Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oprocz zwycięstwa, zabrakło także (a może przede wszystkim) bardziej wartościowych Polaków w przekroju całego sezonu, albo może inaczej - zabrakło bardziej wartościowej gry z ich strony, bo spośród nich wszystkich, to chyba tylko Dutkiewicz może czuć się usatysfakcjonowany. Z kolei z obcokrajowców, to zapewne więcej oczekiwano od Mirkovića. Gdyby te dwa "elementy" zespołu zadziałały tak jak działać powinny, to jestem przekonany że Start nie tylko miałby pewne miejsce w play-offach, ale także wyprzedziłby w tabeli MKS i Rosę. Takie jest moje skromne zdanie.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Swoją drogą to wstyd żeby w Warszawie nie było porządnej hali widowiskowo - sportowej. Torwar to przecież kpina i przeżytek.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli Legia marzy o czymś więcej niż tylko o kolejnej dramatycznej walce o utrzymanie (w tym sezonie tylko do pewnego momentu!), to te "trzęsienie" musi nastąpić jak najszybciej - i to konkretne! W przeciwnym razie już tyle szczęścia w Warszawie mieć nie będą, bo wątpię aby rok po roku jakiś kolejny klub upadł i dzięki temu znowu by nie było spadków. Pytanie tylko, od jakiego tak naprawdę "szczebla" warszawskiego klubu, to "trzęsięnie" powinno się rozpocząć?!

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to ekipa z Krakowa się posypała i z tego co słyszę, to cały ten "twór" również się rozsypie. A miało być tak pięknie, nawet europejskie puchary(?)! Kolejny prezes-kosmita (sory, ten był pierwszy, kolejnym był Jankowski z Legii), który swego czasu "odleciał", a potem szybko spadł i mocno uderzył głową o beton! I w ten oto sposób wychodzi, jaka to śmieszna maskarada!

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dwie sprawy - i z góry zaznaczam, że nie jest w żadnym stopniu jakikolwiek przytyk w stronę Pawła, bo doceniam jego grę i jaki przez ostatnie 2-3 lata nastąpił u niego progres - pomimo tego, że jest już po 30-stce! No i u nas przecież również kiedyś grał. A więc, sprawa pierwsza: w tej chwili w kadrze narodowej już chyba gorzej być nie może, więc tym bardziej trzeba szukać innych alternatyw dla tej drużyny. Być może Kikowski, jeśli trafi do kadry, nie podniesie jej poziomu - być może, bo tego tak naprawdę się nie dowiemy, dopóki go w nie nie zobaczymy - ale jasne jest, że na pewno go nie obniży! Więc ja z pewnością chętnie bym go w tej kadrze widział. Inna sprawa, że "misio zza wielkiej wody" ma swój własny świat i trudno (przynajmniej mi) ogarnąć to, czym on tak naprawdę się kieruje?!
  Sprawa druga i tu cytat: "Grałem już w wielu zespołach, ale w takiej ekipie jeszcze nie byłem. Udało się zbudować znakomitą atmosferę...", itd., itp. Pytanie: czy w Kingu faktycznie jest tak słodko i różowo jak nigdzie indziej, czy to tylko kurtuazja ze strony Pawła, niesiona jeszcze emocjami po wczorajszym awansie do play-off? Chodzi mi o aspekt społeczny, bo co do tego, że organizacyjnie (finansowo), szczeciński klub jest w miarę poukładany, chyba nikt nie ma wątpliwości.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Tak. Trzeba Ci przyznać, że miałeś nosa, kolokwialnie mówiąc. Pozdrawiam.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  na 4 kolejki przed końcem robiłem symulację i wychodziło mi, że Wilki wchodzą do PO z 7 miejsca bo... im zależy, bo potrafili wygrać to co przeciwnicy zakładali, że przegrają.. A tyle osób było antycoach... Ciekawe ile Wilki wygrają z Ostrowem... będzie niespodzianka jak rok temu Anwil z Czarnymi ;-) ???

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Stelmet wydawał sie mieć skład, który pozwoli spokojnie obronić tytuł. Tak to na papierze przed sezonem wygladało. Słaba czy może tylko słabsza niz oczekiwano postawa Stelmetu budziła więc zdziwienie i pewnie stąd wielu z nas, kibiców, nadal podświadomie szuka przyczyn porażek Mistrza w teoriach spiskowych czy w dziwnej celowej taktyce faworyta. Tymczasem coraz bardziej skłaniam sie do mysli, że po prostu Mistrz gra słabo i chyba do końca nikt tam nie wie dlaczego. Przebąkiwano o tajemniczych problemach, o nawarstwianiu sie czegoś tam od poprzedniego już sezonu itd. itp. - ale konkretnej diagnozy nikt w klubie nie podał. Czy w związku z tym my kibice mamy taka szansę? Oczywiście nie. Może wiadomości zaczną sie wylewać z klubu gdy Stelmet tytułu nie obroni. Bedzie rozżalenie i języki sie mogą rozwiązać. Ale jesli misia obronią to w atmosferze euforii / wtedy to nawet pewnie podwójnej / wszystko co złe zostanie ponownie zamiecione pod dywan. Moim skromnym zdaniem bez względu na końcowy wynik druzynę trzeba w przyszłym sezonie gruntownie przemeblować. Ten skład sie wypalił i to wyraznie widać. Tak czy siak wytworzyła się w EBL sytuacja, w której żadnych duzych pieniędzy na jedną drużyne bym nie postawił. Jest ciekawie. I dobrze.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  A ja wam powiadam panowie ,niema się co kłócić i wzajemnie obrażać.Playoffy za pasem i wszystko się wyjaśni nawet to czy obecny mistrz pozwoli komuś z pretendentów się ograć?. Wszyscy widzimy że w RZ przy obecnych parach jest 1-1 więc wniosek może być taki że może być nie tak jak sobie co niektórzy planują.To jak gra obecny mistrz też wszyscy widzą, grają jak chcą czyli każdemu mogą skórę złoić ale i z każdym mogą przegrać a czy to jest ich taktyka na sukces?tego my kibice nie wiemy i nie możemy być pewni że tak jest.Z tego co widać dobry basket gra drużyna z Torunia i w niej można by upatrywać zmiennika Stelmetu?jednak jak dziś było widać Stelmet pokazał że grać potrafi jak chce,czy są to tylko chwilowe zrywy jak tu ich oceniają co niektórzy?o tym się wszyscy przekonamy niebawem.Osobiście też jestem wkurzony na taką grę Stelmetu jednak na totalną krytykę trzeba się wstrzymać do końca.Poprzedni sezon powinien nauczyć co niektórych było podobnie a jednak nie udało się nikomu poskromić mistrzów.Osobiście wierzę że Stelmet jednak obroni tytuł MP i nikomu nie zabraniam wierzyć że to ich drużyna wywalczy ten tytuł.Pozdrawiam wszystkich kibiców basketu.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Bzdury...widziałem mecz z wysokości trybun i na pewno każdy chciał wygrać ten mecz! Stelmet nie tyle zagrał dobrze w pierwszej części, co nasi fatalnie, babol za babolem walili. Dystans w pierwszej części w ogóle nie siedział. Nasza armata Cosey 2/7 trójki, mecz wcześniej 5/6...cała drużyna 13/24 z Treflem ze Stelmetem 10/27 i to dopiero w drugiej części spotkania zaczęło wpadać. Florek u nich ładnie wymiatał, później chyba zbyt samolubnie i trochę mniej go na parkiecie było. U nas ładnie Jeszke 100% skuteczność z gry, trójeczki 3/3 , bez niego nie wygralibyśmy tego spotkania. Stelmetowi zaczęły puszczać nerwy, nie dlatego, że chcieli przegrać, ale dlatego, że Pierniki zaczęły lepiej grać. We Włocku mieli łatwiej, bo Anwil zagrał bez najlepszych graczy, pod koniec sezonu to tylko Anwil mógł sobie pozwolić na uprawianie szachów, stąd te ich porażki. Głupotą jest myśleć, że Anwil będzie łatwiejszym przeciwnikiem od Ostrowa, czy Rosa od Dąbrowy...moim zdaniem:)
  PO da nam odpowiedzi na wszystkie pytania, lekkim faworytem jest Anwil, ale Tury pokazały, że potrafią i ze Stelmetem czy z Rosą wygrać, Anwil też pokonali u siebie. Szczecina też bym nie skazywał na porażkę ze Slamem, ostatnio wygrali we Włocku i minimalnie przegrali w Zielonej z Dzikami. Dość wyrównane te playoffy będą, mam nadzieję, że ogarniemy Dąbrówkę, ale nie możemy sobie pozwolić na taki początek jak dziś ze Stelmetem! :)

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powodzenia Piotrek w dalszej karierze zawodowej.

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Bardzo fajny gracz, wiele zrobił dla trójmiejskiej koszykówki. Jestem pod dużym wrażeniem pracy, którą wykonuje z chłopakami z Asseco. Fizycznie wyglądają na 6+. Oby tak dalej!

 • Marecki CS lubi Komentarz

  Idealna sytuacja dla sportowca. Sukcesy podczas kariery zawodniczej i płynne przejście do pracy w klubie, w którym sie lata całe było. Czyli kontynuowanie pasji. Piotrek na to zasłużył jak mało kto. Gratulacje.

 • Marecki CS napisał/a komentarz do PGE Turów ograł Legię i awansował do play-off!

  Tam jest chyba inny problem, ale wiedzą o nim tylko najbardziej wtajemniczeni.

 • Marecki CS napisał/a komentarz do PGE Turów ograł Legię i awansował do play-off!

  Każdy miał w sezonie jakiegoś fuksa lub się potknął - przykładów można by mnożyć, ale nie o to chodzi, bo fakty są takie a nie inne i "za chwilę" nikt już o tych fuksach czy wpadkach nie będzie pamiętał.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na dzień dzisiejszy to można jedynie "wróżyć z fusów", bo nie ma stu procentowego faworyta! A co do powyższej ankiety, to każda para jest ciekawa, bo chociaż każda wnosi coś innego, to jednak w równym stopniu wzbudzają zainteresowanie.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W zasadzie to już wszystko zostało powiedziane (napisane), więc ja jedynie pogratuluję Piernikom zwycięstwa, które swoją drogą przewidziałem. Chociaż... są dwie sprawy, pierwsza to niemożliwość roztrwonienia przewagi przez Stelmet, o której ktoś tu wspomniał. Otóż jest to możliwe i zdarzyło się już nie pierwszy raz. Druga - i to jest żenujące - to zachowanie niektórych "gwiazd". Nie wiem czy to frustracja z powodu zbliżającej się porażki, czy też z powodu gaśnięcia już blasku tychże "gwiazd"?! Ocenę pozostawiam każdemu z osobna. Jeszcze raz gratulacje dla Torunia, a całej pierwszej "ósemce" powodzenia w play-offach!

 • Marecki CS napisał/a komentarz do Wilki zagryzły sopocian - play-off z Kingiem, ale bez Trefla!

  Jasne że tak, a jako że jestem w tym przypadku bezzstronny, życzę powodzenia obu ekipom - oby bez kontuzji!
  Aha, jednak moje wcześniejsze przypuszczenia odnośnie kolejności, sprawdziły się w stu procentach!

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jednak niespodzianki nie było, Anwil zamknął sezon zasadniczy jak na lidera przystało - z mocnym przytupem! A w Polpharmie chyba się szykują spore zmiany.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda Asseco, tym bardziej że grają samymi Polakami i to w dużej większości młodymi, ale taki jest sport. Właściwie to wszystkich szkoda którzy odpadli, a mieli szansę na dalszą grę, ale niestety ktoś musi odpaść, aby ktoś mógł grać dalej.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po wyjściu na drugą połowę meczu, niestety dla Trefla, to Wilki były bardziej zdeterminowane (takie przynajmniej odniosłem wrażenie) i gdy uzyskały kilku punktową przewagę, to już w zasadzie miały spotkanie pod kontrolą do samego końca - nawet pomimo zbiżenia sopocian na dwa punkty w czwartej kwarcie. Gratulacje dla szczecinian (Gabryś jest zapewne "uhahany"!), a Trefl drugi rok z rzędu przegrał play-offy w ostatniej kolejce - z tym, że teraz miał o wiele dogodniejszą sytuację i okazję, aby w nich zagrać.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tytuł artykułu jak najbardziej trafny i adekwatny do sytuacji, bo inaczej przecież być nie mogło!
  AZS... bez komentarza - kolejny zresztą sezon.

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeszcze nie tak dawno pisałem i później powtarzałem, żeby już nie dzielić skóry na niedźwiedziu i nie skreślać Turowa z play-offów, bo niektórzy mogą się mocno zdziwić. I co...(?), i wyszło na moje! Gratulacje.
  A Legia i tak została najgorszą ekipą EBL - pomimo wycofania i upadku Czarnych i ich 13 walkowerów!

 • Marecki CS napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dwa życzenia się spełniły, a trzecie no cóż... może dlatego, że było ono raczej z kategorii "cud"! Ale to i tak niewątpliwie najlepszy wynik w sezonie Lublina od lat, więc gratulacje.
  Krosno poniżej oczekiwań - i to mocno poniżej!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.