Maciej El - lubi

 • Maciej El lubi Komentarz

  Ty dzienikarko masz pieniadze od swoich sponsorow, nie musisz sie niczym innym wykazywac, niz twoja nienawisc dla kogos , kto sie naprawde stara. Zakladam sie , ze masz morde nienawistna, nieudane malzenstwo i szalony PMS. Fuck off bitch!!!

 • Maciej El lubi Komentarz

  Paczuskiej z TVP poziom żenujący jak na dziennikarkę.Smutny jest brak szacunku do pani Justyny po prostu brak klasy ...dno! Panie Kurski wywal tego babola bo wstyd wam przynosi!

 • Maciej El lubi Komentarz

  Była szefowa wiadomości myślałem że chodzi o rządy PO. Takie mendy jednak tylko w PiSie

 • Maciej El lubi Komentarz

  Ta Paczuska to jednak taka pisowska ohyda. Typowe polactwo w najgorszym wydaniu. I takie coś ma się za dziennikarza???? Ziemniory w polu kopać a nie w TV siedzieć !!! PiS poupychał w mediach swoich donosicieli, wazeliniarzy i pospolitych dupków. Nieudaczników-karierowiczów. Potem mamy takie wygłupy Paczuskich, mamy podpitych Gmyzików na wizji i tych dwóch obłudnych pajaców- Karnowskich. I dalszych fanatycznych łgarzy, z zakutymi łbami, będących hańbą dla dziennikarstwa. DNO! Gdyby Justyna miała managera, to z miejsca powinien on tę telewizyjną parodię dziennikarstwa podać do sądu za zniesławienie i naruszenie dobrego imienia.