Nice - lubi

 • Nice lubi Komentarz

  Sorry ale ja już nie kupuję tych bajek. Łyknąłem już 1 w grudniu o ratowaniu szkółki i składzie złożonym z juniorów i wychowanków. A tymczasem były Vissingi, Alleny, Bieszcztatnowy, Stachyry, Karlssony i jeszcze kilku innych.
  Jakoś nie pamiętam krytyki spółki w wykonaniu Świącika wiosną 2014. W grudniu 2013. Za to wypożyczenia do spółki szły. Zabiegi o licencje dla na 2015 dla stowarzyszenia już wiosną 2014, zapewnienia Śleszyńskiego że Włókniarz wszystko spłaci mimo że już jesienią 2013 złamał ugodę z Emilem. To wszystko zaczyna mi się łączyć w kupę. Śmierdzącą kupę :/ Chciałbym się mylić ale obawiam się że się jednak nie mylę :/
  ps. RSKŻ - naprawdę wierzycie że fejsbookowym protestem ktoś się przejmie ? Powodzenia. Ja już na to za stary i za cyniczny jestem. Barykady zostawię młodszym rewolucjonistom ;)

 • Nice lubi Komentarz

  Stowarzyszeniu CKM Włókniarz - to kim wy wlasciwie byliscie i jestescie?
  Jezeli nie mieliscie wplywu na nic, to nie macie teraz prawa profilowac sie na pokrzywdzonych bohaterow i pozytywnych tworcow zuzla w Czestochowie.
  Nie byliscie podmiotem w rozmowach z PZM w przeszlosci, to badzcie i dzisiaj konsekwentni.
  Dalej - przepisy sa jednoznaczne i dotycza zaistnialego stanu rzeczy (zadluzenia wobec jezdzacej druzyny zuzlowej i konkretnego stadionu), a nie dziwnych struktor i "gmatwania" odpowiedzialnosci !
  Przykro mnie, ale w ogole nie rozumiem wywodow Świącikiego.
  Szymanski powiedzial cos innego o czym pisze prasa ? A co, Szymanski nie musi sie trzymac regulaminu? Przyrzekl panu cos innego? Bardzo dziwne podejscie.
  Niech cala czestochowska spolecznos dba o to, aby zuzel w waszym miescie byl prosto i przejrzyscie, sprawiedliwie zarzadzany.
  Dlaczego inny moga, a wy nie ?
  Koniec kombinatorstwa i tzw. krokodylich lez.
  Pretensje mozecie miec tylko i wylacznie do swoich wczesniejszych partnerow, ktorzy okazali sie po prostu kryminalistymi.

 • Nice lubi Komentarz

  To samo miałam napisać. Mimo ostrej propagandy pewnie niewielu przestraszyło się groźby braku miejsc na modernizowanym stadionie.
  Pani Krysiu! Karnet WTSu jest po prostu NIEATRAKCYJNY!!! Szczególnie w porównaniu ofertą innych klubów.

 • Nice lubi Komentarz

  Henryk Glücklich zmarł w ubiegłym roku, był DMŚ

 • Nice lubi Komentarz

  Datę 22 stycznia 1965r. podaje również Robert Noga: http://www.sportowefak...a-ucieczka
  W innych miejscach podają 21 stycznia lub tylko styczeń tamtego roku.

 • Nice lubi Komentarz

  No w tym tygodniu to chyba bez Cieślińskiego. Przecież się facet nie rozdwoi. Z Wałcza chyba codziennie nie dojeżdża.

 • Nice lubi Komentarz

  Z prawem to ty nam nie wyjeżdżaj, bo wy do szpiku kości jesteście bezprawiem. I szybko zakładajcie stowarzyszenie ( bis dwa) żeby za rok powiedzieć o nowym podmiocie co to nie zna starego podmiotu. Z tekstu wynika, że budżetu na drugą ligę nie macie. Dziady.

 • Nice lubi Komentarz

  Kibice stowarzyszenia zarzekają się że nie byli kibicami CKM S.A i nigdy nie kibicowali drużynie CKM S.A dlatego mam takie pytanie na jakim stadionie stowarzyszenie będzie podejmować swoich rywali w PLŻ 2 ?

 • Nice lubi Komentarz

  To pan Zdunek jest problemem żużla.

 • Nice lubi Komentarz

  Zdunek ciągle na haju.Ile to jeszcze potrwa? :D

 • Nice lubi Komentarz

  Problemem polskiego żużla są partacze, którzy nie płacą zawodnikom.

 • Nice lubi Komentarz

  Mam prośbę do SF czy możecie już przestać pokazywać tego człowieka i jego pieprzenie?

 • Nice lubi Komentarz

  Wstyd mi za Zdunka i Terleckiego! Wstyd mi za GKS! Wstyd mi za to że jako kibic dokładałem się nieświadomie do tego bagna! Wstyd mi że Wybrzeże prawie od zawsze jest pośmiewiskiem Polski!
  Ale tak działa Pan Zdunek. Kiedyś starałem się o pracę w jednym z jego salonów samochodowych, przeszedłem kilka etapów rekrutacji by na końcu usłyszeć że praca na własnej działalności i płatna tylko prowizja od sprzedaży... i tak jadą tam wszyscy. Po co dać pracownikowi nawet najniższą podstawę, po co go ubezpieczać?!
  Nie mam nic przeciwko działalnościom gospodarczym, jednakże pokazuje to podejście tego Pana do pracowników, które przekłada się teraz na to o czym czytamy od miesiąca.
  Może i kontrakty są wygórowane, może zawodnicy są przepłacani, ale to prezes (ten czy inny) podpisuje konkretne warunki i musi je spełnić! W 100% popieram Artura, bo ja nie wyobrażam sobie żeby po miesiącu pracodawca powiedział mi że: "płace Ci dzisiaj 30% pensji", a co dopiero po całym roku rozłąki z rodziną, kosztów na dojazdy, sprzęt itp.

 • Nice lubi Komentarz

  Akurat ma prawo tak mowic, skoro jest sledztwo w tej sprawie.

 • Nice lubi Komentarz

  Białe nie jest białe. Białe to tak naprawdę jest szare bo ludzkie oko inaczej odbiera barwy. Przecież dla psów białe jest czerwone a dla kotów białe jest zielone. Dlaczego zatem białe ma być białe skoro jest niebieskie???


  W Częstochowie przekrętasy są namaszczani przez Prezydenta miasta czy jasnogórskiego przeora? Mężuś nabrał kredytów a teraz żonka nie chce płacić...


  PS. W spłacaniu zadłużenia Częstochowy powinni partycypować PZM i Ekstraliga za bezgraniczną głupotę czego efektem była licencja nadzorowana...

 • Nice lubi Komentarz

  Uwierzą im czarodzieje od licencji, kar z kapelusza, konkursów na drużyny do EE. Tak to Ci sami, którzy na grzbietach sponsorów jak Karkosik, Półtorak itp., którzy właśnie odchodzą upchnęli rury dzięki którym zachodni tunerzy i producenci części, silników świetnie się bawią. Jeden Dyzma załapał się do FIM, drugi jeszcze tylko zrobi imprezę z pompą na Narodowym. Dymania kibiców ciąg dalszy

 • Nice lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Nice lubi Komentarz

  Jak ci wisi i powiewa to sfruń na jakieś forum pierwszo ligowe ok.

 • Nice lubi Komentarz

  A gdzie tak kolega Nice napisał, ze knujecie przeciwko EL i PZM ? Przecież wszyscy doskonale wiemy, ze EL i PZM to Wasi "partnerzy biznesowi" w drodze po złote medale, powiem więcej, to właśnie owi partnerzy teraz zachodzą w głowę jak to zrobić aby Was jak najdelikatniej ukarać a przy okazji uciszyć pozostałą część żużlowej Polski(prawie niewykonalne)ale nie martw się, włos Wam z głowy nie spadnie,już "oni" się o to postarają, to pewne. Widzę też, że do wykonania tego trudnego zadania pan Karkosik "zatrudnił" również SF, które najwidoczniej mają za zadanie wybielanie jak tylko się da Waszych przewinień i tego nieszczęsnego walkowera, Unibaxowa ośmiornica zatacza coraz szersze kręgi, co Wam oczywiście służy, ale już nie koniecznie polskiemu żużlowi, ale kto by się tam teraz u Was tym przejmował?

 • Nice lubi Komentarz

  Nam w Częstochowie wiele razy SF zaniżyły frekwencję