Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Janek cyjanek napisał/a komentarz do ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów

  @hmm: kolego jesteś delikatnie mówiąc mało obiektywny mówisz ze oglądałeś powtórkę meczu a o gestach bertzona nie piszesz nie było takowych w stronę sędziego

 • Janek cyjanek napisał/a komentarz do Żużel. Syn zmarłego Jacka Gomólskiego dedykował mu kolejne wygrane. W meczu był niepokonany [BOHATER]

  Ale ze o co łazanki bo nie ogarniam kuwety ???@Pan wszystkich Panów:

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Się podnieca pismak, kiedyś tak jechali po Tarnowie a wiadomo że wszystko się teraz na kasie opiera. Pewnie ten pismak bez kasy byłby królem polowania buchacha. Powodzenia Rybnik ,po co teraz awansować wystarczy na równi z każdym powalczyć a nie dostawać bęcki do 30 jak w extralidze.1 liga będzie nie mniej ciekawą niż extra jak nie bardziej. A kasa cóż raz jest innym razem nie , u nas w Tarnowie ludzie wybierają ciepłe kluchy Ciepiele na prezydenta i jemu POdobnych i stadion jest jaki jest. Dawno można było wyremontować trochę a nie projekty z kosmosu robić za ciężką kasę. Ci mądrzy inaczej wymyślają jakieś chore wymagania odnośnie stadionów bo wszędzie mają być motoareny buchacha a potem stoją puste. W innych krajach normalnie, tor bezpieczny, bandy, wały czy trybuny trawka piwko pilnik i spoko a u nas zawsze muszą coś odstawiać. Pozdrawiam.

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Oj Kuczera ty to jesteś jednak filozof.Licze na kolejne 8 bzdetnych artykułów o 8 chudych latach Row-u Rybnik.Brawo!!!!

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Pytanie powinno byc takie : CZY ROW UTRZYMA 1 LIGE W PRZYSZLYM ROKU !!!

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Krzychu wyciągnął rybnicki żużel z d..y, wspólnymi siłami zrobił z niego wizytówke dzięki, której sam nawet zacząłem odwiedzać to miasto, zawsze stawał po stronie swoich zawodników kosztem własnej reputacji chociaż zazwyczaj okazywało się, że nie było warto i teraz spotyka go plucie i zerowy szacunek dlatego, że ma kontrowersyjno irytujący sposób bycia - jakie to typowo polskie.
  Wygońmy w emocjach prezesa, na jego miejsce wstawmy jakiegoś nieudacznika, a potem się zobaczy co dalej ( patrz przykład Rzeszowa).

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Kuczera a dlaczego Pan nie napiszesz ze Rybnik ma problem finansowy miedzy innymi przez PGG który jest na dnie finansowym i Famurze który swą działalność zwinął z Rybnika i myśle ze ani złotówki nie da na żużel a Wy pismaki tylko podniecacie się miejska dotacja a może byś Pan napisał rzetelny komentarz np o innych klubach bo są takie co dostają o3 razy większa miejska dotacje !!! Np Lublin pozdrawiam nierzetelnego dziennikarza a zarazem stronniczego !!!

 • Janek cyjanek napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Mrozek jak Zmora. Czy Rybnik ma alternatywę [KOMENTARZ]

  @AMON: kolego za Prezesury 007 wychowankiem był miedzy innymi Kacper I Robert wiec nie bredź głupot

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Ty Kuczera - ty sypiasz z tym Mrozkiem?

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Krzychu dodaje kolorytu całej lidze, jątrzy, judzi, prowokuje, ale podoba mi sie u niego to, że zawsze stawał za swoimi zawodnikami i kibicami.
  Zastanawia mnie też ta krótkowzroczność kibiców w Rybniku, którzy zapomnieli o przekrętach lat minionych duetu MoPa po których zostały puste ściany.
  Ponad rok temu całowali Mrozka w d...ę, że uratował żużel w Rybniku, dziś podstawia się mu taczki, a za rok będziecie w czynie społecznym łatać bandy i grabać liście z toru i pomachacie przed autostrada uciekającemu Worynie, bo po rewolucji nie będzie kto miał poprowadzić tego bałaganu do przodu, bo w ekstazie rewolucji nikt nie pomyślał o przygotowaniu następcy.

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Łukaszu Kuczera jeden z wielu marnych pismaków na Syfach miasto Rybnik od 3 lat nie daje żadnych ogromnych pieniędzy na ten klub dotacja jest od 3 lat na poziomie ok 1,8mln wiec jak piszesz Pan te wypociny to dowiedz się doczytaj a potem zabierz się Pan za pisanie artykułów to tak na przyszłość !!!

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Myslisz Hynek ze zablysnales? Szujo?! By nabijac sie z innych trzeba byc synku nieskazitelnym a z tego co widze to Belzebub i Ty jestescie na szczycie listy NO hahah ubawiles sie pawianie?

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  A na koniec.Panie Mistrzu Hynek wytlumacz nam takim prostym ludziom co miales na mysli bo wiesz twoj intelekt twojego szefa Belzebuba przytlacza nas. No nie badz zly my prosci ludzie czasami po studiach magisterskich nawet podyplomowych nie dajemy rady ogarnac co macie na mysli....to ze wy wyrocznia wiadomo.... ale Synek ups Hynek uswiadom

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  @Kato zapytaj może Zgardy on ma znajomości ;)

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  O matko to znaczy że Troy jest tak słaby? A gdzie Sierioża kamikadze on powinien jechać

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  @AveMotor: pisze na stronie Rybnika Miedziński za Troy

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  @tylko PIS: gościu uspokój sie

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja myśle ze Rybnik aż taka czerwona latarnia nie będzie dlaczego redaktorki nie piszą o Doylu ??! Bo Pan swiacik nie może być pewnym jego transferu myśle ze Pan Mrozek o niego walczy dzielnie i noże być niespodzianka

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  Różnica jest taka, że w Falubazie nikt nie chciał jeździć z Pedersenem w parze. W GKM chętny jest Bjerre. Dobrze mu się z nim jeździ. To może być topowa para EL.

 • Janek cyjanek lubi Komentarz

  A kiedy Ostaf powie jak to wyglądało z jego perspektywy i dlaczego pisał że "nie ma praktycznie żadnych szans na zostanie Bjerre w GKM"? Bjerre swoją wypowiedzią po raz kolejny udowodnił, że ten portal to informacyjne dno, a piszą tu sami spekulanci, z którymi nikt ze środowiska nie chce rozmawiać i przekazywać im PRAWDZIWYCH informacji. A mówiąc krócej, przy sprawie Bjerre Ostaf został tak wydymany, że do dzisiaj go boli du*a i nawet słowem się nie zająknął o tej sprawie.

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najgorsze to jest to ze ten gość drugiego zawodnika już poskładał i to Z Rowu najpierw jego ofiara padł Łogaczew a teraz Linus maskara jakaś zabrać licencje

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najlepsze to jest to Ze w extralipie by nie dopuszczono stadionu a w PLZ tak bo to są kibice drugiego sortu mogą złamać se nogę na obiekcie zostać kaleka ale w ekstalipie to takie rzeczy przecież nie mogą mieć miejsca utarata wizerunkowa dramatyczny tok myślenia PZM !!!! Jest ruina kłódka i koniec a nie dzielić ludzi na gorszych i lepszych a wiem co mówię bo byłem na tym stadionie na meczach ligi i jest naprawdę szybko o jakiś uraz !

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pamietam w zeszłym roku jak my jechaliśmy ze startem to tak samo kibice byli przetrzymywani i traktowało się nas jak chuliganów wiec nie przyjmuje tych tłumaczeń ściema i tyle takie to już podejście tych zaściankowych ludzi z tego Super klubu !

 • Janek cyjanek napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - Orzeł Łódź

  Stary to Cię robi i niedorobil gowniarzu !! Dla Ciebie RODZICE Fajo !

 • Janek cyjanek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Skrzydło napewno się będzie gotował i klucz do sejfu zaś zatopiony w odmętach wód Wisły

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.