Multi 7 - OKIENKO TRANSFEROWE nr 3 - play-offy

autor: Multi 7 - sezon 2017 | 2017-08-07, 17:43 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Skład PO praktycznie wykrystalizowany, więc można otwierać ostatnie już okienko, które tak naprawdę będzie uzupełnieniem składów.

Skład powinien być uzupełniony tak, żeby zarówno z Ekstraligi, jak i 1. Ligi było po pięciu zawodników, przy czym z sześciu klubów ma być po jednym, a z dwóch - po dwóch.

W składzie musi być trzech juniorów. Liga nie ma znaczenia, może być nawet trzech z zaplecza.

Jeśli chodzi o klasy, to w składzie musi być po dwóch zawodników z klas A i D oraz po trzech z klas B i C lub na odwrót - po trzech z A i D oraz po dwóch z B i C. Wybór należy do was ;)

Jeśli komuś zostało siedmiu lub więcej żużlowców, to może dokonać jednej zmiany w swoim składzie.

W składzie powinno zostać trzech obcokrajowców.

Składy po odrzuceniu żużlowców z zespołów, które nie będą jeździć w PO:

1. Rambo:
Jason Doyle (Falubaz Zielona Góra)-A
Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)-A
Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)-B
Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)-B
Troy Batchelor (Wybrzeże Gdańsk)-B
Bartosz Smektała (junior, Unia Leszno)-D
Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)-D
Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)-D

2. Krzyżacy:
Zmarzlik A Gorzów
Protasiewicz A Zielona
Bogdanovs A Daugavpils
Janowski B Wrocław
Thomsen B Gdańsk
Smektała D junior Leszno
Piosicki D junior Łódź

3. Gregbyd:
SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
A - Emil Sajfutdinow (Leszno)
A - Bartosz Zmarzlik ( Gorzów)
B - Maciej Janowski (Wrocław)
D - Alex Zgardziński (Zielona Góra) (J)
D - Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

4. Maciula:
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A - Maksim Bogdanow (Daugavpils)
B - Jarosław Hampel (Z.Góra)
B - Edward Mazur (Łódź)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
D - Dominik Kubera (Leszno) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk)(J)

5. Falubaz:
"Team F40"
A - Bartek Zmarzlik (Gorzów)
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Robert Miśkowiak (Łódź)
B - Ķasts Puodžuks (Lokomotiv Daugavpils)
B - Jarek Hampel (Zielona Góra)
D - Bartosz Smektała (Leszno) (J)
D - Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

6. BillyGKM:
A - Patryk DUDEK (Zielona Góra)
A - Bartosz ZMARZLIK (Gorzów Wlkp.)
B - Janusz KOŁODZIEJ (Leszno)
B - Kacper GOMÓLSKI (Gdańsk)
C - Artur MROCZKA (Tarnów)
D - Damian DRÓŻDŻ (Wrocław) - Junior
D - Michał PIOSICKI (Łódź) - Junior

7. Pempuś:
A Zmarzlik
A Woffinden
B Kołodziej
D Zgardziński(j)
D Kossakowski
D Kostygow

8. Włókniarz:
Patryk Dudek (Zielona, A)
Tai Woffinden (Wrocław, A)
Edward Mazur (Łódź, B)
Przemysław Pawlicki (Gorzów, C)
Dominik Kubera (Leszno, D)
Dominik Kossakowski (Gdańsk, D)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils, D)

9. BKSIK:
Zabójcze Sowy
A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Hans Andersen (Orzeł Łódź)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
D Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

10. Przemek:
"Team Słowian"
A P.Dudek
A E.Sajfutdinow
A O.Fajfer
B K.Poudzuks
B M.Vaculik
D S.Woźniak
D P.Rolnicki

11. Fan Sparty:
A Doyle
A Sajfutdinow
B Janowski
B Iversen
D Potoniec
D Kossakowski

12. Rick Grimes:
Ekstraliga
A. Patryk Dudek - Zielona Góra
A. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
A. Kenneth Bjerre -Tarnów
B. Janusz Kołodziej - Leszno
B. Maksym Drabik (junior) - Wrocław
B. Kacper Gomólski - Gdańsk
D. Jewgienij Kostygow - Dyneburg
D. Michał Piosicki - Łódź

13. Jankes:
A.Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
A.Bartosz Zmarzlik - Stal Gorzów
B.Piotr Pawlicki - Unia Leszno
B.Maksym Drabik (Junior) Wrocław
B.Kacper Gomólski - Gdańsk
C.Artur Mroczka - Tarnów
D.Michał Piosicki - Łódź

14. espanadavid:
A. Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A. Jason Doyle (Zielona Góra)
A. Kenneth Bjerre (Tarnów)
B. Maciej Janowski (Wrocław)
B. Janusz Kołodziej (Leszno)
B. Kacper Gomólski (Gdańsk)
D. Jewgienij Kostygow (Daugavpils)

15. tarnowiak16:
A Zmarzlik - Gorzów
A Woffinden - Wrocław
A Bjerre - Tarnów
B Hampel - Zielona Góra
D Kubera - Leszno
D Kossakowski - Gdańsk
D Kostygow - Daugavpils

16. dastin:
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Jason Doyle(Falubaz Zielona Góra)
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
D Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

17. Penhal:
RED-White
Zmarzlik [Stal] A
Drabik [WTS] B Junior
Kołodziej [Unia] B
Puodżuks [Loko] B
Zgardziński [Zielona Góra] D Junior
Kossakowski [Gdańsk] Junior
Rolnicki [Tarnów] Junior

18. kierowca pociągu:
A Piotr Protasiewicz Zielona Góra
A Bartosz Zmarzlik Gorzów
A Maksims Bogdanovs Daugavpils
B Janusz Kołodziej Leszno
B Maksym Drabik (junior) Wrocław
D Dominik Kossakowski Gdańsk
D Patryk Rolnicki Tarnów

19. rabhadh:
A Zmarzlik - Gorzów
B Hampel - Zielona Góra
B Drabik - Wrocław J
B Tungate - Łódź
D Smektała - Leszno J
D Kossakowski - Gdańsk
D Rolnicki - Tarnów

20. Big Lebowski:
A Protasiewicz(Falubaz)
A Zmarzlik(Stal G.)
A Bjerre(Unia T.)
B Łogaczow(Lokomotiv)
B Janowski(Sparta)
B Piotr Pawlicki(Unia L.)
D Kossakowski(Wybrzeże)

21. Rysio-z-Klanu:
RADIO-TAXI-DRIVER KING
A. Zmarzlik
A. Protasiewicz
B. Pi.Pawlicki
C. Łoktajew
D. Bober
D. Rolnicki
D. Kossakowski

22. czerwiec74:
A. Protas - Zielona
A. Bogdanovs - Daugavpils
B. Gomólski - Gdańsk
B. Iversen - Gorzów
B. Janowski - Wrocław
D. Smektała - Leszno (j)
D. Rolnicki - Tarnów
D. Potoniec - Łódź


Klasa A:
1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
2. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
3. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
4. Jason Doyle (Falubaz Zielona Góra)
5. Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
6. Nicki Pedersen (Unia Leszno)
7. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)
8. Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
9. Jakub Jamróg (Unia Tarnów)
10. Maksims Bogdanovs (Lokomotiv Daugavpils)
11. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
12. Hans Andersen (Orzeł Łódź)
13. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk)

Klasa B:
1. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)
2. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
3. Martin Vaculik (Stal Gorzów)
4. Jarosław Hampel (Falubaz Zielona Góra)
5. Maciej Janowski (Sparta Wrocław)
6. Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
7. Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
8. Piotr Pawlicki (Unia Leszno)
9. Grzegorz Zengota (Unia Leszno)
10. Peter Ljung (Unia Tarnów)
11. Mikkel Michelsen (Unia Tarnów)
12. Rohan Tungate (Orzeł Łódź)
13. Edward Mazur (Orzeł Łódź)
14. Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
15. Ķasts Puodžuks (Lokomotiv Daugavpils)
16. Anders Thomsen (Wybrzeże Gdańsk)
17. Kacper Gomólski (Wybrzeże Gdańsk)
18. Troy Batchelor (Wybrzeże Gdańsk)

Klasa C:
1. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
2. Rafał Karczmarz (junior, Stal Gorzów)
3. Andrij Karpow (Falubaz Zielona Góra)
4. Václav Milík (Sparta Wrocław)
5. Andžejs Ļebedevs (Sparta Wrocław)
6. Peter Kildemand (Unia Leszno)
7. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
8. Artur Czaja (Unia Tarnów)
9. Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils)
10. Kim Nilsson (Lokomotiv Daugavpils)
11. Tomas Jonasson (Lokomotiv Daugavpils)
12. Aleksandr Łoktajew (Orzeł Łódź)
13. Gleb Czugunow (Orzeł Łódź)
14. Renat Gafurow (Wybrzeże Gdańsk)
15. Hubert Łęgowik (Wybrzeże Gdańsk)

Klasa D:
1. Linus Sundström (Stal Gorzów)
2. Jacob Thorssell (Falubaz Zielona Góra)
3. Szymon Woźniak (Sparta Wrocław)
4. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
5. Jurica Pavlic (Unia Leszno)
===================================
6. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów)
7. Alan Szczotka (Stal Gorzów)
8. Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
9. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
10. Mateusz Burzyński (Falubaz Zielona Góra)
11. Mateusz Tonder (Falubaz Zielona Góra)
12. Oskar Bober (Sparta Wrocław)
13. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)
14. Dominik Kubera (Unia Leszno)
15. Bartosz Smektała (Unia Leszno)
16. Wiktor Lis (Unia Leszno)
17. Wiktor Trofimow (Unia Leszno)
18. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
19. Michał Nowiński (Unia Tarnów)
20. Kacper Konieczny (Unia Tarnów)
21. Krystian Stefanów (Unia Tarnów)
22. Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)
23. Artiom Trofimow (Lokomotiv Daugavpils)
24. Dāvis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils)
25. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils)
26. Danił Kołodinski (Lokomotiv Daugavpils)
27. Elvis Avgucevičs (Lokomotiv Daugavpils)
28. Michał Piosicki (Orzeł Łódź)
29. Arkadiusz Potoniec (Orzeł Łódź)
30. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź)
31. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź)
32. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
33. Marcin Turowski (Wybrzeże Gdańsk)
34. Aureliusz Bieliński (Wybrzeże Gdańsk)

W skrócie:
- po pięciu zawodników z każdej ligi
- z sześciu klubów po jednym zawodniku, a z dwóch - po dwóch
- trzech juniorów w składzie (bez rozróżnienia na ligi)
- trzech obcokrajowców (Łotysze poza Lebiediewem są traktowani jako krajowi)
- po dwóch zawodników z każdej klasy plus po jednym z klas A i D lub B i C
- jeśli komuś zostało siedmiu lub ośmiu zawodników w składzie, to może dokonać jednej zmiany

14. kolejka fazy zasadniczej (20.08) będzie rozgrywana równocześnie z początkiem fazy PO. Z tego powodu będziemy wtedy podawać dwa składy.

Zmiany można podawać do północy z 6 na 7 września. Lepiej jednak podać je do 20 sierpnia, by pierwszą kolejkę finałów jechać w pełnym składzie, a nie w piątkę.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BKSIK

Widzę gramy na nowo więc "nju tim" u mnie ;)
A- Woffinden
A- Zmarzlik
A- Andersen
B- Kołodziej
B- Thomsen [transfer]
C- Mroczka [transfer]
C- Prz. Pawlicki [transfer]
D- Kossakowski
D- Zgardziński
D- Rolnicki [transfer]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Wymień Bjerre lub Lahtiego na kogoś z Ekstraligi i będzie dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

"Team F40" A - Bartek Zmarzlik (Gorzów) A - Tai Woffinden (Wrocław) A - Kenneth Bjerre - Tarnow B - Ķasts Puodžuks (Lokomotiv Daugavpils) B - Jarek Hampel (Zielona Góra) C - Timo Lahti - Lokomotiv C -...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Hans Andersen (Orzeł Łódź)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
D Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
_________________________________________
Transfery
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
C Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils)
C Artur Mroczka (Unia Tarnów)
D Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

"Team F40"
A - Bartek Zmarzlik (Gorzów)
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Kenneth Bjerre - Tarnow
B - Ķasts Puodžuks (Lokomotiv Daugavpils)
B - Jarek Hampel (Zielona Góra)
C - Timo Lahti - Lokomotiv
C - Aleksander Loktajev - Lodz
D - Bartosz Smektała (Leszno) (J)
D - Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 20 sierpnia 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

Dzięki za przypomnienie:)

A Zmarzlik - Gorzów
A Dudek - Zielona Góra
A Woffinden - Wrocław
B Hampel - Zielona Góra
B Tungate - Łódź
C Mroczka - Tarnów
C Lahti - Daugavpils
D Smektała - Leszno J
D Kossakowski - Gdańsk J
D Rolnicki - Tarnów J
----------------------------------------
Zmiana B Drabik ---> A Dudek
Nowi:
A Woffinden - Wrocław
C Mroczka - Tarnów
C Lahti - Daugavpils

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
espanadavid

A ja kombinuje tak:
A. Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A. Jason Doyle (Zielona Góra)
A. Kenneth Bjerre (Tarnów)
B. Kacper Gomólski (Gdańsk)
B. Maciej Janowski (Wrocław)
C. Artur Mroczka (Tarnów)
C. Aleksander Łoktajew (Łódź)
D. Jewgienij Kostygow (Daugavpils)
D. Bartosz Smektała (Leszno)
D. Damian Dróżdż (Wrocław)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Masz dwa duety z Ekstraligi, a ma być po jednym z każdej ligi. Zmień Zmarzlika, Pawlickiego lub Milika na kogoś z zaplecza i będzie w porządku ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Witaj A. Protas - Zielona A. Bogdanovs - Daugavpils A. Bartosz Zmarzlik - Gorzów B. Gomólski - Gdańsk B. Janowski - Wrocław C. Przemysław Pawlicki - Gorzów C. Václav Milík - Wrocław D. Smektała - Leszno...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

Witaj
A. Protas - Zielona
A. Bogdanovs - Daugavpils
A. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
B. Gomólski - Gdańsk
B. Janowski - Wrocław
C. Przemysław Pawlicki - Gorzów
C. Václav Milík - Wrocław
D. Smektała - Leszno (j)
D. Rolnicki - Tarnów (j)
D. Potoniec - Łódź (j)
Pozdrawiam
PS. sprawdź czy dobrze :-)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 2 września 2017 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Jason Doyle(Falubaz Zielona Góra)
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
C Timo Lahti (Lokomotiv Daugavpils)
C Artur Mroczka (Unia Tarnów)
D Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź)
D Dominik Kossakowski (junior, Wybrzeże Gdańsk)
D Bartosz Smektała (junior,Unia Leszno)
-------------------------------
ZMIANA
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)-Timo Lahti (Lokomotiv )
Dochodzą:
C Artur Mroczka (Unia Tarnów)
D Bartosz Smektała (junior, Unia Leszno)
D Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

A Zmarzlik (Gorzów)
A Protasiewicz (ZG)
A Bogdanovs (Daugavpils)
B Janowski (Wrocław)
B Thomsen (Gdańsk)
C Prz. Pawlicki (Gorzów)
C Mroczka (Tarnów)
D Smektała (Leszno) junior
D Miśkowiak (Łódź) junior [za Piosickiego]
D Kostygow (Daugavpils) junior

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Jednego z tych juniorów musisz dać na pozycję seniora, bo ma być trzech w składzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

a Doyle a Miśkowiak a Zmarzlik b Iversen b Drabik (Junior) c Mroczka c Łęgowik d Smektała d Rolnicki (junior) d Kostygow (junior) --------------------------------- odchodzi- Przychodzi Batchelor(B)-Zmarzlik(A)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Mój skład na PO już się pojawił w innym miejscu, jednak dla zachowania porządku wrzucam go też tutaj:
A - Emil Sajfutdinow
A - Bartosz Zmarzlik
A - Keneth Bjerre
B - Maciej Janowski
B - Maksym Drabik (J)
C - Artur Mroczka
C - Aleksandr Loktajew
D - Alex Zgardziński
D - Jewgienij Kostygows (J)
D - Dominik Kossakowski(J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

a Doyle
a Miśkowiak
a Zmarzlik
b Iversen
b Drabik (Junior)
c Mroczka
c Łęgowik
d Smektała
d Rolnicki (junior)
d Kostygow (junior)
---------------------------------
odchodzi- Przychodzi
Batchelor(B)-Zmarzlik(A)
------------------------------
Dochodzą:
a Zmarzlik
c Mroczka
c Łęgowik
--------------
2 zawodników z Gorzowa i Tarnowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 18 sierpnia 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

Dochodzą:
Lahti (Daugavpils) C
Smektała (Leszno) D
----
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A - Maksim Bogdanow (Daugavpils)
B - Jarosław Hampel (Z.Góra)
B - Edward Mazur (Łódź)
C - Timo Lahti (Daugavpils)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
D - Bartosz Smektała (Leszno) (J)
D - Dominik Kubera (Leszno) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk)(J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

OK w takim razie poprawiam i dzięki za czujność,chociaż pospieszyłem się bo raczej do 16tki nie wejdę:) Pozdrawiam
A Zmarzlik,Protasiewicz
B.Magic,Piter,Drabik
C.Mroczka,Lahti,Łoktajev
D.Rolnicki,Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Zrobiłeś jedną zmianę za dużo. Jeśli zostawisz Protasiewicza zamiast Doyle'a, to już będzie w porządku ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Niestety nie ;) Teraz masz dwa duety z Ekstraligi, a ma być jeden z Ekstraligi, a drugi z zaplecza ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Przepraszam za kłopot. Bardzo mi czasu brakuje, a i głowy teraz do tego nie mam. Hans za Bjerre i chyba będzie ok. Dzięki za pomoc :) A - Emil Sajfutdinow (Leszno) A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów) A - Hans...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Przepraszam za kłopot. Bardzo mi czasu brakuje, a i głowy teraz do tego nie mam. Hans za Bjerre i chyba będzie ok. Dzięki za pomoc :)
A - Emil Sajfutdinow (Leszno)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A - Hans Andersen (Łódź)
B - Maciej Janowski (Wrocław)
B - Jarosław Hampel (Zielona)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
C - Rafał Karczmarz (Gorzów) (J)
D - Alex Zgardziński (Zielona) - senior
D - Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Zamień Karczmarza lub Hampela na kogoś z Łodzi i będzie dobrze ;) W tej chwili masz po dwóch z Gorzowa, Zielonej i Tarnowa oraz nikogo z Łodzi.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mnich Przemysław

Korekta, Kuba Miśkowiak, a nie Piosicki.
Zapomniałem o chrześniaku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

A P.Dudek A E.Sajfutdinow A O.Fajfer B K.Poudzuks B M.Vaculik D S.Woźniak D P.Rolnicki --- Zmiana: Vaculik na Karczmarz Dobrani: B Janowski C Mroczka D Piosicki --- Zatem: S: Dudek, Sajfutdinow, Fajfer...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Zamień Karczmarza lub Hampela na kogoś z Łodzi i będzie dobrze ;)
W tej chwili masz po dwóch z Gorzowa, Zielonej i Tarnowa oraz nikogo z Łodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Mogę mieć słabszy kontakt z internetem przed zamknięciem okienka, więc asekuracyjnie podaję zmiany bez głębszej analizy: A - Emil Sajfutdinow (Leszno) A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów) A - Kenneth Bjerre...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Mogę mieć słabszy kontakt z internetem przed zamknięciem okienka, więc asekuracyjnie podaję zmiany bez głębszej analizy:
A - Emil Sajfutdinow (Leszno)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A - Kenneth Bjerre (Tarnów)
B - Maciej Janowski (Wrocław)
B - Jarosław Hampel (Zielona)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
C - Rafał Karczmarz (Gorzów) (J)
D - Alex Zgardziński (Zielona) - senior
D - Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
Jednocześnie chciałbym zastrzec możliwość poprawki w regulaminowym terminie, jeśli tylko będę miał taką możliwość.
Pozdrawiam organizatora i uczestników!
PS: Teraz chyba bez zarzutów? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

Tak, pod warunkiem, że jeden będzie obstawiał tylko pozycje seniorskie ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mnich Przemysław

A P.Dudek
A E.Sajfutdinow
A O.Fajfer
B K.Poudzuks
B M.Vaculik
D S.Woźniak
D P.Rolnicki
---
Zmiana: Vaculik na Karczmarz
Dobrani:
B Janowski
C Mroczka
D Piosicki
---
Zatem:
S:
Dudek, Sajfutdinow, Fajfer (A)
Poudżuks, Janowski (B)
Mroczka (C)
Woźniak (D)
J:
Karczmarz (C)
Rolnicki, Piosicki (D)
--
Dwóch z Wrocka i Tarnowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 9 sierpnia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Masz sześciu zawodników ze starej kadry, więc nie możesz zrobić zmiany Zgardzińskiego na Rolnickiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

A - Emil Sajfutdinow (Leszno) A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów) A - Jason Doyle (Zielona) B - Maciej Janowski (Wrocław) B - Jarosław Hampel (Zielona) C - Artur Mroczka (Tarnów) C - Aleksandr Łoktajew (Łódź)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

A - Emil Sajfutdinow (Leszno)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A - Jason Doyle (Zielona)
B - Maciej Janowski (Wrocław)
B - Jarosław Hampel (Zielona)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
C - Aleksandr Łoktajew (Łódź)
D - Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
D - Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
D - Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 sierpnia 2017 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Już mi całkiem pokręciłeś moją opcję.Wywalamy Kossakowskiego.Za niego Gafurov C
Senior z ekstra to Milik C.
Senior C z Łodzi to Gleb Czugunow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [9 komentarzy tej dyskusji]

Musisz zmienić, bo teraz masz niepoprawny skład. Teraz przeczytałem tamten koment i faktycznie mocno to zagmatwałem. Teraz wytłumaczę na przykładzie - masz tych zawodników: Zmarzlik [Stal] A Drabik [WTS]...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Patryk Dudek (Zielona, A)
Tai Woffinden (Wrocław, A)
Jakub Jamróg (Tarnów, A)
Edward Mazur -> Rohan Tungate (Łódź, B)
Jarosław Hampel (Zielona, B)
Przemysław Pawlicki (Gorzów, C)
Timo Lahti (Daugavpils, C)
Dominik Kubera (Leszno, D)
Dominik Kossakowski (Gdańsk, D)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils, D)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.