cancro - lubi

 • cancro lubi Komentarz

  I tak z grupy nie wyjdą a robią wielkie hallo

 • cancro lubi Komentarz

  Szkoda straconego jednego seta? A powinno być 2-0 dla Rzeszowa, no ale jak przy stanie 24-17 !!!! nie wygrywa się seta to jest po prostu ŻENADA!!!! Tak tak, WSTYD dziewczyny z Rzeszowa! No ale co tu się dziwić, przecież to baby, nawet jak jest 24-4 to jeszcze nic nie wiadomo w secie. Taką konstrukcją jest kobieta.

 • cancro lubi Komentarz

  Ja mam takie pytanie, po co Rawic i Opole mają jechać w lidze? Będzie to ich kosztować. Wyniku zrobić nie mają prawa, bo jak nawet wygrają wszystko to i tak nie mają prawa awansować. Wyjazdy dostaną walkowery, więc po co te wyjazdy, skoro z góry wiadomy jest walkower? Ma to im pomóc? Już teraz są skazani na zajęcie osattnich dwóch miejsc po 9 czy 10 walkowerach, ja na miejscu sponsorów bym sie wycofał, bo jak to wygląda? A wycofanie się sponsorów zamiast pomóc im to jeszcze ich bardziej pogrąży. Dodatkowo wiedząc, że nie mam prawa awansować ani nic wyrać zrobiłbym na ich miejscu skłąd juniorów, bo po co narażać klub na straty skoro mają i tak zagwarantowane ostatnie miejsce? To ma być ratunek?

 • cancro lubi Komentarz

  Ja piernicze ,masakra - Impel myśli że bez dobrego trenera a z dobrymi zawodniczkami jest w stanie wiele osiągnąć ,nic z tych rzeczy , to jest duży błąd że nie wzięli Chiappiniego .
  Niech ktoś z tego klubu zobaczy jak zagraniczni trenerzy robią furorę w plus lidze ,z mało ambitnego klubu potrafią czynić cuda.
  wystarczy zobaczyć ile dzięki trenerom zagranicznym siatkarze osiągnęli , dlaczego w kadrze żeńskiej nikt na zagranicznego trenera nie postawi , tylko biorą polaków którzy są nieudolni.

 • cancro lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś tam w tym Wrocławiu pomyślał, bo przez tego trenera Impel nie grał jak powinien. Jak można zatrudniać trenera który został w lidze włoskiej wyrzucony rok temu za brak sukcesów.

 • cancro lubi Komentarz

  W ogóle powinno się zmienić ten bez sensu regulamin.

 • cancro lubi Komentarz

  zlikwidowac zz..

 • cancro lubi Komentarz

  Usunąć ZZ i wrócić do zawodnika z nr 8 i 16. Bez ograniczeń, można tam nawet lidera wstawić i niech zastępuje słabszych. Świetnie się to sprawdzało. Np 1995 rok i mecz Piła - Toruń gdzie pod 16 pojechał Hans Nielsen.

 • cancro lubi Komentarz

  ZZ za drugiego,taktyczna w ZZ,bez sensu się robi...

 • cancro lubi Komentarz

  A moze by tak zamiast takich zmian dac jak kiedys rezerwe pod 8 i 16?.Polaka do 23-25roku?Dobre dla swiezo upieczonych seniorow.

 • cancro lubi Komentarz

  Pisałem o tym wiele razy i napiszę kolejny:
  Likwidacja ZZ i RT!
  Zamiast tego wprowadzenie rezerwowego (polski zawodnik do 23 roku życia).
  Koniec przegrywania biegów, aby było 6 pkt różnicy i w 14 i 15 jechała ta sama para.
  Koniec jazdy trzech zawodników po 7 biegów i ciągłe przerwy 2 minuty - ponieważ zawodnik jedzie znowu pod rząd.
  Naprawdę należy to wszystko uprościć. Rezerwowy jest potrzebny i w przypadku walki o lepszy wynik i w przypadku kontuzji.

 • cancro lubi Komentarz

  Precz z ZZ a wstawić rezerwowego .

 • cancro lubi Komentarz

  Toruń to chyba miasto koni co tylko rżeć potrafią . Co roku coś lub ktoś ich krzywdzi. Najpierw z finału uciekają ,potem Kasprzak drukuje , następnie sędzia . Narzekają że finału nie ma bo Gomuły nie było. Ale zaraz po sezonie go wywalą bo jest cienki jak żyletka. Żal mieć takich kibiców. Tam chyba same dzieci chodzą na stadion.

 • cancro lubi Komentarz

  Widać że jak zwykle w Toruniu spreparowany tor

 • cancro lubi Komentarz

  Witam zgadzam się że cała POLSKA jest przeciwko SPARCIE, WCZORAJ W NC PLUS była rozmowa o torze we Wrocku redaktor prowadzący nie ocenił meczu wystepu tylko co z tym torem upadki, kontuzje. Wiadomo jak jest we Wrocku stadion w przebudowie warunki spartańskie a tor był dla wszystkich jeszcze raz napiszę co robił komisarz toru i sędzia i dlaczego odbył się mecz jak taki zły był tor? Można było odwołać spotkanie padało całą noc,koleina tam jest, ale Larsen chciał tamtędy wyprzedzić MILIKA nie dało rady i był upadek. NC PLUS to tylko GORZÓW I ZIELONA GÓRA, a taka SPARTA Jak śmie coś wygrywać na własnym torze, jak można dać radę na tym torze. Teraz SPARTA MA wyjazdy zobaczymy jak tam będzie może wszystko przegrać taki jest sport, a własny tor to atut wszystkich drużyn w Polsce, każdy robi tor pod siebie taka jest prawda. Gdyby SPARTA Przegrywała mecze wszyscy by pisali jaki to słabiutki zespolik a tu taki pasztet SPARTA wygrywa i ma szanse na czwórkę ŚWIAT SIĘ WALI,

 • cancro lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • cancro lubi Komentarz

  Ty nic nie rozumiesz.Robić tor pod siebie to nie znaczy robić tor z jedną ścieżką przy samym krawężniku.Kazdy robi tor pod siebie,to zrozumiałe,natomiast robić tor pod siebie to nie znaczy,że ma się na nim nic nie dziać.W Opolu też mieliśmy mecze do 25-30,a walki na torze było tyle,że w jednym biegu było więcej mijanek,niż przez cały sezon we Wrocławiu.Jak widać-można zrobić tor i pod siebie i do walki zarazem.

 • cancro lubi Komentarz

  "Wszystkich was denerwuje to, że Wrocek jest teraz na szczycie tabeli i nikt oprócz ZG nie może tam wygrać."

  Dlaczego wszystkich? Mnie to w ogóle nie denerwuje, nie jestem nerwowym człowiekiem :)
  A na wrocławski tor i zbrodnię, która jakoby dokonywana jest na tym obiekcie - czyli "zabijanie żużla" - patrzę w ten sposób: o tym, czy tor jest regulaminowy, decyduje komisarz toru. Jeśli uzna, że tak, to nie ma o czym mówić. Zawody się odbywają, a tłumaczenie porażki torem to absurd, skoro tor był zgodny z regulaminem i jednakowy dla obu drużyn. Być może jest tak, że regulaminowy tor może nie nadawać się do jazdy, do ścigania, do rywalizacji. Ale to znaczy, że przepisy regulujące przygotowanie toru są złe, a więc nie ma powodów, by krytykować wrocławski klub - krytykujmy regulamin i domagajmy się jego zmiany. Ale ten temat w ogóle nikogo nie interesuje. Ciekawe, dlaczego?

 • cancro lubi Komentarz

  od sposobu w jakim jest ono wywalczone?


  A w jakim jest? Kupują sędziego, wsypują cukier do baków albo laxigen do bidonów przeciwnika? Jeżdżą na sześćsetach?
  Bo nie wiem.

 • cancro lubi Komentarz

  upadków jest bardzo duzo co mecz,i śmierć LEE taki jest bezpieczny.