Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • cancro

  A moim zdaniem przed p. Krychowaiakiem otwierają się drzwi kariery! Z wyglądu kelner, z umiejętności też. Czyżby rozpoczął praktykę zawodową w nowym fachu? Mam nadzieję, że mówiąc, że "to się nie powtórzy", miał na myśli występy w reprezentacji!

 • cancro napisał/a komentarz do Agata Sawicka: Nie możemy mieć pretensji

  Kto po inauguracyjnym, wymęczonym zwycięstwie z KSZO miał złudzenia co do siły Impelek, po meczu w Łodzi już ich mieć nie powinien. Drużyna po odejściu gwiazd to po prostu amatorszczyzna! Drużyna łodzianek nie ma w swoim składzie gwiazd. Jedyna znana mi siatkarka to reprezentantka Czech - Mulsteinova (sorry jeśli źle napisałem jej nazwisko). Tymczasem Impel z obecnymi i byłymi reprezentantkami Polski: zaczynając od Sawickiej to Kąkolewska, Mędrzyk, Ptak, Kaczor, mocne amerykanki, czy reprezentantka Czech Kossaniova- nie dał im rady. Chyba tylko brak doświadczenia łodzianek sprawił, że naszym gwiazdom udało się wywieźć ten punkcik. Poza tym jeśli się widziało co nasze wyprawiały w meczu z KSZO to niczemu nie można się dziwić. Niestety najsłabszym elementem jest zagrywka a zaraz potem atak. Słowem boję się co będzie gdy przyjadą potentaci ligi, do których nasza drużyna niestety już się nie zalicza. Kolejny raz jak ten debil wykupiłem karnet :-(

 • cancro napisał/a komentarz do ŁKS - Impel: pierwsza wygrana beniaminka

  No, to jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do siły Impela, to wszystko jasne. Pozbawiony gwiazd beniaminek "nakopał" gwiazdeczkom! A ja jak ten głupi kupiłem karnet na mecze zespołu prezentującego licealny poziom :-(

 • cancro napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław oficjalnie z nowym menedżerem

  Gdybym dysponował takim składem, jaki ma Falubaz, to menadżerem mogłaby być moja babcia. Nie sztuka poprowadzić do zwycięstwa zespół, który ma taki skład. Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że konieczne są wzmocnienia. Trzeba postawić w okolicach stadionu pomnik Jędrzejakowi za to, co zrobił dla Sparty i jak najszybciej go zastąpić jakimś wartościowym zawodnikiem. Podobny nie wypał to Woźniak, który zbyt długo jeździł w I lidze i przyzwyczaił się do tamtejszej mizerii. Mimo wszystko powodzenia Panie Rafale! Pamiętam Pana jako świetnego zawodnika. Życzę nie mniejszych sukcesów jako trenerowi!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - KSZO: mocne otwarcie wrocławianek

  Panie red. Górczyński, najwyraźniej byłem na innym meczu. O wyniku nie będę dyskutował - każdy widzi. Natomiast znój z jakim Impelki zdobywały punkty widzieli tylko zgromadzeni na meczu kibice. Momentami trudno było uwierzyć, że gra medalista ubiegłego sezonu z outsiderem ligi. Nie prowadzę statystyk w czasie meczu, ale idę o zakład, że połowa punktów została zdobyta przez przyjezdne dzięki niewymuszonym błędom miejscowych - a to zepsuta zagrywka, a to atak w aut, czy inne błędy jakie wybacza się co najwyżej dziewczynom z liceum. Na pochwalę zasłużyły w mojej ocenie tylko Kosaniova i Hancoock. Kaczor nie skończyła ani jednego ataku - albo w blok albo w aut. Bardzo rzadkie przebłyski Mędrzyk, a przecież to kadrowiczka! Konieczna bezbarwna, bez siły, bez polotu, bez siatkarskiego instynktu. Sawicka jak na reprezentantkę kraju zbyt wiele przyjęć na drugą stronę. O pozostałych nawet nie ma co napisać :-(
  Próbowałem odgadnąć strategię trenera. Dlaczego nie pozwolił grać rezerwowym? Kiedy je wpuści - z Chemikiem?! Generalnie mecz był nudny, z rzadka tylko z ust kibiców wydobywały się okrzyki obrazujące jakiekolwiek emocje. Momentami można było odnieść wrażenie, że ogląda się lekcję wf w liceum. Sadząc po grze naszych zawodniczek, okres przygotowawczy został zmarnowany. Z taką grą ligi nie zawojujemy. Poza tym myślę, że zadanie przerosło pana Solarewicza. Trenera! (nowego)!

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Lukas Podolski krytykuje system rozgrywek Euro 2016

  Holandia nie musi na nic czekać! Że tak jest pokazała naszym gwiazdorom tuż przed finałami Euro! Piszę po meczu z Portugalią, gdzie nasi grali drewno.

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016. Polska - Portugalia. Russell Crowe wspierał Biało-Czerwonych: Dajesz, do boju Polska! Zrób to

  Ciekawe ile pan Crowe zainkasował od PZPN za to spamowanie? Ciekawe, czy w ogóle wie gdzie jest Polska?

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Polska - Portugalia. Łukasz Fabiański: Mam do siebie pretensje

  No to chociaż w płaczu któryś z naszych dorównał Ronaldo! Płacz dalej Łukasz, chociaż lepiej by było, gdybyś jednak potrenował obronę karnych!

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Lukas Podolski krytykuje system rozgrywek Euro 2016

  Zgadzam się z Podolskim. Dwa tygodnie piłkarskiego magla w grupach i odpadło zaledwie 8 drużyn (1/3). Teoretycznie można było awansować z grupy nie strzelając ani jednej bramki - wystarczyły trzy bezbramkowe remisy. A przecież solą tej gry są bramki! Nasza drużyna narodowa awansowała strzelając 2 bramki w trzech meczach i to z drugiego miejsca!
  Moim zdaniem UEFA przestraszyła się zmian. Albo należało zostać przy 16 zespołach podzielonych na 4 grupy, albo pójść na całość i urządzić finały z udziałem 32 zespołów w 8 grupach. Osobiście skłaniam się do pierwszej opcji. Udział w finałach to nobilitacja dla reprezentacji kraju. W opcji z 32 zespołami tracą sens eliminacje. Biorąc pod uwagę liczbę państw w Europie nietrudno byłoby awansować eliminując takie "futbolowe potęgi" jak Luksemburg, Andora czy Gibraltar. Za tą opcją przemawia choćby skład obecnych finalistów - z wielkich brakuje tylko Holandii ale jest Islandia. To wielka niespodzianka, ale myślę że w finałach osiągnęli już wszystko, na co ich stać. Niestety, podobnie jak i nasza reprezentacja.

 • cancro napisał/a komentarz do Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu

  No to "Orbita" w tym sezonie będzie pusta. Wzmocnienia polegały na tym, że wzięliśmy z Dąbrowy G. zawodniczki, które tam się nie sprawdziły. No cóż myślę, że w tym sezonie V-VI miejsce.
  Co do tytułu: wiem, że to portal sportowy, ale nie można być ignorantem! Panie redaktorze, Wrocław jest historyczną stolicą CAŁEGO Śląska! Ale jeśli nie chce pan tego przyjąć do wiadomości, niech pan pisze, że jest "stolicą województwa dolnośląskiego" - wtedy będzie to prawda. Odsyłam choćby do Wikipedii. Pozdrawiam!

 • cancro lubi Komentarz

  I tak z grupy nie wyjdą a robią wielkie hallo

 • cancro napisał/a komentarz do Kadra Polski na Euro 2016

  No to bójcie się Niemcy, Francuzi, Hiszpanie i cała reszta! Wprawdzie nie ma Rybusa, ale jest Tiago Cionek i was roz...my!

 • cancro napisał/a komentarz do Katarzyna Skowrońska-Dolata opuszcza Impel Wrocław!

  Pani Katarzyno, dziękuję za ten wspaniały rok! To głównie dla Pani zapełniała się Orbita! To Pani gra wielokrotnie ratowała skórę Impela! Szkoda, że nie porozumiała się Pani z klubem na kolejny sezon, ale rozumiem decyzję. Gra Pani wciąż na najwyższym światowym poziomie, bez wsparcia partnerek z drużyny. Myślę, że we Wrocławiu będzie Pani zawsze gorąco oklaskiwana - przeze mnie na pewno!
  W kontekście rozwiązania umów z Costagrande i Hidebrandt aż ciśnie się pytanie: co dalej! Myślę, że lukę po KSD wypełni Asia Kaczor. To doświadczona zawodniczka i także z przeszłością kadrowiczki. W tym sezonie nie miała zbyt wielu okazji do pokazania swych umiejętności, ale przecież nie zapomniała jak się gra w siatkę - w ubiegłym roku była podstawową zawodniczką! Co z pozostałymi?
  Chyba jednak w Impelu skończyła się kasa. Oszczędności zaczęto od trenera. Czyżby wrocławska drużyna od nowego sezonu będzie grała o miejsca 5-8? Chciałbym się mylić.
  A na stronie klubowej - sza!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - Tauron MKS: Bezradność dąbrowianek we Wrocławiu. Popis Caroliny Costagrande

  Rzeczywiście zagrały wspaniale! Gdyby jeszcze Kąkolewska zbijała tak, jak powinna... No i wreszcie pan Grabowski przekonał się, że mecz można wygrać wykorzystując tylko jedną libero. Sawicka jest bez formy. Szkoda, że nie dał pograć Sikorskiej. Moim zdaniem już w przyszłym sezonie będzie lepsza od Ptak. Gdyby Impelki tak zagrały z Sopotem finał byłby nasz, ale medal jest medal. Nie ma co wybrzydzać. Jeśli go zdobędziemy będzie to dopiero drugi medal w wieloletniej historii klubu. Hej Impel!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - Tauron MKS: Wrocławianki wyszły z opresji. Brąz coraz bliżej

  Stare pytanie: która armia jest groźniejsza? Armia baranów dowodzona przez lwa, czy armia lwów dowodzona przez barana? W piątkowym meczu widać to było aż nadto! Parafrazując wypowiedź J. Piłsudskiego: "kury panu szczać prowadzać, a nie zespół siatkarski" Panie Grabowski! Czy wreszcie zrozumiał pan, że wygrana nie zależy od ciągłych zmian libero? Dlaczego w dzisiejszym meczu zrozumienie tej prawdy zajęło panu aż półtora seta? Dlaczego dopiero dzisiaj zrozumiał pan (mam nadzieję!), że Kosaniova jest lepsza od Hildebrandt z tym, że mniej kosztuje? Dlaczego przez cały mecz nie zagrała Kaczor, choć na początku meczu KSD wyraźnie nie szło (pardon, chciał ją pan wprowadzić przy stanie 15:24, ale set się skończył)?
  Czy dostrzegł pan wreszcie, że Sikorska jest wyraźnie lepsza od obu naszych środkowych, zwłaszcza od Ptak? Panie Trenerze! Zapewne w pańskim mniemaniu nie znam się na siatkówce, zwłaszcza kobiecej! Zapewniam pana jednak, ze gorzej niż pan drużyny w czasie meczu nie poprowadzę! Mam nawet taką samą marynarkę! W ubiegłym sezonie czwarte miejsce z drużyną bez gwiazd kosztowało trenera Aleksandersona posadę. Kogo pan zwolni po tym sezonie?
  Inna sprawa to gra samych zawodniczek. Dąbrowianki zdobywały punkty z łatwością, nawet w przegranych przez nie setach. Naszym gwiazdom przychodziło to z olbrzymim wysiłkiem. Ale czego oczekiwać, jeśli zawodniczki z reprezentacyjnym stażem mają problemy z przyjęciem? Kuriozum w tym względzie jest powołana właśnie do reprezentacji Sawicka -to w głównej mierze na jej konto należy zapisać oba przegrane sety. Także Ptak - tragedia! Chyba już cała liga wie, że jeśli coś może ugrać-to z obejścia. Beznadziejna zagrywka. Jeszcze żeby z ryzykiem, z wyskoku, tak jak KSD, a tu "lobik" i w siatkę. Panowie sędziowie musieli do południa nieźle zabalować, skoro przyznali jej MVP. Należało się ono KSD! Zresztą to nie był najlepszy dzień sędziów. Żeby zobaczyć, że po ataku - bodaj Costagrande - piłka spadła pół metra przed linią, potrzebowali challenge'u.
  Reasumując: "ciemność widzę"! W Dąbrowie na pewno baty. A jutro horror po raz drugi? W każdym razie panie trenerze Grabowski: moja oferta jest cały czas aktualna. Czekam na telefon>

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - PGE Atom Trefl: Kosmiczny mecz we Wrocławiu, Impel dalej w grze!

  Mecz emocjonujący - chyba najlepszy w tym sezonie. Patrząc na grę Costagrande i Hildebrandt aż ciśnie się na usta pytanie: dlaczego nie grały tak od początku sezonu?!
  Tym razem zawiodły obie libero, zwłaszcza Sawicka. "Miąchanie" tymi zawodniczkami nie tylko nie przynosi zamierzonego celu (Dur gra gdy drużyna atakuje, a Sawicka gdy się broni), ale sprawia, że obie "nie czują" boiska. Słabo zagrały obie środkowe, zwłaszcza Ptak. Przeciętnie także Radecka, która często wystawiała Kąkolewskiej bezpośrednio na blok, gdzie czekała Efimienko. Podsumowując: wspaniale w ataku, mniej niż średnio w obronie. Dalej słabo w przyjęciu. Pozytywnie należy także napisać o tym, że wreszcie pojawiła się wideo-weryfikacja, co raz na zawsze zamyka wszelkie spekulacje. Niestety uważam, że Impel nie zagra w finale ligi. Zagramy z Dąbrową o brązowy medal. I też nie będzie łatwo...

 • cancro napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Dzięki "miszczu", że mnie oświeciłeś! Nie mogłeś powstrzymać się od złośliwości? :-(

 • cancro napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Zawody jak zawody: widziałem lepsze, gorsze też. Chodzi mi jednak o tzw. "nową formułę". Chyba jeszcze w zeszłym roku usłyszałem w komentarzu, że toruńskie zawody mają ambicję stać się w przyszłości mistrzostwami świata par, które zarzucono jeszcze w ub. wieku. Mistrzostwa maja to do siebie, że startują w nich reprezentacje narodowe. A tu co? Jakieś "monster team", "city team", czy "inne team". Są takie kraje? Chyba nie o to chodzi! Dlaczego liga jest pasjonująca? Bo startują tam drużyny z którymi identyfikują się kibice. To samo można powiedzieć o rozgrywkach w których zawodnicy reprezentują swoje kraje. A tu chłopaki "zainkasowali" i prawdopodobnie więcej w takim składzie nie pojadą. Czyli zawody "o puchar prezesa", a takich zawodów oglądać więcej nie chcę!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - BKS: Istnieje życie bez "Skowronka"

  Wczorajszy mecz był przyjemny dla oka - za sprawą obu zespołów. Trochę raziły błędy bielszczanek na zagrywce. Możnaby obdzielić nimi kilka spotkań. Moim zdaniem (zresztą tak jak autora tekstu) najlepszą zawodniczką na boisku była Kaczor. Wiem, że jest zmienniczką Skowrońskiej, ale czyż nie jest marnotrawstwem trzymać taką zawodniczkę na ławce? Czy nie wartoby mieć jednocześnie na boisku dwóch "Skowrońskich"? Wczoraj Aśka była świetna w każdym elemencie - statuetka MVP należała się właśnie jej! Tylko trochę słabiej zaprezentowała się Kossaniova. Warto stawiać na tę dziewczynę. Jest młoda i rozwija swe umiejętności w dobrym kierunku.
  A Kąkolewska? Cóż, jak na nią niezły mecz. W dalszym ciągu słaba w ataku, co skutkuje tym, że rywalki ignorują jej markowane ataki. Świetne bloki - fakt, ale dopiero od połowy trzeciego seta.
  Na koniec dwa zdania o sędziach. To nie był ich najlepszy dzień. Widzieli auty tam, gdzie było boisko i na odwrót. Widzieli dotknięcie siatki przez Trojan, którego moim zdaniem nie było. Za to sędzia nie zauważył dwukrotnego "powieszenia się" na siatce Kąkolewskiej, choć miało to miejsce dwa metry od niego. Na plus należy zaliczyć fakt, że pan sędzia pokazywał na czym polegały błędy zawodniczek. Na ogół nie chce się sędziom tego robić i kibice skazani są na własne oceny lub interpretacje spikera.

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - Polski Cukier Muszynianka Enea: Emocje tylko w pierwszym secie

  Wreszcie! Choć rywal z nie najwyższej półki. Muszę jednak przyznać, że po meczu z Piłą byłem pełen obaw. KSD potwierdziła, ze jest warta pieniędzy, które za nią wydano a i inne też zagrały na poziomie oczekiwań. Jeśli miałbym się czegoś czepić to tylko tego tego, że Asia Kaczor nie dostała swojej szansy już kolejny raz. Na koniec teza, której sam się boję: czyżby na dobrą postawę zespołu wpłynął brak Kąkolewskiej w pierwszej szóstce?

 • cancro napisał/a komentarz do Impel Wrocław - PTPS Piła: Pilanki postraszyły wrocławskie gwiazdy!

  Wybacz, ale nie verstehen! Znaczy że co? Impel zagrał dobry mecz? A...! Rozumiem, koniec karnawału i żarty sobie urządzasz?!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel Wrocław - PTPS Piła: Pilanki postraszyły wrocławskie gwiazdy!

  Panie prezesie Grabowski! Kiepełkę do biznesu to może pan i ma, ale z trenerką daj pan sobie spokój! Inni trenerzy mają ze sobą jakieś deseczki, coś tam swoim zawodniczkom rysują, tłumaczą, a pan tylko rękami wachlujesz. Co pan do nich mówi w czasie przerw? Bo jeśli takie dyrdymały jak w Sopocie, to wiem czemu drużyna gwiazd tak gra!
  Po kiego licha zabrał pan na mecz Aśkę Kaczor? Dlaczego nie weszła choćby za beznadziejną Costagrande? Gorzej by nie zagrała! Dlaczego trzymał pan na boisku Kaśkę Skowrońską przez pięć setów! I co do diaska chce pan osiągnąć, co chwilę zmieniając między sobą nasze libero!? To nie one grały źle! Do wymiany są Costagrande i Hildebrandt. I to na zawsze!
  Do tej pory broniłem Kąkolewskiej, ale po dzisiejszym meczu dochodzę do wniosku, że należy ją odesłać do siatkarskiej szkółki. Słabo broni, bo jest wysoka. Słabo rozgrywa, a właściwie wystawia, bo nie od tego jest. Ale trzeci rok w lidze i nie potrafi porządnie uderzyć, mija się z piłką, skacze nie w tempo, spóźnia się do bloku lub w ogóle nie skacze! Toż to elementarne umiejętności siatkarskie!
  No ale jednak popis dnia należał do naszych rozgrywających. Ile "podwójnych" gwizdnął im sędzia? Sześć (6)! A Pilankom? Jedną (1)!
  Na zakończenie dodam, że mecz był przyjemny dla oka. Głównie za sprawą Pilanek, choć każda z nich jest niższa o głowę od każdej z Impelek, a trener kadry narodowej chyba nawet nie wie, że jest taki klub w lidze.

 • cancro napisał/a komentarz do Andrzej Rusko: Celem play-off. Szczyty w kolejnych latach

  Święte słowa! Nie przypominam sobie, aby klub był zadłużony cho na złotówkę, od kiedy działa w nim p. Rusko. I jest cicho o wrocławskim klubie. Niestety, o większości pozostałych robi się głośno nawet w publicznych mediach tylko z powodu afer, długów i upadłości. Bujaj się night!

 • cancro napisał/a komentarz do Andrzej Rusko: Celem play-off. Szczyty w kolejnych latach

  Jeśli coś wiesz, złóż zawiadomienie do prokuratury, bo na razie to Rusko może pozwać cię o zniesławienie.

 • cancro napisał/a komentarz do Atomowa precyzja, Impel Wrocław bez argumentów

  Przychodzi mi do głowy tylko jedno słowo: kompromitacja! Tym bardziej, że Sopocianki nie grały wielkiej siatkówki. Niestety, na ich tle nasze gwiazdy wyglądały zaledwie jak iskierki z dogasającego popielnika. Kogo teraz zwolnimy, panie prezesie Grabowski?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.