• kert

  Nie wdając się w politykę trzeba uczciwie przyznać że Białoruś mimo licznych strajków i demonstracji z epidemią radzi sobie o wiele lepiej niż my . Nie ma takich restrykcji jak u nas , Łukaszenko pomimo nacisków i próby skorumpowania go przez WHO nie pozwolił rozwalić gospodarki Tam lekarze leczą chorych a u nas ''walczą z ''kowidem '' Efekt jest taki że mimo iż zainteresowanie szczepieniami jest znikome to ludzi nie umiera więcej .

 • kert

  Bratankowie wysoko powiesili poprzeczkę ... i bardzo dobrze bo Sousa dostał sporo odpowiedzi . Twierdziłem że mecz z Węgrami będzie trudniejszy od tego z Anglią bo trener nie miał szans sprawdzić swoich koncepcji ''w praniu'' . Z wyniku jestem zadowolony i mam nadzieję że na MŚ awansujemy weaz z Węgrami .

 • kert

  Brawo Stefek ! Dobrze mieć ambicje . Nawet jeśli mu się nie uda to każdy skoczek który nie skończy kariery będzie potrzebny by pomóc katastrofalnie słabemu zapleczu zasypać przepaść między katastrofalnie słabym zapleczem a kadrą B .Lubię skoki to o nich piszę . Z różnych powodów nie przepadam za Żydami i Ukraińcami więc ... staram się ich ignorować bo nawet wśród nich są wartościowe jednostki nie otumanione przez tamtejsze media .

 • kert

  Itakie widomości o naszych sportowcach wspaniale się czyta . Przeciwnie do idiotyzmów które wygłosił nasz już legendarny skoczek Adam Małysz . Otóż powiedział on że na Rok przed IO nie ma tematu zmiany trenera bo można' 'wszystko zepsuć'' . A właśnie dlatego trzeba odwołać Kruczka bo niezwykle utalentowane Rajda i Karpiel osiągnęły dno po dwóch latach wprowadzania przez Kruczka jego ''metod treningowych

  • kert Dodam że dziś dziewczyny skaczą o 20 m bliżej niż wtedy gdy Kruczek został trenerem ./ na tych samych skoczniach .By rośliny rosły to chwasty trzeba wyrywać .

 • kert

  Trudno się nie zgodzić z Tajneren w ocenie sytuacji . To rzetelna wypowiedź , Zastanawia mnie jednak sytuacja dziewczyn , Dwa lata temu gdy wyglądało na to że wkrótce dołączą one do czołówki światowej .... Apoloniusz ich trenerem Uczynił ... Kruczka , Kruczek sprowadził je ''do parteru , Dziś skaczą kilkadziesiąt metrów bliżej niż czołówka .Straciły dwa lata życia przez nieudacznika jakim okazał się Łukasz ,

 • kert

  Podoba mi się to prawo . U nas proponował bym to samo oraz dwa dodatki oprócz normalnej kary 1/ dla pedofili ciężka praca w więzieniu i kastracja 2/ dla skorumpowanych polityków ciężka praca w więzieniu i .. przepadek całego mienia

 • kert

  Może tak przestaniecie biadolić . Dajcie sobie na wstrzymanie do czasu oficjalnych wiadomości, Jedno pewne że Brzęczka trzeba było zdjąć bo nir zrobił żadnych postępów a reprezentacja pod jgo ''wodzą'' radziła sobie ze słabeuszami a od średniaków dostawała baty

 • kert

  Tym razem zgodzę się z panem Jankiem .Całe szczęście że Boniek oprzytomniał i zrozumiał że Brzęczek nie jest w stanie wypracować ani stylu ani charakteru ani perspektyw .To była ostatnia chwila na tę decyzję .

 • kert

  Na MŚ brylować zapewne będą inni zawodnicy . Ciekawe czy Doleżal potrafi tak rotować składem by nasi najlepsi byli dam w dobrej dyspozycji . PŚ jest drugorzędnym Priorytet to MŚ . potem PŚ i PN TSC to dopiero trzecia pod względem prestiżu impreza ... w tej nasi spisali się kapitalnie . Reszta ... przed nami .

 • kert

  '' UCIĘŁO MI KOŃCÓWKĘ . Otóż było tam że nasi naukowcy już kilka miesięcy temu wykryli że chorzy na chorobę Parkinsona którzy biorą amantadynę są odporni na ''kowida'' .Masz rząd słusznie lub niesłusznie ukierunkowany na szczepienia zbytnio nie kwapił się z przelaniem funduszy na badania i testy a gdy tezę naszych potwierdzili naukowcy brytyjscy przelał śmiesznie małe fundusze by ...''mieć ''czyste ręce .