cancro - komentarze

 • cancro napisał/a komentarz do Agata Sawicka: Nie możemy mieć pretensji

  Kto po inauguracyjnym, wymęczonym zwycięstwie z KSZO miał złudzenia co do siły Impelek, po meczu w Łodzi już ich mieć nie powinien. Drużyna po odejściu gwiazd to po prostu amatorszczyzna! Drużyna łodzianek nie ma w swoim składzie gwiazd. Jedyna znana mi siatkarka to reprezentantka Czech - Mulsteinova (sorry jeśli źle napisałem jej nazwisko). Tymczasem Impel z obecnymi i byłymi reprezentantkami Polski: zaczynając od Sawickiej to Kąkolewska, Mędrzyk, Ptak, Kaczor, mocne amerykanki, czy reprezentantka Czech Kossaniova- nie dał im rady. Chyba tylko brak doświadczenia łodzianek sprawił, że naszym gwiazdom udało się wywieźć ten punkcik. Poza tym jeśli się widziało co nasze wyprawiały w meczu z KSZO to niczemu nie można się dziwić. Niestety najsłabszym elementem jest zagrywka a zaraz potem atak. Słowem boję się co będzie gdy przyjadą potentaci ligi, do których nasza drużyna niestety już się nie zalicza. Kolejny raz jak ten debil wykupiłem karnet :-(

 • cancro napisał/a komentarz do ŁKS - Impel: pierwsza wygrana beniaminka

  No, to jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do siły Impela, to wszystko jasne. Pozbawiony gwiazd beniaminek "nakopał" gwiazdeczkom! A ja jak ten głupi kupiłem karnet na mecze zespołu prezentującego licealny poziom :-(

 • cancro napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław oficjalnie z nowym menedżerem

  Gdybym dysponował takim składem, jaki ma Falubaz, to menadżerem mogłaby być moja babcia. Nie sztuka poprowadzić do zwycięstwa zespół, który ma taki skład. Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że konieczne są wzmocnienia. Trzeba postawić w okolicach stadionu pomnik Jędrzejakowi za to, co zrobił dla Sparty i jak najszybciej go zastąpić jakimś wartościowym zawodnikiem. Podobny nie wypał to Woźniak, który zbyt długo jeździł w I lidze i przyzwyczaił się do tamtejszej mizerii. Mimo wszystko powodzenia Panie Rafale! Pamiętam Pana jako świetnego zawodnika. Życzę nie mniejszych sukcesów jako trenerowi!

 • cancro napisał/a komentarz do Impel - KSZO: mocne otwarcie wrocławianek

  Panie red. Górczyński, najwyraźniej byłem na innym meczu. O wyniku nie będę dyskutował - każdy widzi. Natomiast znój z jakim Impelki zdobywały punkty widzieli tylko zgromadzeni na meczu kibice. Momentami trudno było uwierzyć, że gra medalista ubiegłego sezonu z outsiderem ligi. Nie prowadzę statystyk w czasie meczu, ale idę o zakład, że połowa punktów została zdobyta przez przyjezdne dzięki niewymuszonym błędom miejscowych - a to zepsuta zagrywka, a to atak w aut, czy inne błędy jakie wybacza się co najwyżej dziewczynom z liceum. Na pochwalę zasłużyły w mojej ocenie tylko Kosaniova i Hancoock. Kaczor nie skończyła ani jednego ataku - albo w blok albo w aut. Bardzo rzadkie przebłyski Mędrzyk, a przecież to kadrowiczka! Konieczna bezbarwna, bez siły, bez polotu, bez siatkarskiego instynktu. Sawicka jak na reprezentantkę kraju zbyt wiele przyjęć na drugą stronę. O pozostałych nawet nie ma co napisać :-(
  Próbowałem odgadnąć strategię trenera. Dlaczego nie pozwolił grać rezerwowym? Kiedy je wpuści - z Chemikiem?! Generalnie mecz był nudny, z rzadka tylko z ust kibiców wydobywały się okrzyki obrazujące jakiekolwiek emocje. Momentami można było odnieść wrażenie, że ogląda się lekcję wf w liceum. Sadząc po grze naszych zawodniczek, okres przygotowawczy został zmarnowany. Z taką grą ligi nie zawojujemy. Poza tym myślę, że zadanie przerosło pana Solarewicza. Trenera! (nowego)!

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Lukas Podolski krytykuje system rozgrywek Euro 2016

  Holandia nie musi na nic czekać! Że tak jest pokazała naszym gwiazdorom tuż przed finałami Euro! Piszę po meczu z Portugalią, gdzie nasi grali drewno.

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016. Polska - Portugalia. Russell Crowe wspierał Biało-Czerwonych: Dajesz, do boju Polska! Zrób to

  Ciekawe ile pan Crowe zainkasował od PZPN za to spamowanie? Ciekawe, czy w ogóle wie gdzie jest Polska?

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Polska - Portugalia. Łukasz Fabiański: Mam do siebie pretensje

  No to chociaż w płaczu któryś z naszych dorównał Ronaldo! Płacz dalej Łukasz, chociaż lepiej by było, gdybyś jednak potrenował obronę karnych!

 • cancro napisał/a komentarz do Euro 2016: Lukas Podolski krytykuje system rozgrywek Euro 2016

  Zgadzam się z Podolskim. Dwa tygodnie piłkarskiego magla w grupach i odpadło zaledwie 8 drużyn (1/3). Teoretycznie można było awansować z grupy nie strzelając ani jednej bramki - wystarczyły trzy bezbramkowe remisy. A przecież solą tej gry są bramki! Nasza drużyna narodowa awansowała strzelając 2 bramki w trzech meczach i to z drugiego miejsca!
  Moim zdaniem UEFA przestraszyła się zmian. Albo należało zostać przy 16 zespołach podzielonych na 4 grupy, albo pójść na całość i urządzić finały z udziałem 32 zespołów w 8 grupach. Osobiście skłaniam się do pierwszej opcji. Udział w finałach to nobilitacja dla reprezentacji kraju. W opcji z 32 zespołami tracą sens eliminacje. Biorąc pod uwagę liczbę państw w Europie nietrudno byłoby awansować eliminując takie "futbolowe potęgi" jak Luksemburg, Andora czy Gibraltar. Za tą opcją przemawia choćby skład obecnych finalistów - z wielkich brakuje tylko Holandii ale jest Islandia. To wielka niespodzianka, ale myślę że w finałach osiągnęli już wszystko, na co ich stać. Niestety, podobnie jak i nasza reprezentacja.

 • cancro napisał/a komentarz do Impel Wrocław zakończył kompletowanie składu

  No to "Orbita" w tym sezonie będzie pusta. Wzmocnienia polegały na tym, że wzięliśmy z Dąbrowy G. zawodniczki, które tam się nie sprawdziły. No cóż myślę, że w tym sezonie V-VI miejsce.
  Co do tytułu: wiem, że to portal sportowy, ale nie można być ignorantem! Panie redaktorze, Wrocław jest historyczną stolicą CAŁEGO Śląska! Ale jeśli nie chce pan tego przyjąć do wiadomości, niech pan pisze, że jest "stolicą województwa dolnośląskiego" - wtedy będzie to prawda. Odsyłam choćby do Wikipedii. Pozdrawiam!

 • cancro napisał/a komentarz do Kadra Polski na Euro 2016

  No to bójcie się Niemcy, Francuzi, Hiszpanie i cała reszta! Wprawdzie nie ma Rybusa, ale jest Tiago Cionek i was roz...my!