Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ab-ab napisał/a komentarz do Siatkówka. Leal i Lucarelli - ich też Zenit chciał. Rosjanie wybrali Bartosz Bednorza

  Gratulacje dla Ciebie młody człowieku i tobie podobnych. Macie w swoim życiu swoje pięć minut i czerpcie z życia całymi garściami i rozpychajcie się łokciami, by godnie żyć. NIKT, ale to nikt Tobie w tym kraju nic nie da, bo masz talent i dochodzisz do własnego sukcesu własną pracą. Marionetki wokół Ciebie gotowe są żerować na Twoim Nazwisku, tak jak na innych zawodnikach w innych dyscyplinach sportu RP! i promować siebie, że są architektami Twojego sukcesu i pozycji w świecie. Wystrzegaj się obłudnych klakierów.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Paweł Zagumny: Z bólem serca musimy ogłosić, że nie będziemy w tym sezonie już dłużej grali

  Samo życie i pandemia weryfikuje, a ja nie będę wyłączał fonii w meczach siatkówki. Z prozaicznego powodu. Może niektórych zaskoczę problemem. Jest kilka par, co etatowo komentują mecze siatkówki. Najwyższa pora /bynajmniej dla mnie/, by niektórzy panowie zmienili formułę komentowania widowiska siatkarskiego w TV, a dlaczego? Dość słuchania pseudo komentatorów /są wyjątki/, którzy w formie kalki opisują obrazki, które oglądam. Jakby tego było mało, są wśród nich poeci, którzy minęli się z powołaniem, żartownisie, kpiarze z nazwisk zawodników, wymyślają jakieś wisielcze żarty, z których tylko oni rechoczą. Czy jest szansa na zmianę tego bełkotu? Zdaję sobie sprawę, że nawyki w komentowaniu tych panów są nie do ruszenia. Co gorsze ,,młodzi,, ten sposób komentowania przejmują. Dziś nie czas by reaktywować mózgi betonu. I co najważniejsze, że ci działacze- komentatorzy mają przed nosem mikrofon, a w głowie wiedzę o siatkówce, parcie na mikrofon i ekran, a katują nasze uszy, wyjąc samogłoskami w wypowiadanych zdaniach komentarza . Żenada, że dorabiają, przyklejając się do profesjonalnych sprawozdawców, nie potrafią mówić płynnie językiem, którego uczyli się od dziecka. Taki sposób mówienia uwłacza językowi komentatorskiemu. Zaznaczam, że są wyjątki, których komentarze słucha się z przyjemnością, a z zadowoleniem ogląda spektakl siatkówki.

 • ab-ab lubi Komentarz

  serio biedni ludzie . jak tu żyć bo jak teraz nagle utrzymac stajennego, odźwiernego , czysciciela szyb , nianie , gosposie , szofera , podcieracza kloca itp. życie na poziomie niestety kosztuje

 • ab-ab lubi Komentarz

  Takie apele można o kant drzewa rozwalić . Trzeba było do E-klasy zatrudnić 100% zagranicznych miernot a nasi niech ogrywają się w B-klasach . Taki apel ma sens jak jest skierowany do zawodnika związanego emocjonalnie z klubem a nie do najemnika który za rok będzie grał w innym zespole a często też na innym kontynencie !!! Zrobiliście cyrk dla dzikich małp a nie E-klasę z poziomem poniżej mułu . Nie twierdzę że E-klasa ma być zamknięta dla obcokrajowców . Dla wartościowych i i owszem ale nie w takiej ilości jak obecnie .

 • ab-ab lubi Komentarz

  A to kopacze szmacianki pracują?

 • ab-ab napisał/a komentarz do Koronawirus. Cezary Kulesza: Zawodnicy muszą zejść z kontraktów

  Koszty wynagrodzeń zawodników, to około 60% kosztów klubu. Podobnie u ojca w Toruniu. Czas by realia rzeczywistości, twardej rzeczywistości zrozumieć. Priorytet dziś, to życie. Żebractwo to . . . ?!

 • ab-ab

  Koszty wynagrodzeń zawodników, to około 60% kosztów klubu. Podobnie u ojca w Toruniu. Czas by realia rzeczywistości, twardej rzeczywistości zrozumieć. Priorytet dziś, to życie. Żebractwo to . . . ?!

 • ab-ab lubi Komentarz

  Panie Piechocki, niech Pan pamięta, że to Pan robił sobie zdjęcia z Mariuszem Wlazłym, a nie on z Panem. A swoją drogą trzeba mieć tupet, żeby wypowiedzieć takie słowa o wybitnym siatkarzu. Przypomnę słowa prezesa Skry po upublicznieniu informacji, że Mariusz Wlazły odchodzi z klubu. ,, Mimo złości nie przekreślamy dorobku Mariusza". Szczyty megalomanii i brak taktu Panie prezesie. Co urzędnik może przekreślić z dorobku wybitnego sportowca, który już przeszedł do historii polskiego sportu.
  Panie Mariuszu, życzę Panu wielu lat grania na najwyższym poziomie w siatkówkę, zdrowia
  i pomyślności dla Pana rodziny.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Koronawirus. Co dalej z PlusLigą? Decyzja może zapaść w tym tygodniu

  Rozgrywki PlusLigi powinny zostać zakończone. Nadarza się sposobność by retrospektywnie napisać o tym, co słyszałem oglądając mecze siatkówki w TV. Może niektórych zaskoczę problemem. Jest kilka par, co etatowo komentują mecze siatkówki. Najwyższa pora /bynajmniej dla mnie/, by niektórzy panowie zmienili formułę komentowania widowiska siatkarskiego w TV, a dlaczego? Dość słuchania pseudo komentatorów /są wyjątki/, którzy w formie kalki opisują obrazki, które oglądam. Jakby tego było mało, są wśród nich poeci, którzy minęli się z powołaniem, żartownisie, kpiarze z nazwisk zawodników, wymyślają jakieś wisielcze żarty, z których tylko oni rechoczą. Czy jest szansa na zmianę tego bełkotu? Zdaję sobie sprawę, że nawyki w komentowaniu tych panów są nie do ruszenia. Co gorsze ,,młodzi,, ten sposób komentowania przejmują. Dziś nie czas by reaktywować kreatywność mózgu betonu. I co najważniejsze, że ci działacze- komentatorzy mają przed nosem mikrofon, a w głowie wiedzę o siatkówce, parcie na mikrofon i ekran, a katują nasze uszy, wyjąc samogłoskami w wypowiadanych zdaniach komentarza . Żenada, że dorabiają, przyklejając się do profesjonalnych sprawozdawców nie potrafią mówić płynnie językiem, którego uczyli się od dziecka. Taki sposób mówienia uwłacza językowi komentatorskiemu. Zaznaczam, że są wyjątki, których komentarze słucha się z przyjemnością, a z zadowoleniem ogląda spektakl siatkówki.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Od kilku miesiecy pisze to samo...miernota nowrocki powinien jak najszybciej odejsc...On zabije tą reprezentacje....A na parkiecie jezeli ktos nie widzial to nowrocki i Wołosz byli totalnym nieporozumieniem..To od niej zalezalo powodzenie w akcji..Bardzo duzo pilek wystawiala na belgijski blok,zenujace rozgrywanie pilek do wszystkich atakujacych..A ten dyletant nie widzial ze nie idzie Smarzek czy temu drewnianemu koniowi Kąkolewskiej...Ten ci.ul na lawie trenerskiej nie zrobil nic aby ten mecz wygrac...bo nie ma o tym pojęcia..Czy ktos z tych idio/tow w centrali przejrzy w koncu na oczy

 • ab-ab napisał/a komentarz do Mistrzostwa Europy siatkarek. Zobacz tabelę po meczu Belgia - Polska

  Jeżeli dwie wierze w bloku nie widzą piłki, to o czym mówimy.

 • ab-ab napisał/a komentarz do ME siatkarek. Polska - Belgia. Koniec żartów. Biało-Czerwone w środę mogą postawić pierwszy krok do medalu

  Faktem jest, że pani kapitan powinna się sprężyć i w pełni pokazać co potrafi. Stać ją na to. Tak jak i to, że Jarosz powinien z uporem maniaka odsłuchiwać swoich komentarzy. To co sobą reprezentuje uwłacza temu, co określa się jako pracą komentatora. O ile mógłbym coś doradzić temu panu, to jak myśli co powiedzieć, niech zamyka usta.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Jakie to smutne , ze wybitnego trenera opluwa sie po jego odejściu. Wstyd .

 • ab-ab napisał/a komentarz do Skoki. Apoloniusz Tajner o Stefanie Horngacherze: Potrafił być ostry i nieprzyjemny

  Tajner zdradził, że współpraca z Austriakiem nie zawsze była przyjemna. Tajner jako wisienka na torcie przywykł, by go zawsze lizano i głaskano pod włos. Narcyzm polskich skoków z trampoliny?!

 • ab-ab napisał/a komentarz do Skoki. Letnie Grand Prix 2019. "Nawet mi nie żal, że Horngacher odszedł". Zaskakujące słowa Apoloniusza Tajnera

  Jak to komentować? Człowiek z dorobkiem / jak by go nie oceniać / jest tak nie wyrobiony intelektualnie. On, Lato i wielu byłych, mogliby się nie wypowiadać jak mają problem z własnym ego.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Skoki. Letnie Grand Prix 2019. "Nawet mi nie żal, że Horngacher odszedł". Zaskakujące słowa Apoloniusza Tajnera

  Ostatnio siedzi w szafie swojej żony i nie dziwi, że mówi do rzeczy?!

 • ab-ab napisał/a komentarz do Final Six Ligi Narodów. Polska - Brazylia. Ostra reakcja w telewizyjnym studiu. Chodzi o wylot Vitala Heynena

  Wanio to facet od wystawiania laurek. Powalił mnie, gdy na wizji w swoim lizusostwie gloryfikował Mazura. Wywnioskowałem, że Mazur to twórca wszystkich sukcesów w siatkówce przez dziesięciolecia.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Mirosław Przedpełski o karze dla Michała Kubiaka. "Spodziewam się, że FIVB uzna ją za wystarczającą"

  Z jednej strony wstyd, że pokazał swoje prawdziwe oblicze. Z drugiej, to dobrze bo dojdzie do formy z mistrzostw.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Liga Narodów. Zwycięstwo rodziło się w bólach. Polska lepsza od USA

  Zmagania godne Syzyfa. Dzięki błędom Amerykanów toczą problem dalej. Wierzę, że Vital to zweryfikuje.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Mylisz skutki z przyczynami. To nie ja "mieszam politykę do sportu", lecz bezczelny Rysio. Zajrzyj choćby na wiki i poczytaj o jego tzw. karierze :D


 • ab-ab lubi Komentarz

  Panie Mazur! Czy Pan kiedyś posłuchał swego komentarza po meczu? Chyba nie. Ja już nie mówię o poziomie Pana Wojciecha Drzyzgi, ale Pan Swędrowski, czy Pan Drzyzga pewnie Pana unika. Przecież nie na tym polega, co Pan robi rola fachowca obok komentatora. Nie polega na ściganiu się, kto powie, że był udany atak, zagrywka, czy ktoś się pomylił. To nie o to "biega" Panie Mazur. Posłuchaj Pan Pana Wojciecha, ale do takiego poziomu analizy trzeba mieć predyspozycje. Pan oraz Pan Wójtowicz ich nie macie i mimo kilkuletniej nauki jej nie posiądziecie. Trochę samokrytyki i zejście ze sceny by się przydało, bo ja wyłączam dźwięk, jak Pan komentuje.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Stysiak to atakująca a nie pezetka.
  "Pewniaki" z LN (czyli zespoły, które nie walczą o utrzymanie)- wykorzystują te towarzyskie turnieje do sprawdzania nowych zawodniczek, ustawień, "taktyk" kilka zespołów jest w budowie np. Brazylijki.. Niemki .. .
  Ocv duże brawa za dotychczasowe wyniki ale pisanie coś o myśli trenerskiej JN i to jako o NOWOŚCI to kompromitacja piszącego.
  Od ilu lat wstawia sie atakująca na przyjęcie? Gdzie grała Smarzek i jakie argumenty były używane żeby to uzasadnić? Czy aby nie te same co teraz ze Stysiak?
  I co repra osiągnęła?
  Gramy na mŚ .. a może na IO ..
  Który sezon Nawrocki "buduje" Reprezentacje?
  Mamy utalentowane zawodniczki ale nie mamy trenera .. i tyle panie Mazur.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Liga Narodów kobiet. Ireneusz Mazur: Nie zakładajmy, że Polki muszą awansować do turnieju finałowego

  Jestem pełen podziwu dla konstruktywnej opinii panów; krytyk65, jotwu, Kazimierz Wieński. Od bardzo dawna wyłączam fonie, gdy komentuje Mazur. Patrzymy w ekran z uwagą i zrozumieniem, a komentarz jest gawędziarza radiowego. Jak by tego było mało, to wyje samogłoskami jakby chciał nas nauczyć poprawnie je wymawiać. Żenada.

 • ab-ab napisał/a komentarz do MŚ w Seefeld. Antydopingowa obława. Dziewięć osób zatrzymanych, w tym pięciu sportowców

  Jak ja kocham sport. Bylem w nim utopiony. To do czego się przypiąłem w tym hejcie to bagno, HIV XX i XXI wieku. Dziś sport ,,uprawiają" ludzie ,, co w swoim życiu nie wiedzą co to jest SPORT" Ich świadomość, to mamona! Choćby po trupach. Austria kraj gdzie wracam z sentymentem.

 • ab-ab napisał/a komentarz do Włoskie media: Andrea Anastasi porozumiał się z ONICO Warszawa

  ,,Zatrudnienie Anastasiego ma być jednym z kroków budowania kolejnego silnego klubu na siatkarskiej mapie Polski." Hipokryzja! Czy Antiga nie buduje z pasją ONICO. A jak mówią starożytni górale _ na układy nie ma rady.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.