ab-ab - lubi

 • ab-ab lubi Komentarz

  PODNIECACIE SIE NAD TZW ekstraklasa((((( a to syf i dziadostwo !!!! 7egla i tak będzie miała mistrz jak mioduski sypnie kasa !!!!!!1 no i oczywiście nowy sponsor PIS !!!!!!!

 • ab-ab lubi Komentarz

  Mi nie szkoda Was. Domagacie sie zmian, a Wy zmienic sie nie chcecie. Pojawiacie sie na forach w kontekscie wykroczen, przestepstw, kar za haniebne zechowanie na trybunach polskich i zagranicznych stadionow. Wraz ze swoja druzyna jestescie zakala sportu. Wiem, ze uogolniam. Sam tego nie lubie ale jako mieszkaniec zachodniej Polski nie mysle o tej druzynie jako o pozytywnych jednostkach dla mnie jest druzyna Legia z calym zarzadem i jestescie Wy kibice Legii wraz z ... Tu sobie i Tobie odpuszcze przykrosci.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ab-ab lubi Komentarz

  Skoro jest mowa na ten temat to mam pytanie. Czy ktoś widział na twitterze czy gdziekolwiek aby polscy piłkarze pogratulowali polskim lekkoatletom super udanego występu na Mistrzostwach Europy???

 • ab-ab lubi Komentarz

  Gratuluję wszystkim skoczkom i poczucia humoru Piotrkowi.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Ludzie, wywalcie tego "pięknisia" a nawet trampkarzy nie powinien trenować.....

 • ab-ab lubi Komentarz

  Litości, jaki Nawałka?? Potrzebny jest trener typu Czerczesowa który weźmie te gwiazdunie za pysk i pogoni do pracy a nad to będzie potrafił im wpoić taktykę i widowiskowy styl gry czego Panu Stanisławowi zabrakło.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Poważnie wierzysz, że na koszulkach da się zarobi tyle milionów? Dla mnie te miliony wydawane na piłkarzy to wyrzucanie kasy. Ale właściciele mają kaprys więc mogą wszystko.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Widzę, że społeczeństwo w kwestii tego konfliktu jest podzielone 50/50. Tego się spodziewałem. Nie oznacza to że zagłosowałem tutaj byle jak i bez namysłu, byle zobaczyć jaka jest opinia kibiców. Na podstawie tego co zobaczyłem szybko ustawiłem się po stronie Anity i żadne argumenty Bukowieckiego nie mają szans do mnie przemówić. Po prostu trudno przypuszczać, że wyszło to niefortunnie, skoro Bukowiecki widoczny jest w całej ,,okazałości" a Anita w ogóle. Pani Anito. Faktem jest, że wyszło niesmacznie ale jestem spokojny o to, że szybko swoimi wynikami udowodni Pani jakie jest czyje miejsce w szeregu. Nie zmienia to faktu, że jako kibic sportowy życzę Panu Konradowi jak najlepiej.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Pani Włodarczyk jest (poza wszelką dyskusją) Numerem Pierwszym i ma wszelkie prawo oczekiwac szacunku oraz właściwego, specjalnego traktowania. Szczególnie od osób, które nie dorównują jej osiągnieciami. Na tego rodzaju splendor i honor mocno sobie zasłużyła.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ab-ab lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ab-ab lubi Komentarz

  Oglądam ten bilbord i widzę to co zapewne zobaczyła Anita...nie jestem na tych zawodach mile widziana..Kiedy to się zaczęło, od czego...zostało tu już kilkakrotnie napisane. Ale dziwią mnie wypowiedzi p.Skolimowskiego i jego żale wylewane tylko w kierunku Anity.Był organizatorem tych zawodów...reklamowanych tym nieszczęsnym bilbordem. Przywołam do porządku Bukowieckiego? Nie ma żadnej wątpliwości, że to 100% prowokacja....Konrad "dorzucił napis"...akurat na sylwetce Anity! Niepoważne zachowanie Bukowieckiego, brak na nie reakcji organizatora...a pretensje tylko do Anity. Przepraszam...ale p Skolimowski chyba nie jest do końca szczery...woli chyba aby tylko mężczyźni "czcili" wynikami pamięć Kamili.

 • ab-ab lubi Komentarz

  Hmmm, Anita jest gwiazdą 1szej wielkości, a te rządzą się swoimi prawami i mają swoje przywileje. Nie wyobrażam sobie żeby np na afiszu koncertowym Rolling Stones zakleić wizerunek Micka Jaggera, a na zawodach "rzutowych" w tak perfidny sposób "usunąć" Anitę - to pierwsza żenada dla mnie. Drugą jest sposób rozwiązania problemu, malutki sportowiec jakim jest konrad zamiast zadzwonić, przeprosić i wyjaśnić wysyła sms - śmiać się czy płakać. No i trzecie, 21 latek chciałby ustawiać największe gwiazdy światowego sportu??? konracicku malutki najpierw może trzeba było zakleić swój wizerunek

 • ab-ab lubi Komentarz

  Urszulko a ta liczba w twoim nicku to rocznik?
  ...aha

 • ab-ab lubi Komentarz

  Rozumiem Japończyków ale nieatakowanie ich przez Polaków uważam za blamaż

 • ab-ab lubi Komentarz

  No i ???
  Jakie zadanie ma ta bomba ksplozja bo nie wiem
  Moze mnie ktos oswiecic???

 • ab-ab lubi Komentarz

  Wbrew temu, co stara się na siłę zasugerować autor artykułu, w przytoczonych cytatach z "Bilda" nie widzę jakichś wielkich drwin.
  Autor chce nas przekonać, że gazeta "uderza" w całą polską reprezentację, bo pisze: "Polacy po 32 latach chcieli wejść do fazy pucharowej, ale po porażce z Kolumbią pękło marzenie". Ale gdzie tu jest uderzenie? To proste stwierdzenie faktu.
  Prawdę mówiąc, jestem nawet zaskoczony umiarkowanym tonem "Bilda", bo polskie media znaczenie ostrzej piszą o naszych piłkarzach.
  Ale autorowi artykułu chyba strasznie zależy na tym, żeby stworzyć wrażenie, że Niemcy z nas kpią. A nuż komuś ciśnienie się podniesie, będzie więcej komentarzy i kliknięć.

 • ab-ab lubi Komentarz

  38mln ludzi w tym kraju a nie potrafimy wybrać 11 do kopania piłki

 • ab-ab lubi Komentarz

  Senegalczycy spuścili wodę z syfonu !