steffen - lubi

• steffen lubi Komentarz

Przykre - najpierw Atom, potem Muszyna, a teraz Dąbrowa... Mecze tych trzech drużyn zawsze dawały masę emocji.

alpiniści się wspinają w Alpach xD himalaiści w Himalajach xD

Jak by odkryli Atlantydę to i oni by nam dokopali .

Ten mądrala, co zminusował ten post, niech powie, dlaczego. W jednym rzędzie z Agą można z panów niestety stawiać tylko Fibaka (15 wygranych turniejów ATP, JJ zero).

Moze chodzilo o to, ze JJ wlasciwie mial talent do tenisa, ale juz gorzej z glowa czy zdrowiem. Jezeli chodzi o Fibaka to nie widzialem ani jednego jego meczu wiec nie wiem i sie nie wypowiem. Moze masz racje z tym minusem, moze jednak minusujacy ja ma. W poscie kolegi wyzej nie chodzilo o wygrane turnieje, a stricte o talent. Swoja droga, skad sie w ogole wzielo takie cisnienie na zwracanie uwagi na minusy przy komentarzach i nakazywanie osobom minusujacym tlumaczenia sie z tego? Po to chyba ta opcja istnieje, zeby jej uzywac? Zebys mnie zle nie zrozumial- nie atakuje Cie, pytam powaznie.

Powiedzmy jak Aga i Fibak, a z resztą się zgadzam ;)

I tak F1 traci na popularności, bo silniki są ważniejsze od ścigania. Przykre.

Zawsze można być małym człowieczkiem, który wakacje spędza na grillu, z piwkiem i przed TV. Po co się gdziekolwiek ruszać?
    Czy wiesz co to jest pasja? To było retoryczne. Oczywiście, że nie.

W WTA "cenne lekcje", w ATP też, ciekaw jestem, kiedy polski tenis wyjdzie z epoki "nauki" ;)

Dlaczego nasi dziennikarze sportowi nie poprawiają naszych "piłkarzy" i trenerów gdy ci mówią że "szkoda że odpadliśmy z Ligi Mistrzów". Panowie, wy koło LM nie staliście, odpadliście w pierwszej rundzie eliminacji do LM. do prawdziwej LM pozostało by wam po awansie 3 rundy czyli 6 meczów!
    Wy odpadliście w pierwszej rundzie eliminacji, poważni piłkarze którzy grają w LM są teraz albo na wakacjach albo promują swój klub na zgrupowaniach w USA czy też Chinach.

No. Zdaje się że takie jest szkolenie bo Michniewicz(711 połączeń) ostatnio też taką taktykę stosował!

Nie zadecydował jeden błąd tylko taktyka za którą trener odpowiada . Od 60 minuty BATE przeważa , wprowadza nowego zawodnika a Ty grasz wyjściową jedenastką do 83 minuty . Typowe myślenie polskiego trenera ( gramy ostrożnie może uda się strzelić , jak się udało autobus w bramce i zmiany w ostatniej chwili ) . Chyba tak ich szkolą bo Nawałka też miał taką koncepcję .

Panie trenerze niewykorzystane okazje z pierwszej połowy a właściwie bicie głową w mur , od 60 minuty oddanie pola przeciwnikowi , brak zmian, fatalna postaw bramkarza i pan twierdzi, że mecz wyglądał bardzo dobrze do 82 minuty. Pan na pewno był obecny na tym meczu? Brak pańskiej reakcji na to co działo się na boisku utwierdziło mnie w przekonaniu, że polscy trenerzy nadają się tylko na nasze podwórko. Europa dla was to za wysokie progi. jak to napisał kolega....polska myśl szkoleniowa......

Po co ci gracze na ławce rezerwowych jak z nich nie korzystasz ??? !!! Tylko wtedy jak już pozamiatane. A inicjatywę oddaliście co najmniej od 60 minuty. Dyskretnie,ale coraz bardziej daliście się spychać do obrony. Pier.... polska myśl szkoleniowa.

Panie Trenerze, jeżeli uważa Pan, że gdyby nie karny, to "dowieźlibyśmy zwycięstwo" to od razu widać nastawienie do meczu. Polskie drużyny wychodzą na boisko, żeby coś "dowieźć" Mecz, to trzeba wybiegać, wygrać. A nie po strzeleniu jednej bramki liczyć, że przeciwnik się położy i poczeka do końca meczu. Na Białorusi Piast miał jeszcze przynajmniej dwie "setki" na strzelenie bramki. A bramkę stracił, bo jeden z graczy uznał, że piłka opuści boisko i nie pobiegł za nią. Przeciwnikowi się chciało, opanował pikę, dośrodkował i był remis (widać to dokładnie na powtórkach). Tak więc, to nie błąd bramkarza w drugim meczu wyeliminował Piasta, tylko podejście do meczu. I tak będzie zawsze dopóki piłkarze i trenerzy nie zmienią podejścia do gry. Przestańcie wychodzić na boisko z założeniem - tylko żeby nie stracić bramki (a może coś przy okazji wpadnie dla nas). Wyjdźcie z założeniem, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika. A dopóki mecz trwa, to przeciwnik zawsze może coś strzelić. A to oznacza, że do końca meczu trzeba myśleć o strzeleniu kolejnych bramek, a nie dowiezieniu wyniku do końca. Bo mecz to nie autobus, żeby dowozić.

Michniewicz zagrał podwójnym autobusem hahah.

Ot odkrycie godne Maciarewicza! I już wiemy dlaczego jest tak źle: to spisek Czesko-Słowacki! :))

Typowy polski trener i jego "sprawdzona" polska taktyka , czyli z tyłu obrona Częstochowy a z przodu może samo wpadnie do bramki przeciwnika, albo bramkarz pomyli głowę przeciwnika z piłką, tak jak bramkarz Piasta !!!

" Po chwili było 1:0. To był wymarzony scenariusz dla Piasta, to teraz BATE musiało gonić wynik "
    Przy 0:0 panie Witczyk, BATE też musiało gonić wynik.

Masz całkowitą rację :)
    Bodajże w piłce nożnej była dogrywka do pierwszej bramki, mówię o "złotej bramce" Tylko Steffen, plis, nie wymagaj ode mnie przykładów .... bo nie pamiętam.
    Wydaje mi się, że żadne rozwiązanie nie będzie sprawiedliwe dla danej grupy kibiców. Mam wrażenie, że grane szlemy w 5 setach, a jeśli mecz nie jest rozstrzygnięty, to taj do 2 wygrywających gemów (przewaga) jest chyba najbardziej sprawiedliwy. Niestety, jak to dobrze ująłeś, jeśli jest sporadycznie to OKi, a jeśli się powtarza ?
    Zamiast 4-5 meczy rozgrywanych na początku touru ..... rozgrywane byłyby 2.