Multi 7 - SKŁADY

autor: Multi 7 - sezon 2017 | 2017-04-09, 13:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W tym blogu będziemy podawać składy na daną rundę.

13-osobowe składy uczestników (sortowane według kolejności zgłoszeń):
Po nazwie użytkownika wypisałem dostępne bonusy.

1. Rambo (ZZ, PR):
1 Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)-A
2 Jason Doyle (Falubaz Zielona Góra)-A
3 Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)-B
4 Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)-B
5 Kacper Woryna (ROW Rybnik)-C - tylko jako senior
6 Daniel Kaczmarek (junior, KS Toruń)-C
7 Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz) -D
8 Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)-D
------------------
9 Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)-A
10 Troy Batchelor (Wybrzeże Gdańsk)-B
11 Adrian Cyfer (Polonia Piła)-C
12 Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)-D
13 Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)-D

2. Krzyżacy (ZZ, PR):
Zmarzlik A Gorzów
Protasiewicz A Zielona
Kołodziej B Leszno
Lindbaeck B Grudziądz
Fricke C Rybnik
Kaczmarek C junior Toruń
Ulamek D Częstochowa
Bober D junior Wrocław
Bogdanovs A Daugavpils
Thomsen B Gdańsk
Mroczka C Tarnów
W. Lampart junior Rzeszów
Piosicki junior Łódź

3. Gregbyd (ZZ, KX3, PR):
SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik ( Gorzów)
B - Piotr Pawlicki (Leszno)
B - Artiom Laguta (Grudziądz)
C - Kacper Woryna (Rybnik) (J)
C - Andreas Jonsson (Częstochowa)
D - Alex Zgardziński (Zielona Góra) (J)
D - Grzegorz Walasek (Toruń)
-----------------------------------------------
A - Dawid Lampart (Rzeszów)
B - Michał Szczepaniak (Piła)
C - Aleksandr Loktajew (Łódź)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

4. Maciula (ZZ, KX3, PR):
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
B - Matej Zagar (Częstochowa)
B - Jarosław Hampel (Z.Góra)
C - Max Fricke (Rybnik)
C - Daniel Kaczmarek (Toruń) (J)
D - Krystian Pieszczek (Grudziądz)
D - Dominik Kubera (Leszno) (J)
- - - - -
A - Andriej Kudrjaszow (Bydgoszcz)
B - Edward Mazur (Łódź)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
Dominik Kossakowski (Gdańsk)(J)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)

5. Falubaz (ZZ, KX3, PR):
"Team F40"
A - Bartek Zmarzlik (Gorzów)
A - Tai Woffinden (Wrocław)
B - Jarek Hampel (Zielona Góra)
B - Antonio Lindback (Grudziądz)
C - Adrian Miedziński (Toruń)
C - Kacper Woryna (Rybnik) (J)
D - Sebastian Ułamek (Częstochowa)
D - Bartosz Smektała (Leszno) (J)
------
A - Robert Miśkowiak (Łódź)
B - Chris Harris (Rzeszów)
C - Mateusz Szczepaniak (Kraków)
Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

6. BillyGKM (ZZ, KX3, PR):
A - Patryk DUDEK (Zielona Góra)
A - Bartosz ZMARZLIK (Gorzów Wlkp.)
B - Janusz KOŁODZIEJ (Leszno)
B - Krzysztof BUCZKOWSKI (Grudziądz)
C - Adrian MIEDZIŃSKI (Toruń)
C - Kacper WORYNA (Rybnik) - Junior
D - Sebastian UŁAMEK (Częstochowa)
D - Damian DRÓŻDŻ (Wrocław) - Junior
--------------------------------------
A - Norbert KOŚCIUCH (Piła)
B - Kacper GOMÓLSKI (Gdańsk)
C - Artur MROCZKA (Tarnów)
Wiktor LAMPART (Rzeszów) - Junior
Michał PIOSICKI (Łódź) - Junior

7. Pempuś (ZZ, KX3, PR):
A Zmarzlik
A Woffinden
B Kołodziej
B Lindbaeck
C Miedziński
C Woryna
D Zgardziński(j)
D Gruchalski(j)
-------------------------------------------------------------------
A Lampart
B Kułakow
C Cyfer
J Kossakowski
J Kostygow

8. Włókniarz (ZZ, KX3, PR):
Patryk Dudek (Zielona, A)
Tai Woffinden (Wrocek, A)
Niels Kristian Iversen (Gorzów, B)
Matej Żagar (Czewa, B)
Michael Jepsen Jensen (Toruń, C)
Kacper Woryna (Rybnik, C)
Krystian Pieszczek (Grudziądz, D)
Dominik Kubera (Leszno, D)
==================================
Dawid Lampart (Rzeszów, A)
Edward Mazur (Łódź, B)
Adrian Cyfer (Piła, C)
Dominik Kossakowski (Gdańsk, J)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils, J)

9. BKSIK (ZZ, KX3, PR):
Zabójcze Sowy
A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Artiom Łaguta (GKM Grudziądz)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
D Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
------------------------------------------
A Hans Andersen (Orzeł Łódź)
B Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
C Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
D Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
D Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)

10. Przemek (ZZ, KX3):
"Team Słowian"
A P.Dudek
A G.Laguta
B A.Laguta
B M.Vaculik
C V.Milik
C D.Kaczmarek
D S.Ułamek
D D.Kubera
---
A O.Fajfer
B K.Poudzuks
C A.Cyfer
J P.Wojdyło
J P.Rolnicki

11. Fan Sparty (ZZ, KX3, PR):
A Doyle
A Holder
B Janowski
B Iversen
C Kildemand
C Woryna (junior)
D Gruchalski (junior)
D Pieszczek
A Lampart
B Michał Szczepaniak
C Koza
J Potoniec
J Kossakowski

12. Rick Grimes (ZZ, KX3, PR):
Ekstraliga
A. Patryk Dudek - Zielona Góra
A. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
B. Janusz Kołodziej - Leszno
B. Maksym Drabik (junior) - Wrocław
C. Daniel Kaczmarek (junior) - Toruń
C. Andreas Jonsson - Częstochowa
D. Tobiasz Musielak - Rybnik
D. Krystian Pieszczek - Grudziądz
1 Liga
A. Kenneth Bjerre -Tarnów
B. Kacper Gomólski - Gdańsk
C. Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
J. Jewgienij Kostygow - Dyneburg
J. Michał Piosicki - Łódź

13. Jankes (ZZ, KX3, PR):
Team Jankesi
A.Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
A.Bartosz Zmarzlik - Stal Gorzów
B.Piotr Pawlicki - Unia Leszno
B.Maksym Drabik (Junior) Wrocław
C.Adrian Miedziński - Get Well Toruń
C.Rafał Okoniewski - GKM Grudziądz
D.Sebastian Ułamek - Włókniarz
D.Robert Chmiel (Junior) Row Rybnik
1 Liga
A.Andriej Kudriaszow - Polonia Bydgoszcz
B.Kacper Gomólski - Gdańsk
C.Artur Mroczka - Tarnów
J.Michał Piosicki - Łódź
J.Patryk Wojdyło - Rzeszów

14. espanadavid (ZZ, KX3, PR):
A. Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A. Jason Doyle (Zielona Góra)
B. Janusz Kołodziej (Leszno)
B. Maksym Drabik (Wrocław) - junior
C. Kacper Woryna (Rybnik) - tylko jako senior
C. Michael Jepsen Jensen (Toruń)
D. Krystian Pieszczek (Grudziądz)
D. Michał Gruchalski (Częstochowa) - junior
---
A. Kenneth Bjerre (Tarnów)
B. Kacper Gomólski (Gdańsk)
C. Adrian Cyfer (Piła)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils)
Wiktor Lampart (Rzeszów)

15. tarnowiak16 (ZZ, PR):
A Zmarzlik - Gorzów
A Woffinden - Wrocław
B Kołodziej - Leszno
B A.Łaguta - Grudziądz
C Woryna (junior) - Rybnik
C Miedziński - Toruń
D Niedźwiedź - Zielona Góra
D Ułamek - Częstochowa
-
A Bjerre - Tarnów
B Tungate - Łódź
C Mat. Szczepaniak - Kraków
J Kossakowski - Gdańsk
J Kostygow - Daugavpils

16. FanSportu13 (ZZ, KX3, PR):
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
D Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
A Maksims Bogdanovs (Lokomotiv Daugavpils)
B Rohan Tungate (Orzeł Łódź)
C Artur Mroczka (Unia Tarnów)
J Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
J Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)

17. dastin (ZZ, KX3, PR):
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
D Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
D Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
-----------------------------------------
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
C Adrian Cyfer (Polonia Piła)
J Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
J Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów)

18. Penhal (ZZ, KX3):
RED-White
1 Zmarzlik [Stal] A
2 Hancock [Toruń] A
3 Drabik [WTS] B Junior
4 Kołodziej [Unia] B
5 Jonsson [CKM] C
6 Fricke [ROW] C
7 Pieszczek [GKM] D
8 Zgardziński [Zielona Góra] D Junior
---------------------------------------------------
9 Gapiński [Piła] A
10 Łogaczow [Loko] B
11 Łoktajew [Łódź] C
12 Kossakowski [Gdańsk] Junior
13 Rolnicki [Tarnów] Junior

19. kierowca pociągu (ZZ, PR):
A Piotr Protasiewicz Zielona Góra
A Bartosz Zmarzlik Gorzów
B Janusz Kołodziej Leszno
B Maksym Drabik (junior) Wrocław
C Andreas Jonsson Częstochowa
C Daniel Kaczmarek (junior) Toruń
D Krystian Pieszczek Grudziądz
D Tobiasz Musielak Rybnik
----
A Maksims Bogdanovs Daugavpils
B Wiktor Kułakow Bydgoszcz
C Aleksandr Łoktajew Łódź
Dominik Kossakowski Gdańsk
Patryk Rolnicki Tarnów

20. Kasyx (ZZ, KX3, PR):
A. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
A. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)
B. Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
B. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)
C. Daniel Kaczmarek ( KS Toruń) J
C. Max Fricke (ROW Rybnik)
D. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
D. Dawid Wawrzyniak (GKM Grudziądz) J
-------------------------------------------
A. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
B. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
C. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) J
Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) J

21. rabhadh (ZZ, KX3, PR):
A Zmarzlik - Gorzów
A Hancock - Toruń
B Kołodziej - Leszno
B Drabik - Wrocław J
C Lindgren - Rybnik
C Jonsson - Cz-wa
D Pieszczek - Grudziądz
D Zgardziński - Zielona Góra J
------------------------------
A Lampart - Rzeszów
B Tungate - Łódź
C Mateusz Szczepaniak - Kraków
J Kossakowski - Gdańsk
J Rolnicki - Tarnów

22. Big Lebowski (ZZ, KX3, PR):
A Protasiewicz(Falubaz)
A Zmarzlik(Stal G.)
B Drabik(Sparta)J
B Piotr Pawlicki(Unia L.)
C Lindgren(ROW)
C Miedziński(Apator)
D Wieczorek(GKM)J
D Ułamek(Włókniarz)
----------------------------
A Bjerre(Unia T.)
B Łogaczow(Lokomotiv)
C Mateusz Szczepaniak(Wanda)
J Kossakowski(Wybrzeże)
J Piosicki(Orzeł)

23. Rysio-z-Klanu (ZZ, KX3, PR):
RADIO-TAXI-DRIVER KING
A.Zmarzlik - Gorzów
A.G.Łaguta - Rybnik
B. Zagar - Częstochowa
B.Pi.Pawlicki - Leszno
C.Miedziński -Toruń
C.Okoniewski -Grudziądz
D.Bober - Wrocław (junior)
D.Zgardziński -Zielona Góra(junior)
________________________________________________
A.D.Lampart - Rzeszów
B.Kułakow - Bydgoszcz
C.Łoktajew - Łódź
J.Kossakowski -Gdańsk
J.Rolnicki - Tarnów

24. czerwiec74 (ZZ, KX3, PR):
A. Protas - Zielona
A. Holder - Toruń
B. Iversen - Gorzów
B. Janowski - Wrocław
C. Woryna - Rybnik (j)
C. Holta - Częstochowa
D. Smektała - Leszno (j)
D. Pieszczek - Grudziądz
A. Bogdanovs - Daugavpils
B. Gomólski - Gdańsk
C. Kurtz - Piła
J. Rolnicki - Tarnów
J. Potoniec - Łódź

Składy na kolejkę:
1. Rambo:
s J.Doyle
s T.Batchelor Kapitan
s R.Miskowiak Vice
s K.Pieszczek
s K.Woryna
j M.Drabik
j J.Kostygow
R1 N.K.Iversen
R2 E.Sajfutdinow
RJ D.Kaczmarek

2. Krzyżacy:
Zmarzlik (vk)
Protasiewicz
Bogdanovs (k) x3
Lindbaeck
Fricke
W. Lampart
Kaczmarek
R1. Kołodziej
R2. Ułamek
R3. Piosicki

3. Gregbyd:
SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
Tai Woffinden (Wrocław)
Bartosz Zmarzlik (Gorzów) - vice
Artiom Laguta (Grudziądz) - kapitan
Aleksandr Loktajew (Łódź)
Dawid Lampart (Rzeszów)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
Kacper Woryna (Rybnik) (J)
-----------------------------------
Rez.:
Andreas Jonsson (Częstochowa)
Piotr Pawlicki (Leszno)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)

4. Maciula:
1. Bartosz Zmarzlik kapitan
2. Matej Zagar
3. Tai Woffinden vice
4. Max Fricke
5. Andriej Kudrjaszow
6. Dominik Kossakowski
7. Jewgienij Kostygow
- - - - -
R1. Jarosław Hampel
R2. Edward Mazur
RJ. Dominik Kubera

5. Falubaz:

6. BillyGKM:
1S - Patryk DUDEK (kapitan)
2S - Janusz KOŁODZIEJ
3S - Krzysztof BUCZKOWSKI
4S - Kacper GOMÓLSKI
5S - Norbert KOŚCIUCH (v-ce kapitan)
6J - Kacper WORYNA
7J - Damian DRÓŻDŻ
-------------
R1S - Bartosz ZMARZLIK
R2S - Adrian MIEDZIŃSKI
R3J - Michał PIOSICKI

7. Pempuś:
9.Woryna
10.Zmarzlik kapitan
11.Kułakow
12.Woffinden vice
13.Kołodziej
14.Kossakowski
15.Kostygow
--------------------------
R1 Lindbaeck
R2 Miedziński
RJ Zgardzińśki

8. Włókniarz:
1. Patryk Dudek vice
2. Tai Woffinden
3. Niels Kristian Iversen
4. Adrian Cyfer
5. Matej Żagar kapitan
6. Kacper Woryna
7. Dominik Kossakowski
R1 Krystian Pieszczek
R2 Michael Jepsen Jensen
RJ Dominik Kubera

9. BKSIK:
Bartosz Zmarzlik
Hans Andersen
Janusz Kołodziej
Artiom Łaguta - V
Tai Woffinden -C
Kacper Woryna
Dominik Kossakowski
--------------------
Adrian Miedziński
Mateusz Szczepaniak
Alex Zgardziński

10. Przemek:
1. G.Laguta/vice
2. Poudżuks
3. Dudek
4. O.Fajfer
5. A.Laguta/kapitan
6. Kaczmarek
7. Rolnicki
R1 Vaculik
R2 Cyfer
RJ Kubera
Bonus: punktowanie rezerwowych !!!

11. Fan Sparty:
S Janowski Vice Kapitan
S Iversen Kapitan
S Lampart
S Pieszczek
S Doyle
J Woryna
J Kossakowski
Rezerwowi:
R1 Kildemand
R2 Michał Szczepaniak
RJ Potoniec

12. Rick Grimes:
Patryk Dudek - Zielona Góra kapitan
Bartosz Zmarzlik - Gorzów Vice
Janusz Kołodziej - Leszno
Kenneth Bjerre -Tarnów
Andreas Jonsson - Częstochowa
Maksym Drabik (junior) - Wrocław
Daniel Kaczmarek (junior) - Toruń
R1 Kacper Gomólski - Gdańsk
R2 Michał Piosicki - Łódź

13. Jankes:
1.Adrian Miedziński - Get Well Toruń
2..Bartosz Zmarzlik - Stal Gorzów Kapitan
3.Piotr Pawlicki - Unia Leszno
4.Piotr Protasiewicz - Zielona Góra Vice
5.Sebastian Ułamek - Włókniarz
6.Maksym Drabik (Junior) Wrocław
7.Robert Chmiel (Junior) Row Rybnik
Rezerwa
R1.Kacper Gomólski - Gdańsk
R2.Rafał Okoniewski - GKM Grudziądz
RJ.Patryk Wojdyło - Rzeszów

14. espanadavid:


15. tarnowiak16:


16. FanSportu13:


17. dastin:
Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) kap
Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
Janusz Kołodziej (Unia Leszno) vice
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
C Adrian Cyfer (Polonia Piła)
Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
------------------------------------
Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

18. Penhal:
1 Zmarzlik A Kapitan
2 Greg A
3 Kołodziej B
4 Fricke C
5 Łogaczow C
6 Drabik junior B v-ce
7 Rolnicki junior
Rez
Gapiński
Jonsson
Junior
Kossakowski

19. kierowca pociągu:
1 Piotr Protasiewicz
2 Janusz Kołodziej
3 Bartosz Zmarzlik V
4 Maksims Bogdanovs KX3
5 Krystian Pieszczek
6 Maksym Drabik
7 Kacper Woryna

R1 Andreas Jonsson
R2 Grzegorz Walasek
RJ Dominik Kossakowski

20. Kasyx:


21. rabhadh:


22. Big Lebowski:
1.Zmarzlik (vicek)
2.Protasiewicz
3.Piotr Pawlicki
4.Szczepaniak
5.Lindgren (kapitan)
6.Drabik
7.Kossakowski
R1.Łogaczow
R2.Miedziński
RJ.Piosicki

23. Rysio-z-Klanu:
RADIO-TAXI-DRIVER-TEAM
1.Zmarzlik- vicek
2.Łaguta G.-Kapitan
3,Zagar
4.Kułakow
5.Miedziak
6.Kossakowski
7.Rolnicki
rez
Lampart
Pi Pawlicki
Zgardziński

24. czerwiec74:
1.Iversen - Gorzów Kapitan
2.Holder - Toruń
3.Pieszczek - Grudziądz
4.Bogdanovs - Daugavpils Vice
5.Gomólski - Gdańsk
6.Smektała - Leszno (j)
7.Woryna - Rybnik (j)
R1-Protas - Zielona
R2-Kurtz - Piła
R3-Potoniec - Łódź

Terminarz kolejki:
21.05, 16:30 GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
21.05, 19:00 Stal Gorzów - Unia Leszno
===================================
21.05, 12:45 Unia Tarnów - Polonia Piła
21.05, 14:45 Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
21.05, 14:45 Wybrzeże Gdańsk - Wanda Kraków
21.05, 17:15 Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz
===================================
Przełożone:
Włókniarz Częstochowa - KS Toruń
ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra

Myślę, że z tego miejsca powinienem przypomnieć o tym, że w trakcie gry można wykorzystać trzy bonusy:
- kapitan x3
- punktowanie rezerwowych
- zastępstwo zawodnika - wybieramy jednego żużlowca, za którego będą punktować czterej pozostali seniorzy. Do wyniku bonusa zaliczają się wyniki pierwszych biegów żużlowców zastępujących, czyli na przykładzie: jeśli zawodnik A punktował (2,1,3,0,3), to do bonusa liczyć mu się będzie "dwójka" . Zawodnik zastępowany musi mieć kategorię A lub B.

Bonusy trzeba wykorzystać w kolejkach 1-12.

Składy na kolejkę muszą być podane do momentu rozpoczęcia się pierwszego meczu kolejki.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BKSIK

Nieźle wypadł mój nowy nabytek Hansior, to był dobry strzał. Tylko nie wiem czemu dałem na kapitana Woffindena zamiast Zmarzlika[?]#TaktycznyBaron

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnowiak16

Kołodziej - kapitan
Zmarzlik
Łaguta - vice
Szczepaniak
Bjerre
Woryna
Kossakowski

rez.
Tungate
Woffinden
Kostygow

napisałem to o 12:38 - 7 minut przed meczem w Tarnowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

1. Bartek Zmarzlik (Gorzów) C
2. Antonio Lindback (Grudziądz) VC
3. Robert Miśkowiak (Łódź)
4. Chris Harris (Rzeszów)
5. Mateusz Szczepaniak (Kraków)
6. Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
7. Kacper Woryna (Rybnik) (J)
Rez:
R1 Tai Woffinden
R2 Adrian Miedziński
RJ Patryk Rolnicki
Bonus: PR

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
espanadavid

Bonus: punkty rezerwowych
1. Bartosz Zmarzlik (c)
2. Krystian Pieszczek
3. Kenneth Bjerre
4. Kacper Gomólski (vice)
5. Jason Doyle
6. Maksym Drabik
7. Jewwgienij Kostygow
r1. Adrian Cyfer
r2. Janusz Kołodziej
r3. Wiktor Lampart

* W składzie powinienem mieć Fricka a nie Worynę, moje dwa transfery to Doyle i Cyfer, Maxa nie zmieniałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

1. Zmarzlik
2. Hancock
3. Kołodziej - kapitan
4. Lindgren - vice
5. Mat. Szczepaniak
6. Drabik J
7. Rolnicki J
------------------------------------------
R1 Lampart
R2 Tungate
RJ Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx


Dudek (VC)
Emil
Iversen
Zagar
Miskowiak (C)
Kossakowski J
Kostygow J
----------------
Mroczka
Fricke
Kaczmarek J

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017

I już widzę, że ta kolejka również będzie kończona później...
Ewentualnie mogę policzyć bez siódmego zawodnika, ale tutaj muszę zasięgnąć waszej opinii. Tak więc: czy liczyć sześciu zawodników w tej kolejce, czy czekać na zaległe mecze? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 20 maja 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017

O ile dobrze widzę, brakuje jeszcze sześciu składów.
I poproszę o kontrolę czasu ich podania, ponieważ nagle wypadł wyjazd na cały dzień i nie będę miał możliwości ich sprawdzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Bartosz Zmarzlik
Hans Andersen
Janusz Kołodziej
Artiom Łaguta - V
Tai Woffinden -C
Kacper Woryna
Dominik Kossakowski
--------------------
Adrian Miedziński
Mateusz Szczepaniak
Alex Zgardziński

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) kap
Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
Janusz Kołodziej (Unia Leszno) vice
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
C Adrian Cyfer (Polonia Piła)
Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
------------------------------------
Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

Patryk Dudek - Zielona Góra kapitan
Bartosz Zmarzlik - Gorzów Vice
Janusz Kołodziej - Leszno
Kenneth Bjerre -Tarnów
Andreas Jonsson - Częstochowa
Maksym Drabik (junior) - Wrocław
Daniel Kaczmarek (junior) - Toruń
R1 Kacper Gomólski - Gdańsk
R2 Michał Piosicki - Łódź

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 20 maja 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

Witaj
1.Iversen - Gorzów Kapitan
2.Holder - Toruń
3.Pieszczek - Grudziądz
4.Bogdanovs - Daugavpils Vice
5.Gomólski - Gdańsk
6.Smektała - Leszno (j)
7.Woryna - Rybnik (j)
R1-Protas - Zielona
R2-Kurtz - Piła
R3-Potoniec - Łódź
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

1.Zmarzlik (vicek)
2.Protasiewicz
3.Piotr Pawlicki
4.Szczepaniak
5.Lindgren (kapitan)
6.Drabik
7.Kossakowski
R1.Łogaczow
R2.Miedziński
RJ.Piosicki
Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

Zmarzlik (vk)
Protasiewicz
Bogdanovs (k) x3
Lindbaeck
Fricke
W. Lampart
Kaczmarek
R1. Kołodziej
R2. Ułamek
R3. Piosicki
==================
Chciałbym wykorzystać bonus KAPITAN x3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

1. Bartosz Zmarzlik kapitan
2. Matej Zagar
3. Tai Woffinden vice
4. Max Fricke
5. Andriej Kudrjaszow
6. Dominik Kossakowski
7. Jewgienij Kostygow
- - - - -
R1. Jarosław Hampel
R2. Edward Mazur
RJ. Dominik Kubera


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

1. Patryk Dudek vice
2. Tai Woffinden
3. Niels Kristian Iversen
4. Adrian Cyfer
5. Matej Żagar kapitan
6. Kacper Woryna
7. Dominik Kossakowski
R1 Krystian Pieszczek
R2 Michael Jepsen Jensen
RJ Dominik Kubera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BillyGKM

1S - Patryk DUDEK (kapitan)
2S - Janusz KOŁODZIEJ
3S - Krzysztof BUCZKOWSKI
4S - Kacper GOMÓLSKI
5S - Norbert KOŚCIUCH (v-ce kapitan)
6J - Kacper WORYNA
7J - Damian DRÓŻDŻ
-------------
R1S - Bartosz ZMARZLIK
R2S - Adrian MIEDZIŃSKI
R3J - Michał PIOSICKI

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

RADIO-TAXI-DRIVER-TEAM
1.Zmarzlik- vicek
2.Łaguta G.-Kapitan
3,Zagar
4.Kułakow
5.Miedziak
6.Kossakowski
7.Rolnicki
rez
Lampart
Pi Pawlicki
Zgardziński

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz


1. G.Laguta/vice
2. Poudżuks
3. Dudek
4. O.Fajfer
5. A.Laguta/kapitan
6. Kaczmarek
7. Rolnicki
R1 Vaculik
R2 Cyfer
RJ Kubera
---
Bonus: punktowanie rezerwowych !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
Tai Woffinden (Wrocław)
Bartosz Zmarzlik (Gorzów) - vice
Artiom Laguta (Grudziądz) - kapitan
Aleksandr Loktajew (Łódź)
Dawid Lampart (Rzeszów)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
Kacper Woryna (Rybnik) (J)
-----------------------------------
Rez.:
Andreas Jonsson (Częstochowa)
Piotr Pawlicki (Leszno)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

s J.Doyle
s T.Batchelor Kapitan
s R.Miskowiak Vice
s K.Pieszczek
s K.Woryna
j M.Drabik
j J.Kostygow
R1 N.K.Iversen
R2 E.Sajfutdinow
RJ D.Kaczmarek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankes_ RSKZ

1.Adrian Miedziński - Get Well Toruń
2..Bartosz Zmarzlik - Stal Gorzów Kapitan
3.Piotr Pawlicki - Unia Leszno
4.Piotr Protasiewicz - Zielona Góra Vice
5.Sebastian Ułamek - Włókniarz
6.Maksym Drabik (Junior) Wrocław
7.Robert Chmiel (Junior) Row Rybnik
Rezerwa
R1.Kacper Gomólski - Gdańsk
R2.Rafał Okoniewski - GKM Grudziądz
RJ.Patryk Wojdyło - Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

1 Zmarzlik A Kapitan
2 Greg A
3 Kołodziej B
4 Fricke C
5 Łogaczow C
6 Drabik junior B v-ce
7 Rolnicki junior
Rez
Gapiński
Jonsson
Junior
Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś

9.Woryna
10.Zmarzlik kapitan
11.Kułakow
12.Woffinden vice
13.Kołodziej
14.Kossakowski
15.Kostygow
--------------------------
R1 Lindbaeck
R2 Miedziński
RJ Zgardzińśki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

A jednak odwołali. Co za pajace, żeby nie powiedzieć ostrzej.
Kolejkę zakończymy w późniejszym terminie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Przełożono już dwa mecze, ale kolejka najprawdopodobniej nie będzie kończona później. Będzie tak, jeśli żaden inny mecz nie zostanie odwołany, a na to się nie zanosi.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz

Mam prośbę:
Naucz się w końcu pisać nazwy miasta z klubem ekstraligowym.
Dziękuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

1. Bartek Zmarzlik (Gorzów) VC 2. Tai Woffinden (Wrocław) 3. Jarek Hampel (Zielona Góra 4. Robert Miśkowiak (Łódź) 5. Mateusz Szczepaniak (Kraków) 6. Patryk Rolnicki (Tarnów) (J) 7. Kacper Woryna (Rybnik)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

1. Bartek Zmarzlik (Gorzów) VC
2. Tai Woffinden (Wrocław)
3. Jarek Hampel (Zielona Góra
4. Robert Miśkowiak (Łódź)
5. Mateusz Szczepaniak (Kraków)
6. Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
7. Kacper Woryna (Rybnik) (J) C
--------
R1 Antoni Lindbeack (Grudziąc)
R2 Łogaczow (Lokomotiv)
RJ Bartosz Smektała (Leszno) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 6 maja 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Tai Woffinden (Sparta Wrocław) C
Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
Artiom Łaguta (GKM Grudziądz) V
Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
------------------------------------------
Adrian Miedziński (KS Toruń)
Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.