• WRACAMY!!!

  Śpiewa cała Częstochowa... Ekstraklasa dla Rakowa!!!Po długich 21 latach wracamy... Do zobaczenia w lipcu...

  Więcej

 • 6 LAT

  6 LAT temu założyłem tu konto, 3 miesiące później strzała amora doszła do końca i powiedziałem sakramentalne "TAK"... 08.09.2012... Nadal kocham, tak jak ludzi stąd... Powodzenia w życiu :*

  Więcej

 • O! Da się :D

  Blog na przyszłość...Zdjęć i tak nie mogę dodać. :/

  Więcej

 • 18 DNI NICZEGO...

  Tylko, albo aż tyle zostało do mistrzostw świata w piłce nożnej, które zostaną rozegrane w Rosji... Przez ten czas pustka, przerywana niczym ważnym... Robert Lewandowski zostanie sprzedany tysiąc razy, albo zostanie... w Bayernie, mądre głowy poopowiadają nam, że będzie ciężko, ale z grupy wyjdziemy, (…)

  Więcej

 • Po pierwsze: uniknąć awansu? Raków ma inne plany!

  Tekst z Weszło! Skoro tutaj nie chcą za bardzo pisać o Rakowie...Przyzwyczailiśmy się już tego, że rozgrywki pierwszej ligi potrafią przypominać wyścig żółwi. Zdarzało się, że z ust działaczy padały odważne deklaracje, ale gdy widmo awansu zaglądało głęboko w oczy, działy się różne rzeczy. Pewnie sami (…)

  Więcej

 • Za Duszki...

  Za wszystkie Duszki które mogą tlenem oddychać dzisiaj modlitwa ma... Żyjcie i pozwólcie innym żyć..., a tym co odeszli, dajcie odejść w spokoju...Każdy ma coś za pazurami, więc nie oceniajmy innych pochopnie, a jeśli to robimy to uderzmy się w pierś, by nie wyjść na hipokrytów.Niech dobry Bóg sprawiedliwie (…)

  Więcej

 • Zbigniew Dobosz... Człowiek którym żyje... Nawet po śmierci

  Dziś przypada trzecia rocznica śmierci Zbigniewa Dobosza - wieloletniego piłkarza i trenera Rakowa.Zbigniew Dobosz rozpoczął przygodę z Rakowem od trampkarza. Reprezentował klub z Limanowskiego we wszystkich kategoriach wiekowych. W pierwszym zespole rozegrał dwanaście meczów i strzelił dwie bramki. (…)

  Więcej

 • Lekkie podsumowanie...

  To było szalone i fantastyczne 10 dni, które Światem nie wstrząsnęło, ale nie o to chodziło... Zakopane i kilka wycieczek, a potem parę dni z zakwasami w nogach... Ciężki trening w górach miał mnie przygotować na to co nadchodziło...Weekend SportowoFaktowy, wiadomo że nie ma co się nad tymi faktami (…)

  Więcej

 • Wideoweryfikacja :D

  SportoweFakty (?) wp. milczą, to ja wam powiem... Liga włoska poszła w kierunku Bundesligi i również wprowadzi od nowego sezonu system weryfikacji wideo :)Dziękuję. Do widzenia :)

  Więcej

 • Ile kary dostanie Legia?

  Miało być jako post, ale blog jednak łatwiej znaleźć... SF milczą, bo??? Bo to nie Legia? Czy też inny polski klub? Tak, więc zapraszam do krótkiego seansu z serii... "Na zachodzie sobie poradzili..." https://m.youtube.com/watch?v=LhNS3lrawmo

  Więcej