Aborga - lubi

 • Aborga lubi Komentarz

  Brawo Dawid!!! Oby tak dalej, walcz chłopaku!!!:))

 • Aborga lubi Komentarz

  Brawo Kamil! Powodzenia!

 • Aborga lubi Komentarz

  Po pierwsze proszę nie mieszać polityki do żużla, a tym bardziej do bardzo niebezpiecznego wirusa. Porównywanie imprez masowych rozrywkowych do otwartych szkół, przedszkoli czy komunikacji jest z lekka śmieszne. Na początku ogranicza się te imprezy, które nie muszą się odbyć i są rozrywkowe, aby zminimalizować ryzyko zarażenia się, a dopiero później te, które bardzo utrudnią życie mieszkańcom jeśli nie ma bardzo dużego zagrożenia. Osobiście spodziewam się zamknięcia też tych ostatnich w terminie memoriału...Zadziwił mnie pan z lekka...Rozumiem nerwy spowodowane budżetem i ewentualnymi stratami, ale sugerowanie , ze odwołuje się imprezy przez politykę i zamykanie ust ...zalatuje agitacją wyborczą...

 • Aborga lubi Komentarz

  " Dlaczego szkoły i przedszkola są otwarte, działa komunikacja miejska, a ogranicza się udział publiczności w wydarzeniach sportowych?"
  Jest tak dlatego Panie prezesie, że pewne rzeczy trzeba robić, a inne niekoniecznie. Przyjemności mogą poczekać.

 • Aborga lubi Komentarz

  Chola,chola przeciez odwoływanie różnego rodzaju imprez masowych jak na razie to odwołują prezydenci miast a nie rząd więc spokojnie ale ja się zgadzam z panem Prezesem że to jest przesada i tyle w temacie,zawody sportowe nie mają nic wspolnego z wirusem.

 • Aborga lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aborga lubi Komentarz

  Twoja nauka ortografii też w błoto, kretynko.

 • Aborga lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aborga lubi Komentarz

  Nie ma co pisać całą jesień o tym pisałem że Orlen wydał pieniądze ze środków na reklamę ,ale to tuki są i ich nie przekonasz nawet nie do ciera do nich argument że reklama idzie na cały świat w największych tv sportowych świata gdzie pewnie 20 sek spod kosztuje tyle co w naszych grajdolach za cały miesiąc

 • Aborga lubi Komentarz

  Tym bardziej, że Janowicz, w przeciwieństwie do 99 % tenisistów, podkreślał, że gra z orzełkiem na piersi jest dla niego ważniejsza niż gra na własne konto w ATP.
  Kiedyś w wywiadzie postawiono mu pytanie - czy wolałby tytuł wielkoszlemowy czy wygranie dla Polski drużynowego Pucharu Davisa - odpowiedział, że wolałby wygraną Polski.
  Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, że to od Janowicza zaczęły się największe sukcesy Polski w Pucharze Davisa a - w przeciwieństwie do wielu innych tenisistów, także tych największych - on NIGDY nie odmawiał udziału, grał nawet z kontuzją kolana, która potem okazała się poważna.

 • Aborga lubi Komentarz

  Jak czytam te komy to mi coniekiedy rzygać się chce .. :O Dorosły człowiek i sobie wypić nie może ... Dorosły człowiek (piłkarz itp.. ) nie ma prawa pójść do baru / knajpy ... No tak niech lepiej 14-latki do baru idą chlać ... Człowiek który całe życie trenuje aby być lepszym nie ma prawa spotykać się z rodziną ? Jesteście także ludzmi , i niewiem jak wy , ale ja tam nic złego w spotykaniu się z rodzinami nie widzę tym bardziej że oni zapewne wraz z tą całą koncetracją itp .. stres zapewne mają ogromny .. to tylko ludzie .. nie maszyny :) ale co do czego trzeba szukac nowych młodych piłkarzy bo Lewy prawie 30 na końciee , Błasczu i Piszczu tez do młodych nie należą .. niech nawet ta kadra awansuje na te MŚ , ale co dalej ? Zieliński i Milik .. No i może jak się Kapustka ogra w Leicester to jeszcze on ... 3 piłkarzy może zostać takich na długie lata .. ale co tam po jednym dobrym meczu zrobić z młodego gwiazdora i on potem znika ... Taki kraj .. Wylicznanie Napastnikowi minut bez gola i to cale pierd*** żenujące ...i jak oni mają byc skoncentrowani czytając co sądzą o nich Polskie media ? Taki Milik np.. jest młody i ambitny to na chama chce trafić .. W Napoli strzela bo nikt nie wywiera na nim jakiejś większej presji nie strzeli a zagra dobrze to nikt mu minut bez gola nie wypomina / podobnie było w Ajaxie .. Tylko polacy mają te coniektóre swoje dziwne taktyki / statystyki , no ogólnie to wszystko wiedzą lepiej , a piłkarza najlepiej zamknąć za kratami z dala od ludzi wypuszczać tylko na treningi i mecze . ŻAŁOSNE !!! Dzięki , koniec tematu .

 • Aborga lubi Komentarz

  kazdy artykul trzeba rozwlec na miliardy stron... czy wy nigdy nie przestaniecie schodzic na psy... ludzie co sie dzieje z tym swiatem, zero normalnosci, multum idiotyzmu na kazdym polu

 • Aborga lubi Komentarz

  Faktycznie czuje się niedosyt. Osobiście bardzo lubię oglądać naszych pływaków ... w Rio raczej nie mogłem czuć satysfakcji. Totalna zapaść dyscypliny czy złe przygotowania ? Myszka walczył i przegrał niewiele ale też praktycznie był tylko on. Natomiast sporty walki to totalna degradolanda. Monika jako wyjątek tylko potwierdziła regułę. Podnoszenie ciężarów pominę długim milczeniem. Na codzień niewielu ludzi interesuje się mniej popularnymi dyscyplinami i właśnie na Igrzyskach mają one święto. Przydały by się w związku z tym mądre działania rządzących państwem i sportem. Niszowe dyscypliny same nie wyżyją. Sukcesy zaś popularyzują dyscyplinę wśród młodzieży a to w konsekwencji poprawia kondycję i zdrowie Polaków. To nie są pieniądze wyrzucone w błoto.

 • Aborga lubi Komentarz

  Niepowodzeń czy nawet klęsk było zbyt dużo jak na tak liczną reprezentację, zupełnie nie liczymy się w dyscyplinach niegdyś dla nas 'medalodajnych' - boks, zapasy (o honor zapaśników dbała kobieta, Monika Michalik), żeglarstwo, szermierka, podnoszenie ciężarów (dopingowy blamaż w ciężarach 'zasługuje' na odrębne opracowanie)... Było kilka niespodzianek in plus, dorobek medalowy ratowały Panie (8 z 11-tu medali), ogólnie po IO w Rio pozostał jednak spory niedosyt. Przed IO w Tokio '2020 trzeba gruntownie zweryfikować minima i zasady kwalifikacji, aby podczas Igrzysk reprezentowali nas sportowcy z ambicją i możliwościami skutecznej walki ze światową czołówką.

 • Aborga lubi Komentarz

  kto to jest ,ola piskorska,powiem tak wielkie dzięki dla zawodników z grę i walkę ja ją widziałem ,ale po prostu byli słabsi i przegrali ,i wielkich mistrzów poznać można to tym że przegrywają i zachowują godność i klasę ,PANOWIE DLA MNIE JESTEŚCIE MISTRZAMI ,NIE SŁUCHAJCIE TYCH OPLUWACZY.