jahu61 - lubi

 • jahu61 lubi Komentarz

  Jak długo arogant kubiak będzie przynosił wstyd swoim zachowaniem na parkiecie i poza nim polskiej siatkówce .

 • jahu61 lubi Komentarz

  mi wstyd, że taka osoba jak Kubiak jest kapitanem drużyny. Wyszczekany to jest, ale jak przychodzi porażka to ucieka i go nie ma. Do tego obraża innych, także Bogu ducha winnych ludzi, np. Persów. Wstyd Panie Kubiak! Formy nie ma, frustracja jest. Pora chyba ze sceny zejść, bo jechać na nazwisku to słabo...

 • jahu61 lubi Komentarz

  Rozumiem, że kapitan drużyny nie musi być kapitanem od konferencji i wywiadów. Nie powinien jednak tego komentować i do tego takimi słowami...

 • jahu61 lubi Komentarz

  Jak zrobiliście z fajfusa kapitana to macie co chcieliście.Nie powinien grać ani na IO ani na ME a winę za to całe świństwo ponosi Kasprzyk i przede wszystkim Heynen.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Jestem sfrustrowany , zaszokowany , zirytowany ...... i zdziwiony że drużyna posiadająca najszerszą i najmocniejszą kadrę na świecie nie wygrywa najważniejszych turniejów na świecie . Z takimi drużynami jak Francja czy Słowenia wygrywamy większość meczów ale w meczu o stawką brakuje tego ''czegoś'' np, odrobiny ''szaleństwa . Oczywiście dziękuję za wielkie emocje i walkę ... rezultat jednak nieoczekiwany .Coś z tym trzeba zrobić bo moglibyśmy zbudować trzy reprezentacje z których każda była by groźna dla najlepszych . przed PZS problem . Współczuję .

 • jahu61 lubi Komentarz

  W kadrze powinni grac zawodnicy w 100% sprawni fizycznie a nie emeryci na 5 blokadach

 • jahu61 lubi Komentarz

  Cały kubiak klnąć prowokować ale grać to nie koniecznie już dawno powinien być wydalony z kadry to komediant a nie kapitan.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Treneiro dymisjoneiro i to na serio.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Tuz nie ma dyskusji oni nie mogli wygrac olimpiady .Wyraznie byli zle przygotowani fizycznie jak i mentalnie .Tu juz nawet nie mowy zeby Heynen zostal ponownie trenerem .Potrzebna swierza krew tak trenerska jak i sitkarska .Heynen zabil w nich pewnosc siebie .Kompletnie olal pozostalych zawodnikow nie wykreowal zadnych zmiennnikow .Smieli sie z Nawrockiego ale jak tragicznie prowadzil druzyne Heynen to wola o pomste do nieba .

 • jahu61 lubi Komentarz

  ale jest pewne gdzie nie pojawi się pislamista czy to prezydent czy uczciwy europoseł zawsze dostajemy w dupe

 • jahu61 lubi Komentarz

  Heynen sam zrezygnuje, jeszcze tylko POGONIĆ "Obatela" i Kubiaka i będzie można coś grać.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Słowenii. Wygrał ewidentnie lepszy. Przed turniejem, a'propos Heynena napisałem, że ocenię czy powinien pozostać z polską reprezentacją po Mistrzostwach Europy. I zaznaczam, że dalej uważam Go za czołówkę najlepszych trenerów świata. Uważam, że jest mistrzem, niemniej uważam, że Jego przekleństwem stał się Wilfredo Leon. Gdy Heynena zwalniano z Perugii, napisałem, że mam nadzieję, że Heynen wyciągnął wniosek i nie będzie uważał, że mając Leona, wygra wszystko. Odnoszę wrażenie, że tak niestety uważał. Gdy Heynen ma obawy, że Jego zespół może przegrać, potrafi wznieść się na niesamowity poziom i zespół skazywany na pożarcie potrafi wznieść na wyżyny. Niestety przy Wilfredo nie miał obaw myślę, że stracił czucie zespołu. Ten mecz można było wygrać, ale Vital nie potrafił reagować. Bawiła mnie dzika radość po zwycięstwie z Rosją i teraz zadam pytanie - wolisz brązowy medal Igrzysk Olimpijskich czy złoty Mistrzostw Europy? Ja znacznie wyżej od złota europejskiego czempionatu cenię brąz Igrzysk Olimpijskich... Vitalowi dzięki za wszystko, ale myślę, że Jego era minęła.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Ktoś jeszcze ma watpliwosci czy Heynen powinien zostać? Nie wiem po co facetowi jest ławka rezerwowych. Kubiak przegrał nam kolejny mecz, kolejny ważny mecz. Tomek Firnal nawet nie powąchał parkietu. Kurek dramat, żadnych reakcji. Trener który nie pomaga zespołowi, nie jest trenerem.

 • jahu61 lubi Komentarz

  nasi z Łomaczem na rozegraniu wypracowali 4 punkty przewagi w ostatnim secie? Co robi Heynen, ściąga go i wsadza Drzyzgę a Słoweńcy wygrywają tego seta po horrorze.

  Ja nie wiem dlaczego Heynen tak trzyma się nazwisk: Kubiak, Drzyga i Leon grają niezależnie od tego co grają. A podobno mamy w kim wybierać i możemy wystawić kilka reprezentacji. Tego w tym roku nie widziałem wcale w poczynaniach Heynena.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Bardzo prosto się stało , pomógł w tym nie kto inny jak super trener Heynen.To oszołom.
  Jak można dokonać zmiany w decydującym momencie meczu , mając setbola i wynik 24:22
  wprowadza Kaczmarka z Łomaczem za Kurka i Drzyzgę i od tej zmiany się zaczęło.Kaczmarek psuje wystawioną piłkę i Słoweńcy wracają do walki.Wygrywają seta i cały mecz.Proste.Tą zmianą dał Słoweńcom tlen , reszta jest znana.

 • jahu61 lubi Komentarz

  czekam na prawde siatki i kometarz kto jest gorszy starszy drzyzga w komentowaniu mlody na rozgraniu moze kubiak na przyjeciu czy moze trener ... dobrze ze slowency wygrali czas na zmany precz z drzyzgami precz z kubiakiem czas na nowy sklad .......

 • jahu61 lubi Komentarz

  Mecz przegrali przez Kubiaka i Heynena. Kubiak grał padło, praktycznie każdy jego atak był podbijany po bloku przez Słoweńców lub też po ich bloku piłka wpadała na nasze pole. Heynen z kolei nie reagował do końca na ,,popisy'' Kubiaka. Dla mnie czas Kubiaka w kadrze już się skończył. Z Semeniukiem w jego miejsce ten mecz na 100 % byśmy wygrali !!!

 • jahu61 lubi Komentarz

  Heynen, weź Kubiaka i zasilcie UKS Wiskitki.

 • jahu61 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jahu61 lubi Komentarz

  Zajmij sie POLSKĄ a nie jakiś Niemcem