Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Klęska Veszprem. Pick Szeged dopadł faworytów

  Nie sądzę, Szeged ma sporo większy budżet niż Orlen Wisła. Samej subwencji rządowej mają 1,8 mln euro (teraz po zdobyciu mistrzostwa będzie 2 mln), do tego dochodzi dwóch dużych sponsorów (Mol i Pick) i szereg mniejszych. Za pieniądze, które mają w Płocku takiej ekipy jak jest w Szegedzie raczej nie zmontujesz.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Pick Szeged wreszcie zebrał żniwa swojej konsekwentnej pracy i polityki transferowej. Tam jak widać nikt nie patrzy zawodnikom w metryki, tylko w to, ile mogą dać drużynie jak to się ma do możliwości finansowych klubu. I jest w klubie Sierra, Sego, Kalmann, Zubai, Gorbok czy Blazević. Jednocześnie są też najlepsi młodzi Węgrzy - Banhidi, Bodo i Fakete. Oni plus Thiagus Petrus, Skube, Gaber, Sostarić i Zhytnikov - czyli w sumie solidni, ale nie jacyś wibitni gracze dali Szegedowi wielkie zwycięstwo nad gwiazdozbiorem z Veszprem.
  To jest ciągle sport i całej jego piękno, że pieniądze nie grają. Mnie osobiście ta wygrana Szegedu cieszy. W kolejnym sezonie do klubu przyjdzie Maqueda, Canellas i Kasparek, ale wcale to nie sprawi, że Pick stanie się faworytem w bataliach z Veszprem. Niemniej ta węgierska batalia o mistrzostwo może stać się na stałe najciekawszą rywalizacją w Europie.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Pamiętam, emocje i własne łzy po jego wypadku. Obcy człowiek, którego tragedia odczuwalna była tak bardzo mocno. To jak się po tym podniósł zasługuje na najwyższe uznanie! Dzięki Kola za te wszystkie bomby z wyskoku! Niezapomniane!!!

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Ja przewiduję scenariusz taki.Zawodnicy Wisły przegrają już w szatni,ile było tych upokorzeń to zostaje w głowach.

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Klęska Veszprem. Pick Szeged dopadł faworytów

  Na nafciarkach już się pojawili pierwsi kibice spod szyldu "Wisła my wierzymy". Nie wiadomo tylko na ile im starczy siły, podejrzewam że tylko do pierwszego meczu :)

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Jak zwykle snucie planów o przerwaniu dominacji,a skończy się jak zwykle.Akurat ten wieczny drugi Pick ma argumenty,których u Wisły nie ma.Jakby porównać wiecznie drugich ostatnich lat to Wisła pod każdym względem ustępuje Pickowi:)
  Ale marzyć można"za marzenia nie karamy":)
  Pick ma budżet wyższy od Wisły,mają projekt,który realizują co rok,trenera przez T,no i kibiców:) to odnośnie tego co wyżej pisałem:)

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Myślę że porażka Vesprem doda otuchy najlepszym. I przez tydzień uwierza że i oni moga:)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Klęska Veszprem. Pick Szeged dopadł faworytów

  Pick świętujący mistrzostwo w hali Veszprem. Czy może być coś bardziej upokarzającego? Kibice w Płocku znają ten gorzki smak aż za dobrze :)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Klęska Veszprem. Pick Szeged dopadł faworytów

  Veszprem ma gwiazdy, ale nie ma drużyny. Kibice dali jasno do zrozumienia co myślą o Vranjesie. Pewnie już gdzieś stoją taczki, na których wyjedzie.
  Pick miał już w pewnym momencie +9 w dwumeczu, ale się pogubił i roztrwonił tę przewagę. W drugiej połowie bramki rzucał już w zasadzie tylko Bodo.........wystarczyło mu dać plastra.

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Legenda polskiej piłki ręcznej kończy karierę. Karol Bielecki: Cieszę się, że mogę odejść na własnych warunkach


 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Mądra wypowiedź inteligentnego zawodnika. Wielki sportowiec i legenda.
  Jego podobizna spokojnie może zawisnąć w HL obok Kosy.
  Dzięki Kola.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Król jest jeden. Myślę, że zawodnicy powinni mu zrobić szpaler przed ostatnim meczem. Legenda schodzi na własnych zasadach.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  KRÓL

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Dzięki Karol za wszystko! Zostawiłeś serce i zdrowie, pokazałeś, że pomimo niepełnosprawności można czuć się w pełni sprawnym. Dziękuję za emocje, za wspaniałe akcje, za przywiązanie do miasta, za skromność i pracowitość. Dziękuję za wkład w rozwój dyscypliny, za walkę o lepsze warunki dla przyszłych pokoleń. Jesteś Legendą, największą Legendą kieleckiego handballa, nikomu nie umniejszając zasług. W swoich ostatnich spotkaniach pokaż to z czego Cię znamy - atomowe rzuty, twarda obrona i walka do ostatnich minut. Chciałbym zobaczyć Cię ze złotem na szyi, świętującego kolejne Mistrzostwo Polski. Duma mnie rozpiera, że mogłem śledzić Twoją karierę, że mogłem spotkać Cię osobiście, jako kajtek dostać Twój autograf. Widziałem jak wyrastałeś na gwiazdę piłki ręcznej, jak ciągnąłeś grę Magdeburga, jak reprezentacja oddawała Ci piłkę, kiedy nie miała pomysłu na obronę rywali. Widziałem Twoje zmagania w RNL, widziałem tragiczne wydarzenie w meczu z Chorwatami, ale widziałem również powrót do Kielc, Mistrzostwa i Puchary, radość ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Życzę sukcesów zawodowych, w biznesie, zdrowia i szczęścia w życiu rodzinnym. Karol jesteś Legendą!

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Azoty blisko sensacji w Kielcach

  Veszprem - Szeged 14:17 do przerwy, taczki na Vranjesa już czekają :)


  ps. oj nie ma tam chemii między trenerem a drużyną (Nagy, Ilić)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Azoty blisko sensacji w Kielcach

  Ivić był dzisiaj tak słaby, że zastąpić go w bramce musiał szesnastolatek. Mam nadzieję, że Cupara nie jest zawodnikiem, który często łapie kontuzję, bo inaczej możemy mieć problem.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Na trybunach kibice zrobili miazgę! :)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Karol Bielecki odchodzi z PGE VIVE Kielce!

  Na twoim miejscu to bym się tak nie cieszył, bo może się okazać, że "druga siła" jednak nie jest na północnym Mazowszu. Z Zabrza do Opola nie jest wcale tak daleko :)


  ps. ale widać, że "pocisk" Karola był celny, tyle lat już minęło, a niektórych wciąż boli :)

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Nie zdziwię się jeśli to będzie prawda. Szkoda. Naprawdę wielka szkoda. Może gdyby nie ta kontuzja z 2009 roku byłoby inaczej...
  Karol wielki szacunek, sam wybierzesz co jest dla Ciebie dobre, co by nie mówili czy mówili idioci którzy tu się wypowiadają to Bertus na pewno Karola by tak nie potraktował. Bertus... a Talant? Przecież to on chciał go lata temu w Ciudad. To on odbudował Bieleckiego jak Wenta się na niego uwziął... Mogę się założyć iż nikt nie wypycha Karola z klubu. To jest legenda większa niż Jurecki! Jurecki jest kapitanem, herosem ale NIKT nie wejdzie na szczyt który należy dla tego chłopaka z Sandomierza. Nie możemy być źli że Karol wychodzi tylko na karne bo niestety, ale jego forma w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Tak samo jak i druga część poprzedniego sezonu, również była słabsza. Bielecki miał główny cel, Rio i medal olimpijski, co się stało to już wiemy, później jeszcze trochę grał ale widać było w rundzie wiosennej że wie, iż wiele już nie osiągnie. Osiągnął już dużo, nawet bardzo dużo (a szkoda, bo naprawdę mogło być srebro IO czy złoto MŚ!) ale wieku się nie oszuka. Kontuzja z 2009 roku też mu tylko to utrudnia bo nie dość że trudno utrzymać formę, to jeszcze z jednym okiem...
  Wielki szacunek już mu się należy za to że się 9 lat temu nie poddał i wrócił na parkiet. Co więcej, nie schodził poniżej pewnego poziomu choć faktem jest iż utrata oka pozostawiła swój ślad. Niewielu sportowców ma tak silną psychikę, wystarczy wspomnieć takie wielkie osobistości jak Justyna Kowalczyk, Gigi Buffon które przez zaburzenia w życiu czy w czasie kariery mieli depresję, a Karol jak gdyby nigdy nic. Inni z nią przegrali (Robert Enke, który rzucił się pod pociąg czy Sebastian Deisler który zakończył karierę poprzez szereg kontuzji). A co do innych klubów to powiem tak. W piłce nożnej, są piłkarze którzy są uwielbiani, ale też nienawidzeni poprzez przynależność klubową. Ale są też tacy którzy są szanowani nawet przez największych wrogów i przez wszystkich (Ronaldinho, Buffon czy Iniesta) a w piłce ręcznej to skandal jak "kibice" OWP wypisywali i wyzywali go od cyklopów. Karol na pewno nie przejdzie do Wisły, stawiam na to, że jeżeli dojdzie do ogłoszenia odejścia Bieleckiego, to będzie to raczej ogłoszenie kariery niż zmiana klubu. Już sobie ułożył życie w Kielcach, żona, dziecko, restauracja, po co miałby się przeprowadzać na rok-dwa do innego miasta.
  I na koniec. Spójrzcie na Momira Ilicia, ostatni sezon w którym tak naprawdę dzielił i rządził i był pierwszą strzelbą Veszprem to sezon 15/16. Następny miał dobry, ale już słabszy a w tym sezonie już na pewno nie gra jak dawniej.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Niezły żart :)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Proces licencyjny w toku. 18 zespołów chce grać w PGNiG Superlidze

  Ja już we wrześniu wiem kto będzie mistrzem :)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Proces licencyjny w toku. 18 zespołów chce grać w PGNiG Superlidze

  Model niemiecki byłby tak ciekawy............, że mistrza znalibyśmy już w lutym :)

 • Złoty Bogdan napisał/a komentarz do Proces licencyjny w toku. 18 zespołów chce grać w PGNiG Superlidze

  Nie no pewnie, rozszerzmy ligę o kolejne zespoły, będzie fajnie. Skoro gramy już w styczniu podczas trwania mistrzostw, to równie dobrze możemy też w Boże Narodzenie i Sylwestra.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  To była słuszna decyzja dla obu stron. Prawda jest taka że mimo szacunku dla Karola ciężko było patrzeć jak się męczy na boisku. Mimo wszystko nie ma sensu trzymać takiego gracza wyłącznie na karne a pewnie za czapkę gruszek nie gra.

 • Złoty Bogdan lubi Komentarz

  Nie rozumiem zdziwienia tą informacją i dlaczego jest to taki ''gorący'' news skoro od kilku miesięcy kieleccy kibice wiedzieli że Kola może nie wypełnić kontraktu i skończyć grę w Kielcach już po tym sezonie.
  Karol jest legendą i tak też pozostanie bez względu na decyzje które zapadną, miałem przyjemność oglądać pierwszy mecz Pana zawodnika Bieleckiego w Kielcach i mam nadzieję obejrzeć ostatni, ale jest jeszcze parę meczów do rozegrania i na pożegnanie przyjdzie czas.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerrypl

Witaj Złoty Bogdanie na forum! Nie mieliśmy okazji do wielu rozmów, ale słyszałem o Tobie pochlebne opinie. Pozdrawiam i do zobaczenia na forum!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.