Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Andrzej Andy Roczniak lubi Komentarz

    Wisz Pan co panie Ekspert , napij się pan piwa(albo co pan tam lubisz) , zjedz coś dobrego idź na spacer i skorzystaj z rady : Daj se luz nie trać życia na pierdoły ( to zresztą dobra rada dla wszystkich na tym forum ze mną włącznie )

  • Andrzej Andy Roczniak napisał/a komentarz do Norweski ekspert protestuje. "Rekord Stocha powinien być anulowany"

    Nie powinien byc anulowany ponieważ skok nie może zostać zakwalifikowany jako upadek... Przepisy jasno określają ze warunkiem jest ustanie skoku... Póki co o podpartych nie ma mowy. Zresztą...w sytuacjach niecodziennych jak skoki rekordowe na pograniczu możliwości, czy jakies niespotykane jak np. dojazd Fettnera na jednej narcie (zanim postawił na niej nogę to przeszorował nią mer zeskoku) sędziowie doceniają chęć walki zawodnika i z reguły uznają takie skoki za ustane. Małysz w Wilingen tez dotknął ręką przy 151,5m...ale nie bylo mowy o "upadku" i nieuznaniu rekordu... A noty....te fakt powinny byc niższe ale i tak by nic to ie zmieniło bo to co stracilby na notach to zrekompensowała 8belka...
    Tak ze luz.... Porównajcie skoki Krafta z Viker i Kamila z Planicy ze skokami Wasiliewa z Viker czy Ahonena lub Bartola z Planicy... Jak można je porównywać!!!?? Rekordy zaliczono prawidłowo.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.