Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Gawłowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żal było patrzeć na tak źle grającego Lecha. Błędy w podaniach.Egoizm pod bramką Zagłębia vide Ramirez i Puchacz. Niepełne strzały Modera i Kamińskiego. Młody wiek nie jest tłumaczeniem

 • Piotr Gawłowski

  Nawet jeśli wygra z Cracovią i zdobędzie przy pomocy sędziów tytuł mistrza, to i tak polegnie w eliminacjach do LM lub do LE. Jest słaba. Znou trafi na klub klasy FG Dudelange i odpadnie. Albo nawet na jakiś włoski klub i będzie wstyd. To efekt braku perspektywicznej polityki budowania silnego klubu wzmocnienia naprawdę dobrymi piłkarzami.

 • Piotr Gawłowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety taka jest prawda. Poza trzema wybitnymi skoczkami jest przepaść. Pustka. Pozostali są słabi. Kiedyś tam trójka skończy kariery i będziemy mieli chude lata w skokach.

 • Piotr Gawłowski napisał/a komentarz do Stal Mielec - Pogoń Szczecin

  zobaczycie.pogon sie obudzi i wygra

 • Piotr Gawłowski

  Michał Kubiak kapitan polskiej kadry ośmieszył się, nazywając ekipę Iranu " leszczami" czyli słabeuszami. Te leszcze ograły Polaków i potem Rosjan. Wstyd Panie Kubiak!

 • Piotr Gawłowski otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Piotr Gawłowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież powiedział prawdę.

 • Piotr Gawłowski napisał/a komentarz do Szymon Mierzyński: Jedno w Lechu Poznań już wiedzą - Adam Nawałka nie jest cudotwórcą (komentarz)

  Nie wierzę aby Lech zdobył w tym sezonie tytuł mistrza. Przy tak tragicznej formie sukcesem będzie zachowanie miejsca w pierwszej ósemce. Co do trenera- cóż takiego jako trener osiągnął w Polsce Nawałka? Nic. Kadra dotarła do ćwierćfinału i nie potrafiła wygrać z Portugalią w ciągu 120 minut. Potem trener wskazał pięciu zawodników do karnych w tym Błaszczykowskiego-po co? Mógł ktoś inny strzelać. W Mistrzostwach Świata doprowadził do totalnej kompromitacji kadry. Tyle lat czekaliśmy na grę w MŚ i tu totalna porażka. Zatem Nawałka nie jest dobrym trenerem. Mnie zaniepokoiły już wyniki Lecha w sparingach, wskazujące na kryzys i to się potwierdziło w meczu Zagłębiem i teraz z Piastem. Wstyd Kolejorz! Po prostu wstyd!

 • Piotr Gawłowski napisał/a komentarz do Lech - Arka: uwaga na gości. Umieją się mobilizować

  To mecz o prestiż. Ważny moralnie dla Lecha, ale jakie to ma znaczenie dla polskiej ligi, jeżeli polskie kluby przegrywają z przeciętniakami z Europy ?

 • Piotr Gawłowski napisał/a komentarz do Lech - Arka: uwaga na gości. Umieją się mobilizować

  Jakie znaczenie ma kto wygra ten mecz? Jakie znaczenie ma to kto zdobędzie tytuł mistrza, jeżeli nie liczymy się w Europie i z przeciętnymi drużynami dostajemy baty ? Lech nie radzi sobie z Utrechtem a Legia poległa w meczu z Sheriffem z separatystycznego Naddniestrza. Wstyd.

 • Piotr Gawłowski napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Ulica Lewandowskiego? Tak, on jednoczy Polaków (felieton)

  Zdecydowanie za wcześnie. Rację mają Boniek, Lubański i inni. Lewandowski jest bardzo dobrym piłkarzem, ale w przeciwieństwie do nich, de facto z kadrą nic nie osiągnął.Może uda im się wygrać eliminacje. Może pojadą do Rosji i tam odniosą sukces.Ale i tak sądzę, że tak się nie stanie, bo są inne lepsze drużyny od nas.

 • Piotr Gawłowski

  Chciałbym żeby Lech wygrał. Ale czy słuszne było posadzenie na ławce 4 tak ważnych piłkarzy ? Czy bez nich Lech da radę Lechii?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.