Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Grzesiek napisał/a komentarz do MŚ 2018. Andrzej Duda nie poleci do Rosji na inaugurację 

  no to po Mundialu...Putin załamany będzie musiał pić z Trumpem

 • Jan Grzesiek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Jan Grzesiek otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Ryczy jak baba podczas ciężkich dni. Więcej samokrytyki i uderzenia się w pierś. Obwinia wszystkich dookoła tylko nie siebie. Hula też był przez całą karierę w cieniu kolegów, ale ciężką pracą i zaangażowaniem doszedł do wysokiej formy i ma sezon życia.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Są takie osoby, które powinny uprawiać sport indywidualny. Ze względu na swój charakter, osobowość. Wtedy nie tylko nie psuje się atmosfery w grupie, ale wszystko zależy od siebie. I do takich wg mnie należy p. Ziobro. Ale na kogo zwalalby swoje niepowodzenia?

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  niby powinien być nazywany Dżepetto a jednak wyłazi z niego Pinokio

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Ziobro ty pos.any leszczu zamknij wkońcu mor.e!!

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Tyle gada, a ciągle nic konkretnego nie powiedział

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Jeden Ziobro się załatwił. Czekamy na drugiego.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Przestan chłopie robić z siebie pośmiewisko uważasz że jesteś dobry to spinaj poślady i to udowodnij a że jesteś mieczakiem to płaczesz w rekaw i próbujesz coś dla siebie ugrać.
  Popatrz sie ilu było utalentowanych skoczków i gdzie teraz są przesrali swoje kariery bo zamiast trenować to pili albo korzystali z życia i myśleli że im się miejsce w kadrze należy bo oddali dwa dobre skoki w swojej karierze.
  Bierz przykład ze Stefana a nie wypłakuj swoich żali na you tube zachowujesz sie jak smark

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  jestes tak slaby jak twoje niby skoki.Nie mozesz przebolec ze sa lepsi od ciebie!jestes mnien niz zero!I przestań jęczec!.Jestes facetem w koncu!

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  tak skakał o 20 m dalej chyba na bangie. Wszak tylko 10 m dalej od nawet od obecnie najsłabszego w kadrze to jest rekord nie jednej skoczni a już 20 m dalej to na wielkiej krokwi w tym roku musiał by oddać swój najsłabszy skok na 150 m. ktoś by to zauważył a na razie to są tylko jego słowa i żadnych dowodów.

 • Jan Grzesiek napisał/a komentarz do Jan Ziobro znów zabrał głos. "Prezes Tajner jest ślepy na moje uwagi"

  popatrz dziecko na wyniki Polaków w skokach...Bez Ciebie i Twoich rad jakoś sobie radzą.....To siusiu, paciorek i spać

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Paradoksalnie moze sie okazac, ze amputacja wydluzy jej zycie. Zapowiedziala, ze wroci w gory. Drugi raz w swojej "karierze" zostawila pod szczytem partnera i cudem ocalala dzieki akcji ratunkowej. DRUGI RAZ swiat stanal na rzesach, zeby uratowac jej ludzkie istnienie: zbiorka pieniedzy, helikopter, wspinaczka kilometr w pionie z narazeniem zycia ratujacych i kolejne sensacyjne, moze cudowne ocalenie. A ona jakby nigdy nic, zapowiada, ze pojdzie znowu w gory... "Dwa razy mnie uratowali, zebrali pieniadze, wyleczyli odmrozenia, to jak by co uratuja i trzeci". Ktos powiniem ja bardzo mocno poprosic, zeby juz przestala, zamiast robic z niej bohaterke, cudownie walczaca o przezycie (i to tylko swoje wlasne). I ten argument "bo ona ma pasje".....

 • Jan Grzesiek otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Rozpoczynanie ataku szczytowego na Nandze o 17.15 zimą, to OGROMNE ryzyko! Trzeba doliczyć czas na dotarcie na szczyt, i kilkugodzinną drogę powrotną pokonywaną nocą w "strefie śmierci", na tak niebezpiecznej górze.
  Podobna sytuacja była w 2013r na zimowej wyprawie na Broad Peak, też wchodzili na szczyt po godzinie 17.00, też z świadomością schodzenia nocą i też połowa członków wyprawy została na górze na zawsze......
  Jestem tylko "fotelowym znawcą", nigdy nie wchodziłem na góry wyższe niz 5000m, ale schemat taki powtarza się przy wielu tragediach w himalajach.np. na szczycie Everestu w 1996r (największa tragedia na tej górze, powstały o tym filmy i książki), tak samo opóżnione wejscie na szczyt K2 w 2008r (największa tragedia na tej górze)..... Tomek na Nandze kilka razy był już blisko szczytu i zawracał, tym razem zrobił inaczej i juz nie wrócił.

 • Jan Grzesiek napisał/a komentarz do Pakistańczycy byli zmotywowani do pomocy. "Usłyszeli: pokażcie, że jesteście prawdziwymi mężczyznami"

  gwarancje to są praktycznie pieniądze I to pieniądze podatnika.Wydawane bo udający się na wyprawę dla własnej przyjemności nie ubezpieczył się odpowiednio choć powinien...Czy to takie trudne?

 • Jan Grzesiek napisał/a komentarz do Pakistańczycy byli zmotywowani do pomocy. "Usłyszeli: pokażcie, że jesteście prawdziwymi mężczyznami"

  gwarancje to są praktycznie pieniądze!!!! I to dość duże.... To są NASZE pieniądze .Było kupić sobie polisy by ubezpieczyć SWOJĄ ekstremalną rozrywkę....Czy to takie trudne do zrozumienia?

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Boniek powiedział zupełnie coś innego niż "łatwo". Raczej "spokojnie" i dwie zapłakane buźki.Więc łatwości w tym nie widze.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Łatwo??? Easy to raczej: spokojnie, luzik..., a nie: łatwo.
  Inglisz trudna języka jest.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Że spoconym Jankiem coraz gorzej jest! A mógł odejść w chwale.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Niektórzy chyba sami siebie nie słyszą, bo plotą takie bzdury, że głowa mała! Jak można zasługiwać na coś, czego nie jest się w stanie obecnie osiągnąć?! I zgadzam się poniekąd z kolegą "yes", bo najwyrażniej psychika nie jest jego najmocniejszą stroną, a kreowanie go przez media na gwiazdę, którą tak naprawdę przecież nie jest, w niczym nie pomaga, a wręcz przeszkadza i ten stan rzeczy jeszcze pogarsza!
  "Yes" zapomniał wspomnieć o najważniejszej osobie, czyli Kocie seniorze, który to stał się "ekspertem-gwiazdą publicznego studia" i w dużej mierze dzięki niemu (zapewne przez grzeczność dziennikarzy i komentatorów) to wszystko się zaczęło. Mam nadzieję że Maciek się pozbiera, chociaż w jego przypadku będzie to naprawdę trudne, bo igrzyska coraz bliżej. I o ile nie liczę na jego jakiś indywidualny sukces, o tyle w drużynie już tak, bo na pewno jest jej mocnym punktem.

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Dochodzę do wniosku, że plusem Kota jest jego słaba dyspozycja. Przemyśli, odpocznie i może się poprawi.
  Może za dużo pisania na temat Kota i jego... i zdjęć
  a teraz jeszcze brat

 • Jan Grzesiek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.