Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Macedońskie media: Jose Guilherme de Toledo w Vardarze!

  Na tweterze Wisły jest zapowiedź , że to dla nas jeszcze nie koniec okienka transferowego więc coś na rzeczy jest z odejściem Toledo

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Stal Mielec w poszukiwaniu trenera. Trzech kandydatów na liście

  Jak by ktoś nie wiedział Tomek Strząbała odchodzi z Kwidzyna rozeszło się o wzmocnienia i brak gry w pucharach

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Powrót do rozmów. Stas Skube znowu negocjuje z PGE VIVE Kielce

  Powiedział że negocjuje kontrakty i mają się wyjaśni w tym tygodniu z 3 zawodnikami, wspomniał o rozgrywającym

 • Zbigniew72 został fanem Arsenal FC

 • Zbigniew72 lubi Komentarz

  Pochodzący ze Skarżyska??? Co za bzdury...

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Tomasz Gębala odejdzie z Orlenu Wisły Płock

  Jak podaje handball news na lewą połówkę przyjdzie młody zawodnik, umowa podpisana rosły mieżący 212 centymetrów wzrostu

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: horror w Legionowie, Gwardia Opole oblała test

  No właśnie delegatem był Jacek Wróblewski z Płocka czyli okręg warszawsko mazowiecki zpr

 • Zbigniew72 lubi Komentarz

  "Tak słabej grupy to w historii LM jeszcze nie było....mecz ogólnie na słabym poziomie a Kus wymiótł wszystkich...."

  Za to Płock gra na super poziomie co widać w tabeli... Chłopie to nie jazda figurowa, liczą się punkty, trzeba umieć wygrywać nawet grając słabo.

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Vive - Stal. Imponujące zwycięstwo kielczan

  Co do jego zdrowia to tak wygląda na dzień dzisiejszy Dean jest coraz bliżej powrotu na plac. Ale poczekajmy. Muszę mieć całkowitą pewność, że jest w pełni zdrów. Dopiero wówczas kibice ujrzą go w akcji – mówi jednoznacznie Dujszebajew. Pocieszeniem jest fakt, że Słoweniec, już rozpoczął zajęcia i niebawem dołączy do zespołu.

 • Zbigniew72 lubi Komentarz

  Naprawdę gratuluję samooceny i dobrego samopoczucia Panom: Wleklakowi, Kuptelowi, Kisielowi. Ludzie nic nie osiągnęli jako trenerzy są na dorobku, ale nie przeszkadza im to w planach objęcia reprezentacji. Naprawdę pokora to ważna cecha charakteru !! Tu jest jej kompletny brak !!! Powiem więcej to jest BUFONADA !!!!! Czy Panowie przeczytali wymagania ? Zauważyli tam punkty - trenowanie zawodników na światowym poziomie ? Osiągnięcia na arenie międzynarodowej ? Lista sukcesów w piłce klubowej i reprezentacyjnej ? Co mają do wpisania w tych rubrykach ???? NIC !!
  Gratuluję samopoczucia !!

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Co przesądziło o zwolnieniu Bieglera? Prezes ZPRP w "Sportowej Niedzieli"

  Moim zdaniem prezesowi chodzi o to, że nowy trener będzie musiał mówić w naszym języku aby poprawić komunikacje z zespołem. Ja mam inne pytanie do prezesa czemu nie reagował na sygnały, że coś jest nie tak ze sposobem pracy selekcjonera, ze strony nie tylko zawodników. Że ucinał pan wszelkie dywagacje trenerskie krótkim: "pacta sund servanta" (umów należy dotrzymywać). Prezes chwali się, że zna się na piłce ręcznej która jest jego konikiem i nie widzi co się dzieje na czasach albo taktyce, raczej jej braku np indywidualne akcje. Bigler potrafił na tyle ile umiał, ale nie wiele potrafił co z tym fantem zrobił prezes i jego świta ??????? Trener okazał się przyzwoitym człowiekiem na nikogo nie zganiał, złożył dymisje po męsku na klatę.

 • Zbigniew72 otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Kamil Kołsut: Porażka ma imię Niemca, ale nie tylko on jest winny (komentarz)

  wszyscy mówią, jakie błedy robił Bigler a nie chcesz widzieć twoja sprawa, widoczni sędzia widzi tak jak inni, to dla czego wielki trener jedzie do Ugandy a nie ma żadnej poważnej propozycji w Eropie ??????????

 • Zbigniew72 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Zbigniew72 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Szukamy selekcjonera. Eksperci mówią jednym głosem: Postawmy na Polaka

  polecam przeczytać artykuł o Biglerze od kuchni czuję się jak pewna Angielka, która niedawno trafiła szóstkę w ichniejszym totolotku i wygrała skromne 30 milionów funtów, ale wyprała kupon...
  Mieliśmy kupon w postaci mistrzostw u siebie i ogromną szansę na awans do półfinału, ale wypraliśmy kupon...
  Od 2007 roku byłem na każdym turnieju mistrzostw Europy i świata piłkarzy ręcznych, byłem przy sukcesach tej drużyny i przy największej bodaj porażce, czyli w Alicante gdzie straciliśmy awans na igrzyska w Londynie. Robiłem chyba pierwszy wywiad w Polsce z Bartkiem Konitzem, gdy wrócił z Holandii do Vive Kielce. Jeszcze wtedy kaleczył język polski, ale widziałem też jaką drogę przebył do stycznia tego roku, i jak spełniają się jego marzenia o występie w drużynie narodowej na turnieju przed własną publicznością. I takich historii związanych z tą drużyną jest mnóstwo, dlatego możliwe że mnie styl porażki z Chorwacją boli bardziej niż innych. Nie porażka, ale jej styl.
  Jestem zły na siebie i kolegów dziennikarzy piszących i mówiących o piłce ręcznej, za to, że nie mieliśmy wystarczająco silnego głosu krytyki. I za to, że tej krytyki w pewnym momencie zaniechaliśmy, a jednocześnie większość z nas - głównie ta, co się handballem zajmuje od święta - pompowała medalowy balon bez opamiętania.Jestem zły na prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzeja Kraśnickiego. Pan mnie nie kojarzy, choć jechaliśmy razem windą z biura prasowego na trybuny tuż przed meczem z Chorwacją. Ale nie jestem wściekły za to, że rok temu pańska podwładna, pracownica Związku za artykuł , który jej się nie spodobał, skreśliła mnie z listy dziennikarzy wyjeżdżających na mistrzostwa świata do Kataru. Jestem zły za to, że tolerował Pan fikcję, czyli prowadzenie reprezentacji przez trenera Michaela Bieglera. Że nie reagował Pan na sygnały, że coś jest nie tak ze sposobem pracy selekcjonera. Że ucinał pan wszelkie dywagacje trenerskie krótkim: "pacta sund servanta" (umów należy dotrzymywać).
  Nie jestem wściekły na trenera Michaela Bieglera. Nie teraz. Pisałem ja i wielu kolegów, jaki jest sposób jego pracy z kadrą po mistrzostwach świata w Hiszpanii, po mistrzostwach Europy w Danii. Krytykowaliśmy powołania, selekcje, przygotowania, treningi i sposób prowadzenia drużyny podczas meczu. Patrzyliśmy z zazdrością na inne zespoły, w których trener bierze czas i rozrysowuje sposoby przeprowadzenia akcji pod konkretnego przeciwnika. Odpuściliśmy, bo człowieka broniły wynik. Odpuściliśmy, bo nie było wsparcia od najbardziej zainteresowanych.
  Dlatego w końcu jestem wściekły także na naszych piłkarzy. Nie o to, że przegraliście - przegraliśmy z Chorwacją. Sam pisałem przed mistrzostwami, żebyśmy nie robili z medalu fetyszu. Żebyśmy zagrali najlepiej jak potrafimy. Jestem wściekły, że kryliście tę fikcję w większym jeszcze stopniu niż prezes. Że nie mówiliście w czyim pokoju trwały narady przed meczami na mistrzostwach w Katarze, kto robił analizę taktyczną, kto ustalał sposób gry pod jakiegoś przeciwnika, kto decydował o zmianach w trakcie meczu, jak wyglądały treningi, odprawy przed meczami. Porażka z Chorwacją i brak awansu do półfinału to nie jest efekt słabszego dnia, złej motywacji, kontuzji, błędów na boisku, itd. To efekt lat zaniedbań, braku przygotowania taktycznego i psychicznego nie w środę, ale w ostatnich latach.
  Kryliście figuranta, polityczna poprawność wyszła nam teraz bokiem. Jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy powiedział po mistrzostwach bodajże w Danii: "Najbardziej zaskakujący jest dla mnie poziom lojalności drużyny wobec trenera, co kiedyś spowoduje jakąś katastrofę".
  No i mamy katastrofę, po której na szczęście świat się nie kończy. W kwietniu gramy turniej kwalifikacyjny na igrzyska olimpijskie w Rio. Będziemy jego gospodarzem, a przeciwnicy nie powalają: Słowenia, Chile i wicemistrz Afryki. Awans zyskają dwa pierwsze zespoły. Polska piłka ręczna może być jeszcze wielka, choć czasu na to jest bardzo mało.
  Leszek Salva


 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Kamil Kołsut: Porażka ma imię Niemca, ale nie tylko on jest winny (komentarz)

  Owszem pod skrzydłami Bigler a w klubie Grabar zaczął gorzej grać w obronie, pewnie zmiana otoczenia, klubu i najważniejszą jego klub przestał istnieć i stracił pracę

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Kamil Kołsut: Porażka ma imię Niemca, ale nie tylko on jest winny (komentarz)

  Tu głos z Płocka sędziego .Zmiana trenera już dawno powinna nastąpić. Ale w ubiegłym roku Michaela Bieglera obronił brązowy medal wywalczony przez chłopaków na mistrzostwach świata w Katarze - uważa międzynarodowy sędzia piłki ręcznej z Płocka Bartosz Leszczyński. - Teraz wierzyłem, że - grając przed własną publicznością - jesteśmy w stanie wedrzeć się do strefy medalowej. Pewien niepokój budził we mnie występ Polaków tuż przed Euro na turnieju w hiszpańskim Irun, gdzie wysoko przegraliśmy z gospodarzami. I jak się okazuje, moje obawy były w pełni uzasadnione.

 • Zbigniew72

  Znowu związek będzie chciał ogłosić konkurs na trenera kadry i znowu zgłoszą się kandydaci podobnego pokroju co Bigler. Lepiej bezpośrednio rozmawiać z trenerami i składać propocycję. Najlepsi trenerzy mają pracę - ale może udałoby się skusić takiego Szewcowa, Vranjesa albo Wilbecka?. Nie ma sensu brać trenerów bez wyników. Znowu związek powie, że nie stać na trenera zagranicznego to można zatrudnić Polaka Piotra Przybeckiego młody z otwartym umysłem grał w lidze niemieckiej w THW Kiel.

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Były selekcjoner: Nie tylko Biegler jest winny temu, co się stało

  No pewnie, że nie wychodziło skoro atak pozycyjny był nie ćwiczony na kadrze tylko to były zagrywki klubowe albo indywidualne akcje np koli. Widoczny był problem przy rozgrywaniu piłki po obwodzie do skrzydeł, co widoczne jest zwłaszcza w grze w przewadze, która stanowi jeden z najpoważniejszych mankamentów naszej reprezentacji. Nie można środowej klęski tłumaczyć jedynie tym, że to chorwacka obrona 3-2-1 tak bardzo zaskoczyła polskich graczy że "zgłupieli". Po prostu każdy klasowy zespół MUSI MIEĆ dopracowane różne warianty zagrywek pod konkretną strefę rywala (tę płaską, jak i bardziej agresywną), a tego Biegler po prostu nie przygotował, choć miał bardzo wiele czasu. Nie wszystko da się wytłumaczyć kłopotami kadrowymi z obsadą środka rozegrania. Wiedząc jak jest groźny Duvniak Bigler powinien przygotować pod niego obronę 5.1 albo indywidualnie go kryć, skro obrona Chorwatów 3-2-1 była pod kole wiadomo potrzebuje nabiegu i wyeliminowanie dzidzi i podań do sypy. Po Katarze były żale zawodników i nie tylko na trenera to Daszkiewicz co zrobił PZPR i rada trenerów nic nie zrobiła tylko zignorowała, lepiej udawać, że nic się nie widzi i brać kasę. Ci co znają się na piłce ręcznej widzieli dokąd to zmierza.

 • Zbigniew72 lubi Komentarz

  Przykro się to czyta, ale niestety prawda jest taka, że jeśli ktoś choć trochę pokaże się w Płocku, to już w zasadzie można go powoli żegnać. Młodzi (zagraniczni) zawodnicy traktują Wisłę jako trampolinę, żeby wskoczyć do lepszego (z ich punktu widzenia) klubu. Dodatkowo przyciąga ich postać Cadenasa, który uchodzi za dobrego specjalistę od szkolenia młodzieży. Rodrigo był w Płocku na wypożyczeniu, więc jego odejście było prawie pewne już w momencie gdy do Polski przyjeżdżał. Jest to trochę dziwne, bo jak by nie patrzeć, na chwilę obecną Płock ma prawie pewne miejsce w LM, pensje nie są złe i wypłacane regularnie, a koszty życia w Polsce o wiele niższe niż w Niemczech. Wisła powinna być atrakcyjnym kierunkiem na mapie europejskiego handballa. W czym więc jest problem? Moim zdaniem wina leży tutaj w doborze zawodników. Będąc w pozycji Płocka, trzeba poszukać zawodników, którzy już swoje zwiedzili, i to czego szukają to stabilizacji i gry na wysokim poziomie. Taki gracz (z rodziną) nie będzie chciał uciekać z klubu gdy tylko trafi się okazja. Do takiego szkieletu zbudowanego z rutyniarzy trzeba dokładać kilku młodych, czy to wychowanków czy młodych gniewnych z zagranicy, ale trzon musi być zachowany. W Płocku od kilku lat wszystko jest postawione na głowie. Jeszcze gdyby Wisła zarabiała na tych transferach, ale do cholery jasnej każdy odchodzący zawodnik, idzie grać ZA DARMO. P.S. Przedstawiciel Wisły Płock powinien w Hamburgu koczować od 2 tygodni i walczyć o pozyskanie kilku graczy, lepszej sposobności może już nie być.

 • Zbigniew72 napisał/a komentarz do Denis Buntić odejdzie do Pick Szeged?

  Do vive przychodzi Bombacz co potwierdził w ostatnim wywiadzie trener Strząbała, wywiad jest dostępny na stronie radio em Kielce

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.