Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CT47 lubi Komentarz

  Bardzo fajny wywiad. Gratuluję Ci Aniu wszystkich sukcesów...tych sportowych i zawodowych, a przede wszystkim cudownej rodziny. Wiem, że łatwo powiedzieć komuś, "nie przejmuj się hejtem", ale ignoruj te zawistne komentarze. Ludzie Ci po prostu zazdroszczą. Życzę Wam dużo zdrowia. Powodzenia i pozdrawiam!

 • CT47 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • CT47 lubi Komentarz

  Lepiej LR9brzmi bardziej mekko I commercial. Np. CR7.

 • CT47 napisał/a komentarz do Anna Lewandowska: Dobre miejsce, odpowiedni czas

  A ja im nie zazdroszczę,swoją pracą i wytrwałością doszli do czegoś nikogo nie naciągneli na nikim nie żerowali to są prawdziwi biznesmeni a jescze do tego rozsławiają Polskę i Polaków i za to ich podziwiam i życzę im dalszych sukcesów

 • CT47 napisał/a komentarz do Boks. Adam Kownacki został ojcem. Na świat przyszedł syn

  No mamy sukces następca Polskiego Wojownika na świecie Gratulacje dla mamy i taty

 • CT47 napisał/a komentarz do F1: Imponujący trening Roberta Kubicy. Tuż przed GP Hiszpanii

  Nareście odpowiedni pojazd dla odpowiedniego kierowcy

 • CT47 lubi Komentarz

  No i bardzo dobrze. Dobrych miejsc pewnie nie będzie, ale niech chłopak nabiera nowego doświadczenia.

 • CT47 napisał/a komentarz do Mundial 2018: mogą powtórzyć się sceny z Euro 2012. Rosjanie chcą ukarać polskich kibiców

  Niech kibole zbiorą kasę z odsetkami i zapłacą za pracę niewolniczą mojego ojca wywiezionego w grudniu 1939 roku nad rzekę Peczorę wycinając tajgę żywił się żołędzami i jagodami uschniętymi pod śniegiem ,za tą orkę nie zapłacono mu grosza

 • CT47 napisał/a komentarz do Jacek Gmoch kontratakuje: To ja byłem ofiarą komunizmu

  Pamiętam wszystkie sukcesy Gmocha był pierwszym na świecie prekursorem w piłce , banku danych do dzięki jego bankowi drużyna pod wodzą Górskiego tak dobrze grała. Miał rozpracowanych ówczesnych czołowych zawodników reprezentujących kraje przeciwników Polaków ale zazdrość i korzystanie z czyjejś pracy (chcieli odebrać mu jego notatki) zmusiło go do odejścia i opuszczenia Polski

 • CT47 lubi Komentarz

  Nigdy go niecenili, zobaczymy jak sobie poradzą? Tam są sami egoiści

 • CT47 napisał/a komentarz do Robert Lewandowski może trafić nawet na trybuny. Kibice chcą, żeby odszedł. "Nie ma sensu go trzymać"

  Zawsze kibicuję Lewandowskiemu w Bayernie z początku było widac współpracę całej drużyny a teraz kiedy Lewandowski pokazuje się na czystej pozycji oni go olewają zwykła zazdrość ich ponosi od czasu kiedy został najlepiej zarabiającym zawodnikiem Byernu dlatego wszystko robią na boisku aby go zgnoić a po meczu okazują przyjażń

 • CT47 lubi Komentarz

  Dajesz Lewy !!! Następny mecz i bokiem ciapatego !

 • CT47 lubi Komentarz

  haha pojechał ją jak burą suk... hyhyhyhyhyhyhy WIELKIE BRAWO ZIBI!!!

 • CT47 lubi Komentarz

  Brawo Zibi jechać ze szmaciarzami. Ten program powinien się nazywać Pisowski punkt widzenia.

 • CT47 lubi Komentarz

  W końcu nie wiem, czy to była kobieta czy mężczyzna, ten dziennikarzyna, nie ważne, fakt pozostaje faktem - wrogość wobec inaczej myślącego na każdym froncie, nawet w sporcie. Tak im zaszczepił Jaruś wraz z Rydzykiem, dwaj najbardziej wierzący Polacy..."Nienawidź bliżniego..."?

 • CT47 lubi Komentarz

  Nie chodzi mi o gola

 • CT47 lubi Komentarz

  tylko że ma racje

 • CT47 lubi Komentarz

  Pier...nie o Szopenie... Przecież przed Tajnerem byliśmy potęgą w sportach zimowych... Co za bzdury...

 • CT47 lubi Komentarz

  Najwyższy czas wietrzenia PZN.Czas na zmianę pokoleniową taką jak w PZPN.Potrzebny jest prawdziwy menadżer i pasjonat w jednej osobie.Pan.Tajner jest zajęty innymi sprawami tzw.sercowymi,musi spełniać zachcianki młodszej partnerki, i nie ma czasu spojrzeć perspektywicznie na bolączki polskiego narciarstwa. Jego prezesura to zmarnowany czas.Zła organizacja,brak programów szkolenia młodzieży, brak obiektów,tras,itp.PZN to kółko wzajemnej adoracji,zaścianek.
  Najbardziej zbulwersował mnie fakt ,że pierwszy złoty medalista w skokach Wojtek Fortuna został w domu ,a medal Kamilowi wręczała lekkoatletka.Nie umniejszam zasług Pani Szewińskiej , ale było wiadomo,że polscy skoczkowie na pewno przywiozą jakiś medal i była tylko kwestia koloru tego medalu.Nie można było uhonorować p.Fortunę i zaprosić go jako gościa na olimpiadę.Mam nadzieję ,że ten gest nie przewrócił by finansowo PZN.W ostateczności można było zabrać na olimpiadę jednego działacza PZN mniej.

 • CT47 lubi Komentarz

  Rosjanie to normalni ludzie . Ciągle się rzucamy do gardeł. Był Katyń , o tym się nie zapomina, ponieśli ogromne straty w ludziach w czasie drugiej wojny światowej i przyczynili się w znacznej mierze do zwycięstwa . Każdy naród powinien być suwerenny. Tak to widzę i kropka . Pamiętajmy o przeszłości , ale budujmy przyszłość na gruncie poszanowania.

 • CT47 lubi Komentarz

  W czasie wojny żołnierze rosyjscy uratowali moją rodzinę od głodu.Pamiętam też lejtnanta który ze znalezionych desek zrobił mi sanki. Wspaniali ludzie!

 • CT47 lubi Komentarz

  Godłem naszego kraju, samym w sobie jest orzeł, na przestrzeni naszej państwowości zdarzało się, że raz miał koronę a raz jej nie miał, chociaż jest faktem, że częściej ja miał i obecnie ją ma. W naszym godle, to on jest najważniejszy a taka "rewolucyjna" czujność nosi znamiona histerii i niepotrzebnego przeczulenia. Pomylili się, to fakt i przedstawili nasze godło bez jednego z jego atrybutów, ale to nadal nasze godło i nikogo innego.

 • CT47 napisał/a komentarz do Przez Lewandowskiego mają w Kuźni same kłopoty

  sklerotyku jeden zapomniałeś jak przed wojną słuszna opcja pałowała roboli pewnie im luksusy w ziemiankach tworzyli i za to mieli darmowe lecznictwo w zakładach pracy a jedli wyrafinowane jedzenie jakiego nie uświadczyłeś na stołach niby słusznej opcji

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.