Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja z innej beczki.
  Zaznaczę na wstępie że mam pełen szacunek do Zmarzlika dla jego dokonań sportowych.!!!
  Lecz mi np. przeszkadza dlaczego wszystkie porównania są prowadzone w stosunku do Bartka i to jakim prawem? Każdy żużlowiec ma prawo do prowadzenia swojej kariery w własny sposób i na własnych warunkach.!!
  Tak jak jest jeden Bartek to jest jeden Piotr Przemek Maciej czy też Maksym
  Więc jakim prawem porównując wszystkich do Bartka chcecie wszystkich innych przerobić na niego!?!? Każdy nich ma inny charakter osobowość i charyzmę i to jest właśnie piękne w sporcie i daje koloryt rywalizacji sportowej.

  Jakoś za szybko wydaje mi się zrobiono ze Zmarzlika normalnie mega wzór do naśladowania.
  Jakim prawem!!
  Może nie wszyscy zawodnicy chcą być tacy "święci".!!!
  I nie wszystkim tacy sportowcy odpowiadają.!?!?

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli każdy tupta swoją ścieżkę jak Pan powiada to dlaczego bezczelnie Pan włazi do czyjegoś ogródka ja się pytam!!???
  I o jakiej kadrze jest tu mowa???
  Przecież nie ma żadnej kadry bo jeśli mówimy o zawodach oficjalnych to praktycznie mamy tylko śmieszny SoN

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  A ja patrze trochę na to inaczej . Po pierwsze mam wrażenie , że robi się wielką krzywdę Bartkowi . Kiedyś był taki czas że w Polskim żużlu był Tomasz Gollob i reszta zawodników , mam wrażenie że zaczyna wracać taki schemat tyle że zaczyna w nim występować Bartek Zmarzlik . Tyle że Bartek to nie Gollob . Uważam że Bartek jest świetnym zawodnikiem , świetnie dotychczas prowadzi swoją karierę . Ale oceniamy go na dzień dzisiejszy , ten zawodnik ma dopiero 24 lata , i jeszcze ma przed sobą trochę lat jazdy , więc może poczekajmy z ocenianiem go . Bo co powiemy a różnie w życiu bywa ( oczywiście czysta spekulacja czego mu osobiście nie życzę żeby każdy czytał ze zrozumieniem ) kiedy Bartkowi coś się zacznie nie układać ? coś mu pójdzie nie tak , zacznie gorzej jechać ? mówiąc o wzorach można mówić o Hansie Nielsenie , Tonym Rickardssonie , Crumpie , Adamsie itd . Przykałdem jest np Dudek który świetnie pojechał sezon 2017 , srebny medal , wcześniej zdobywał wszystko IMP , IMŚJ , IMPJ , DPŚ , a potem przyszły sezony 2018 ,2019 gdzie Patryk obniżył loty i każdy kto zna żużel wie że tak się dzieje w tym sporcie że jesteś na górze zaraz możesz być na dole . Z tego co mi wiadomo nie można zwolnić kogoś kto jest na L4 , na podstawie domysłów i spekulacji . Zawodnik wysyła L4 i robi to zgodnie z przepisem a z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku też odbierania telefonu . Oczywiście że możemy domniemać , ale czy ktoś wysłuchał drugiej strony ? czy ktoś dał szansę wypowiedzenia sie tym czterem panom ? Cieślak jak pokazuje jego postawa w tej sytuacji okazuje się słabym gościem który ulega opini publicznej i mediom . Ja bym poczekał , spotkał się z nimi i spróbował tą sytuacje wyjaśnić , może faktycznie problem tkwi gdzie indziej . Wiemy wszyscy że między Bartkiem a Pawlickim np grzecznie mówiąc nigdy nie było dobrych relacji , ale czy takie mówienie trenerowi kadry przystoji ? że powinni brać przykład z Bartka ? Bartek pisze swoją historię ale każdy z tych facetów to inna osobowość . Czy można porównywać Nielsena , Rickardssona , Crumpa , Adamsa , Knudsena , Hamila , Ermolenko czy Nickiego ? każdy z nich był wielkim żużlowcem każdy napisał własną historię i każdy z nich osiągnął dużo w tym sporcie , ale jak każdy z nich jest inny . Oni wszyscy są bardzo ambitni , a ambicja ma to do siebie że nie lubi porażek . Każda boli każda w jakiś sposób męczy , pewnie tez mobilizuje ale często też pojawia się zazdrość zawiłość i tu myślę trener kadry powinien się wykazać . Powinien umieć spoić tych chłopaków , każdego docenić i w jakiś sposób zmobilizować . A my od dłuższego czasu mówimy tylko Bartek Bartek . Ja też się ciesze z sukcesu tego chłopaka bo go obserwuje i kibicuje od najmłodszych lat . Ale żużel nie zaczyna się i nie kończy na Bartku . Na dziś wiemy że on sobie świetnie radzi więc trzeba poswięcić uwagę innym tym którzy dożą do tego by być jeszcze lepszymi . Trener kadry powinien wiedzieć że wygrywa spójność nie jednostka i trzeba o dobry klimat umieć zadbać .

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  Typowa pokazówa, jak się jest pod murem - przed rozstrzelaniem. Mamy jedną imprezę seniorską, gdzie potrzebni są seniorzy - SoN. Cieślak organizuje kadrę, jakby była to piłka nożna. Po co, się pytam. Co do ukaranych, znając życie za bardzo się tym nie przejęli. Powracając do kadry, zawodnicy powinni być powołani 2-3tyg przed imprezą, Ci co są w gazie. Tyle

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  Naczelny troll SF mówi o zasadach... A treneiro nie umie się dogadać z chłopakami i jęczy w mediach. Cyrk!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  A w kadrze nie ma już miejsca dla Marka Cieślaka. Panowie marynarkowi, ile jeszcze?

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  Panowie rozmawiają sobie o profesjonalnym, ekstremalnym sporcie i wplatają frazesy o dobrym wychowaniu. Boki zrywać, żeby rozliczać z takich rzeczy dorosłych ludzi. Do roboty, a nie napędzacie afery!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  Najwidoczniej Narodowy udzielając tego wywiadu jeszcze był wczorajszy. Po pierwsze kilka razy miałem L-4, na którym lekarz napisał "może chodzić". Myślę, że chyba każdy zawodnik z czołówki krajowej takie zwolnienie dostanie bez problemu. Każdy z nich ma w sobie tyle złomu, że jak powiedział kiedyś w telewizyjnym wywiadzie Piotr Świst "bliżej mu do Robocopa niż do człowieka" (cytuję z pamięci). Tak więc panie trenerze sam pan wiesz, co pan możesz panu Janowskiemu i pozostałym zrobić!
  Po drugie: po tym co obejrzałem w niedzielę na torze w Rybniku bliżej mi do racji zawodników: szkoda kości i sprzętu na taki piknik. Sądzę, że PGE Ekstraliga wyciągnie wnioski w stosunku do zawodników zagranicznych.:-P Gdzie był Vaculik, Sajfudinow, Pedersen, Woofinden, Madsen i paru innych? W tym składzie z tą "reprezentacją" poradziłby sobie ROW Rybnik. Może to i dobrze, że nie było tych czterech panów, bo byłaby to antyreklama idei spotkań międzynarodowych.
  I na zakończenie: widzę, że Ostafiński potraktował wojnę z Drabikiem i innymi nielubianymi przez niego zawodnikami jak osobistą krucjatę. Szczerzy zęby i toczy pianę niczym pitbul. No cóż, to cecha ludzi małych i wcale nie mam na myśli wzrostu pana redaktora.

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  @Sebastian TYLKO UNIA LESZNO: Dziwisz się, ten redaktorek pewnego pułapu poziomu nigdy nie przeskoczy. Dla mnie SF robią się delikatnie mówiąc brukowcem -szukanie tanich sensacji.

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  @super saper: A podpisujesz się pod tym jak trener Cieślak dobierał zawodników do SoN?? Przemyśl

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  Walnij się w łeb kolego a tu skąd masz takie info służyłeś do prześcieradło u Piotra.!!!
  Zastanów się co piszesz...

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to panie Ostafiński Pan pojechał!!!!
  Jako dziennikarz powinien Pan wiedzieć że nie rzuca się oskarżeń nie mając dowodów a czym innym jest twierdzenie że to Piotr Pawlicki jest winny całej sytuacji z L4 w kadrze.
  Ciekawe skąd Pan to wie Piotr Panu to powiedział ( nie sądzę.!!!!).
  Ja na miejscu Piotra bym Pana pozwał do sądu za bezpodstawne oskarżenia i oczernianie.!!!!
  A przypomnę Panu że Piotra jako jedynego z wymienionej czwórki nie było na wspomnianej gali.!!!
  Więc pana teorie są od czapy.!!
  Dziwi mnie tylko że portal SF. pozwala Panu pisać takie brednie i to jest zaskakujące.
  Poziom dziennikarstwa tego portalu mnie czasami powala z nóg to nie ma nic wspólnego z czystym, rzetelnym dziennikarstwem.!!!
  WSTYD WSTYD WSTYD.!!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Moje zdanie jest takie że wszystkich Pan Termiński wymienia i prawie wszyscy byli już winni słabej postawy drużyny wyrzucił nawet wszystkich wychowanków.
  A dziwnym trafem panowie Holderowie nadal się cieszą wielkim zaufaniem Właściciela.
  Chociaż Chris Holder już od kilku dobrych lat nie jedzie kompletnie nic.
  I to nikomu w Toruniu nie wydaje się dziwne!!!???
  I do póki ci dwaj panowie będę jeździli w Toruniu to nie będzie tam już dobrej drużyny.!!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dlaczego wini się za wszystko juniorów Kościucha i Holtę a kompletnie nie wini sie Holderów jak długo będzie trwać w Toruniu bezgraniczne zaufanie tym Panom do tego momentu nic się nie zmieni.
  Nikt nie mówi że to właśnie oni nie dali rady być liderami a w najważniejszych biegach zawodzili .

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Robert powodzenia w przyszłym sezonie
  Przede wszystkim zdrowia no i szybkiego bolidu !!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Powodzenia w przyszłym sezonie
  Zdrowia i szybkiego bolidu!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pełen szacun dla Roberta

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po prostu żal mi tych wszystkich pseudo komentatorów co tak plują na Kubicę swoimi komentarzami!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to mistrzem Polski jest Piotr Pawlicki!!
  Takim tokiem myślenia to trzeba było wziąść mistrza Polski z przed dziesięciu lat nie patrząc kompletnie na jego formę paranoja gdzie tu obiektywizm układy układziki ducha sportu zero!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie usprawiedliwiam Lewego ale jeżeli ktoś kto choć trochę zna się na piłce to wie że fakt jest taki że taki napastnik jak Lewy nawet jeżeli wychodzi często do gry i cofa się po piłkę to i tak potrzebuje do pomocy jakiegoś kreatora gry gdyż on takim nie jest !!
  A musimy sobie przyznać że drużyna bez pomocy nie istnieje!!!
  Nasza pomoc jedynie jeden próbował cokolwiek robić był Bereszyński Bo Zieliński kolejny raz zawiódł na całej linii widać nie dorósł do lidera pomocy a zmiana Grosika kompletnie nie trafiona
  Tak że nawet gdy Lewandowski był przy piłce a wtedy pilnowało go trzech to reszta drużyny nie potrafiła tego wykorzystać jeszcze tak nie przygotowanej drużyny pod wodzą Nawałki nie widziałem kondycja BRAK
  Świeżość BEAK
  Pomysł na grę BRAK
  Twierdzę że ktoś gdzie popełnił błąd w przygotowaniach i tyle!!!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i co teraz pan Cieślak rządzi już wszystkim co związane z żużlem a kim on jest tylko byłym żużlowcem i to wcale nie jakimś utytułowanym może jest troche lepszym trenerem wróć!!
  tzw. menadżerem bo trenerem to on nie jest bo niech ktoś mi wskaże jaki
  zawodnik wyrósł na dobrego żużlowca od szkółki po karierę seniorską przy panu Cieślaku żaden jest mocny jak ma dream team!! Patrz reprezentacja Polski a jak ma.leszczy np. Ostrów to po jednym sezonie go wykopali więc jaki z niego fachowiec i teraz ten że fachowiec będzie mówił wszystkim jakie tory będą dobre a jakie nie oczywiście dobre dla kogo? Dla niego! Powiedzmy sobie szczerze punkt widzenia zalezy od punku siedzenie!!!!
  Boli wszystkich w koło że UNIA ma taki szeroki skład i może obecnie wszystko wygrać co jest do wygrania
  Powiem wam dlaczego bo my mamy PRAWDZIWEGO TRENERA nie menadżera a zwie się on
  ROMAN JANKOWSKI,!!!
  I wara od UNI i naszego toru!!
  Bo ci co wychodzą z pod jego ręki tz.
  R.J. to są prawdziwi żużlowcy a nie jakieś panienki!!! A tor przyczepny a zpreparowany to dwie różne rzeczy na przyczepnym jest mega ściąganie i widowisko tyle że trzeba być wtedy prawdziwym żużlowcem być dobrym technicznie i mieć parę w rękach!!!
  Bo na betonie to każdy głupi pojedzie tyle że co z tego będą mieli za frajdę kibice ŻADNĄ!!!!
  Więc odpierniczcie się od UNI LESZNO
  tylko wy wszyscy pseudo fachowcy od warunków torowych zajmijcie się szkoleniem prawdziwych z krwi i kości żużlowców co pojadą zawsze ,wszędzie i w każdych warunkach bo to wtedy jest ŻUŻEL a nie kurna balet!!!

  TYLKO UNIA LESZNO !!!!
  UNIA MISTRZ. !!!

 • Sebastian TYLKO UNIA LESZNO napisał/a komentarz do Złe wieści dla Nickiego Pedersena. Duńczyk jednak ze złamaniem

  Zgadzam się całkowicie z twoją wypowiedzią
  BRAWO!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.