Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodo lubi Komentarz

  To zadam pytanie. Trener Czarnych został wyrzucony z boiska za dotknięcie trenera. To dlaczego Igor Milicic nie został wyrzucony w Toruniu za złapanie sędzię za rękę po jednym z gwizdków, mimo wszystko iż już wcześniej posiadał przewinienie techniczne. Widać innym wolno więcej. Sędziowie to najgorsze ogniwo w PLK.

 • Bodo lubi Komentarz

  Nie dziwie się Cesnauskisowi, sędziowie to od lat najsłabszy i najmniej profesjonalny element tej ligi.

 • Bodo lubi Komentarz

  A jednak kiedy przed rozpoczęciem meczu zobaczyłem sędziów wiedziałem że bez awantur się nie skończy. Sędzia Trawicki nie po raz pierwszy pokazał, że nie potrafi panować nad emocjami. A do pana prezesa mam uwagę - wyrażanie ocen i emocji , również w stosunku do arbitrów, jest prawem kibica i składową widowiska sportowego.

 • Bodo lubi Komentarz

  Kibic, nie do końca jest tak. Są tacy, którzy nawet u WFisty pójdą grać, jeśli oczywiście kasa będzie ok. Problemem jest miasto a właściwie chęć przejęcia władzy nad całym sportem przez kubickiego. Z Falubazem już mu się udało, i nawet awansował do I-szej ligi. Teraz ma mokre sny o potędze piłkarskiej. To oznacza odciągnięcie przynajmniej części sponsorów od Żużla i Kosza, bo w mieście na 120tyś i bez central dużych firm, szczególnie państwowych te zasoby są wyczerpywalne. kubicki sie uparł i chce kosztem mieszkańców udowodnić, że Zastal bez jego przyzwolenia nie ma racji bytu. Szkoda, bo trzeci sezon nie gramy na kredyt, i to będąc chyba jedynym klubem, którego nie wspiera miasto, a mimo to jesteśmy w czubie tabeli.

 • Bodo napisał/a komentarz do Nie żyje znany w Polsce trener. Przegrał z chorobą

  Szkoda człowieka, był jeszcze młody.

 • Bodo lubi Komentarz

  @Kacper.U.L: co ty bierzesz człowieku :))))

 • Bodo lubi Komentarz

  Nie są to świetne wieści jeżeli komentować mecze będą ci sami co wczoraj w meczu z Izraelem

 • Bodo lubi Komentarz

  Patrząc na skuteczność mikrociciowego Stephena Garbacza oraz wybitny rzutowo mecz Schenka jeszcze ciekawiej wygląda wytłumaczenie nieobecności jedynego rozgrywacza z szerokiej kadry, czyli Mazurczaka. Widocznie na treningach pchał piłke pod kosz albo do innych zawodników a nie do Garbacza więc go wywalono. Co prawda jest to zawodnik, który nigdy w karierze nie ceglił bezmyślnie zza linii ale sądzę, że dałby punktowo dużo więcej. Wiem, że kadra była pokrzywdzona, bo powinniśmy grać na neutralnym terenie, choćby w bańce ostrowskiej ale trzeba przyjąć na klatę, że nie wszędzie będą cegły walone bezrefleksyjnie wpadać.

 • Bodo napisał/a komentarz do Nowy impuls i energia dały nadzieję. Nie dały jednak najważniejszego

  Co robił Garbacz na boisku. Grał chyba tylko dlatego, że gra w Ostrowie. Mam nadzieję, że z Niemcami nie zagra.

 • Bodo lubi Komentarz

  Jak obiecał Igor tak zrobił. Był chaos... niestety nic z niego nie wyniknęło. Optycznie strasznie nam po głowach skakali i zebrali o wiele za dużo. No i Garbacz;] szukał rzutu do samego końca. Nie wiem co Igor sobie wykoncypował ale wpuszczanie gracza który nie miał dnia na rozstrzygające momenty meczu skończyło się jak musiało. Szkoda, że JG sam nie uznał by odpuścić... Mecz nie był zły jak na debiut i całkowicie odmłodzoną kadrę. Nie było też kilku ważnych postaci które mogłyby odmienić oblicze meczu. Podjęto ryzyko i mimo porażki i gruntownego przemeblowania do którego musiało dojść jest światełko w tunelu. Zabrakło skuteczności i zapłacono frycowe. Zrobiono rewolucję i na pozytywy przyjdzie poczekać. Czy Igor to ogarnie? Sokołowski, drugi Ponitka, Michalak, Waczyński... ta gra może lepiej wyglądać i z czasem pewnie tak się stanie.

 • Bodo lubi Komentarz

  Jakie to piękne. legie z ich 9 pkt to już nawet Tusk wyprzedził bo 10 ma.

 • Bodo lubi Komentarz

  Legla biede to zobaczy w ll lidze a potem juz tylko okregowka

 • Bodo lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: A za to, że w Chorzowie bieda i śmierdzi, kto przeprosi Chorzowian? Bida, a mecz wygrali mając budżet prawie 4krotnie (ok. 30 mln do 109 mln zł) niższy od Legii. Opanuj się trochę spójrz na to obiektywnie, Poldi był złośliwy, ale nikogo nie obraził.

 • Bodo lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Hahahah to wy powinniscie przeprosic za transparent,w 1 lidze bedzie wam dobrze

 • Bodo lubi Komentarz

  Jurkowski buahahahhaa to ten co srał w gacie przed Szymkiem Kołeckim ????

 • Bodo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bodo lubi Komentarz

  Juras, tym postem straciłeś cały szacunek...

 • Bodo lubi Komentarz

  jednak przyjęte ciosy mają znaczenie. Liczę , że karma wraca i cała liga zagra na spuszczenie L do I ligi, Tam są mniejsze stadiony w mniejszych miejscowościach to i powietrze czyste.

 • Bodo lubi Komentarz

  Poldi to jest super gość.

 • Bodo lubi Komentarz

  Brawo Poldi! Aż się Juras posr*ł z bólu!!!

 • Bodo lubi Komentarz

  Mistrza intelektu Jurkowskiego można podsumować w jednym zdaniu - Mysz urodziła się w stajni i myśli, że jest koniem.

 • Bodo lubi Komentarz

  To zero i pokraka Jurkowski Podolskiemu nawet nie jest godzien skarpety prać !!!

 • Bodo lubi Komentarz

  Jurkowski wielki fighter, trenuje cale zycie a zlozyl go Pudzian jak pudelko zapalek

 • Bodo lubi Komentarz

  Pisałem to nie nie jeden raz , nie wiem też na ile to jest możliwe , ale trzeba by mocno gnieść władze PLK , by choć w decydujących momentach play off , mecze prowadzili zagraniczni sędziowie . Do przekonania ich o tym należało by nagrywać , filmować , i przesyłać im te wszystkie cyrki jakie wyprawiają sędziowie , wraz komentarzami sprawozdawców tv , którzy publicznie krytykują poczynania naszych gwiazdkowych !!

 • Bodo lubi Komentarz

  Do Towarzystwa poniżej ogółem się odniosę. Ten trener nie kładzie nacisku na obronę i chyba jesteśmy skazani na tego typu granie. Jak będzie nam siedzieć to wygramy... ale ze skutecznością wiadomo jak bywa... bywa, że jest i bywa, że ni ma;) Zastal musiał kompensować skuteczność Stali (mając lepszy procent) przenosząc grę pod kosz. Tylko jak nadrabiać rzuty trzypunktowe jak nie potrafimy przeprowadzić skutecznych akcji 2+1? Dlaczego kibic wie, że od obrony wszystko się zaczyna? Znając Stal rozwój wypadków był dość prosty do przewidzenia... przypomnę tylko, że byliśmy w głębokim dole i oby ten mecz był potwierdzeniem, że z tego dołu Dziki wyłażą;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.