • kert

  Chociaż Grosik jest w wieku Lewego to fizycznie znacznie od niego odbiega i szans na ''zaistnienie'' w topowym klubie już nie ma . NASZA SŁABA LIGA TO OKAZJA BY JESZCZE POGRAĆ . Czy w reprezentacji może się przydać jako Np. zmiennik na podmęczonego przeciwnika trudno powiedzieć i nie wiadomo czy trener zechce to sprawdzić .

 • kert

  Nie rozumiem fali krytyki . Wstrzymajcie się chociaż do meczu z Anglią . Powołania mnie nie zaskoczyły poza Piątkiem . Nie wiem czym sobie na to zasłużył .Być może trener wie o czymś o czym my nie wiemy . Póki co trzymam kciuki za naszych i za zwycięstwo nad Anglią . Nadzieja umiera .. ostatnia !

 • kert

  Super dziewczyna , pełna empatii . zapoczątkowała skcję która być może uratuje życie chłopcu . Brawo !

 • kert

  Świat jest dziwny. Media konfabulują popierając bezkrytycznie grupy LGBT nie bacząc na to że często są zbyt hałaśliwi i rozwydrzeni i że widok obściskujących się w centrum miast gejów budzi u innych niesmak . Na przeciwnym biegunie są bogate kraje arabskie gdzie za to samo ścinają często gejom głowy . Z kolei tam toleruje pedofilów i wydaje za mąż 12- sto letnie dziewczynki / także nawet młodsze / .