Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ari2Ari napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak by Milik był żabojadem to by się nad nim rozpływali.

 • Ari2Ari napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takiego newsa mi brakowało. Żenada.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Kuźbicki ile dostałeś za gadanie takich herezji?

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Kuźbicki to śmieszny mądrala. Nie dziwią mnie jego pomysły. Uważa, że zawsze ma rację. Megaloman i narcyz. Jeden plus, że to tekst czytany. Na wizji i fonii nie mogę zdzierżyć tego zmanierowanego gogusia. Bezczelny typek. Musi mieć wyjątkowy tupet oraz ciężki plecak, skoro jest traktowany jako wyrocznia. Pzdr!

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  zagraniczni juniorzy to śmierć dla polskiego żużla. Obecnie w wielu drużynach o sile drużyn stanowią emeryci po czterdziestce. Brakuje polskich seniorów. Wpuśćmy juniorów zagranicznych, to za 10 lat żużel będziemy oglądali na you..be

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Ja pierniczę, jak można wygadywać takie głupoty? Te pampersy, wychowane na dzisiejszych porąbanych czasach i bajkach i najsilniejszej (spośród najsilniejszych, w ilości już niedługo jednej) lidze, nie rozumieją, o czym mówią. Przykłady jakiegoś jednego juniora, który sobie nie poradził to chyba kiepski dowcip. Równie dobrze pokażę kilku takich seniorów - i to zagranicznych. To w takim razie po co w ogóle juniorzy? Albo po co w ogóle Polacy - przecież też obniżają poziom.
  Ja mogę podać kontrprzykłady wielu wielkich talentów, którym złamano karierę, bo byli juniorami w czasach, gdy jeden junior mógł być zagraniczny i od drugiego biegu zastępować Polaka. Kluby stawiały na zagranicznych za samo nazwisko, nawet gdy byli ewidentnie słabsi - ot takie polskie kompleksy - jak się nazywa Hansen, Smith czy inny Dupensen to na pewno lepiej pojedzie.
  No i te brednie, jak to się poprawi poziom, bo poziom i emocje są tylko wtedy, jak jadą same asy - przecież tego się nie da słuchać; tak może gadać tylko kompletny ignorant.
  Pamiętam jak w Pile zatrudnili Hansa Nielsena i on im powiedział, że speedrower to przyszłość. No to zainwestowali w speedrower. Byłem na meczu w Pile (i przedmeczu speedrowera) i przyszedł Hans, więc miejscowi pojechali bieg dla niego. Tasowali się co łuk, że niby takie emocje. Tylko wyglądało to strasznie sztucznie - ot, marionetki bez sznurków. Tak samo wygląda chrzanienie o emocjach i podnoszeniu poziomu.
  Prawdziwe emocje, poziom i adrenalina dla kibiców jest wtedy, jak jadą MIEJSCOWI juniorzy i dzięki startom tak silnie się rozwijają, że z dnia na dzień objeżdżają mistrzów świata. Wielu kibiców nigdy nie przepuści biegu juniorów. Ale nie każdy to rozumie.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Kuźbicki chyba z koniem na łby się zamienił:)))

 • Ari2Ari napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kuźnicki pieprzy jak potłuczony. Wszechwiedzący mądrala

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Co to ma wspólnego ze sportem gdy o wszystkim decyduje jeden bieg a w dodatku drugi i trzeci zawodnik są lepsi od pierwszego? Chore zasady a Polacy, najlepsi na świecie się na to godzą? Żenada

 • Ari2Ari napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski grzmi po SoN: Pozwalamy się upokarzać. Już czas by nasze władze powiedziały dość! [WYWIAD]

  @Atito44: Co ty chłopie za smuty pociskasz, ruscy odpadli w eliminacjach i się po prostu niezakwalifikowali.

 • Ari2Ari napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pozwolić bronić młodemu bramkarzowi Wisły!

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  I to jest Prezes, przez duże "P" , a nie jakaś popierdułka, zrobi porządek z Bońkami i Mioduskimi, już Legia nigdy z życiu za jego kadencji nie będzie faworyzowana, a na uczczenie tego faktu - spadnie z ligi :)))))) Buuuuuuuuuuuachachachahacha :)))))

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Teraz trzeba życzyć powodzenia dla obu. Nie będzie łatwo bo Angole są mocni w FIFA ale dosyć traktowania przez nich reszty świata na zasadzie per noga.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś z jajami na stanowisku prezesa, a nie jak poprzedni udający celebrytę.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  The Sun to szmatławiec który zawsze był anty polski. W Liverpoolu się go nie kupuje bo oskarżał kibiców o tragedię na Hillsborough.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Odezwały się angielskie aniołki!! A który to kraj został wykluczony z wszelkich rozgrywek piłkarskich za Margaret Thatcher? Ale ta Pani premier to był ostatni polityk z jajami w GB!!!

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Anglicy w każdym meczu wymyślają jakieś problemy. Nie wspomnę już o wygwizdywaniu hymnów i traktowaniu przyjezdnych kibiców (z Włoch, Niemiec, Polski czy Węgier). Pamiętajmy o tym gdy będą się starać on Mundial 2030. Futbol wyszedł z patologicznego domu - nie zmuszajmy go by zbyt często do niego wracał.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Jak skakali i opluwali Polską flagę angole juz nic nie pisali.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Prawicowi, czyli uczciwi, pracowici, wolni, niezależni, z szacunkiem do czyjejść własności, historii, przodków, wierzący w siebie i innych, odważni, honorowi... ...a przykłady lewaków - hitler, stalin, kaczyński, tusk, merkel... czyli coś odwrotnego.

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Polak, Węgier dwa bratanki

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Angole ... to wy byliście pierwsi w tym temacie ! To wy daliście przykład, że podczas i po meczu ROZRABIALIŚCIE !!!!!!

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Ciekawy jestem czy przeprosili już Kamila Glika za pomówienia. Kolorowi rasiści.

 • Ari2Ari napisał/a komentarz do Real Madryt szuka wzmocnień. Za młodą gwiazdę może zapłacić fortunę

  Jest Ødegaard, po co go ciągle wypożyczać? dać mu szanse na grę, a nie ściągać za ogromną kasę kolejnych "najbardziej utalentowanych".

 • Ari2Ari lubi Komentarz

  Prawo "elastyczne" dla bogatych. Tylko patrzeć, jak sprawa przyschnie i złodziejka ponownie będzie "szanowaną panią mecenas", a nie sprzedajną qrwą. Ech, wziąć kałacha...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.