Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marecki CS lubi Komentarz

  choć inne europejskie kraje nie wystawiły najsilniejszych składów to i tak 2 miejsce to rewelacja! Gratulacje lekkoatleci. Panie prezesie ile dostaną ,z puli 400 tyś , zawodnicy. Należy im się. Dla zwycięzców po 10 tyś proponuję.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  a Włodarczyk to co na wycieczkę tam pojechała ? odrobinę szacunku. Takim jak ty nigdy nie dogodzisz a to rywale za słabi, a to ich za mało , nie ważne ze pojechali i dali z siebie wszystko , zawsze będzie jakieś ale

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Nie wiem jak rywale nie slyszalam wypowiedzi. Na gratulacjach zakonczmy nie ma co umniejszac

 • Marecki CS napisał/a komentarz do Prezes STK Czarnych Słupsk: Musimy skupić się na odzyskaniu wartości sportowych i wiarygodności

  Od takich jak Ty życzeń nie potrzebujemy.
  Jesteś Polakiem czy Niemcem(?), zdecyduj się w końcu!

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Aż sam jestem ciekaw co z tego wyniknie ... Powodzenia

 • Marecki CS napisał/a komentarz do Łzy Ewy Swobody. Polska sprinterka nie powstrzymała emocji po starcie w Londynie

  Ty tak teraz na poważnie? Jeśli porównujesz ją do najlepszych obecnie polskich lekkoatletów, to masz czerep równie zryty jak ona! Najpierw niech osiągnie chociaż jedną trzecią tego co oni do tej pory osiągnęli, to pogadamy. Ale zanim to nastąpi (jeśli w ogóle nastąpi!), to niech skorzysta ze specjalistycznej pomocy psychiatrycznej - i to jak najszybciej, bo czas ucieka. Żałosna celebrytka i jednocześnie pierwsza beksa polskiego sportu - całego! Pozdrawiam.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedno słowo - żenada!

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Wg mnie trzeba oddzielić sprawy wizerunkowe od fizycznych.
  Po wejściu w dorosłość okazało się, że Swoboda bardziej ma sylwetkę miotaczki, niż biegaczki. Jest grubokoścista, jakby z lekką nadwagą. Może powinna zmienić dyscyplinę na bardziej siłową?
  Tatuaże w takiej ilości, jakie ma na razie nie powinny wpływać na jej gorszą wydolność, osobna sprawa, że są paskudne i chaotyczne. Kolczyki ważą raptem pewnie z kilkadziesiąt gramów i też nie wpływają na wagę zawodniczki :) Ale prezentuje się ona niestety coraz bardziej tandetnie. Straciłem do niej sympatię.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  20 lat i dziewczyna nie ma sił, no to weź się za siebie i schudnij te 2-5 kilko i zobaczysz a jak nie to przytyj 10 i stań się młociarką.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  To jest typowa histeryczka. Rozkapryszone dziecko. Dobry materiał dla psychiatry.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Nasz ukochany ( przez nieudaczników takich jak małorolny dzieciołowski) pustak - kajdaniarz ma zbyt wygórowane aspiracje. Jej się wydaje , że powinna być mistrzynią , a komentatorzy idioci dmuchają ten balonik. Nie pobiegła źle, na swoim normalnym poziomie. Rekordów życiowych od 2 lat nie poprawia, jej mozliwości są ograniczone i raczej już się duzo nie poprawi. Że ma w głowie pustostan to każdy widzi, ale ma biegać a nie filozofować. I hasło obowiązkowo - mniej d.....ą a więcej głową.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Nie chcę być złym prorokiem ale łzy Ewy Swobody będą chyba coraz częstszym widokiem. Z jednej strony wynik 11.28 sek. uzyskany przy wietrze 0.0 m/sek jest niewiele gorszy od jej najlepszego tegorocznego wyniku (11.24). Gorzej, że Ewa Swoboda (ur. 1997 r). po rekordowym dla siebie sezonie 2016 nie zbliżyła się i nie poprawiła uzyskanych wówczas wyników. Patrząc na rezultaty z jakimi kończyła kolejne sezony trudno o nadmierny optymizm. Raczej możemy mówić o stagnacji i braku postępów. Pamiętajmy, że zawodniczka ma w dorobku tytuł v-ce mistrzyni świata juniorek w biegu na 100 m i halowy rekord świata juniorek na 60 m. Gdyby rozwijała się tak jak oczekiwali od niej fachowcy, powinna już biegać poniżej 11 sekund. Progresja wyników Ewy Swobody: 2013 (16 lat) – 11.54; 2014 (17 lat) – 11.30; 2015 (18 lat) – 11.24; 2016 (19 lat) – 11.12; 2017 (20 lat) – 11.24.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Ewa nigdy nie grzeszyła inteligencją, ale w dużym stopniu zniszczyli i sprowadzili do takiego poziomu ją dziennikarze. Od początku kariery i rekordu świata juniorek w hali, która nie jest w żadnym stopniu miarodajna i nie jest wyznacznikiem poziomu, robiono z niej gwiazdę, ciągle wywiady, ciągle kamery, ciągle prognozy. Pisano o niej jako następczyni Szewińskiej, nazywano polskim Boltem w spódnicy. Miała więcej kamer wokół siebie niż połowa mistrzów olimpijskich.
  Jej wygląd jest jej sprawą, 3/4 sprinterek światowych wygląda dość kontrowersyjnie. To czy pracuje i zachowuje się jak sportowiec ocenia ministerstwo, bo jest w programie Team 100. Nie można jednak od każdego sportowca oczekiwać medali i rekordów, nie każdy ma aż tak wielki talent i możliwości. Niektórzy sprawdzą się w tylko w drużynie, tak jak dziewczyny w sztafecie 4x400 m, które indywidualnie w zawodach mnd jak MŚ czy IO nie są w stanie walczyć o medale, ale razem je zdobywają.
  Ewa musi skupić się na pracy z psychologiem i przygotowaniach do kolejnych imprez. Teraz pojawiło się dużo dziewczyn na wysokim poziomie w Polsce i w kolejnych latach otwiera się szansa na walkę o medale w sztafecie 4x100 na podwórku europejskim.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Przestań ciągle beczeć a weź się za treningi.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  na początku wyskoczyła z talentem sportowym, potem spodobało sie jej lansowanie z fociami, motywacji do sportowego stylu zycia jej brakuje, widac to po jej nadwadze

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Być może ma talent, ale ewidentnie, od kilku sezonów, nie radzi sobie psychicznie. Mniej inwestowania w wygląd, który zresztą staje się coraz bardziej żenujący, a więcej pracy nad sferą mentalną. Te nieustanne wybuchy histerycznego płaczu przed kamerami stają się czymś odpychającym.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Zenujące zachowanie przed kamerą.Beret zrąbany równo.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Masz za mało tatuaży. Zrób więcej, np. skrzydła, to będziesz fruwała nad bieżnią.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Wiecej pracy nad glowa bo sila w nogach napewno jest i bedzie dobrze

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Przecież ona zachowuje sie jak 12-latka. Fryzury, paznokietki, tatuaże, pierścionki na każdym palcu, makijaż. Zero odporności psychicznej, płacz na zawołanie, zero koncentracji. Lekkoatleci -kolejna grupa panienek po ciotach piłkarzach-patałachach.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  tej dziewczynie ktoś powinien pomóc bo źle to wygląda i w złą stronę idzie

 • Marecki CS lubi Komentarz

  więcej trenować a mniej sie pindżyć przed lustrem i na paznokciach.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy to w tej chwili ważne jakie ekipy z Europy startowały i w jakich składach? Dla mnie nie, bo chociaż Polska wystawiła prawie najsilniejszy skład, to trzeba pamiętać o tym, że praktycznie wszyscy 3-4 dni temu zjechali z bardzo ciężkich obozów treningowych i daleko im było do świeżości jaką mam nadzieję będą mieli w Berlinie. Dlatego wielkie brawa i gratulacje, dla wszystkich - bez wyjątku!

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Dobrze się dzieje, a jak wszyscy w ciężkich treningach lub po, to co będzie. Brawo!!!

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Brawo

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.