Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Rozterki Mateusza Cierniaka. Na stole znakomite oferty, ale junior myśli o kolejnym sezonie w Tarnowie

  @Henryk Okła: Sam jesteś krętacz! Nie oskarżaj innych bezpodstawnie.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Rozterki Mateusza Cierniaka. Na stole znakomite oferty, ale junior myśli o kolejnym sezonie w Tarnowie

  @Cyfergaleria: Popieram. Bez rzetelnego szkolenia ta dyscyplina za kilka lat upadnie. Kto z lubelskich wychowanków został w przeciągu ostatnich 4 lat zawodnikiem jeżdżącym chociaż na poziomie juniorów II ligi (nikomu niczego nie umniejszając i nikogo nie obrażając)?

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę wybiorę się dziś na żużel bo to ostatnia szansa żeby zobaczyć na żywo zawody. Wiecie co zobaczyłem? Szkółka to u nas fikcja. Albo ktoś kto się zajmuję tym tematem w klubie kompletnie się na tym nie zna albo nie potrafi przekazać tego co sam potrafi, a to jest to samo. 4 lata klub istnieje i nie potrafili wyszkolić choć 1 zawodnika który by chociaż nawiązywał walkę z innymi juniorami (nie mówię o takim poziomie jak Lampart czy Trofimow). Sylwetka na motocyklu to kompletne drewno nie ma ułożenia się na motocyklu, balansu ciałem i takie tam. Samo wejście w ślizg kontrolowany na łuku to za mało. Sprzęt tragedia. Dużo by pisać. Konkluzja jest jedną. Jeśli nie zabiorą się za to osoby pokroju Kołodzieja, Ciernika lub szkółki Leszczyńskiej to z powrotem zlecimy do 2 ligi i będziemy zaczynać od początku. Myślicie że można w nieskończoność kupować sobie juniorów nie przykładając się do szkolenia swoich? Zobaczycie jak szybko się moje prognozy sprawdzą. Może czytają jakieś posty osoby z klubu. Może coś się zmieni. Ludzie widzą co się dzieje, że jest dramat z naszymi juniorami. A chyba każdy wie jak może zmienić się wynik meczu mając choć jednego klasowego juniora. Pozdrawiam

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel według Jacka: Układanka Motoru. Jeden mocny transfer musi się pojawić [FELIETON]

  @Kazimierz Klimek: Kazimierzu widzę że masz kompleks Motoru. Spokojnie. Udaj się do specjalisty on wyleczy cię z kompleksów. Jak twój imiennik śpiewał ... twój ból jest większy niż mój . . Nie martw się nami. Coś tam Kuba Kępa wymyśli. Powoli małymi kroczkami i dojdziemy na szczyt. To kwestia czasu, pieniędzy i poprawy szkolenia młodzieży bo to naprawdę u nas kuleje.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do 1. runda DMPJ w Lublinie

  @geforc: a ty się dobrze czujesz czy niekoniecznie? A co powiesz o drużynie z Davgaupils? Trofimov w połowie jest Polakiem więc nie wiem o co ci chodzi? Tak dla zasady żeby szum zrobić na forum? Ogarnij się.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw. Proponujemy Motorowi lubelski klub spoconej manetki [FELIETON]

  @Petrus: chyba zapomniałeś o Hampelu.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do 4. runda DMPJ w Lublinie

  A teraz zobaczcie na zdobyte punkty naszych żużlowców (nie mówię tu o Trofimovie bo on już był jeżdżącym młodzieżowcem). Nie ma kto zdobywać punktów. Tragedia. Zarządzie kochany ogarnięcie się i zacznijcie inwestować w swoich wychowanków.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po tym co obecnie prezentuje Motor to Play off im się nie należy. Jeden mecz który im wyszedł wyjazdowy poza tym w Rybniku gdzie wszyscy prócz Gorzowa zwyciężyli. Dziury w składzie wachlowanie Jamrogiem i Miesiącem co w konsekwencji dało że żaden nie zaczął jechać. Trzeba było postawić na jednego zawodnika i dać mu się rozjeżdżać. Wiele razy mówiłem że Ziółkowski nie nadaje się na menedżera. Drużyna prowadzona bezpłciowo wielokrotnie odnosiłem wrażenie że to zawodnicy kierują menedzerem a nie on nimi. Jak dla mnie nie zasługują na kontynuowanie walki o medale. W zeszłym tygodniu wszyscy widzieli że Włókniarz przyjechał po Play off, a nasi dziś pojechali zmotywowani że jakoś tam będzie. Jedyny Hampel chyba wiedział po co tam pojechał. Chłopaki by sobie zarobili za jeszcze 4 mecze ale niestety będą mogli pooglądać sobie w TV jak innym kasa na konto leci.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dawajcie Grześka do składu na mecz z Zieloną Górą i tak mniej punktów nie zrobi niż Miesiąc czy Jamrog, a przynajmniej zaprezentuje się swoim kibicom bo już prawie drugi rok na niego czekamy.
  Pozdro Grzegorz!

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No w końcu Grzegorz! Swoją ciężką pracą i determinacją dokonałeś niemożliwego. Nie wyglądało z początku że to się dobrze zakończy, ale na szczęście udało się. Teraz tylko wskoczyć w plastron z koziołkiem albo chociaż na początek parę kółek przed meczem lub w trakcie żeby się w końcu kibicom lubelskim zaprezentować bo długo kazałeś na siebie czekać. Powodzonka!

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie może być 40:40 bo co innego pożar czyli niezamierzone czynniki zewnętrzne, a co innego spieprzenie toru na własne życzenie.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Minę Mrożka poproszę!

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lepiej późno niż wcale.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szczerze życzę zwycięstwa Zielonej Górze i to tak powyżej 50-ciu. Precz z kombinacją tak samo jak Gorzów któremu od czasu Jancarza i Plecha... kibicuję, ale jak widzę jak kombinują to trochę mi się odechciewa.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taki z niego Polak na potrzeby klubu. Tak samo jak Sajfutdinov jest Polakiem. Olisadebe i wielu innych. Jeszcze Trofimowa rozumiem bo w połowie jest Polakiem z racji pochodzenia jednego z rodziców, ale tak? Ludzie co wy z tego sportu robicie? Za 20 lat tory porośnie trawa bo ludzie przestaną chcieć patrzeć na takie postępowanie. Opamiętajcie się.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gość miał być na wypadek potwierdzonego przypadku koronawirusa w zespole, a nie łataniu dziur po słabym okresie transferowym. Wtedy zawodnik zarażony Covid-19 jest leczony, reszta drużyny na kwarantannie 2 tygodnie i po 2 tygodniach taki zawodnik "gość" wskakuje w miejsce leczonego zawodnika. Czy taka sytuacja miała miejsce gdzieś w polskim klubie żużlowym? Nie!!! Więc czemu jest naginamy przepis o "gościu" i centrala na to przymyka oko? Chore to jest.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To wszystko nie idzie w dobrą stronę, ale jak się robi przepisy pod poszczególne kluby to tak się będzie działo. Jeszcze trochę i jeden zawodnik będzie obskakiwal wszystkie ligi i będzie wożony odrzutowcem żeby w jeden dzień objechać 3 mecze. A nowych zawodników się nie szkoli.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Datku co tam było "brane"?
  Z Gorzowa to my sobie możemy Krzysia wziąć bo go już Stał nie będzie zatrzymywać.Sajfutdinov? Chyba bardziej Artiom Laguta bo go może Grisza przekona..
  Artykuł napisany dla kontrowersji.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Motor. Grigorij Łaguta ukarany żółtą kartką!

  @Tlokston: zgadzam się z tobą. Dlaczego kontraktuje się zawodników bez wyraźnej przyczyny. Przecież okres transferowy skończył się w listopadzie. Na dobrą sprawę to np. taki Dawid Lampart mógłby jechać we wszystkich 3 ligach. Motór, Orzeł i Stał Rz. Porażka. Ale co się dziwić żużel się powoli kończy. Częściowo przez ilość zawodników, popularność dyscypliny i "kropka nad i" durne przepisy dające prezesom cwaniaczkiem na naciąganie ich. Ciekawe kiedy się ogarną tam w tej centrali.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Władysław Komarnicki groził palcem Łagucie. "Zrobił to z premedytacją. Atak na czerwoną kartkę"

  @fidzi: Hampel i Ziółkowski. Dawno pisałem że ten gość się nie nadaje do prowadzenia drużyny. Lepiej nie przeszkadzać Kuciapie i dać mu stery. Jak można puszczać Hampela po raz czwarty jak gość nie nic jedzie. Lepiej było młodego Lamparta za niego dać. Widać było że oprócz 1 swojego startu był szybki i zgubił punkty przez ciągłe oglądanie się. Czy ten cały menadżer nie może młodemu powiedzieć że jak jest na dobrej pozycji to niech obierze optymalną ścieżkę i nie kręci tą głową na prawo i lewo tylko patrzy przed siebie i trzyma gaz.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Władziu znawca. To nawet na żółtą kartkę nie było. Dziura plus ściągniętą nogą z haka i motocykl nosi po torze zawodnika. Jaka premedytacją. Tak samo jak Holta nie powinien dostać kartki. Głupia moda na jazdę bez trzymania haka.

 • Jarecky Lublin napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Derby to chyba tylko z nazwy. W latach '90 to były derby. Działo się. A teraz 5 pkt dla Torunia i takie to derby.

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Jamróg nie jedzie, choć na treningach nie był gorszy od Miesiąca. To wynika z układu

  @Kacper.U.L: Jesteś "wczorajszy" czy się czegoś najarałeś?

 • Jarecky Lublin napisał/a komentarz do Żużel. Kibice Motoru złamali wszystkie reguły. "Jak ktoś zachoruje, będzie pretekst do zamknięcia stadionów"

  @Cezariusz: aleś pocisnął teraz. 2500 osób spokrewnionych ze sobą i znajomych. Dobre.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.