RN Opole - lubi

 • RN Opole lubi Komentarz

  Ten skład mi przywołuje połowę lat 90 i osiągnięcia CemWapu Opole.

 • RN Opole lubi Komentarz

  Zniszczy żużel. Pierwszy mecz z Częstochową nie zdobędziemy 30 punktów !!! Kolejny Gdańsk i do końca sezonu będzie przychodzić po 500 osób. Chodzę na żużel od 15 lat ale takiego dna jeszcze nie widziałem. Nigdy nie narzekałem na prezesów ale jeśli ten pan potrafi tylko miejską kasą rozporządzać to może niech któryś kibic się weźmie za prezesurę.... Zawodnicy pod ścianą klubów mniej niż zawsze a my mamy w składzie zawodników którzy w czeskiej lidze nie mieli by czego szukać... To trzeba było 30 zakontraktować jakiś młodych duńczyków, szwedów, anglików może któryś by wypalił

 • RN Opole lubi Komentarz

  Jaka to roznica z jakiego miasta kto pochodzi. Polak to Polak.
  Wielkie dzieki chlopaki.

 • RN Opole lubi Komentarz

  nie znam kuluarów sprawy, ale uzależnianie miejskiej dotacji od osoby prezesa klubu jest zagraniem na poziomie wójta gminy do 5 tys. mieszkańców a nie prezydenta miasta wojewódzkiego. totalna żenada.

 • RN Opole lubi Komentarz

  Tu się zgadzam. Choć to akurat działa w obie strony, gdyby np. ludzie mogli głosować to może Wasz klub dostałby więcej, ale np. w Rybniku czy Grudziądzu (gdzie wsparcie miasta jest ogromne) mogliby dostać znacznie mniej niż teraz. Zależy, kto rządzi i jakie ma nastawienie do tego sportu. W dobie tak rozwiniętej informatyzacji powinna być np. sonda na stronie Urzędu Miasta, po zalogowaniu (aby oddać jeden głos), wchodzisz, głosujesz i mają tak procentowo rozdzielić środki i nie robić łaski. Wtedy też rzeczywiście byłoby widać popularność poszczególnych klubów

 • RN Opole lubi Komentarz

  Zawsze szanowałem Rawicz i jego kibiców. Niewielkie miasto o naprawdę wielkiej historii sportu żużlowego. Od pewnego czasu kontynuuje ono tradycje żużlowe na miarę swoich możliwości i to zasługuje na uznanie.
  Realia finansowo organizacyjne w dzisiejszym świecie sporu są bardzo brutalne i bez wielkich sponsorów i pieniędzy nie można wrócić do dawnej świetności. Rawicz mógłby słynąć na wzór Pawłowic z odkrywania i wprowadzania do żużla młodych talentów. Zyskał by powszechne uznanie i szacunek środowiska wielkopolskiego a z czasem całego kraju. To co obserwujemy w ostatnich kilku latach budzi pewien niepokój. Sympatyczne Niedźwiadki pod wodzą p.Cieślaka stają się z roku na rok bardziej agresywne i mnie sympatyczne,a liczba konfliktów i wrogów wzrasta lawinowo. Miotają się od skrajnego ostatniego miejsca do awansu, który ze sportowego punktu widzenia przysporzy im więcej smutku niż sportowej radości. Przecież o wiele lepiej i taniej mieć trwały, zrównoważony zespół odnoszący zwycięstwa w górnych pozycjach 2 Ligi, niż być chłopcem do bicia w 1 Lidze za duże pieniądze. I wcale im nie życzę spadku, przeciwnie uważam że może dzięki Puzonowi trochę w 1L. pobędą, ale realiów finansowych niestety na dłuższą metę się nie utrzyma, taka jest smutna prawda. I szkoda, że przerost ambicji nad możliwościami jednego człowieka, który liznął i zachłysnął się władzą w GKSŻ, zniszczy ten sport w Rawiczu, a zamiast zrównoważonej satysfakcji, przyniesie żal,rozgoryczenie i coraz więcej wrogów w całym kraju.
  Obudźcie się i zobaczcie gdzie ten cwaniak was prowadzi, realizując własne chore ambicje a nie sportowe potrzeby środowiska na miarę autentycznych potrzeb i możliwości. .

 • RN Opole lubi Komentarz

  Gdyby obietnica budowy nowego stadiony wyszła od polityka nie związanego z PO to można by mieć nadzieję... ale to obiecuje Zębaczyński 100% polityk PO a to oznacza 100% że ten pan rozmija się z prawdą!!!!!!

 • RN Opole lubi Komentarz

  Powiem szczerze że jak sie zastanowiłem nad tym co napisałes to cos w tym jest! Racja kolegen!

 • RN Opole lubi Komentarz

  Zjedliscie jack deser po objedzie!?!?.? Pila miala punkty ujemne, Wanda przegrala z Opolem a Rybnik nie mial Allena, Krosno pro wspanialym poczatku sezonu zrezygnowala. Lepszych okolicznosci do awansu nikt nie mial. Po skandalicznym meczu z Opolem awansowaliscie.gratulacje.

 • RN Opole lubi Komentarz

  Masz rację, może pomyliłem się z wejściem Żyty na wieżyczkę za Szymkiem. Fleger został uderzony w krtań kopnięciem i gdyby tego zajścia nie było GKSŻ nie nałożyłaby kary. Natomiast sprawa pobicia Pecyny nie została umorzona. Cała reszta która napisałeś to prawda. Nigdy nie twierdziłem że Żyto jest złym trenerem. Nigdy też w swoich wypowiedziach nie wspominałem o tym że był w SB. Napisałem tylko że po tych zajściach które miały miejsce na tym meczu nie ma prawa wspominać o fair play. Więc poza pomyleniem wejścia na wieżyczkę Żyty z Cieślakiem co nie zmienia faktu że takie rzeczy dzieją się w Rawiczu gdzie jeszcze mijam się z faktami?

 • RN Opole lubi Komentarz

  Zauważyłem diablo że jak wyrażam tylko swoją opinię na forum to zawsze masz dużo do powiedzenia w odpowiedzi, ale jak tylko przytoczę jakieś niezbite dowody to nie masz nic do powiedzenia. Ja w przeciwieństwie do Ciebie i większości rawickich kibiców moje wypowiedzi podpieram konkretnymi argumentami.

 • RN Opole lubi Komentarz

  "Nie jest to fair - stwierdził ostro Piotr Żyto" Pytam jakim prawem Ty śmiesz używać tego zwrotu?! I ligowi kibice może nie wiecie bo nie śledziliście II ligowych rozgrywek minionego sezonu. Podam kilka faktów z ostatniego spotkania w fazie play off Kolejarza Opole z Rawiczem. Dzień przed spotkaniem z Opolem na Rawickim torze odbył się finał IME. Zawody się odbyły, Rawicz został pochwalony, nie było zastrzeżeń. Następnego dnia "nikt nie wie jak to się stało" sędzia nie dopuścił toru do zawodów. Dlaczego? Przecież dzień wcześniej był równiutki? Po godzinnym równaniu sędzia dopuszcza tor do zawodów przyznając najniższą ocenę dopuszczającą DOSTATECZNĄ. Rawiczanie rano tak zaorali tor ze nawet godzinne równanie nie pomogło i po 3 biegach tor się odsypał i był taki jak przed dopuszczeniem. Nawet jeden z rawickich zawodników zaraz po meczu w wywiadzie dla sf powiedział że musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale i z torem do tego stopnia że po 3 biegach cyt "robiło mi się ciemno przed oczami". W trakcie meczu na wieżę sędziowską (ciekawe po co?) weszli rawicki zawodnik, a za nim pobiegł Żyto! W trakcie zawodów ktoś z rawickiej ekipy uderzył kopnięciem zjeżdżającego do parkingu reprezentującego Opole Flegera. Na potwierdzenie tego dodam że w tych 3 przypadkach GKSŻ nałożyła kary. Ale najistotniejszą sprawą nadal jest pobicie w szatni rawickiego klubu zawodnika z Opola Pecynę. Zajście miało miejsce jeszcze przed meczem i miało niewątpliwy wpływ na postawę tego zawodnika w spotkaniu. Na stadion została wezwana policja i zostało wniesione oskarżenie. Po zbadaniu sprawy, przesłuchaniu poszkodowanego oraz wskazanych przez niego osób policja zakończyła postępowanie dowodowe i sprawę przekazała prokuraturze. Z informacji podanych na sf wynika że prokuratura wniesie bądź już wniosła sprawę o napad i pobicie do sądu. Sprawa w toku. Władze kolejarza Opole wniosły do GKSŻ protest na 4 zajścia podczas w/w meczu. GKSŻ jak już wspomniałem w 3 przypadkach nałożyła kary natomiast w sprawie napadu i pobicia przed meczem Pecyny w rawickiej szatni postanowiła nie zabierać stanowiska, aż do wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę lub sąd. Chyba nikogo nie dziwi fakt że GKSŻ w tak ważnej sprawie nie zajęła stanowiska. Bo w takim przypadku stanowisko może być tylko jedno... Ale jak wiadomo władze GKSŻ-u to dobrzy koledzy rawickiego prezia. Więc radzę uważać w I ledze na cwaniaczków z Rawicz. Pod warunkiem oczywiście że do rozpoczęcia sezonu nie zapadną wyroki w tej sprawie, bo wtedy Rawicz znika. Tak właśnie się wygrywa mecze w Rawiczu. Z pozdrowieniami dla kibiców ze zdrowych żużlowych klubów. PS. Opole przeprasza za Piotra Żyto. Szczerze jest nam wstyd.

 • RN Opole lubi Komentarz

  srednia 2!ligii masakryczna! a to i tak dzieki wlasnemu torowi chyba, haha. Powodzenia zycze, ale tylko w sportowej walce! :)