• Historia Stadionu - Stamford Bridge

  Witam Wszystkich w kolejnej odsłonie Historii Stadionu, lecz specjalnej edycji- przygotowanej na Mikołajki :). Dziś opiszę jeden z bardziej znanych stadionów,konkretniej Stamford Bridge. Dodam że ten tekst zaproponował SyjonCFC1905... Zaprszam do czytania:) . Stamford Bridge - stadion mieszący się w (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - First National Bank Stadium

  Witam w kolejnej odsłonie "Historii Stadionu". Dziś zawitamy do Południowej Afryki, a konktretniej do jednego z stadionów, który występował na MŚ 2010 RPA. Dodam że ten tekst zaproponował KoronaMKS....:) Zapraszam do czytania :) . First National Bank Stadium - (konkretniej FNB Stadium, lub Soccer City) (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Gamla Ullevi

  Witam Wszystkich w kolejnej odsłonie Historii Stadionu. Ciesze się że ten pomysł tak się Wam spodobał:) Wasze pozytywne opinie, są bardzo motywujące:) Dziś przeniesiemy się do Szwecji, gdzie na codzień swoje mecz rozgrywa IFK Goteborg ... Dodam ze ten pomysł zaproponował Stach76, któremu dziękuje, i (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - La Bombonera

  Witam w kolejnym tekście Historii Stadionu:). Zapraszam do La Bombonery:) Dodam, że ten tekst również zaproponował Kibic84 . Estadio Alberto J. Armando (dawniej zwany Estadio Camilo Cichero, ale bardziej znany jako La Bombonera) - stadion na którym rozgrywa swoje mecze Boca Juniors. Nazwa La Bombonera (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Estadio Monumental

  Witam Wszystkich w kolejnej odsłonie cyklu "Historia Stadionu". Za tą część chciałbym podziękować Kibicowi84, ponieważ to on właśnie podesłał mi ten pomysł :))) Zapraszam do Czytania :)) . Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti (bardziej znany jako El Monumental) - jest to stadion sportowy w Buenos (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - BayArena

  Chciałbym tym razem Was zabrać do Niemiec. Konkretniej do Leverkusen. Zaprszam do czytania! . BayArena (dawniej. Ulrich-Haberland-Stadion) - znajduję się przy głównej drodze (1) na Aachen , przy BismarckstraBe 122-124. Jego pojemność wynosi 30 210, wymiary boiska to 105 x 68 m, oświetlenie (lux) 2000, (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Estadio Santiago Bernabeu

  Dziś przeniesiemy się ponownie do Hiszpanii, tylko tym razem do Madrytu, a jeszcze bardziej dokładniej na Conche Espine 1, gdzie na codzień swoje mecze rozgrywa - Real Madryt. Zaprszam do czytania:) . Estadio Santiago Bernabeu - Stadion na którym rozgrywa swoje mecze klub Real Madryt, oraz reprezentacja (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Commerzbank-Arena

  Tym razem zostaniemy jeszcze u Niemca, ponieważ chciałbym Wam poopowiadać trochę o Commerzbank-Arenie - czyli dawniej Waldstadionie. Zapraszam do czytania. . Commerzbank-Arena znajduje się zaraz za zjadem z drogi A3, Przy Morfelder LandstraBe 362. Jego wymiary boiska wynoszą 105 x 68 m , pojemności (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Signal Iduna Park

  Dziękuje za miłe rozpatrzenie mojego pierwszej części cyklu ,,Historia Stadionu". Dziś chcę Was zabrać bardziej w niemieckie strony, konkretniej do Dortmundu. - gdzie na codzień swoje mecze rozgrywa Borussia Dortmund. . Signal Iduna Park - czyli stadion Borussi Dortmund (dawniej: Westfalenstadion - (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Camp Nou

  W tym cyklu przedstawię historie stadionów klubów piłkarskich , oraz ciekawostki. Nie ukrywam że zainspirował mnie kibic84 i jego opowieści o piłkarzach:)) Zapraszam do czytania :)) . Dziś pod lupę weźmiemy stadion na którym rozgrywa swoje mecze Duma Katalonii - Camp Nou. Trybuny tego stadionu mieszczą (…)

  Więcej